کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد - آرشیو
.
دوستانی که به سفارتها مراجعه کردند، لطفاً تجربه خود را در تاپیک تجربه مراجعه به سفارتهای آمریکا قرار دهند.
.
(2017-02-20 ساعت 00:21)فام مج نوشته:  
(2017-02-19 ساعت 10:41)خوش لحن نوشته:  خيلي سعي كردم خلاصش كنم ولي از اين خلاصه تر نشد مطلب جالبيه و توصيه ميكنم حتما بخونيد.

دولت ترامپ در حالی چند روز دیگر یک ماهه می شود که تاکنون با رسوایی و بحران های زیادی روبه رو شده است. این همه جنجال در ابتدای آغاز به کار یک دولت آن هم در ماه ابتدایی اش بی سابقه است. اما مهمترین جنجال به وجود آمده استعفای ژنرال مایکل فلین، مشاور امنیت ملی ترامپ است.
فلین یکی از قطعات پازل رابطه ترامپ با روسیه است. یکی از مهمترین جنجال هایی که بر دولت ترامپ سایه انداخته، روسیه است. از قبل از پیروزی ترامپ در انتخابات بحث نفوذ و تاثیرگذاری روسیه در جریان انتخابات مطرح شد. روس ها متهم شدند که هکرهایشان کامپیوترهای حزب دموکرات را هک کردند و با انتشار ایمیل ها و اسناد کمیته ملی دموکرات ها و کمپین کلینتون نقش مهمی در اقدامات علیه کاندیدای دموکرات ایفا کردند.
ترامپ از همان ابتدا با رد این اتهامات آن را توطئه دموکرات ها علیه خودش دانست. ترامپ حتی در اقدامی بی سابقه که مورد انتقاد سیاستمداران آمریکایی از جمله هم حزبی هایش (سناتور جان مک کین) قرار گرفت، حملات شدیدی را علیه ماموران سازمان های اطلاعاتی انجام داد. اما ترامپ پس از روی کارآمدن، در جلساتی که با ماموران اطلاعاتی داشت و اسناد را مشاهده کرد، حرف های قبلی اش را پس گرفت و اقدامات خرابکارانه هکرهای روس را پذیرفت.
فلین در جریان دیدار ترامپ با شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن که روز دوشنبه انجام شد در جلسه حضور داشت. چگونه ممکن است که ترامپ اعتمادش را مدت ها پیش به فلین از دست داده باشد و وی همچنان در جلسات مهم حضور داشته باشد؟ کلین کانوی، مشاور حقوقی ترامپ هم صبح دوشنبه گفته بود: «ژنرال فلین به طور کامل مورد اعتماد ترامپ قرار دارد.» این در حالی است که فلین دوشنبه شب از سمتش استعفا داد و به خاطر دروغی که به پنس گفت عذرخواهی کرد.
آیا بحران تمام شده است؟ خیر، این تازه آغاز این داستان است. تیم ترامپ این گونه فضاسازی کرده اند که ترامپ از جریان اطلاع نداشته است. ولی مخالفان این حرف را قبول ندارند، مگر می شود ترامپ که به همه امور مسلط است و درباره همه موضوعات دخالت می کند، درباره موضوع مهم رابطه با روسیه و تحریم ها علیه این کشور از مذاکرات مشاورش در این رابطه اطلاع نداشته باشد؟
مخالفان معققدند که وی در جریان این دیدار بوده است. حتی برخی از جمهوری خواهان هم همین عقیده را دارند و به دنبال تشکیل کمیته ای هستند تا مشخص شود که آیا ترامپ از این مکالمه اطلاع داشته است؟ حالا اگر مشخص شود که ترامپ از جریان آگاه بوده چه می شود؟ استیضاح. بله به خاطر اظهارات خلاف واقع، پنهان کاری و دروغ، ترامپ با استیضاح روبه رو می شود.
پس در صورتی که معلوم شود ترامپ از جریان باخبر بوده و دروغ گفته است با استیضاح روبرو خواهد شد. با وجود این که اکثریت سنا و مجلس نمایندگان در اختیار جمهوری خواهان است، اما وقتی فشار افکار عمومی افزایش یابد آنها مجبور به راه انداختن روند قانونی درباره این موضوع هستند.
واترگیت به خاطر تلاش های رسانه ها و به طور اخص واشنگتن پست افشا شد. با توجه به این که ترامپ به هیچ وجه میانه خوبی با رسانه های منتقد خودش به ویژه سی ان ان و نیویورک تایمز ندارد، همین رسانه های قدرتمند می توانند با افشاگری هایی که در این زمینه خواهند کرد ترامپ را به سمت استیضاح ببرند.

(2017-02-19 ساعت 23:54)yami نوشته:  
(2017-02-19 ساعت 23:44)farzadmohajer نوشته:  تا روز چهارشنبه ، خیلی ها از فکر زیاد و استرس دچار مشکلات روحیه جدی خواهند شد . ...

ایکاش اسامی شونم مشخص میشد...

مثل اینکه شما خیلی خوشحالین از اینکه هموطنات ویزا نگیرن، اصلا معلوم نیست تو کی هستی و چرا اینقد مثل اسپند رو اتیش جلز ولز میکنی اینجا، از تایم اکانتت معلومه که آمریکایی،تو ته ته دهاتای ایرانم رات نمیدن، برو خدا روزیتو جای دیگه بده،آدم نفهم،یه مشت آدم اینجا زندگیشون رو هواس تو نفهم میای اینجا خوشحالی میکنی، اه اه اه چه ادمایی پیدا میشن البته اگه بشه گفت ادم
???? گناه امسال ما که ازدواج کردیم و سرگردونیم چیه ؟ شوهر من نمیتونه ایران بیاد ، دوساله ندیدمش ... چند روز دیگه مصاحبه دارم ، زندگیمون شده استرس . برای خیلی ها درکش شاید سخته شرایط روحی روانی ما ، شایدم براشون عادیه ... اگر قدری درک داشته باشند اینقده فاز و بار منفی انتقال نمیدن که ته دل ماهایی که کمتر از یک هفته به مصاحبه داریم بیشتر از این خالی بشه .
‎CR1
‎Ankara‎
شروع پرونده 8 ژانویه ‎2016‎
اپرو 25 جون 2016
نقص مدارک   22 اکتبر‎2016 ‎
ایمیل تایید مدارک  23 دسامبر 2016
دریافت ایمیل مصاحبه 30دسامبر 2016
تاریخ مصاحبه  آنکارا   27feb2017
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تحویل گرفتن پاسپورت و ویزا از پست 4march 2017
ورود به آمریکا 5march 2017
دریافت گرین کارت 10 روز بعد از واریز مبلغ 220 دلار
تشکر کنندگان: فام مج ، m_vaziran ، mulan1979 ، alireza_guitar
(2017-02-20 ساعت 00:30)Mrs.sara نوشته:  
(2017-02-19 ساعت 10:41)خوش لحن نوشته:  خيلي سعي كردم خلاصش كنم ولي از اين خلاصه تر نشد مطلب جالبيه و توصيه ميكنم حتما بخونيد.

دولت ترامپ در حالی چند روز دیگر یک ماهه می شود که تاکنون با رسوایی و بحران های زیادی روبه رو شده است. این همه جنجال در ابتدای آغاز به کار یک دولت آن هم در ماه ابتدایی اش بی سابقه است. اما مهمترین جنجال به وجود آمده استعفای ژنرال مایکل فلین، مشاور امنیت ملی ترامپ است.
فلین یکی از قطعات پازل رابطه ترامپ با روسیه است. یکی از مهمترین جنجال هایی که بر دولت ترامپ سایه انداخته، روسیه است. از قبل از پیروزی ترامپ در انتخابات بحث نفوذ و تاثیرگذاری روسیه در جریان انتخابات مطرح شد. روس ها متهم شدند که هکرهایشان کامپیوترهای حزب دموکرات را هک کردند و با انتشار ایمیل ها و اسناد کمیته ملی دموکرات ها و کمپین کلینتون نقش مهمی در اقدامات علیه کاندیدای دموکرات ایفا کردند.
ترامپ از همان ابتدا با رد این اتهامات آن را توطئه دموکرات ها علیه خودش دانست. ترامپ حتی در اقدامی بی سابقه که مورد انتقاد سیاستمداران آمریکایی از جمله هم حزبی هایش (سناتور جان مک کین) قرار گرفت، حملات شدیدی را علیه ماموران سازمان های اطلاعاتی انجام داد. اما ترامپ پس از روی کارآمدن، در جلساتی که با ماموران اطلاعاتی داشت و اسناد را مشاهده کرد، حرف های قبلی اش را پس گرفت و اقدامات خرابکارانه هکرهای روس را پذیرفت.
فلین در جریان دیدار ترامپ با شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن که روز دوشنبه انجام شد در جلسه حضور داشت. چگونه ممکن است که ترامپ اعتمادش را مدت ها پیش به فلین از دست داده باشد و وی همچنان در جلسات مهم حضور داشته باشد؟ کلین کانوی، مشاور حقوقی ترامپ هم صبح دوشنبه گفته بود: «ژنرال فلین به طور کامل مورد اعتماد ترامپ قرار دارد.» این در حالی است که فلین دوشنبه شب از سمتش استعفا داد و به خاطر دروغی که به پنس گفت عذرخواهی کرد.
آیا بحران تمام شده است؟ خیر، این تازه آغاز این داستان است. تیم ترامپ این گونه فضاسازی کرده اند که ترامپ از جریان اطلاع نداشته است. ولی مخالفان این حرف را قبول ندارند، مگر می شود ترامپ که به همه امور مسلط است و درباره همه موضوعات دخالت می کند، درباره موضوع مهم رابطه با روسیه و تحریم ها علیه این کشور از مذاکرات مشاورش در این رابطه اطلاع نداشته باشد؟
مخالفان معققدند که وی در جریان این دیدار بوده است. حتی برخی از جمهوری خواهان هم همین عقیده را دارند و به دنبال تشکیل کمیته ای هستند تا مشخص شود که آیا ترامپ از این مکالمه اطلاع داشته است؟ حالا اگر مشخص شود که ترامپ از جریان آگاه بوده چه می شود؟ استیضاح. بله به خاطر اظهارات خلاف واقع، پنهان کاری و دروغ، ترامپ با استیضاح روبه رو می شود.
پس در صورتی که معلوم شود ترامپ از جریان باخبر بوده و دروغ گفته است با استیضاح روبرو خواهد شد. با وجود این که اکثریت سنا و مجلس نمایندگان در اختیار جمهوری خواهان است، اما وقتی فشار افکار عمومی افزایش یابد آنها مجبور به راه انداختن روند قانونی درباره این موضوع هستند.
واترگیت به خاطر تلاش های رسانه ها و به طور اخص واشنگتن پست افشا شد. با توجه به این که ترامپ به هیچ وجه میانه خوبی با رسانه های منتقد خودش به ویژه سی ان ان و نیویورک تایمز ندارد، همین رسانه های قدرتمند می توانند با افشاگری هایی که در این زمینه خواهند کرد ترامپ را به سمت استیضاح ببرند.

(2017-02-19 ساعت 23:54)yami نوشته:  ایکاش اسامی شونم مشخص میشد...

مثل اینکه شما خیلی خوشحالین از اینکه هموطنات ویزا نگیرن، اصلا معلوم نیست تو کی هستی و چرا اینقد مثل اسپند رو اتیش جلز ولز میکنی اینجا، از تایم اکانتت معلومه که آمریکایی،تو ته ته دهاتای ایرانم رات نمیدن، برو خدا روزیتو جای دیگه بده،آدم نفهم،یه مشت آدم اینجا زندگیشون رو هواس تو نفهم میای اینجا خوشحالی میکنی، اه اه اه چه ادمایی پیدا میشن البته اگه بشه گفت ادم
???? گناه امسال ما که ازدواج کردیم و سرگردونیم چیه ؟ شوهر من نمیتونه ایران بیاد ، دوساله ندیدمش ... چند روز دیگه مصاحبه دارم ، زندگیمون شده استرس . برای خیلی ها درکش شاید سخته شرایط روحی روانی ما ، شایدم براشون عادیه ... اگر قدری درک داشته باشند اینقده فاز و بار منفی انتقال نمیدن که ته دل ماهایی که کمتر از یک هفته به مصاحبه داریم بیشتر از این خالی بشه .
همیشه زندگی طبق روال تصورات ما جلو نمیره ... این مساله هم یک امتحان بزرگ برای ما هست .
اگر برنده ی قضیه باشید و در روز های سخت هم شکر گذار خداوند باشید ، شک نکنید برنده شما هستید و
به زودی به این روزها لبخند میزنید ...
اما کسانی که فقط در خوشی و اتفاقات خوب شکر گذار خداوند هستند ، مطمئن باشید ضربه خواهند خورد .
انسان ها موظف هستند در هر دو تای این شرایط شکر گذار خداوند باشند .. هر لحظه ..
من یقین دارم که شما جز دسته اول هستید و گرفتاری شمارو حل شده میدونم ... یک ثانیه هم نگران نباشید ...
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
تشکر کنندگان: Pooya ، armehraboon ، Mrs.sara ، yami ، gbtm ، mulan1979 ، Ali--usa ، عدلی ، alireza_guitar ، aazitaa
(2017-02-20 ساعت 00:36)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 00:30)Mrs.sara نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 00:21)فام مج نوشته:  مثل اینکه شما خیلی خوشحالین از اینکه هموطنات ویزا نگیرن، اصلا معلوم نیست تو کی هستی و چرا اینقد مثل اسپند رو اتیش جلز ولز میکنی اینجا، از تایم اکانتت معلومه که آمریکایی،تو ته ته دهاتای ایرانم رات نمیدن، برو خدا روزیتو جای دیگه بده،آدم نفهم،یه مشت آدم اینجا زندگیشون رو هواس تو نفهم میای اینجا خوشحالی میکنی، اه اه اه چه ادمایی پیدا میشن البته اگه بشه گفت ادم
همیشه زندگی طبق روال تصورات ما جلو نمیره ... این مساله هم یک امتحان بزرگ برای ما هست .
اگر برنده ی قضیه باشید و در روز های سخت هم شکر گذار خداوند باشید ، شک نکنید برنده شما هستید و
به زودی به این روزها لبخند میزنید ...
اما کسانی که فقط در خوشی و اتفاقات خوب شکر گذار خداوند هستند ، مطمئن باشید ضربه خواهند خورد .
انسان ها موظف هستند در هر دو تای این شرایط شکر گذار خداوند باشند .. هر لحظه ..
من یقین دارم که شما جز دسته اول هستید و گرفتاری شمارو حل شده میدونم ... یک ثانیه هم نگران نباشید ...

جلال بر نام خداوند
ممنون برای کامنت پر برکت و انرژی بخشتون .
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تشکر کنندگان: armehraboon ، farzadmohajer ، gbtm
(2017-02-19 ساعت 10:41) نوشته:  .

(2017-02-19 ساعت 23:54)yami نوشته:  
(2017-02-19 ساعت 23:44)farzadmohajer نوشته:  تا روز چهارشنبه ، خیلی ها از فکر زیاد و استرس دچار مشکلات روحیه جدی خواهند شد . ...

ایکاش اسامی شونم مشخص میشد...

مثل اینکه شما خیلی خوشحالین ...

بطور خلاصه خدمتتان عرض کنم:

۰- آیا شما رو هم مثل بنده به دهات ایران راه ندادن که انشالا تشریف میارید آمریکا؟
۱- صرفا جهت همدردی با شخص شما الان در مکزیکم و نه در آمریکا.
۲- (برای چندمین بار عرض میکنم) با بعضی از سیاستهای ترامپ (از جمله تحریم فله ای ویزا بر اساس ملیت یا دین) مخالفم اما با اون یه سطرش که آدمهای کم ظرفیت و قاطی رو از هر ملیتی بداخل راه نده کاملا موافقم.
Hereby I suspend entry of anyone without Zarfiyat and Akhlaagh to United States for an indefinite period of time

۳- کل کل من و فرزاد بین من و فرزاد هست و نه کس دیگه (ایشون نماینده قشر مهاجر ایرانی که نیس. نماینده خودشه. وکیل مدافع هم نمیخواد)!! (اینقدر به سن و سالش گیر دادیم اما ظاهرا ظرفیت اون از خیلیها بیشتره! در صورت لزوم خودشان پاسخ میدن)
۱۳۷۲- پستتان را گزارش نمودم ولی علی ایحال (!!) عجالتا ***م هم خودتان هستید.
تشکر کنندگان: sce ، marco250 ، gbtm ، copol ، farzadmohajer ، aazitaa ، feidom30 ، victor2017 ، mrticoen ، herminka
نقل قول:بطور خلاصه خدمتتان عرض کنم:

۰- آیا شما رو هم مثل بنده به دهات ایران راه ندادن که انشالا تشریف میارید آمریکا؟
۲- (برای چندمین بار عرض میکنم) با بعضی از سیاستهای ترامپ (از جمله تحریم فله ای ویزا بر اساس ملیت یا دین) مخالفم اما با اون یه سطرش که آدمهای کم ظرفیت و قاطی رو از هر ملیتی بداخل راه نده کاملا موافقم.
۳- کل کل من و فرزاد بین من و فرزاد هست و نه کس دیگه (ایشون نماینده قشر مهاجر ایرانی که نیس. نماینده خودشه. وکیل مدافع هم نمیخواد)!! (اینقدر به سن و سالش گیر دادیم اما ظاهرا ظرفیت اون از خیلیها بیشتره! در صورت لزوم خودشان پاسخ میدن)
۱۳۷۲- پستتان را گزارش نمودم.

این دوستمان فرزاد مصداق امضای شماست همشهری

فقط چند دقیقه اجازه بدن ایشون رد بشه بره امریکا بعد ترامپ خواست ایران رو تحریم اب و اکسیژن کنه یا با بمب اتم ایران رو با خاک یکسان کنه و یا هیچ بنی بشر دیگه ای رو راه نده us
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
تشکر کنندگان: yami ، marco250 ، copol ، farzadmohajer ، sce ، aazitaa ، mrticoen ، herminka
(2017-02-20 ساعت 02:14)javadth نوشته:  

فقط چند دقیقه اجازه بدن ایشون رد بشه بره آمریکا بعد ترامپ خواست ایران رو تحریم اب و اکسیژن کنه یا با بمب اتم ایران رو با خاک یکسان کنه و یا هیچ بنی بشر دیگه ای رو راه نده us

من نه با کسی کل کل دارم نه دشمنی ... ظرفیت من بالاتر از چیزی هست که حتی فکرش رو کنید ...
اگر هم در طول این مدت کامنت های من کسی رو آزرده کرده من رو حلال کنه .. از ته دلم نگفتم ..
تمامش دوستانه بوده یا میخواستم طنز گونه باشه که روحیه دوستان برگرده ...
ولی قبول کنید که تا الان هرچی گفتم درست دراومده . خخخخخخخ
من در طول عمرم سعی میکنم بگذرم و ببخشم و ببخشم و ببخشم ...
حتی برای موفقیت دشمنام هم دعا می کنم ... چون کینه ای به دل ندارم .. چون دنیا ۲ روزه ..
اصلا چرا من ببخشم ؟؟ مگه من کی هستم ؟؟ خدا باید همه مارو ببخشه ...
از بس که انقدر ناشکر هستیم ...
فراموش کردید که تو بیمارستان ها هزاران نفر لهلهه اینو دارن که یه کلیه هم خون پیدا کنن ...
یا هر روز باید دیالیز یا شیمی درمانی بشن ...
بعد اون وقت سر یه برگه کاغذ بی ارزش و مادی که اسمش ویزا هست ، به هم نوع و هم وطنتون توهین میکنید
مطمئن باشید وقتی اون روز که ویزا رو تو پاسپورت شما میزنن ، از حرف هایی که زدید شرمنده میشید ...

گیرم که ویزا هم ندن که مطمئنم میدن ...
دنیا مگه به آخر میرسه ؟؟

اگه به آمریکا مهاجرت کنید خیلی چیزا رو از دست میدید ...
تو ایران هم بمونید یک سری موقعیت ها برایتان محدود هست ...

تمام موفقیت ها ، هدف ها ، آرزو ها بستگی به خود شخص داره ...
اگه واقعا به هدفتان ایمان دارید ، تو آنگولا هم بهش میرسید ...

فقط کافیه یک چیزی رو از ته دل بخواین ، عالم و آدم هم نمیتونه جلوش مقاومت کنه ...

آمریکا و ایران ، فقط یه بهونست ...

تنفر من از ترامپ ، بخاطر نگرانیم از آینده ی دنیا هست ...

من از خودم خیالم راحته .. چه ویزا داشته باشم چه نه ، هدفم رو تا آخرین قطره خونم دنبال میکنم ...

یه نگاهی به در و دیوار خونتون بندازید ... اینا هم هزاران سال پیش انسان بودند و زندگی داشتند ...
بعدا که در زیر خاک تبدیل به استخوان و سنگ شدند ، از اونها برای ساخت و ساز ساختمان ها استفاده کردند .
ما هم یک روز تبدیل به خاک و سنگ خواهیم شد ... از لحظه زندگیه خود لذت ببرید و نهایت استفاده رو کنید .
در هر کجا که از این کره خاکی هستید ... نه به سیاست کاری داشته باشید نه به نظام اون کشور .. نه به ...
فقط به این فکر باشید که شما یک انسان هستید ...
یک انسانی که قادر به انجام همه کار هست . چون اشرف مخلوقاته ...

حالا ببینیم چه کسی برنده ی این امتحان که من اسمش رو ( امتحان ترامپ ) میزارم خواهد شد ...
تقلب : از ارزش های انسانیت استفاده کن
اعلام نتایج قبولی : گذر زمان ...
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
تشکر کنندگان: gbtm ، yami ، copol ، sce ، mulan1979 ، Ali--usa ، hoseyn ، smohammadi ، zamini1975 ، mpas89 ، m_vaziran ، feidom30 ، Sasa-t ، alireza_guitar ، lr_rleri ، daria
عجب استرسي همه داريم
من گذرنامم بدون اينكه ويزا بخوره چون انگشت نگاري نكردم برگشت خورده فردا مي رسه دستم

اميدوارم بتونم برم و تا قبل چهارشنبه كارو تموم كنم

وگرنه كه چند ماه ديگه مهمونيم

بروبچه هاي گل

استرسا بالاس

به هم كاري نداشته باشين لطفا

تاپيك آزاده

وقت همراهي و رفاقت بيشتره نه عصبانيت

منم با مثبت انديشيه زياد فرزاد اوكي نيستم ولي جنبش بالاس

اميدوارم موفق باشين و حرمت قديمي ها هم نگه داشته شه

يا علي
March.22 entered
تشکر کنندگان: armehraboon ، farzadmohajer ، gbtm ، mulan1979 ، Ali--usa ، gozargah ، aazitaa ، mrticoen
پیش نویس طرح دستور اجرایی جدید که به دست خبرگزاری آسوشیتدپرس رسیده، وال استریت ژورنال هم این پیش نویس رو تایید کرده:

1- در دستور جدید دوباره همه هفت کشور قبلی دچار "محدودیت در سفر" به ایالات متحده میشوند.

2- افرادی که دارای گرین کارت هستند، افرادی که ویزای معتبر امریکا رو دارند(حتا اگه هنوز وارد امریکا نشده باشند) و افراد دو ملیتی از این قانون مستثنا خواهند شد.

**** گفته شده که این پیش نویس اولیه است و تا روز امضا امکان تغییراتی در آن خواهد بود.

لینک خبر

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
تشکر کنندگان: mulan1979 ، hoseyn ، 200098 ، mrticoen
(2017-02-20 ساعت 02:52)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 02:14)javadth نوشته:  

فقط چند دقیقه اجازه بدن ایشون رد بشه بره آمریکا بعد ترامپ خواست ایران رو تحریم اب و اکسیژن کنه یا با بمب اتم ایران رو با خاک یکسان کنه و یا هیچ بنی بشر دیگه ای رو راه نده us

من نه با کسی کل کل دارم نه دشمنی ... ظرفیت من بالاتر از چیزی هست که حتی فکرش رو کنید ...
اگر هم در طول این مدت کامنت های من کسی رو آزرده کرده من رو حلال کنه .. از ته دلم نگفتم ..
تمامش دوستانه بوده یا میخواستم طنز گونه باشه که روحیه دوستان برگرده ...
ولی قبول کنید که تا الان هرچی گفتم درست دراومده . خخخخخخخ
من در طول عمرم سعی میکنم بگذرم و ببخشم و ببخشم و ببخشم ...
حتی برای موفقیت دشمنام هم دعا می کنم ... چون کینه ای به دل ندارم .. چون دنیا ۲ روزه ..
اصلا چرا من ببخشم ؟؟ مگه من کی هستم ؟؟ خدا باید همه مارو ببخشه ...
از بس که انقدر ناشکر هستیم ...
فراموش کردید که تو بیمارستان ها هزاران نفر لهلهه اینو دارن که یه کلیه هم خون پیدا کنن ...
یا هر روز باید دیالیز یا شیمی درمانی بشن ...
بعد اون وقت سر یه برگه کاغذ بی ارزش و مادی که اسمش ویزا هست ، به هم نوع و هم وطنتون توهین میکنید
مطمئن باشید وقتی اون روز که ویزا رو تو پاسپورت شما میزنن ، از حرف هایی که زدید شرمنده میشید ...

گیرم که ویزا هم ندن که مطمئنم میدن ...
دنیا مگه به آخر میرسه ؟؟

اگه به آمریکا مهاجرت کنید خیلی چیزا رو از دست میدید ...
تو ایران هم بمونید یک سری موقعیت ها برایتان محدود هست ...

تمام موفقیت ها ، هدف ها ، آرزو ها بستگی به خود شخص داره ...
اگه واقعا به هدفتان ایمان دارید ، تو آنگولا هم بهش میرسید ...

فقط کافیه یک چیزی رو از ته دل بخواین ، عالم و آدم هم نمیتونه جلوش مقاومت کنه ...

آمریکا و ایران ، فقط یه بهونست ...

تنفر من از ترامپ ، بخاطر نگرانیم از آینده ی دنیا هست ...

من از خودم خیالم راحته .. چه ویزا داشته باشم چه نه ، هدفم رو تا آخرین قطره خونم دنبال میکنم ...

یه نگاهی به در و دیوار خونتون بندازید ... اینا هم هزاران سال پیش انسان بودند و زندگی داشتند ...
بعدا که در زیر خاک تبدیل به استخوان و سنگ شدند ، از اونها برای ساخت و ساز ساختمان ها استفاده کردند .
ما هم یک روز تبدیل به خاک و سنگ خواهیم شد ... از لحظه زندگیه خود لذت ببرید و نهایت استفاده رو کنید .
در هر کجا که از این کره خاکی هستید ... نه به سیاست کاری داشته باشید نه به نظام اون کشور .. نه به ...
فقط به این فکر باشید که شما یک انسان هستید ...
یک انسانی که قادر به انجام همه کار هست . چون اشرف مخلوقاته ...

حالا ببینیم چه کسی برنده ی این امتحان که من اسمش رو ( امتحان ترامپ ) میزارم خواهد شد ...
تقلب : از ارزش های انسانیت استفاده کن
اعلام نتایج قبولی : گذر زمان ...

با اينكه با بخش زيادي از نظراتت موافق نيستم ولي اينجا هم نظرم با شما
اميدوارم هرچي كه خيره براي همه ما پيش بياد و از مردم امريكا فقط يه چيز تو اين مدت ياد گرفته باشيم كه براي آزادي(حالا براي هركس) بجنگيم و كوتاه نيايم و همچنين پشت همديگه وايسيم و پشت هم رو خالي نكنيم
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، gbtm
(2017-02-19 ساعت 10:15)آرتا نوشته:  بچه ها الان كه دارم براتون مي نويسم خيلي دلم گرفته و احساس ناراحتي زيادي دارم
بعد از 10 سال شركت تو لاتاري و قبول نشدن ديگه تصميم گرفتم كه رفتن از طريق لاتاري رو فراموش كنم و بيفتم دنبال دانشجويي ..
خلاصه 2 سال زبان خوندم و تلاش و صرف هزينه زياد براي پذيرش دانشجويي براي پاييز سال بعد .. كه يكدفعه همه چيز دود شد رفت هوااا
اون موقع كه آرزوي رفتن داشتم يك جوان مجرد بودم با كلي اشتياق و آرزو ...
الان ديگه سني از من گذشته با همسر و فرزند و 15 سال سابقه كار ..
گاهي اوقات فكر مي كنم كه همه اين تلاش ها بيهوده هست من اگر كه خدا برام مي خواست اصلا تو اين كشور به دنيا نمي اومدم و بزرگ نمي شدم ..
خيلي خسته تر از اوني هستم كه بخوام دوباره به يك راه ديگه و يك كشور ديگه فكر كنم
از طرفي موندن و زندگي كردن تو اين فضا هم خيلي خسته ام كرده
.
.
به هر حال زندگي مي گذره و تموم ميشه اما چرا هاي ما هميشه به قوت خود باقي مي مونه ...
چرا خدا ؟
چرا ؟

منم دقیقا مثل شما تازه ما کلی هم هزینه کردیم و خونه و وسایل رو فروختیم Sad Sad Sad من از شرکت استعفا دادم الان بیکارم تنها شانسی که آوریم اینه که هنوز همسرم استعفا نداده خلاصه من که افسردگی گرفتم کاملا شمارو درک میکنم اگه اینبار نشه کلا بی خیال مهاجرت میشیم هرچند اینجا هم کسی مارو نمیخواد و بواسطه تفاوت د*ی*ن*ی که داریم اینجا تو بدترین شرایط هستیم. اگه نشه مجبوریم همین جا دوباره از صفر شروع کنیم. خیلی سخته خیلیییییییییییی
لعنت به این شانس لعنت به زندگی Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Life is too short to worry about anything. You had better enjoy it because the next day promises nothing.
چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر انسان
تشکر کنندگان: Ali--usa ، alireza_guitar ، mrticoen
(2017-02-20 ساعت 09:41)aazitaa نوشته:  
(2017-02-19 ساعت 10:15)آرتا نوشته:  بچه ها الان كه دارم براتون مي نويسم خيلي دلم گرفته و احساس ناراحتي زيادي دارم
بعد از 10 سال شركت تو لاتاري و قبول نشدن ديگه تصميم گرفتم كه رفتن از طريق لاتاري رو فراموش كنم و بيفتم دنبال دانشجويي ..
خلاصه 2 سال زبان خوندم و تلاش و صرف هزينه زياد براي پذيرش دانشجويي براي پاييز سال بعد .. كه يكدفعه همه چيز دود شد رفت هوااا
گاهي اوقات فكر مي كنم كه همه اين تلاش ها بيهوده هست من اگر كه خدا برام مي خواست اصلا تو اين كشور به دنيا نمي اومدم و بزرگ نمي شدم ..
.
.
به هر حال زندگي مي گذره و تموم ميشه اما چرا هاي ما هميشه به قوت خود باقي مي مونه ...
چرا خدا ؟
چرا ؟

منم دقیقا مثل شما تازه ما کلی هم هزینه کردیم و خونه و وسایل رو فروختیم  Sad  Sad  Sad  من از شرکت استعفا دادم الان بیکارم تنها شانسی که آوریم اینه که هنوز همسرم استعفا نداده خلاصه من که افسردگی گرفتم کاملا شمارو درک میکنم اگه اینبار نشه کلا بی خیال مهاجرت میشیم هرچند اینجا هم کسی مارو نمیخواد و بواسطه تفاوت د*ی*ن*ی که داریم اینجا تو بدترین شرایط هستیم. اگه نشه مجبوریم همین جا دوباره از صفر شروع کنیم. خیلی سخته خیلیییییییییییی
لعنت به این شانس لعنت به زندگی Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad
میتونید از حق خاص استفاده کنید ، خصوصی بهتون میگم
‎CR1
‎Ankara‎
اپرو 25 جون 2016
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تشکر کنندگان: aazitaa
دوستان الكي به هم نپريد، خون همه ما ايراني ها از ديد آقاي ترامپ يك رنگ هست.
دوستاني هم كه درگير پروسه ويزاي آمريكا نشدن به جاي بحث بيخود كردن بشينن از الان براي آيندشون يا مهاجرت با پلن B برنامه عملياتي بريزن.
ببينيد، اونور دنيا نشسته طرف دستور اجرايي ميده برا منو شما بعد شما ها ميزنيد تو سر و كله همديگه؟
تشکر کنندگان: gozargah ، limbo
(2017-02-20 ساعت 10:31)Mrs.sara نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 09:41)aazitaa نوشته:  
.
.
چرا خدا ؟
چرا ؟

منم دقیقا مثل شما تازه ما کلی هم هزینه کردیم و خونه و وسایل رو فروختیم  Sad  Sad  Sad  من از شرکت استعفا دادم الان بیکارم تنها شانسی که آوریم اینه که هنوز همسرم استعفا نداده خلاصه من که افسردگی گرفتم کاملا شمارو درک میکنم اگه اینبار نشه کلا بی خیال مهاجرت میشیم هرچند اینجا هم کسی مارو نمیخواد و بواسطه تفاوت د*ی*ن*ی که داریم اینجا تو بدترین شرایط هستیم. اگه نشه مجبوریم همین جا دوباره از صفر شروع کنیم. خیلی سخته خیلیییییییییییی
لعنت به این شانس لعنت به زندگی Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad
میتونید از حق خاص استفاده کنید ، خصوصی بهتون میگم

مرسی دوست عزیز منتظر پیامتون هستم
Life is too short to worry about anything. You had better enjoy it because the next day promises nothing.
چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر انسان
تشکر کنندگان:
خیلی ناراحتم
آخه این چه اوضاعیه؟پس چرا اینجور شد؟ خسته شدم از اینهمه استرس
تشکر کنندگان: mrticoen
(2017-02-20 ساعت 10:39)eexaminee نوشته:  دوستان الكي به هم نپريد، خون همه ما ايراني ها از ديد آقاي ترامپ يك رنگ هست.
دوستاني هم كه درگير پروسه ويزاي آمريكا نشدن به جاي بحث بيخود كردن بشينن از الان براي آيندشون يا مهاجرت با پلن B برنامه عملياتي بريزن.
ببينيد، اونور دنيا نشسته طرف دستور اجرايي ميده برا منو شما بعد شما ها ميزنيد تو سر و كله همديگه؟

اخه بعضیا خیلی از این وضع خوشحالن انگار ترامپ یه حالی بهشون داده که اینقد جلزولز واسش میکنه،
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
تشکر کنندگان: mrticoen ، bhb32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان