کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست راهنمایی فوری
قابل توجه دارنگان ویزای آمریکا

لوفت هانزا دارندگان ویزا را به مدت محدودی در پروازهای به مقصد فرودگاه لوگان بوستون  BOS می پذیرد
( به دلیل حکم دادگاه ماساچوست)

این حکم تنها تا February 5th, 2017 یعنی سه روز دیگر اعتبار دارد بنابراین اگر ویزا دارید ولی بیرون امریکا حضور دارید فوری اقدام کنید
لینک مطلب در لوفت هانزا

http://www.lufthansa.com/us/en/Travel-information
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamid_rr
دوستان و دانشجویانی که با ویزا خارج از آمریکا مانده‌اند دریابند (شاید آخرین فرصت باشد): هواپیماییِ لوفتانزا تا پنج فوریه (سه روز بعد) شهروندان هفت کشور بااکثریت مسلمان و مشمولِ فرمان ترامپ را اگر به مقصد شهر بوستون در آمریکا پرواز کنند سوار می‌کند، چه با گرین‌کارت و چه با ویزای معتبر.

‎http://www.lufthansa.com/us/en/Travel-information
ویزای یه ضرب ایروان april

پاسخ
تشکر کنندگان: nahid.t
(2017-02-03 ساعت 05:23)alireza222 نوشته:  دوستان و دانشجویانی که با ویزا خارج از آمریکا مانده‌اند دریابند (شاید آخرین فرصت باشد): هواپیماییِ لوفتانزا تا پنج فوریه (سه روز بعد) شهروندان هفت کشور بااکثریت مسلمان و مشمولِ فرمان ترامپ را اگر به مقصد شهر بوستون در آمریکا پرواز کنند سوار می‌کند، چه با گرین‌کارت و چه با ویزای معتبر.

این قانون لوفتانزا شامل گروه خاصی میشه. مثل دوتابعیت ها و دارندگان ویزای کتگوری G
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-03 ساعت 05:23)alireza222 نوشته:  دوستان و دانشجویانی که با ویزا خارج از آمریکا مانده‌اند دریابند (شاید آخرین فرصت باشد): هواپیماییِ لوفتانزا تا پنج فوریه (سه روز بعد) شهروندان هفت کشور بااکثریت مسلمان و مشمولِ فرمان ترامپ را اگر به مقصد شهر بوستون در آمریکا پرواز کنند سوار می‌کند، چه با گرین‌کارت و چه با ویزای معتبر.

خوب آخه این دستور فقط شامل وارد شدن میشه. بعدش که برداشته بشه دولت خیلی ممکنه دیپورت کنه اون افراد رو.

دولت که حالا حالا ها هست. بعدم ویزاها همه باطل شدن.

شماره کیس: 2010AS00029XXX
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: September 2
تاریخ دریافت کلیرنس: September 14
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-01-30 ساعت 21:18)bitaso نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
امیدوارم که دیگه اینجا جواب سوالمو بگیرم
من و دوستم و همسرش به یک کنفرانس علمی در امستردام دعوت شدیم که هرکدوممنونم دعوتنامه جدا و رسید پول داشتیم،دوست من تکنیکی در زمینه میکروبیولوژی ابداع کرده و ما هم بعنوان همراهش معرفی کرده و اسممون هم در مقاله ثبت شده
مقاله از طرف کنفرانس اکسپت شده و بسیار هم مشتاقن که بریم
چند روز پیش وقت سفارت داشتیم که افسردر اونجا به شوهر دوستم گیر  داد که دلیلی نداره شما بعنوان همراه برید! در حالیکه من و شوهرش بعنوان ‎delegate‎ معرفی شدیم
خلاصه کلی سوال پیچشون کرد در حالیکه افسری که من باهاش مصاحبه کردم اصلا این مدلی نبود و فقط چند تا سوال روتین پرسید
مسئول برنامه کنفرانس هم دائما با ما در تماسه
مسئله رو بهش گفتیم و ایشون گفتن که شما دعوتنامه و رسید پول رو بدین کافیه و اونا باید قبول کنن
حالا منتظر جوابیم
کسی ایا میدونه ما چقد شانس داریم؟
این سفر خیلی مهمه برامون چون مدرک دوستمم گیر این سفر هست

دوستان واقعا کسی جواب سوال منو نمیدونه؟!
مدیر سایت که به همه پاسخ میدن!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-06 ساعت 12:03)bitaso نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 21:18)bitaso نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
امیدوارم که دیگه اینجا جواب سوالمو بگیرم
من و دوستم و همسرش به یک کنفرانس علمی در امستردام دعوت شدیم که هرکدوممنونم دعوتنامه جدا و رسید پول داشتیم،دوست من تکنیکی در زمینه میکروبیولوژی ابداع کرده و ما هم بعنوان همراهش معرفی کرده و اسممون هم در مقاله ثبت شده
مقاله از طرف کنفرانس اکسپت شده و بسیار هم مشتاقن که بریم
چند روز پیش وقت سفارت داشتیم که افسردر اونجا به شوهر دوستم گیر  داد که دلیلی نداره شما بعنوان همراه برید! در حالیکه من و شوهرش بعنوان ‎delegate‎ معرفی شدیم
خلاصه کلی سوال پیچشون کرد در حالیکه افسری که من باهاش مصاحبه کردم اصلا این مدلی نبود و فقط چند تا سوال روتین پرسید
مسئول برنامه کنفرانس هم دائما با ما در تماسه
مسئله رو بهش گفتیم و ایشون گفتن که شما دعوتنامه و رسید پول رو بدین کافیه و اونا باید قبول کنن
حالا منتظر جوابیم
کسی ایا میدونه ما چقد شانس داریم؟
این سفر خیلی مهمه برامون چون مدرک دوستمم گیر این سفر هست

دوستان واقعا کسی جواب سوال منو نمیدونه؟!
مدیر سایت که به همه پاسخ میدن!

دوست عزيز
مورد شما دقيقا به نظر آفيسر بستگي داره و هيچ قانون مشخصي در زمينه صدور ويزا وجود نداره. هيچكس حتي وكلا نمي توانند احتمال و درصد اخذ ويزا را مشخص كنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: bitaso ، gbtm
دوستان خواهشا كسي از امارات وقت مصاحبه داشته كه كنسل بشه ولي الان دوباره بگن بياد؟
اخه وقتي نيست ديگه چطور ميشه ويزا و مديكال رو اوكي كرد تو همين چند روز،،
من از استرس دارم به خود ميپيچم،،،
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزيز برادر من سه روز قبل ايميل اومد و امروز وقت سفارتشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-10 ساعت 19:31)manamilad نوشته:  دوستان خواهشا كسي از امارات وقت مصاحبه داشته كه كنسل بشه ولي الان دوباره بگن بياد؟
Maman email zadam porsidam , abudabi goft biaeed. Bad gharar ro to site sefarat sabt kardam, va ion hamemail zadam hats age medical Nazari's biaeed, medical ro badan anjam mideed .No
پاسخ
تشکر کنندگان: manamilad
دوستان سلام
من حدود ۱۰۰ روز پیش توی سفارت آمریکا تو مسکو مصاحبه برای دریافت ویزای اف-۱ کردم و از اون موقع تو وضعیت administrative processing هستم.
قرار بود برای ترم بهار برم که چون ویزام در نیومد، یه ترم عقب افتادم. سوالی که دارم اینه که آیا برای صدور ویزا ، داشتن پاسپورتم دست سفارت واجبه؟ یا اینکه من که الان ایران هستم، ممکنه ویزام ایشو بشه و بعدش من پاسپورتمو بفرستم برای چسبوندن استمپ ویزا؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-30 ساعت 12:30)Kaveh نوشته:  .
در این تاپیک می‌توانید سوالات و مشکلات اضطراری خود را مطرح کنید.

لطفاً برای طرح سوالات و مشکلات غیر اضطراری از سایر تاپیک‌ها استفاده کنید.
.

سلام دوست عزیز. این اولین بار است که در این سایت سوال مطرح می کنم و نحوی ارسال سوال و غیره رو نمی دونم. به همین دلیل اینجا مزاحم شدم.
اگر محلش درست هست لطفا به من پاسخ بدین. اگر نه راهنمایی کنین چطور به پاسخم برسم. ممنون.
ضرورت سوالم اینجاست که با شرایط قوانین جدید ممکنه تحت تاثیر قرار بگیریم و زودتر باید درخواست ستیزن شیپی رو پر و ارسال کنیم. سوالم اینه که در فرم ان-400 اپلیکیشن برای سیتیزن شیپی، در صفحه ی 13 پارت 12 سوال 15 پرسیده شده
were you ever a member of,or did you ever serve in,help, or otherwise participate in, any of the following groups:
A.Military unit?
B. و چند گروه دیگر. آیا من که خدمت سربازی را در ایران انجام داده ام باید جواب این سوال را یس بزنم یا نه ؟ همچنین در همین بخش صفحه ی 14 سوال 19 پرسیده شده:
did you ever receive any type of military, paramilitary (a group of people who act like a military group but are not part of the official military ),or weapons training? با توجه به خدمت سربازی به این هم جواب یس باید بدم؟ ممنون از محبت جنابعالی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-10 ساعت 19:31)manamilad نوشته:  دوستان خواهشا كسي از امارات وقت مصاحبه داشته كه كنسل بشه ولي الان دوباره بگن بياد؟

ببخشيد وقت جديد بهتون دادن؟ من هم جزو كنسليها بودم الان ايميل اومده كه با call center تماس بيرين و وقت جديد بگيرين اما موفق نميشم ، نميدونم بايد چكاركنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-24 ساعت 08:09)yahya rabani نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 12:30)Kaveh نوشته:  .
در این تاپیک می‌توانید سوالات و مشکلات اضطراری خود را مطرح کنید.

لطفاً برای طرح سوالات و مشکلات غیر اضطراری از سایر تاپیک‌ها استفاده کنید.
.

سلام دوست عزیز. این اولین بار است که در این سایت سوال مطرح می کنم و نحوی ارسال سوال و غیره رو نمی دونم. به همین دلیل اینجا مزاحم شدم.
اگر محلش درست هست لطفا به من پاسخ بدین. اگر نه راهنمایی کنین چطور به پاسخم برسم. ممنون.
ضرورت سوالم اینجاست که با شرایط قوانین جدید ممکنه تحت تاثیر قرار بگیریم و زودتر باید درخواست ستیزن شیپی رو پر و ارسال کنیم. سوالم اینه که در فرم  ان-400 اپلیکیشن برای سیتیزن شیپی، در صفحه ی 13 پارت 12 سوال 15 پرسیده شده  
were you ever a member of,or did you ever serve in,help, or otherwise participate in, any of the following groups:
A.Military unit?
B.  و چند گروه دیگر.  آیا من که خدمت سربازی را در ایران انجام داده ام باید جواب این سوال را یس بزنم یا نه ؟ همچنین در همین بخش صفحه ی 14 سوال 19 پرسیده شده:
did you ever receive any type of military, paramilitary (a group of people who act like a military group but are not part of the official military ),or weapons training? با توجه به خدمت سربازی به این هم جواب یس باید بدم؟  ممنون از محبت جنابعالی.

همیشه این موضوع را در نظر داشته باشید که پاسخ غیر واقعی یا دروغ میتواند باعث لغو گرین کارت شما هم بشود.
بهترین حالت این هست که تمامی جواب ها صادقانه باشد.
آفیسر ها با شرایط سربازی هر کشوری به خوبی اشنایی دارند
پاسخ
تشکر کنندگان:
من با اجازه مدیران سایت و بدلیل اینکه برام خیلی مهم هست دوستان زیادی این رو بخونن تو بخشهای دیگری از سایت هم پست می کنم.

سلام می کنم به همه عزیزان

این اولین پست من بعد از خداحافظی دو سال پیش هست و امیدوارم مفید باشه.

پست اول

موضوع: بهترین راه و بهترین کشور برای مهاجرت

برای مهاجرت به فکر کشورهای دیگر هم باشید. تنها (تنها!) راه خوب برای داشتن یک زندگی خوب پس از مهاجرت تحصیل هست. برای تحصیل باید مثل یک دانشجوی مهاجر مدرک زبان و سایر چیزها رو آماده کنید اپلای کنید و …

به دو صورت می تونید مهاجرت و تحصیل کنید.

الف - پس از مهاجرت اقدام کنید:
بعد از مهاجرت شدیدا درگیر مسایل ابتدایی زندگی در اینجا می شوید و باید کار کنید تا هزینه زندگی رو تامین کنید و شاید درگیر اتفاقات پیش بینی نشده ای بشید که به زحمت بتونید وقت و حوصله ای برای امتحان زبان و اپلای داشته باشید.
اکثریت مهاجرین مجبور میشن برای ساعتی ۱۰ دلار کار کنن و با کار تمام وقت و درآمد ماهانه حدودا ۱۶۰۰ دلار (قبل از مالیات) یا ۱۳۶۰ دلار (پس از مالیات) زندگی کنند. اگر همسر شاغل داشته باشند شرایط بهتری می تونند داشته باشند مگر اینکه بچه دار باشند. هزینه زندگی در شهرهای گران مثل لس آنجـس برای مجرد و متاهل حداقل و به ترتیب ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ دلار و در شهرهای کمتر گران حداقل ۱۵۰۰ دلار و ۲۰۰۰ دلار است. (اعداد با این فرض هستند که فرد مجرد هم خانه دارد و خانه مستقل اجاره نکرده است).

ب - قبل از مهاجرت اقدام کنید:
در این حالت شما شرایط بسیار متفاوتی دارید. شما در شرایط فعلی تون زندگی می کنید یا کار و زندگی خودتون رو دارید و یا خونه پدری زندگی می کنید. در این حالت مسیری رو که شما برای تحصیل پس از مهاجرت طی می کنید رو می تونید در زمان بسیار کمتری طی کنید. اگر سطح زبانتان در حد تافل ۶۰-۷۰ هست، این مسیر پس از مهاجرت می تونه تا ۲ سال طول بکشه اما قبل از مهاجرت می تونید در عرض کمتر از ۱ سال آماده بشید و اقدام کنید.

وقتی قرار هست درس بخونید، بهتر هست قبل از مهاجرت اقدام کنید. اگر قبل از مهاجرت اقدام می کنید پس به غیر از لاتاری راه دیگری هم هست کشورهای دیگری و بهتری هم هستند.

با ویزای دانشجویی می تونید سریعتر بهتر مطمئن تر برای کشورهای بیشتری دیگری که خیلی هم (شاید!) بهتر از اینجا هستند اقدام کنید و از اول مثل یک انسان تحصیل کرده متشخص وارد کشور جدید و جامعه جدید بشید و زندگی کنید. به جای اینکه مجبور باشید برای صرفه جویی در هزینه ها در شهرها و محله های آشغال پر از دودی و الکلی و فلان کاره زندگی کنید با دانشجوها زندگی می کنید و پس از اتمام تحصیل مستقیم شغل حرفه ای با درآمد بالاتر می گیرید.

اگر تنها راه مهاجرت رو لاتاری می دونید و اگر فکر می کنید (فکر!) اینجا سرزمین آرزوهاست و به غیر از اینجا به چیز دیگه ای فکر نمی کنید اول بیشتر به مهاجرت فکر کنید و دوم قبل از مهاجرت حتما امتحان زبان رو بدید و نمره مورد نیازتون رو بگیرید بعد مهاجرت کنید. توجه کنید که اینجا و بعضی کشورهای دیگه برای بعضی از رشته ها آزمون های تخصصی دیگه ای وجود داره. اگر برای رشته شما هم هست حتما برای اون آزمون هم آماده بشید (کامل و مطمئن) بعد مهاجرت کنید.

به نظر من کسانیکه در یکی از دو گروه زیر هستند می تونند بدون تحصیل و برنامه تحصیل مهاجرت کنند.

۱. کسانیکه پول خیلی زیادی دارند. این افراد هر کاری که دوست داشتن می تونند بکنند و هر جایی دوست داشتن می تونن زندگی کنند. وکیل بسیار مطمئن پیدا کنند و از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند. فقط قبل از هر کاری حتی قبل از گرفتن وکیل به کشوری که مدنظر دارن مسافرت کنند و ۳ ماه اونجا زندگی کنند. تو این ۳ ماه تلاش کنند به انجام کارهایی که بعد از مهاجرت باید بکنند زندگی و کار رو تو اون کشور جدید لمس کنند اگر تصمیم به مهاجرت گرفتند اقدام کنند. اگر پشیمان شدند چند صد میلیون تومان و چند سال زندگی خودشون رو برای اقدام و انتظار از دست نمیدند. اگر مهاجرت کردند تنها (تنها!) راه موفقیت شون مهم نیست چقدر پول داشته باشند، زبان انگلیسی بسیار قوی هست (حداقل ۹۰ تافل) وگرنه آنچنان در قوانین و مقررات پیچیده و در دام انسانهای به ظاهر عالم و نیک سیرت گیر می افتند که هیچ وقت نمی تونند جبران کنند.

۲. کسانیکه مدرک فنی و مهندسی دارن و یا از رشته هایی مثل پرستاری از علوم تجربی هستند. شما اگر نمی خواهید تحصیلی اقدام کنید می تونید با داشتن و پذیرفتن شرایط زیر بصورت کاری برای بعضی کشورها اقدام کنید و یا با لاتاری اینجا بیایید.
زبان بسیار قوی داشته باشید (حداقل ۹۰ تافل) و در زبان تخصصی رشته خودتون هم بسیار قوی باشید و اگر می تونید چند ماه تحمل کنید و با هزار دوز و کلکی که سر رزومه تون در میارید تا بعضی کلمات توش نباشن، اسمها رو اختصاری می کنید و یا راحت بگم رزومه سازی می کنید تا کسی بشوید که نیستید ولی می تونید با اون هویت استخدام بشید و اگر در ایران مهندس ارشد شرکت فلان با حداقل ۵ سال سابقه کار بودید و اینجا بعد از ۶ ماه دوندگی و خرج و خرج و خرج می شوید کسیکه با ۱۵ دلار ساعتی در یک شرکت نقشه ها رو چاپ می گیره و کارهای بسیار بسیار ساده ای رو انجام میده و … دوستان مهندس من که با لاتاری اومدند اینطور بودند و بعد از ۳ سال وضعیتشون بهتر شده است. کار با درآمد بیشتر ساعتی ۳۰ تا ۴۰ دلار.

۳. کسانیکه واقعا از نظر کاری اقتصادی و زندگی در شرایط بدی هستند. بیکارند یا واقعا درآمد چندانی ندارند نمی تونند هزینه زندگی رو تامین کنند و یا کلا مجبور (مجبور!) هستند با لاتاری مهاجرت کنند و نمی تونند تحصیلی نه تنها اینجا بلکه هیچ جای دیگه ای اقدام کنند. این گروه اگر می خواهند مهاجرت کنند. امیدوارم مشکلاتی که برای برنامه مهاجرت و لاتاری پیش آمده حل و ختم به خیر بشه و شماها هم بتونید مهاجرت کنید. اینجا با حداقل درآمد ۱۰ دلار در ساعت و در یکی از ایالتها و شهرهای ارزان می تونید زندگی بهتری داشته بشید. برای این گروه از افراد زبان انگلیسی در حد گفتگوهای روزمره کافی هست.

توصیه من برای مهاجرت:

۱. اگر سرمایه گذار و پولدار هستید مهاجرت نکنید اینجا نمی تونید بیزینس کنید. شاید بعدا نوشتم چرا.
۲. فقط اگر خیلی جوان هستید مهاجرت کنید (۲۴ و ۲۶ سال، در دهه سوم زندگی تون)
۳. به غیر از تعداد انگشت شماری تخصص در علوم فنی و مهندسی و یا تخصصی مثل پرستاری مشاغل و متخصین دیگر دچار یک بحران بزرگی می شوند که هیچ راهی غیر از تحصیل دوباره نخواهند داشت. همه مشاغل علوم انسانی و هنر و خیلی از رشته های مهندسی و تجربی جزو این افراد هستند.
۴. با لاتاری مهاجرت نکنید. تحصیلی مهاجرت کنید. با لاتاری فقط اقامت دایم بگیرید.
۵. اینجا سرزمین آرزوها نیست. ۶۰ تا ۷۰ درصد جامعه اینجا قشر عادی و ضعیف جامعه هستند، ۲۰ تا ۲۵ درصد قشر متخصص و ۴ تا ۵ درصد ثروتمند و صاحب کسب و کار هستند. (اعداد فقط برای نشان دادن اکثریت و اقلیت آورده شده و واقعی نیستند). قشر عادی و ضعیف جامعه در اینجا با قشر عادی و ضعیف ایران متفاوت است ولی هر دو باید همیشه به دنبال یک لگمه نان باشند و زندگی نکنند. شاید بعدا در مورد زندگی در اینجا نوشتم.
۶. کشورهای خیلی بهتر دیگری به غیر از اینجا وجود دارد مثل کانادا و استرالیا.
۷. تنها راه یک مهاجرت موفق و زندگی خوب در خارج از ایران، تحصیل هست.
۸. تنها شرط قبل از مهاجرت زبان زبان زبان هست. نه هر زبانی من زبان خوب رو حداقل ۹۰ تافل می دونم.
۹. اگر قصد تحصیل دارید مدرک زبان و مدارک دیگر را قبل از مهاجرت بگیرید.
۱۰ . اگر می توانید قبل از اقدام و قبل از مهاجرت (هر نوع مهاجرتی و هر جایی) حداقل چند هفته در به اون کشور برید و زندگی در اونجا رو تجربه کنید بعد تصمیم قطعی برای مهاجرت بگیرید.
۱۱. هیچ وقت و تا وقتی تجربه مشابهی ندارید نظر دیگران را در خصوص زندگی در این کشور زیر سوال نبرید و مسخره نکنید.
۱۲. کسانیکه کار و زندگی در ایران دارند: همه چیز رو یهو جمع نکنید و برای همیشه خداحافظی نکنید. کار و زندگی تون رو حداقل تا چند ماه پس از مهاجرت و اطمینان از تصمیمی که گرفتید و کاری که کردید حفظ کنید.
۱۳. ایران را کلا زیر سوال نبرید. زندگی در ایران خیلی سخت شده اما چیزهای دیگری هست که دارید و نمی دانید و تنها پس از مهاجرت به وجود و ارزش اونها پی میبرید. اینجا خیلی چیزهای بدتر و بهتری از ایران وجود دارد ولی متاسفانه بدی ها را پیش از آمدن و به چشم دیدن و تجربه کردن نمی تونید ببینید و ما هم نمی تونیم برای شما توصیف کنیم.
۱۴. اشتباهات ما را هیچ وقت تکرار نکنید. یا مهاجرت نکنید یا اگر مهاجرت کردید درست مهاجرت کنید.
۱۵. نگویید به خاطر آینده بچه هام دارم مهاجرت می کنم. بچه ها رو به جایی برسونید که خودشون برای ادامه تحصیل و زندگی مهاجرت کنن و بهترین زندگی رو بسازند. اگر نمی تونید اینجا محال هست که بتونید.

اینها نظرات شخصی من بود و خوشحالم که این وقت رو گذاشتم تا این پست رو براتون بنویسم.
پاسخ
تشکر کنندگان: roeentan ، عدلی ، AMIRI1 ، alireza88 ، saye43 ، shatsi ، azimi1989 ، farzadjoon123 ، omid1313 ، saye42 ، soruosh ، alireza1362 ، fb.usa
لطفا اگر کسی میتونه راهنماییم کنه که دارم دق میکنم
من از جولای 2016 که تو قبرس مصاحبه کردم تا الان تو پروسه اداری هستم و البته تو سایت ceac هم بعد از روز مصاحبه اپدیتی نداشتم چند بارم پرسو جو کردم گفتن پروسه کلیرنس همینجوریه و چون از شانست خورده به این داستانای ریاست جمهوری یکم طولانی شده حالا موندم با این قانون جدید تکلیف امسال من که تو پروسه مراحل اداری هستیم چی میشه ؟اصلا امیدی هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان