کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-08-18 ساعت 16:21)nargol1990 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 16:03)ostokhan نوشته:  حالا بنده خدا تیری هم بزنه تو تاریکی مگه موردی داره؟؟
شاید یه مو بلوند یا مشکی زیبا صورت و زیبا سیرتی که اهل آمریکاست گدارش افتاد اینجا بنده خدا رو همراهی کرد

آخه مو بلوند یا مو مشکی زیبا صورت و سیرت!!!میاد تو مهاجرسرا دمبال شوعر؟؟؟؟؟ Big Grin خدارو خوش میاد اخه!!!!.....تو آمریکا این همه ... ریخته Big Grin  Big Grin  Big Grin نقل قول ازپیمان سریال عاشقانه Cool

چرا که نه؟؟؟
لامصب ایرانیها مهره مار دارن که باعث میشه یه مو بلوند یا مشکی زیبا سیرت و صورت بشینه پای نت و بیاد اینجا
فقط انگلیسی بنویسید بتونه بخونه Big Grin
خانم بقول خودت شوعععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععر کم شده تو این زمونه
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، nargol1990 ، farrokh33 ، jalayevatan ، dv2017
(2017-08-18 ساعت 16:34)shahin61 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 16:21)nargol1990 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 16:03)ostokhan نوشته:  حالا بنده خدا تیری هم بزنه تو تاریکی مگه موردی داره؟؟
شاید یه مو بلوند یا مشکی زیبا صورت و زیبا سیرتی که اهل آمریکاست گدارش افتاد اینجا بنده خدا رو همراهی کرد

آخه مو بلوند یا مو مشکی زیبا صورت و سیرت!!!میاد تو مهاجرسرا دمبال شوعر؟؟؟؟؟ Big Grin خدارو خوش میاد اخه!!!!.....تو آمریکا این همه ... ریخته Big Grin  Big Grin  Big Grin نقل قول ازپیمان سریال عاشقانه Cool
حالا  از کجا فهمیدین طرف مذکره و دنبال مو بلوند میگرده !؟ Cool
به اکثر امامزاده ها قسم مذکر هستش
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، nargol1990 ، farrokh33 ، jalayevatan ، dv2017
(2017-08-18 ساعت 16:41)ostokhan نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 16:34)shahin61 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 16:21)nargol1990 نوشته:  آخه مو بلوند یا مو مشکی زیبا صورت و سیرت!!!میاد تو مهاجرسرا دمبال شوعر؟؟؟؟؟ Big Grin خدارو خوش میاد اخه!!!!.....تو آمریکا این همه ... ریخته Big Grin  Big Grin  Big Grin نقل قول ازپیمان سریال عاشقانه Cool
حالا  از کجا فهمیدین طرف مذکره و دنبال مو بلوند میگرده !؟ Cool
پس  کلآ تقاضاش رد میشه !!!! Tongue
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33 ، jalayevatan ، dv2017
(2017-08-18 ساعت 16:30)shahin61 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 16:18)nargol1990 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 14:32)shahin61 نوشته:  مشگل سر اینه که نمیدونیم ایشان مذکر هستن با مونث !؟ Tongue

من این قسمتو نمیفهمم Cool   "اگر تمایل داشت باهم بریم آمریکا" Big Grin

منم ببرین  Big Grin  Big Grin
یهو یه تور راه بندازین دیگه!! اسمشم بزارین "دارودسته نیویورکیا "  Rolleyes

حالا شاید عشق کلیفرنیا بود Cool چ کنیم؟؟اول زندگی سر بساز نداشت Big Grin Big Grin Big Grin
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، ostokhan ، farrokh33 ، jalayevatan ، dv2017
(2017-08-18 ساعت 16:38)ostokhan نوشته:  چرا که نه؟؟؟
لامصب ایرانیها مهره مار دارن که باعث میشه یه مو بلوند یا مشکی زیبا سیرت و صورت بشینه پای نت و بیاد اینجا
فقط انگلیسی بنویسید بتونه بخونه  Big Grin
خانم بقول خودت شوعععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععر کم شده تو این زمونه

شوعر ک هس

شوعر لاتاری امریکا برنده شده و "اگرتمایل داشت باهم بریم امریکا" نیسSmile)))))))
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
(2017-08-18 ساعت 16:45)shahin61 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 16:41)ostokhan نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 16:34)shahin61 نوشته:  حالا  از کجا فهمیدین طرف مذکره و دنبال مو بلوند میگرده !؟ Cool

شاهین خان داشتی ب این کیس فکر میکردیا Big Grin Big Grin

من میگم مونث بود Cool

دوست عزیز بیا مارو از نگرانی دربیار
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، ostokhan ، farrokh33 ، jalayevatan ، gbtm ، dv2017
(2017-08-18 ساعت 20:40)nargol1990 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 16:45)shahin61 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 16:41)ostokhan نوشته:  به اکثر امامزاده ها قسم مذکر هستش

شاهین خان داشتی ب این کیس فکر میکردیا Big Grin  Big Grin

من میگم مونث بود Cool

بستگی به مالو منالش داره نه موهای بلوندش بنی مقدار دلار همراه !!! Big Grin
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: nargol1990 ، ostokhan ، farrokh33 ، jalayevatan ، dv2017
(2017-08-18 ساعت 20:44)shahin61 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 20:40)nargol1990 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 16:45)shahin61 نوشته:  پس  کلآ تقاضاش رد میشه !!!! Tongue

شاهین خان داشتی ب این کیس فکر میکردیا Big Grin  Big Grin

من میگم مونث بود Cool

بستگی به مالو منالش داره نه موهای بلوندش بنی مقدار دلار همراه  !!! Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

مدیر این جا رو تا اکتبر از ما نگیر Tongue
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
(2017-08-18 ساعت 21:34)nargol1990 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 20:44)shahin61 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 20:40)nargol1990 نوشته:  شاهین خان داشتی ب این کیس فکر میکردیا Big Grin  Big Grin

من میگم مونث بود Cool

بستگی به مالو منالش داره نه موهای بلوندش بنی مقدار دلار همراه  !!! Big Grin

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

مدیر این جا رو تا اکتبر از ما نگیر Tongue
اکتبر ؟؟ خبریه !؟ Rolleyes

پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33 ، jalayevatan ، dv2017
تا ثبت نام جدید و تاپیک جدید Big Grin

چ خبری Sad
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، farrokh33 ، jalayevatan ، ostokhan ، dv2017
(2017-08-19 ساعت 01:36)nargol1990 نوشته:  تا ثبت نام جدید و تاپیک جدید Big Grin

چ خبری Sad
اهان .. ازون نظر !
روز از نو ، روزی از نو ... Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، nargol1990 ، jalayevatan ، ostokhan ، dv2017
(2017-08-17 ساعت 08:08)FAM14 نوشته:  دوستان عزیز من مجردم و خیلی دوست دارم بتونم برم آمریکا  با کسی که لاتاری امسال  قبول شده اگه تمایل داشت با هم بریم آمریکا
ممنون

به جونه هر چی مشتیه اگربرا رفتن پول مول کم داشتی نگی ناراحت میشم
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017 ، farrokh33 ، nargol1990 ، آنارچ
(2017-08-18 ساعت 02:07)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان عزیز
چند روزیه یک سوال درذهنم هست نمیتونم براش پاسخی پیدا کنم
وقتی بولتین ویزا برای 2018 آسیاعدد1200 روبرای ماه اکتبر اعلام کردکمی تعجب کردم انتظار داشتم عدد بزرگتری اعلام میکرد چون
برای 2017 عدد 2100
برای 2016عدد2800
برای 2015عدد 2500 رو اعلام کرده بود توی حداقل 10سال اخیرکارنتی های امسال کمترین عدد کارنتی ها است
وقتی برای ایران عدد 750 رو اعلام کرد تعجب من خیلی بیشتر شد چون توی یک دهه اخیراین کار بیسابقه بود وشاید هم اولین بار هست که برای ایران بطور جداگانه عددی رو اعلام میکنن
انتظار داشتم باتوجه به اینکه طبق آمار تقریبا 50درصد ایرانیان قبول شده فامیل درآم ر یکا ندارند واز گرفتن ویزا محروم میشوند(البته اگر درماه اکتبردادگاه این قسمت از فرمان ترامپ رو تایید کنه) لااقل برای ایرانیان همون عدد1200 رو قرار میدادندومنطقی تر بود اگر برای ایرانیان عدد2400 رو اعلام میکردند یعنی دو برابر آسیا حالا نپال رو با ایران بررسی میکنم:
نپال چون مثل ایران بیشترین آمار قبولی رو تو آسیا داره واونا مشکل کلیرنس رو خیلی کمتر از ایران دارند وتقریبا طبق آمار اکثر اونا بدون مشکل ویزا میگیرند وکیس های اونا هم پر تعداد هست وعیالوار هستند منطقی است که عدد کمتری براشون اغلام کنند تا بقیه آسیایی ها هم از این فرصت برا گرفتن ویزا استفاده کنند ولی برای ایرانی ها برعکس است واین اعلام کارنتی کم به ضررایرانی ها هست
نمیدانم پشت این قضیه عمدی هست ویا سهو آیا این مقدمه ای است که ایرانی ها را ازاین طریق حذف کنند ویا من درتفسیر آمارها اشتباه کرده ام  درموقع  نام نویسی دراکتبر برای لاتاری2019 برخی مسایل پشت پرده مشخص میشود
دوستان اگر دراین مورد نظری دارند اظهار کنند
آرزو میکنم همه چیز به روال عادی سال های گذشته برگردد

من تو دو سه صفحه قبل تقریبا این موضوع و 750 رو پرسیدم اما کسی ظاهرا مطلبی عنوان نکرد.
البته یکی از بچه های 2018 بنام رادین اعلام کرد که اوایل مهر مصاجبه داره البته ازش پرسیدم و تایید کردند که کیس نامبرش زیر 750 هست.
اونچه مشخص هست روند لاتاری و اجراش و تقریبا روالش داره مثله گذشته اجرا میشه و از کلیریهای این ماه میشه اینو دید که حداقل تا حالا توقفی نداشته
و این روال طبق قوانین و دستوراتی که بوده انجام میشه و صد البته دستور 90 روزه جدید هم بهش اضافه شده.
همونطور که شما گفتین دقیقا تعداد اعلامها برای اولین گروه 2018 نسبتش به سالهای قبل کم شده
ولی دید خوشبینانش اینه که در مطلبی که دوست عزیز dv2017 بهش اشاره کرده و لینکش رو گذاشته
این روند جدید رسیدگی به فرمهاست و برای بهبود انباشته نشدن فرمهای ds260 و اینکه نهایتا افراد با کیس نامبرهای پایین به هر حال اولویت مصاحبه دارند.

از طرفی اگه مثلا این روند برای ایرانیها با رسیدگی ماهی 750 کیس نامبر پیش بره نهایتا قابلیت تکمیل ظرفیت 4500 ایرانی رو داره البته اگه روند همکاری برای تایید صلاحیت با همکاری مستقیم نهادی در ایران انجام میشد فکر میکنم روند رسیدگی به کیسها سریعتر میشد.
تا نظرات دوستان چی باشه در این خصوص.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33 ، nargol1990
(2017-08-19 ساعت 16:45)jalayevatan نوشته:  
(2017-08-17 ساعت 08:08)FAM14 نوشته:  دوستان عزیز من مجردم و خیلی دوست دارم بتونم برم آمریکا  با کسی که لاتاری امسال  قبول شده اگه تمایل داشت با هم بریم آمریکا
ممنون

به جونه هر چی مشتیه اگربرا رفتن پول مول کم داشتی نگی ناراحت میشم

بابا این بنده خدا خواسته درونیش رو اینجا مطرح کرد چرا انقدر متلک همگی بهش میرونید.
خب همه ما مثل این کاربر دوست داشته و داریم بریم منتها نمیگیم.
خواسته درونیش رو بنده خدا صرفا گفت Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، nargol1990 ، mehrdad4422 ، farrokh33 ، limbo
آقا من چند روزه نه خواب دارم نه خوراک دارم نه آسایش نه هیچ چیز دیگه
Sad
فقط خون دل دارم میخورم. Sad

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
خب امروز 21 آگوست هستش. 10 روز دیگه میشه سپتامبر و اسم منمن تو دور دوم قبولی هاست

از خدا پنهون نیست از شما چه پنهون من واکسن هام رو زدم و بلیط طیاره م رو برای سال دیگه نوامبر 2018 رزرو کردم لوفتهانزا
هر کی خواست بگه بغل خودم براش جا رزرو کنم Big Grin
تو را من چشم در راهم

بریم خاااااااااااااااااارج نااااااااااااازی
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61 ، jalayevatan ، nargol1990 ، farrokh33 ، khatarnak ، frd22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان