کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست راهنمایی فوری
(2017-01-31 ساعت 13:52)Raha_s121 نوشته:  ًسلام، بعد از ١٤ سال از طريق خواهرم كار ما درست شد ، و پاكت زرد را دريافت كرديم، متاسفانه روز شنبه ايرلاين قطر ما. را سوار نكرد ، با توجه به اينكه كمتر از دو ماه ديگه پزشكي ما تموم ميشه، چه اتفاقي ًمي افته، يعني ويزاي ما باطله؟ نميدودنيم چيكار كنيم

دوست عزیز فقط باید صبر کرد و امیدواربود اما یک سوال مهم که من از خودم پرسیدم و جواب قانع کننده ای براش پیدا نکردم اینه
که وقتی بعد از این همه بدبختی و چهارده سال انتظار ویزا دادند چرا پا نشدم برم؟ چرا تعلل؟ چرا؟ بخصوص که داشت میخورد به انتخابات....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-30 ساعت 23:50)maryam1365 نوشته:  سلام
من و همسرم از برندگان لاتاری 2015 هستیم و ما یک سال  و 2 ماه رو در اونجا سپری کردیم . هر دوی ما گرین کارتمون رو در ماههای اول ورودمون گرفتیم و هر دو مشغول کار کردن هم شدیم . تقریبا 3 ماهه که به ایران برای فروش متعلقاتمون برگشتیم تا اونچه که قبل از رفتن نتونستیم انجام بدیم رو در این مدت انجام بدیم . حتی برای اطمینان از اینکه ممکنه کارمون بیشتر طول بکشه در آمریکا درخواست پاسپورت سفید دادیم و همه ی کارهای انگشت نگاری رو انجام دادیم و آدرس یکی از دوستان رو برای ارسال پاسپورتها رو نوشتیم . اما چون نمیتونستیم منتظر بمونیم برگشتیم ایران . هنوز پاسپورت سفید ما پست نشده و ما الان 3 ماهه که به ایران اومدیم . البته با این وضع بعید میدونم که دیگه به ما پاسپورت بدن .
از 3 روز پیش که همه ی این اتفاقات افتاده خیلی نگرانم که بیشتر موندن و بیرون بودن ما از آمریکا ممکنه برامون دردسر ساز شه . در سایت uscis گفته شده که تا یک سال برای کسانی که گرین کارت دارند اگر خارج از آمریکا باشند مانعی برای ورود به آمریکا نداره .
می خواستم نظر شما دوستان رو در مورد اینکه اگر ما قبل ازیک سال وارد بشیم آیا ممکنه مشکلی برای ما پیش بیاد یا اینکه تا چند ماه آینده سعی کنیم که زودتر برگردیم  ؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید و نظرتون رو به ما بگید  Smile

سلام و درود
از اونجایی که بنده حدود ۱/۵سال هست آمریکا نرفتم و پاس سفید دارم پیگیر قضیه بودم و با وکیلم صحبت کردم معتقد بودن مشکلی برای گیرین کارتی ها نیست فقط توسیه هاشون این بود که نگران نباشم بلیط یک طرفه داشته باشم و وسایل کمی با خودم ببرم به سوالاتی که ازم پرسیده نشده جواب ندم(قضافه گویی) چیزی که نمی دونمو امضا نکنم
من بلیطم ایرفرانسه ۱استاپ
از استانبول به پاریس و از پاریس به لس آنجلس
سوالم از دوستان در اینجاس۱ پاسپورت و گرین کارت من در استانبول بررسی میشه یا پاریس یا خود لاکس؟
اگر مشکلی پیش بیاد در کجا پیش میاد؟
نمره کیس من حدود 80XX هست
تنهایی مصاحبه داشتم ابوظبی در تاریخ 22جولای
کلیرنس خوردم در اوج ناباوری منتظر تقدیرم
زندگی رو ادامه میدم و خدا رو شاکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1365
فکر می کنم چون هدف از کلیر شدن گرفتن ویزا هست اون هم متوقف می شه
(2017-01-31 ساعت 03:05)samira aslroosta نوشته:  دوستان ایا پروسه کلیری هم متوقف شده یا فقط ویزا نمی دن؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام عرض شد.
casenumber ئه بنده اومده تو سایت ارمنستان و یه تاریخ مشخصی هم برای بنده معلوم کردن که تا اون تاریخ برم و ویزام رو بگیرم، به این صورت هستش که من باید پاسپورتم رو ببرم تو سفارت بذارم و برگردم خودشون بهم خبر میدن چندروز بعدش که پاسپورتم رو برم تحویل بگیرم، خواستم بپرسم کسی شرایط مشابه بنده رو داره؟ شما در جریانید که چه تفاقی خواهد افتاد چون من وقت مصاحبه ندارم که بخواد کنسل شه به من گفتن تا یک و نیم ماه دیگه خودت رو برسون سفارت پاست رو بده به ما، به همه جا هم ایمیل زدم هم تماس گرفتم هیچکس جواب نمیده میگه نمیتونیم جواب بدیم امنیتی یه!
اگر میدونید ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام عرض شد.
casenumber ئه بنده در سایت ارمنستان اومده و تا یک ماه و نیم ئه دیگه مهلت دادن به من که برم پاسپورتم رو بدم به سفارت تا ویزام رو بزنن تو پاسپورتم ولی با شرایط کنونی نمی دونم چه اتفاقی میافته هیچکس هم جواب واضحی نمیده و همه میگن امنیتی یه!
اگر میدونید ممنون میشم کمکم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام عرض شد.
casenumber ئه بنده در سایت ارمنستان اومده و تا یک ماه و نیم ئه دیگه مهلت دادن به من که برم پاسپورتم رو بدم به سفارت تا ویزام رو بزنن تو پاسپورتم ولی با شرایط کنونی نمی دونم چه اتفاقی میافته هیچکس هم جواب واضحی نمیده و همه میگن امنیتی یه!
اگر میدونید ممنون میشم کمکم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من باید هفته بعد برگردم ایران برای حدود 5ماه. گرین کارتیم.به نظرتون هرجور شده خارج نشم؟تو خروج هم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-02 ساعت 00:53)hamedsafari نوشته:  
من و همسرم از برندگان لاتاری 2015 هستیم و ما یک سال  و 2 ماه رو در اونجا سپری کردیم . هر دوی ما گرین کارتمون رو در ماههای اول ورودمون گرفتیم و هر دو مشغول کار کردن هم شدیم . تقریبا 3 ماهه که به ایران برای فروش متعلقاتمون برگشتیم تا اونچه که قبل از رفتن نتونستیم انجام بدیم رو در این مدت انجام بدیم . حتی برای اطمینان از اینکه ممکنه کارمون بیشتر طول بکشه در آمریکا درخواست پاسپورت سفید دادیم و همه ی کارهای انگشت نگاری رو انجام دادیم و آدرس یکی از دوستان رو برای ارسال پاسپورتها رو نوشتیم . اما چون نمیتونستیم منتظر بمونیم برگشتیم ایران . هنوز پاسپورت سفید ما پست نشده و ما الان 3 ماهه که به ایران اومدیم . البته با این وضع بعید میدونم که دیگه به ما پاسپورت بدن .
از 3 روز پیش که همه ی این اتفاقات افتاده خیلی نگرانم که بیشتر موندن و بیرون بودن ما از آمریکا ممکنه برامون دردسر ساز شه . در سایت uscis گفته شده که تا یک سال برای کسانی که گرین کارت دارند اگر خارج از آمریکا باشند مانعی برای ورود به آمریکا نداره .
می خواستم نظر شما دوستان رو در مورد اینکه اگر ما قبل ازیک سال وارد بشیم آیا ممکنه مشکلی برای ما پیش بیاد یا اینکه تا چند ماه آینده سعی کنیم که زودتر برگردیم  ؟؟

سلام و درود
از اونجایی که بنده حدود ۱/۵سال هست آمریکا نرفتم و پاس سفید دارم پیگیر قضیه بودم و با وکیلم صحبت کردم معتقد بودن مشکلی برای گیرین کارتی ها نیست فقط توسیه هاشون این بود که نگران نباشم بلیط یک طرفه داشته باشم و وسایل کمی با خودم ببرم به سوالاتی که ازم پرسیده نشده جواب ندم(قضافه گویی) چیزی که نمی دونمو امضا نکنم
سوالم از دوستان در اینجاس۱ پاسپورت و گرین کارت من در استانبول بررسی میشه یا پاریس یا خود لاکس؟

سوال ١ رو مطمئن نيستم ولي در استانبول گرين كارتتونو ميبينن چون الان گرين كارتي هارو فقط سوار ميكنن.من بليط هم كه گرفتم گرين كارتو ميخواست.٢اگه بخواد مشكلي پسش بياد كه اينشالله پيش نمياد در اولين استاپي كه در امريكا دارين پيش مياد.
راهنمایی تکمیل پاس سفید

https://www.mohajersara.org/forum/thread...e-238.html

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-02 ساعت 07:52)یاس23 نوشته:  دوستان من باید هفته بعد برگردم ایران برای حدود 5ماه. گرین کارتیم.به نظرتون هرجور شده خارج نشم؟تو خروج هم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

فعلاً كه گرين كارتي ها مشكلي براي ورود به امريكا ندارن.ولي معلوم نيست بعد از نود روز چه تصميمي گرفته ميشه.توصيه اينه كه تا اتمام اين دوره از خاك امريكا در نباشين Sad Sad Sad
ما خودمون هم ٦فبريه داريم ميايم امريكا
پاسخ
تشکر کنندگان: frz61
من ویزای گوناگونی دارم و تا ۸ فوریه اتبار داره خواست وارد شم ولی هی ایرلاینی سوارم نکرد چی کار کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-02 ساعت 00:53)hamedsafari نوشته:  

سلام و درود

سلام

ممکنه لطف کنید شماره وکیلی که در این مورد باهاشون صحبت کردید رو به من بدبد . ممنون میشم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-02 ساعت 14:25)alex.66 نوشته:  من ویزای گوناگونی دارم و تا ۸ فوریه اتبار داره خواست وارد شم ولی هی ایرلاینی سوارم نکرد چی کار کنم

تا جايي كه من اطلاع دارم فعلاً هيچ ويزايي اجازه ورود نداره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-30 ساعت 17:22)8196Aminamin نوشته:  سلام من 25 ژانويه مصاحبه لاتاري داشتم و ويزاي يكضرب شدم و روز شنبه پاسپورتم را به همراه پاكت زرد گرفتم وبراي يكشنبه از دبي به امريكا بليط گرفتم ولي باتوجه به قوانين جديد بليطمو كنسل كردم حالا ميخواستم بدونم چه زماني ميتونم براي سفر به امريكا اقدام كنم كه مشكلي به وجود نياد؟؟
با تشكر از راهنمايي شما عزيزان

با سلام خدمت شما اقاي امين
ميشه لطف كنيد و اگر امكان داره حدود كيس نامبرتون رو بگيد
ميخواستم بدونم تا قبل از اين قانون اخرين كساني كه رفتن مصاحبه كيس نامبرشون چند بوده
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-02 ساعت 20:28)arezoo dream نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 17:22)8196Aminamin نوشته:  سلام من 25 ژانويه مصاحبه لاتاري داشتم و ويزاي يكضرب شدم و روز شنبه پاسپورتم را به همراه پاكت زرد گرفتم وبراي يكشنبه از دبي به امريكا بليط گرفتم ولي باتوجه به قوانين جديد بليطمو كنسل كردم حالا ميخواستم بدونم چه زماني ميتونم براي سفر به امريكا اقدام كنم كه مشكلي به وجود نياد؟؟
با تشكر از راهنمايي شما عزيزان

با سلام خدمت شما اقاي امين
ميشه لطف كنيد و اگر امكان داره حدود كيس نامبرتون رو بگيد
ميخواستم بدونم تا قبل از اين قانون اخرين كساني كه رفتن مصاحبه كيس نامبرشون چند بوده
با سپاس

سلام دوست عزيز كيس نامبر من 3400
پاسخ
تشکر کنندگان: arezoo dream
(2017-02-02 ساعت 23:35)abedi110 نوشته:  آیا اگر یک شهروند آمریکا با گذرنامه آمریکا از کشورش خارج شود و به ایران بیایید و در ایران یا خارج از ایران تابعیت ایرانی و گذرنامه ایرانی بگیرد موقع برگشت به آمریکا دچار مشکل خواهد شد یا خیر ؟

منظور من همسرم است که اصالتا آمریکایی است و به قصد سفر به ایران را دارد و من در ایران یا خارج ایران قصد دارم تابعیت و گذرنامه ایرانی برای ایشان بگیرم .

آیا بعد از این موضوع و 2 تابعیتی شدن ایشان این ممنوعیت شامل حال همسر من نیز که شهروند آمریکا می باشد و اصلا گذرنامه آمریکایی دارد می شود یا خیر ؟

اصلاً چه لزومی داره همچین موضوعی رو اعلام کنین؟ اگه اعلام نکنین ایشون میتونن با پاسپورت آمریکاییشون به راحتی وارد بشن، در صورت اعلام، طبق قوانین آمریکا فکر میکنم حتی ممکنه سیتیزنشیپ آمریکا رو از دست بدن، البته این رو من از یک فرد آمریکایی شنیدم و‌صحتش رو مطمئن نیستم، بهتره با یک‌ وکیل مشورت کنین.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان