کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست راهنمایی فوری
دستتون درد نکنه . واقعا واقع بینانه بود . من هم دقیقا همین تجربه را کسب کردم زندگی در اینجا از عهده همه بر نمیاد .
من گنگ خواب دیده ام عالم تمام کر
من عاجزم از گفتن و خلق از شنیدنش
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-27 ساعت 13:44)نداهمداني نوشته:  
(2017-02-10 ساعت 19:31)manamilad نوشته:  دوستان خواهشا كسي از امارات وقت مصاحبه داشته كه كنسل بشه ولي الان دوباره بگن بياد؟
اخه وقتي نيست ديگه چطور ميشه ويزا و مديكال رو اوكي كرد تو همين چند روز،،
من از استرس دارم به خود ميپيچم،،،

ببخشيد وقت جديد بهتون دادن؟ من هم جزو كنسليها بودم الان ايميل اومده كه با call center تماس بيرين و وقت جديد بگيرين اما موفق نميشم ، نميدونم بايد چكاركنم؟

برای من همون وقت قبلیمو برگردوندند و در همون تاریخی که باید میرفتم مصاحبم انجام شد
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یه سوال دارم بنده اوایل ماه می یعنی یه ماه و نیم دیگه حدودا مصاحبه دارم و توی اون تاریخ شش ماه از زمان اکسپایر شدن پاسپورتم بیشتر نمیمونه . بنابراین باید فبل از مصاحبه پاسم رو عوض کنم. الان سوالم اینه که از اون جایی که تا دو هفته مونده به مصاحبه نمیشه زودتر توی سایت سفارت ثبت نام پست رو انجام داد و شماره پاسپورت رو هم در این ثبت نام میخواد من باید چکار کنم. یعنی اشکالی ایحاد نمیشه من پاسم رو عوض کنم و با پاسپورت جدید و البته شماره جدید اون ثبت نام کنم.؟در حالی که تو اطلاعات اولیه ثبت نام و تکمیل فرم ۲۶۰ شماره پاسپورت قبلی رو وارد کرده ام
لطفا اگر دوستان اطلاعی دارن کمکم کنن. موندم چکار کنم .اگه پاسم رو تا دو هفته به مصاحبه عوض نکنم تا این ثبت نام رو انحام بدم میترسم بعدش واسه گرفتن ویزا امارات و اومدن به مصاحبه پاس جدید دیر اماده بشه و به مشکل بخورم
کیس نامبر :۲۰۱۷as59xx
مشاهده :۳may
تکمیل فرم ۲۶۰:may9
کارنت شدن :march
دریافت نامه دوم :28march
مصاحبه :۲۴ may
نتیجه :ای پی
آپدیت ها : 25 26 29 می . 6 جون . 18 جولای . 10 . اگوست
کلییری 16 اگوست همسر 17 آگوست اور شدن همسر  .
23 اگوست اپ کیس اصلی ( خودم) . 5 سپتامبر کلییری
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-07 ساعت 01:57)banafsh14 نوشته:  من با اجازه مدیران سایت و بدلیل اینکه برام خیلی مهم هست دوستان زیادی این رو بخونن تو بخشهای دیگری از سایت هم پست می کنم.

سلام می کنم به همه عزیزان

این اولین پست من بعد از خداحافظی دو سال پیش هست و امیدوارم مفید باشه.

شغل من در ایران: هیات علمی دانشگاه، مهارت زبان قبل از مهاجرت در حدود ۹۰ تافل

بالاخره ما نفهمیدیم که رفتن تا چه حدی خوبه با لاتاری یا بدون لاتاری؟
میشه بهتر و واضحتر راهنمایی کنی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من سه سال پيش از طريق لاتاري گرين كارت گرفتم و دو سال و نيم پيش ازدواج كردم و براي همسرم اقدام كردم،در ٢٠١٥ پرونده همسرم Approve شده ولي براي من ايميل يا نامه اي نيومده ، از كجا بايد پيگيري كنم؟ لطفا كمكم كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من سه سال پيش از طريق لاتاري گرين كارت گرفتم و دو سال و نيم پيش ازدواج كردم و براي همسرم اقدام كردم،در ٢٠١٥ پرونده همسرم Approve شده ولي براي من ايميل يا نامه اي نيومده ، از كجا بايد پيگيري كنم؟ لطفا كمكم كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی سایتی را که میزان جرم و جنایت را در امریکا نشان میدهد میتونه معرفی میکنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-24 ساعت 09:27)rezadaryadar نوشته:  کسی سایتی را که میزان جرم و جنایت را در آمریکا نشان میدهد میتونه معرفی میکنه؟

www.citydata.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ....من برنده لاتاری 2017 هستم 24 اردیبهشت در ابوظبی مصاحبه داشتم خودم ، همسرم و پسرم...با این که کار دولتی نداشتم و سربازی هم نرفته بودم ( معافیت) AP خوردم آفیسر از کارم که یک شرکت خصوصی در زمینه تولید فولاد بود سوال کرد و فکر کنم به همین دلیل چک خوردم و بعد گفت اگر در مورد کارتون رزومه ای بفرستید کمک کننده خواهد بود البته اجباری نیست حال سوال من این است با دوستی که در این زمینه تجربیاتی داشت مشورت کردم ایشون گفتند به نظر من رزومه نفرست چون بیشتر حساس میشن و و چک شما طولانی تر میشه...حال سوال من این هست به نظر شما رزومه بفرستم یا نه؟ آیا امکانش هست که چکم آن قدر طولانی بشه و به آخر سپتامبر برسه و با کمبود زمان مواجه بشم و ویزا نگیرم؟ با توجه به شرایط من ( کار خصوصی - نرفتن سربازی و همسرم خانه دار... )که نسبتا شرایط بدی نیست چقدر امکان داره ویزا بگیرم و دیگر این که اآیا سفارت کیس هایی را که مصاحبه میشن و AP می خورند را حتما و لزوما نتیجه رو اعلام می کنه یا این که اگر تعداد سهمیه ویزا ها و یا زمان به پایان برسه خود به خود کیس AP خورده از دور بررسی خارج میشه و می سوزه؟ لطف کنید راهنمایی ام کنید با سپاس و احترام
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ،
من در سال 2012 از طریق همسر گرین کارتیم بابت ویزای مهاجرتی اقدام کردم و بعد از 2 سال بابت مصاحبه به سفارت آمریکا در ارمنستان رفتم.
پس از اون به مدت دو سال منتظر Security Check بودم .حدود 9 ماه پیش جواب Security Checkام توی سایت اومد پس مجددا جهت گرفتن ویزابه سفارت رفتم وبعد از تکمیل مدارک و انجام اثرانگشت کنسول اعلام کرد که پرونده نیاز به بررسی بیشتر داره که چند هفته ای طول میکشه .الان بعد از گذشت حدود 8 ماه هیچ خبری نشده و متاسفانه به جز ایمیلی که جهت ارتباط با کنسولگری اعلام کردن (که اونهم مثل Answering Machineجواب تکراری میفرسته) هیچ راه ارتباطی دیگری جهت پیگیری وجود نداره. همسرم از آمریکا هم از طریق دفتر سناتور و هم دفترکنگره پیگیری کردن که درکمال تعجب گفتن که پرونده مجددا در پروسه Security Check قرار داره .آیا این رول نرماله ؟؟!!
با توجه به اینکه همسرم حدود6 ماهه باردار هستن و هم اکنون در آمریکا اقامت دارن و به علت اولین تجربه بارداری ودوری و تنهایی تحت فشار روحی هستن
-آیا میتونم با توجه به شرایط من و شرایط جدید بوجود آمده جهت ویزای توریستی اقدام کنم؟ و به چه صورت و کاری باید انجام بدم؟
-آیا از طریق خاصی میتونم پیگیر پرونده مهاجرتیم باشم ؟
لطفا در این زمینه راهنمایی و کمکم کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ،
من در سال 2012 از طریق همسر گرین کارتیم بابت ویزای مهاجرتی اقدام کردم و بعد از 2 سال بابت مصاحبه به سفارت آمریکا در ارمنستان رفتم.
 پس از اون به مدت دو سال منتظر  Security Check بودم .حدود 9 ماه پیش جواب Security Checkام توی سایت اومد  پس مجددا جهت گرفتن ویزابه سفارت رفتم وبعد از تکمیل مدارک و انجام اثرانگشت کنسول اعلام کرد که پرونده نیاز به بررسی بیشتر داره که چند هفته ای طول میکشه .الان بعد از گذشت حدود 8 ماه هیچ خبری نشده و متاسفانه به جز ایمیلی که جهت ارتباط با کنسولگری اعلام کردن (که اونهم مثل Answering Machineجواب تکراری میفرسته) هیچ راه ارتباطی  دیگری جهت پیگیری وجود نداره. همسرم از آمریکا هم از طریق دفتر سناتور و هم دفترکنگره پیگیری کردن که درکمال تعجب گفتن که پرونده مجددا در پروسه Security Check قرار داره .آیا این رول نرماله ؟؟!!
با توجه به اینکه همسرم حدود6 ماهه باردار هستن و هم اکنون در آمریکا اقامت دارن و به علت اولین تجربه بارداری ودوری و تنهایی تحت فشار روحی هستن
-آیا میتونم  با توجه به شرایط  من و شرایط جدید بوجود آمده جهت ویزای توریستی اقدام کنم؟ و به چه صورت و کاری باید انجام بدم؟
-آیا از طریق  خاصی میتونم پیگیر پرونده مهاجرتیم باشم ؟
لطفا در این زمینه راهنمایی و کمکم کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من الان تقربا ١١ ماهه كه با ويزاي همراه دانشجويي ( اف ٢ ) با همسرم اومديم امريكا. ويزاي شوهرم سينگل هست ولي مال من مالتيپل. من الان براي اول اگوست بليط دارم به مدت ٤٠ روز برم ايران. ميخواستم بدونم با توجه به شرايط قانون مهاجرتي ترامپ و اين ماجراي دكتر محسن دهنوي من برم موقع برگشت برام مشكلي پيش مياد؟ ويزام تا ٢٤ جون سال ديگه اعتبار داره. ممنون ميشم اگر جواب من رو هم بدين. ?? ايا تو اين مدت كسي با شرايط من وارد امريكا شده يا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
salam , man moahel hastam va az tarigh madaram ke citizen america hast taghazay green cart dadeham . dar jun2006 file kardeh am key
nobat man miresad.
پاسخ
تشکر کنندگان:
HI , I HAVE BEEN APPLY FOR GREEN CART THROUGH MY MOTHER WHO IS US CITZEN EVER SINCE .MY PETITION HAS BEEN FILED IN 20 JUN
2006 .ITS BEETER TO INFORM YOU i m married also
can you tell me when will be time for interwiew and medical check ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و درود خدمت شما .
اینجانب در سال 2006 در 20 جون برای گرین کارت فایل کردم از طریق مادر که سیتیزن آمریکا هست . میخواهم ببینم کی نوبت من میشه برای اقدام .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان