کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست راهنمایی فوری
(2017-01-31 ساعت 03:05)samira aslroosta نوشته:  دوستان ایا پروسه کلیری هم متوقف شده یا فقط ویزا نمی دن؟؟

هیچکس دقیقا نمیدونه. خود سفارتخانه ها میگن پروسه در حال انجامه و فقط ویزا صادر نمیشه اما با توجه به احتمال تمدید دستور اجرایی هیچ چیز مشخص نیست.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-31 ساعت 04:28)rainolf نوشته:  
(2017-01-31 ساعت 03:05)samira aslroosta نوشته:  دوستان ایا پروسه کلیری هم متوقف شده یا فقط ویزا نمی دن؟؟

هیچکس دقیقا نمیدونه. خود سفارتخانه ها میگن پروسه در حال انجامه و فقط ویزا صادر نمیشه اما با توجه به احتمال تمدید دستور اجرایی هیچ چیز مشخص نیست.....

همسر من ٢٤ ژانويه مصاحبه شده بود وتو مرحله اف بي آي چك بود كه الان تو سايت سفارت تركيه استتوس چك ميكنم ميزنه بررسي كيس شما متوقف شده و تا اطلاع ثانوي ديگه آپديتي نخواهيد داشت
Visa Case Status Lookup

IMPORTANT NOTICE: Per U.S. Presidential Executive Order signed on January 27, 2017, visa issuance to aliens from the countries of Iraq, Iran, Libya, Somalia, Sudan, Syria and Yemen has been suspended effective immediately until further notification. Please be advised that the case status for applicants from these countries will not be updated for some time.
2014AS78**:CN
سفارت:ابوظبی
مصاحبه:هفته آخر جولای،اعضاء کیس:4نفر، نفر اصلی:خودم
خودم ونفر سوم و چهارمreadyو همسرمap(سربازی،شغل خصوصی)
آپدیتها:24جولای همه اعضا، 31 جولای:نفر اصلی،آگوست13،17،18همه اعضا19 فقط همسرم21 همه
24 آگوست نفر اول و سوم ایشود،25 نفر چهارم ایشود،26 آگوست فقط نفر اول آپدیت،28 آگوست نفر دوم آپدیت

ژانويه ٢٠١٥  اقدام براي همسر F2A
نوامبر ٢٠١٥ نامه كامپليت شدن
ژانويه ٢٠١٧ مصاحبه آنكارا,AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

مادر من ویزای گوناگونی دارن و تا حدود یک ماه آینده اعتبار شش ماهه معاینات و ویزا به اتمام میرسه، در صورتیکه ایشون به دلیل موانعی که ایجاد شده نتونه وارد آمریکا بشه، آیا راهی برای تمدید ویزا و معاینات پزشکی وجود داره؟

ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
ًسلام، بعد از ١٤ سال از طريق خواهرم كار ما درست شد ، و پاكت زرد را دريافت كرديم، متاسفانه روز شنبه ايرلاين قطر ما. را سوار نكرد ، با توجه به اينكه كمتر از دو ماه ديگه پزشكي ما تموم ميشه، چه اتفاقي ًمي افته، يعني ويزاي ما باطله؟ نميدودنيم چيكار كنيم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.از دوستان کسی میدونه سوالهایی که افسر از افرادی که بیش از شش ماه از امریکا دور بودن میپرسه چه چیزهایی هست؟واینکه ما چه پاسخی به این سوالات بدیم بهتر؟دوستانی که تجربه دارن خواهشاٌ جواب بدنوووو
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام اگه كسي إز سؤال جواباي گرين كارتيا تو فرودگاه خبر داره اطلاع يده
پاسخ
تشکر کنندگان: daria
(2017-01-30 ساعت 17:24)Saeed rezaee نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 14:04)mghk_1363 نوشته:  سلاو و وقت بخیر خدمت شما،
من تقریبه 2 ماه پیش هیوسون بودم کارای اداری خودم و خانومم کردم،ssn هر 2 نفرمون و greencard فقط خانومم به ادرس دوستم تو هیوستون فرستاده شده اما  گرین کارد من نیومد و نامه  asc anointment notice امده.درخواست وقت جدید کردم ازشون تا بتونم خودم برسونم.به نظر شما با این ویزا میتونم برم مهاجرت تو پاسپورتم که یک با ورود به آمریکا داشتم میتونم برم؟ویزای ما لاتاری بوده است

دوست عزیز مشکل اینه که هیچ فرودگاهی رد نمیکنه شمارو
تو همون استانبول یه همین فرودگاه امام از رفتن شما جلوگیری میکنند

با توجه به اینکه من خودم کارمند فرودگاهم میتونم برم مهم امریکاست که اونا اجازه ورود میدن یا خیر،
و مگه ویزا لاتاری تو پاس بعد از ورود اول همون گرین کارت محسوب نمیشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-31 ساعت 14:37)mghk_1363 نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 17:24)Saeed rezaee نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 14:04)mghk_1363 نوشته:  سلاو و وقت بخیر خدمت شما،
من تقریبه 2 ماه پیش هیوسون بودم کارای اداری خودم و خانومم کردم،ssn هر 2 نفرمون و greencard فقط خانومم به ادرس دوستم تو هیوستون فرستاده شده اما  گرین کارد من نیومد و نامه  asc anointment notice امده.درخواست وقت جدید کردم ازشون تا بتونم خودم برسونم.به نظر شما با این ویزا میتونم برم مهاجرت تو پاسپورتم که یک با ورود به آمریکا داشتم میتونم برم؟ویزای ما لاتاری بوده است

دوست عزیز مشکل اینه که هیچ فرودگاهی رد نمیکنه شمارو

با توجه به اینکه من خودم کارمند فرودگاهم میتونم برم مهم آمریکاست که اونا اجازه ورود میدن یا خیر،

ویزای لاتاری بعد از ورود تا تاریخ انقضا در حکم گرین کارت هستش
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
بە یک مترجم مسلط به زبانهای فارسی و انگلیسی برای ششم فوریه نیاز دارم کە بتونه در جلسه دادگاه در (جورج‌تاون/آستین- تگزاس) شرکت کنه. متاسفانه دادگاه گفتند که ما مترجم نداریم ...
لطفا اگر کسی رو میشناسید به من پیغام خصوصی بفرستید.
سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
من ویزای نامزدی در پاسپورتم خورده است. آیا من هم مشمول این قانون میشوم؟
هیچ منبع معتبری چیزی راجع به کیس من نیست. اصلن نمیدونم که آیا کسی را با ویزای k1 برگردانده اند یا نه !!!
صدور ویزا ممنوع شده. ولی آیا فردی مثل من که ویزای نامزدی دارد اجازه پرواز ندارد؟ ویزای توریستی قابل فهم است ولی لطف کنید راجع به مشکل من هم جواب قانع کننده ای بدهید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به شما
من ایمیل برای رفتن به انکارا و گرفتن ویزای مهاجرتی را دو هفته قبل گرفتم و مجبور شدم برای بار دوم مدیکال را انجام بدم (جمعه 27 با هزینه زیادی که این دکتر نامرد (اورگان) برایمان بوجود اورد ) دوشنبه جوابها را به ما داد و همان روز مدارک را پست کردم و پست هیچ مشکلی بوجود نیاورد و مدارک را تحویل گرفت و به سفارت پست کرد
هنوز خبری نیست و نمیدونم چی پیش میاد
f3
مصاحبه اپریل 15
پاسخ
تشکر کنندگان: محمد..
(2017-01-31 ساعت 16:51)mahdif نوشته:  
(2017-01-31 ساعت 14:37)mghk_1363 نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 17:24)Saeed rezaee نوشته:  دوست عزیز مشکل اینه که هیچ فرودگاهی رد نمیکنه شمارو

با توجه به اینکه من خودم کارمند فرودگاهم میتونم برم مهم آمریکاست که اونا اجازه ورود میدن یا خیر،

ویزای لاتاری بعد از ورود تا تاریخ انقضا در حکم گرین کارت هستش

تا جايى كه من ميدونم ويزايى كه مهر ورود بخوره تا يك سال بعد حكم گرين كارد رو داره
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeed rezaee
سلام
هیج ایمیلی در مورد کنسلی قرار ملاقات من به من ارسال نشده حالا من خودم باید کنسل کنم . من به سفارت ایمیل زدم جوابی ندادند . تماس گرفتم ولی جواب دادند که باید صبر کنی و در حال حاظر نمیتونی قرار ملاقات خودت رو کنسل کنی.(دقیقا گقتند کاری نکن تا بهت جواب داده بشه)
و اما سوال من اینه که این CSRAs کجا هست که من باهاشون تماس بگیرم و قرار ملاقاتم رو کنسل کنم؟؟

If you are unable to cancel your own appointment, please contact CSRAs call center for assistance
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-30 ساعت 23:50)maryam1365 نوشته:  سلام
من و همسرم از برندگان لاتاری 2015 هستیم و ما یک سال  و 2 ماه رو در اونجا سپری کردیم . هر دوی ما گرین کارتمون رو در ماههای اول ورودمون گرفتیم و هر دو مشغول کار کردن هم شدیم . تقریبا 3 ماهه که به ایران برای فروش متعلقاتمون برگشتیم تا اونچه که قبل از رفتن نتونستیم انجام بدیم رو در این مدت انجام بدیم . حتی برای اطمینان از اینکه ممکنه کارمون بیشتر طول بکشه در آمریکا درخواست پاسپورت سفید دادیم و همه ی کارهای انگشت نگاری رو انجام دادیم و آدرس یکی از دوستان رو برای ارسال پاسپورتها رو نوشتیم . اما چون نمیتونستیم منتظر بمونیم برگشتیم ایران . هنوز پاسپورت سفید ما پست نشده و ما الان 3 ماهه که به ایران اومدیم . البته با این وضع بعید میدونم که دیگه به ما پاسپورت بدن .
از 3 روز پیش که همه ی این اتفاقات افتاده خیلی نگرانم که بیشتر موندن و بیرون بودن ما از آمریکا ممکنه برامون دردسر ساز شه . در سایت uscis گفته شده که تا یک سال برای کسانی که گرین کارت دارند اگر خارج از آمریکا باشند مانعی برای ورود به آمریکا نداره .
می خواستم نظر شما دوستان رو در مورد اینکه اگر ما قبل ازیک سال وارد بشیم آیا ممکنه مشکلی برای ما پیش بیاد یا اینکه تا چند ماه آینده سعی کنیم که زودتر برگردیم  ؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید و نظرتون رو به ما بگید  Smile

با توجه به اینکه گرین کارت دارید میتونید برگردید، ولی اگه بیشتر از ۱۸۰ روز خارج از خاک‌آمریکا باشید احتمال داره واستون مشکل ساز بشه
گروه F1
تاریخ اپلای June 2009
تاریخ مصاحبه: october 2016 ابوظبی
وضعیت: AP
معافیت کفالت و شغل غیردولتی
آپدیت: 5 دسامبر ۲۰۱۶و ۱۶ مارچ و ۲۸جون
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeed rezaee ، maryam1365
(2017-01-31 ساعت 18:34)mirza75 نوشته:  من ویزای نامزدی در پاسپورتم خورده است. آیا من هم مشمول این قانون میشوم؟
هیچ منبع معتبری چیزی راجع به کیس من نیست. اصلن نمیدونم که آیا کسی را با ویزای k1 برگردانده اند یا نه !!!
صدور ویزا ممنوع شده. ولی آیا فردی مثل من که ویزای نامزدی دارد اجازه پرواز ندارد؟ ویزای توریستی قابل فهم است ولی لطف کنید راجع به مشکل من هم جواب قانع کننده ای بدهید.

اصلن با هیچ ویزایی راه نمیدن از دانشجو گرفته تا خواننده تا دکترای تا خانوادگی
فرودگاه مبدا بسته است Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان