کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-02-20 ساعت 14:55)alireza_guitar نوشته:  
(2017-02-19 ساعت 12:47)amiralijoonz نوشته:  سلام به همه دوستان
اولین باره که کامنت میزارم توی انجمن و خیلی خوشحالم همگی نظراتشونو میگن و ماهم استفاده میکنیم. Wink
تقزیبا هر روز میام سر میزنم
شمام شنیدین که گرین کارت صرفا رندوم نیست و آدمایی که کساییرو اونجا دارن و میشه راحت تر بیان رو انتخاب میکنن؟ من فقط شنیدم . مرسی  Wink

امیر جان شما یه نگاه دقیق به امضای بنده بنداز، کل مطلب دستت میاد!
در یک جمله: بنده تماااام شرایط رفتن رو دارم و اگه قرار به این بود(که کسانی رو اونجا داشته باشید) که تا الان ۱۰۰بار لاتری قبول شده بودم!!!!

آقا درود برشما Wink Wink Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza_guitar
سلام دوستان
چه خبر از مو قشنگ ؟؟؟
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، alirezanz ، copol ، LORDAmiroo ، dv2017
سلام دوستان منتطر
امشب میخوام با اجازه شما یک بحث رو شروع کنم وبا نظر واطلاعات دوستان به یک نتیجه ای برسیم
1-آیا رییس جمهور آم ر ی ک ا میتونه بدون تصویب کنگره وسنا لاتاری رو حذف کنه؟
2-آیا ترامپ میتونه تو فرمان جدیدش بگه متولدین این هفت کشور اگه تو لاتاری هم برنده بشن بهشون ویزا ندید؟
3-آیا میتونه فرمان بده اصلا تو هیچ کتیگوری مثلا دانشجویی-خانوادگی-سرمایه گذاری به این هفت کشور ویزا تعلق نگیره؟
4-ومحدودیت های دیگه...
لطفا نظر شخصی رو دخالت ندید وبا مدرک ومستند وارایه تحلیل شرکت کنید
..واما نتیجه گیری از قبل...
آیا تا بودن ترامپ باید قید رفتن رو زد وهمگی بریم دنبال زندگیمون ...ویا باید امیدوار بود حتی اگر یک روزنه کوچک وجود داشته باشه
همگی تندرست باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، LORDAmiroo
(2017-02-25 ساعت 23:25)alirezanz نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 22:42)victor2016 نوشته:  اولین سالی که لاتاری ثبت نام کردم خیلی امیدوار بودم برنده بشم اما نشدم. سال بعدی به خودم گفته پارسال که نشد امسال حتما برنده میشم، کلی وقت گذاشتم همه تاپیک های مهاجرسرا رو خوندم و همه فرایند بعد از برنده شدن رو حفظ کردم اما بازم برنده نشدم. سال بعدش دیگه زیاد امیدوار نبودم که برنده بشم و البته برنده هم نشدم. اون سال از دست اونایی که فله ای همه قوم و خویش و دوستانشون رو ثبت نام میکنن و کافی نت ها که حتی آدما رو بدون دادن اطلاعات درست ثبت نام میکنن ناراحت بودم...
امسال هم لاتاری ثبت نام کردم اما دیگه برام مهم نیست که قبول بشم یا نشم. اینا رو گفتم که به دوستانی که امسال برای اولین بار ثبت نام کردن بگم اولا براتون آرزوی موفقیت میکنم و دوما این که بیش از حد به برنده شدن امیدوار نباشید و روی لاتاری تا قبل از برنده شدن زیادی حساب باز نکنید.

منم سال اول مثل همه خودمو برنده میدونستم Smile  یادش بخیر بلا نسبت همه اوسکولی بودم واسه خودما Big Grin

الان دیگه کلا راضیم به رضای ترامپ Wink

منم امسال فک میکنم صددرصد برنده ام ولی الکی خودمو گول میزنم.به نظرم آمریکا رو ولش برم به جاهای دیگه فک کنم.کامبوج،گینه.جیبوتی.روسیه خوبه پارسال یه چیز دیدم نمیدونم شایعه بود یا واقعیت میگفت بری روسیه زن روسی بگیر بهت پول هم میده دولت روسیه به نظرم بزنم تو خط روسیه Cool Cool
2018
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
(2017-02-25 ساعت 23:13)alirezanz نوشته:  
(2017-02-12 ساعت 02:15)LORDAmiroo نوشته:  
(2017-02-12 ساعت 00:27)Reza2018 نوشته:  لغو شدن فرمان ترامپ به تایپیک بغلی dv 2017. یه جون دوباره داد حالا دوباره که تایپیک ما به زور روزی دوتا پست اضافه میشه لطفا یه کم فعالتر باشید مرسی اه

فک کنم من باید یه بار دیگه یه سلام بکنم تاپیک یکم جون بگیره Big Grin شده شبی خندوانه :|  Cool  Big Grin

دوباره سلام، لرد جان وجدانن این همه اینجا وقت میزاری، جاش چن دقیقه وقت میزاشتی از آخرتت میترسیدی بهتر نبود؟ Wink

واسه ترسیدن از آخرتم کاری بهتر از همراهی شماها تو این تاپیک پیدا نکردم Big Grin Cool
حداقل هر چندوقتی یه بار یه سری دوستان یادآوری میکنن که ما احتمالا زودتر از اونا میریم زیر خاک، همین خودش کمک میکنه Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، darabi ، dv2017 ، alirezanz
(2017-02-27 ساعت 00:37)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان منتطر
امشب میخوام با اجازه شما یک بحث رو شروع کنم وبا نظر واطلاعات دوستان به یک نتیجه ای برسیم
2-آیا ترامپ میتونه تو فرمان جدیدش بگه متولدین این هفت کشور اگه تو لاتاری هم برنده بشن بهشون ویزا ندید؟
3-آیا میتونه فرمان بده اصلا تو هیچ کتیگوری مثلا دانشجویی-خانوادگی-سرمایه گذاری به این هفت کشور ویزا تعلق نگیره؟
4-ومحدودیت های دیگه...
آیا تا بودن ترامپ باید قید رفتن رو زد وهمگی بریم دنبال زندگیمون ...ویا باید امیدوار بود حتی اگر یک روزنه کوچک وجود داشته باشه
همگی تندرست باشید

1: خیر
2: بله
3: بله
4: بله
Big Grin Cool
Starts in 2000
&
.
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، alirezanz ، farrokh33 ، jalayevatan
(2017-02-27 ساعت 03:06)LORDAmiroo نوشته:  
(2017-02-12 ساعت 02:15)LORDAmiroo نوشته:  فک کنم من باید یه بار دیگه یه سلام بکنم تاپیک یکم جون بگیره Big Grin شده شبی خندوانه :|  Cool  Big Grin

دوباره سلام، لرد جان وجدانن این همه اینجا وقت میزاری، جاش چن دقیقه وقت میزاشتی از آخرتت میترسیدی بهتر نبود؟ Wink

واسه ترسیدن از آخرتم کاری بهتر از همراهی شماها تو این تاپیک پیدا نکردم Big Grin  Cool
حداقل هر چندوقتی یه بار یه سری دوستان یادآوری میکنن که ما احتمالا زودتر از اونا میریم زیر خاک، همین خودش کمک میکنه Big Grin
به به
چقدر اين دو سه روز خوب بود
بازگشت قديميا
فرخ عزيز - لرد عزيز و البته عليرضا خان
WB
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، farrokh33 ، LORDAmiroo ، copol
(2017-02-27 ساعت 00:37)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان منتطر
4-ومحدودیت های دیگه...
همگی تندرست باشید
سلام فرخ عزيز
خيلي تخصصيه اينا . خودتون پاسخي با سند و مدرك دارين؟
براي من خيلي جالب بود كه چرا ترامپ فرماني داد كه يه قاضي تونست لغوش كنه . و جالبتر اينكه اون قاضي از اين قابليت استفاده كرد. نميخوام وارد بحث هاي حاشيه اي بشم اما اين كار ترامپ بيشتر شبيه يك مانور بود تا شايد اهداف ديگه اي رو بهش برسه . خيلي زشته براي يه رييس جمهور تو همون ماه اول يكي از اولين ابلاغهاش بره رو هوا !!!!!
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، farrokh33 ، jalayevatan ، copol
(2017-02-12 ساعت 02:15)LORDAmiroo نوشته:  فک کنم من باید یه بار دیگه یه سلام بکنم تاپیک یکم جون بگیره Big Grin شده شبی خندوانه :|  Cool  Big Grin

واسه ترسیدن از آخرتم کاری بهتر از همراهی شماها تو این تاپیک پیدا نکردم Big Grin  Cool

خودم از این به بعد بنا به صلاحدید شخصی هرگاه ببینم فراموش کردین حتما یاد آوری میکنم Wink Cool
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: copol
(2017-02-27 ساعت 12:09)dv2017 نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 23:13)alirezanz نوشته:  دوباره سلام، لرد جان وجدانن این همه اینجا وقت میزاری، جاش چن دقیقه وقت میزاشتی از آخرتت میترسیدی بهتر نبود؟ Wink

به به
بازگشت قديميا
WB

منو دوباره بگو Big Grin  Big Grin
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، LORDAmiroo ، copol ، dv2017
(2017-02-27 ساعت 12:09)dv2017 نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 23:13)alirezanz نوشته:  دوباره سلام، لرد جان وجدانن این همه اینجا وقت میزاری، جاش چن دقیقه وقت میزاشتی از آخرتت میترسیدی بهتر نبود؟ Wink

به به
بازگشت قديميا
WB

و البته اصغر خان فرهادی Big Grin Cool Cool Cool
Starts in 2000
&
.
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، copol ، alirezanz ، dv2017
سلام
قبل از اینکه نظر خودم رو دررابطه با پرسش هایی که مطرح کردم بگم ابتدا از تجربیات سفر به ا م ر ی کا چند مورد بنویسم شاید تفاوت دیدگاه مردم اونجا با دولتمردانشون رو بهتر بشناسیم:
1-سال گذشته اواخر اسفند رفتیم آنکارا برا مصاحبه (برا ویزای توریستی) کلی مدارک با خودمون بردیم سفارت .حدود کمتر از 3دقیقه مصاحبه ما طول کشیدوهیچ مدرکی از ما نخواست .هیچ ... بعد از پایان مصاحبه آفیسر با خوشحالی به ما تبریک گفت وآرزو کرد که سفر به ما خوش بگذره. تمام طول مدت کوتاه مصاحبه لبخند به لب داشت وآوازی رو زمزمه میکرد برای من عجیب بود که با وجودی که من سربازی رفته بودم وکار دولتی داشتم چرا به من یکضرب داد البته بارسوم بود که ویزا میگرفتم وخانم وپسرم بار چهارم (دیدگاه کارمندان سفارت نسبت به ایرانیان)
2-تمام طول حدود سه ماهی که تابستان امسال آم ر ی کا بودیم حتی یک مورد ندیدیم که کسی از ما بپرسه شما اهل کدام کشور هستید؟ اونها برایشان مهم نیست کجایی هستی بلکه مهم است که رفتار انسانی شما چطور است؟(دیدگاه مردم اونجا نسبت به ایرانیان)
3-می گویند رانندگی هرکسی نشان دهنده شخصیت اوست و افکار درونی شخص را نشان میدهد.مردم اونجا آنقدر به آرامی وبا حوصله رانندگی میکردند که فکر میکردی که راننده جلویی شما دارد چرت میزند .نه ویراژی نه سبقتی نه بوقی ونه ...(مقایسه کنید با رانندگی ما ایرانیان که فرهنگ چند هزارساله وتمدن افتخار آفرین داریم با اونها که تاریخ 200 ساله دارند)
3-وقتی صبح ها به پیاده روی میرفتم از کنار هر کسی رد میشدم لبخند وصبح بخیر گفتن هرگز از لبانشان محو نمیشد من خیلی سعی میکردم زودتر از اونها صبح بخیر بگم ولی کمتر موفق میشدم (حالا مقایسه کنید اگر توی ایران خانمی به شما لبخند بزنه در باره اش چی فکر میکنیم)
4-توی فروشگاههاشون وقتی میخواستی وارد بشی یک نفر دم در بالبخند وخوشامد گویی از شما استقبال میکرد .توی صف صندوق پرداخت فاصله ها درست مثل فاصله ماشین ها توی جاده هابود .هرگز کسی توی سبد شما نگاه نمیکرد که چی خریدی وبرا چی خریدی
5-توی این چند سفر همیشه بعد از حدود 3ماه موندن شدیدا دلم تنگ میشد برای ایران ولحظه شماری میکردم که کی برمیگردم (ایرانیانی هستند که حدود 40 سال است که در اونجا زندگی میکنند کار وخونه ودرآمد تقریبا خوب دارندولی چنان با علاقه شدید از وطن یاد میکردندونسبت به ایران تعصب داشتند که باور کردنی نبود . بچه هایشان به سختی فارسی صحبت میکردندوهرگز ایران رو ندیده بودند ولی با افتخار خودشون رو ایرانی میدونستند)
6-وهزاران مورد دیگه...
چرا مطالب بالا رو نوشتم؟ به این دلیل که بگم هرگز کسی حتی رییس جمهور آ م ر ی کا نمیتونه افکار مردمش را نسبت به ما ایرانیان تغییر بده وما را تر و ر ی س ت جا بزنه من امید دارم که همه چیز برای ما تغییر میکنه واز این روزهای سخت با پیروزی عبور خواهیم کرد .تندرست وشاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، خوش لحن ، copol ، amir j7 ، alirezanz ، LORDAmiroo ، masi2018 ، dv2017 ، jalayevatan
سلام به همه .
باز دم عید شد برگشتم ولی خوشبختانه تونستم مدرک ارشد تو ۳ بگیرم و دفاع رو زدم گوشش. حالا تا مانهایم المان دوسال راه هست و پنج سال هم دکترا به عبارتی سن میشه ۳۱ سال .الان مثل س..توش موندم نمیدونم چکارکنم. من چون ادم فوق العاده پیگیری هستم اوضاع امریکا با تحقیقاتی که انجام دادم اونقدر ها جالب نیست . الان تو فکر المان هستم ولی راه سخته .
من پیامای بقیه دوستان نخوندم
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، alirezanz ، LORDAmiroo ، dv2017 ، jalayevatan
(2017-02-27 ساعت 16:12)farrokh33 نوشته:  سلام
قبل از اینکه نظر خودم رو دررابطه با پرسش هایی که مطرح کردم بگم ابتدا از تجربیات سفر به ا م ر ی کا چند مورد بنویسم شاید تفاوت دیدگاه مردم اونجا با دولتمردانشون رو بهتر بشناسیم:
1-سال گذشته اواخر اسفند رفتیم آنکارا برا مصاحبه (برا ویزای توریستی) کلی مدارک با خودمون بردیم سفارت .حدود کمتر از 3دقیقه مصاحبه ما طول کشیدوهیچ مدرکی از ما نخواست .هیچ ... بعد از پایان مصاحبه آفیسر با خوشحالی به ما تبریک گفت وآرزو کرد که سفر به ما خوش بگذره. تمام طول مدت کوتاه مصاحبه لبخند به لب داشت وآوازی رو زمزمه میکرد برای من عجیب بود که با وجودی که من سربازی رفته بودم وکار دولتی داشتم چرا به من یکضرب داد البته بارسوم بود که ویزا میگرفتم وخانم وپسرم بار چهارم (دیدگاه کارمندان سفارت نسبت به ایرانیان)
2-تمام طول حدود سه ماهی که تابستان امسال آم ر ی کا بودیم حتی یک مورد ندیدیم که کسی از ما بپرسه شما اهل کدام کشور هستید؟ اونها برایشان مهم نیست کجایی هستی بلکه مهم است که رفتار انسانی شما چطور است؟(دیدگاه مردم اونجا نسبت به ایرانیان)
3-می گویند رانندگی هرکسی نشان دهنده شخصیت اوست و افکار درونی شخص را نشان میدهد.مردم اونجا آنقدر به آرامی وبا حوصله رانندگی میکردند که فکر میکردی که راننده جلویی شما دارد چرت میزند .نه ویراژی نه سبقتی نه بوقی ونه ...(مقایسه کنید با رانندگی ما ایرانیان که فرهنگ چند هزارساله وتمدن افتخار آفرین داریم با اونها که تاریخ 200 ساله دارند)
3-وقتی صبح ها به پیاده روی میرفتم از کنار هر کسی رد میشدم لبخند وصبح بخیر گفتن هرگز از لبانشان محو نمیشد من خیلی سعی میکردم زودتر از اونها صبح بخیر بگم ولی کمتر موفق میشدم (حالا مقایسه کنید اگر توی ایران خانمی به شما لبخند بزنه در باره اش چی فکر میکنیم)
4-توی فروشگاههاشون وقتی میخواستی وارد بشی یک نفر دم در بالبخند وخوشامد گویی از شما استقبال میکرد .توی صف صندوق پرداخت فاصله ها درست مثل فاصله ماشین ها توی جاده هابود .هرگز کسی توی سبد شما نگاه نمیکرد که چی خریدی وبرا چی خریدی
5-توی این چند سفر همیشه بعد از حدود 3ماه موندن شدیدا دلم تنگ میشد برای ایران ولحظه شماری میکردم که کی برمیگردم (ایرانیانی هستند که حدود 40 سال است که در اونجا زندگی میکنند کار وخونه ودرآمد تقریبا خوب دارندولی چنان با علاقه شدید از وطن یاد میکردندونسبت به ایران تعصب داشتند که باور کردنی نبود . بچه هایشان به سختی فارسی صحبت میکردندوهرگز ایران رو ندیده بودند ولی با افتخار خودشون رو ایرانی میدونستند)
6-وهزاران مورد دیگه...
چرا مطالب بالا رو نوشتم؟ به این دلیل که بگم هرگز کسی حتی رییس جمهور آ م ر ی کا نمیتونه افکار مردمش را نسبت به ما ایرانیان تغییر بده وما را تر و ر ی س ت  جا بزنه من امید دارم که همه چیز برای ما تغییر میکنه واز این روزهای سخت با پیروزی عبور خواهیم کرد .تندرست وشاد باشید
جالب بود واقعا مگه میشه یه کشوری اونجوری باشه مگه داریم مگه میشه حالا تو ایران 1 . هر روز ازت میپرسند ترکی لری ......کجایی ؟؟
2.هر روز باید سه بار ایت الکرسی صبح بخونی و سوار ماشین بشی تا تصادف نکنی
3.هرکس اول صبح میبینی اینگار تازه بلند شده از خواب قیافه ها همه عصبانی به کسی سلام بدی خودشو میگیره
4.اگه موقع فروش جدی برخرود کنی اتفاقا فروشت بیشتر میشه و اگه کسی ازت نپرسه اینو برا چی خریدی باید بدونی اخر الزمان شده
5.هر روز عده ای بسیاری می بینی که فرهنگ غنی ایرانی ول کردن و به ایرانی بودن خودشون افتخار نمیکنند به محض دیدن یه امریکایی فکر میکنند طرف کیه اینقدر بهش توجه میکنند امریکایی بدبخت فکر می کنه یه مشکلی داره خخخ
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، farrokh33
(2017-02-27 ساعت 17:26)redbull نوشته:  سلام به همه .
باز دم عید شد برگشتم ولی خوشبختانه تونستم مدرک ارشد تو ۳ بگیرم و دفاع رو زدم گوشش. حالا تا مانهایم المان دوسال راه هست و پنج سال هم دکترا به عبارتی سن میشه ۳۱ سال .الان مثل س..توش موندم نمیدونم چکارکنم. من چون ادم فوق العاده پیگیری هستم اوضاع آمریکا با تحقیقاتی که انجام دادم اونقدر ها جالب نیست . الان تو فکر المان هستم ولی راه سخته .
من پیامای بقیه دوستان نخوندم

سلام.درمورد آلمان ویزای جاب سیکر (job seeker)خیلی روال به نسبت راحت تری داره درایران.کلاس های زبان هم هست ولی موردش این هست که سفارت هیچ مطلبی درمورد ارائه این نوع ویزای یادگیری زبان درسایت رسمیش منتشرنکرده!شمااطلاعی اگرپیدا کردی درمورد هردونوع ویزا لطفا بامابه اشتراک بگذارید.سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، Reza2018

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان