کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
خدارو شکر اوضاع بهتر شد برای دوستانی که این شرایط رو دارند.

عجب شانسی دارم من!! عمه و عمو ودایی و ... کلی آدم اضافه کردند به نسبتهای فامیلی اما همچنان شامل حال ما نشد  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، meisam2018 ، farrokh33
سلام دوستان
برای اثبات رابطه فامیلی مثل دایی، ترجمه مدارک شناسنامه ای کافیه؟ کسی میدونه دقیقاً چه مدارکی باید ارائه کرد؟
مرسی
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تاریخ رویت قبولی: ‎August‎ 2‎
تعداد اعضای کیس: 2
تاریخ شروع فرم: ‎هفته اول ‎August‎ ‎
تاریخ اولین ارسال فرم: ‎12-08-2016‎
تاریخ آخرین ارسال فرم: ‎15-08-2016‎
محل مصاحبه: آنكارا
تاريخ دريافت نامه دوم: 2017-01- 20
تاريخ مصاحبه: 2017-03-01
نتیجه مصاحبه: AP
آپدیت ها: ماه مارچ- 7، 8، ماه اپریل- 19، 20 و 25، ماه جون- 12، 13، 16، 20، 28، ماه جولای- 5، 11، 13، 17، 20، 26، 31، ماه آگوست- 1، 2، 3،
ارسال ایمیل به سفارت: 12 Jun
آپدیت برنده اصلی و دو خطی: 13 Jun
'OR' Jun 20
ایشود: نفر اصلی- 4 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-15 ساعت 11:18)farnaz_jmo نوشته:  سلام دوستان
برای اثبات رابطه فامیلی مثل دایی، ترجمه مدارک شناسنامه ای کافیه؟ کسی میدونه دقیقاً چه مدارکی باید ارائه کرد؟
مرسی

منکه شناسنامه پدربزرگ که اسامی فرزندان هست به همراه شناسنامه و پاس مادر را میخوام ترجمه کنم.. بهمراه یک کپی از شناسنامه امریکایی داییمو... فکر کنم اینا کافی باشد.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-07-15 ساعت 11:38)algh90 نوشته:  
مرسی

منکه شناسنامه پدربزرگ که اسامی فرزندان هست به همراه شناسنامه و پاس مادر را میخوام ترجمه کنم.. بهمراه یک کپی از شناسنامه آمریکایی داییمو... فکر کنم اینا کافی باشد.

خیلی ممنون از راهنماییتون
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تاریخ رویت قبولی: ‎August‎ 2‎
تعداد اعضای کیس: 2
تاریخ شروع فرم: ‎هفته اول ‎August‎ ‎
تاریخ اولین ارسال فرم: ‎12-08-2016‎
تاریخ آخرین ارسال فرم: ‎15-08-2016‎
محل مصاحبه: آنكارا
تاريخ دريافت نامه دوم: 2017-01- 20
تاريخ مصاحبه: 2017-03-01
نتیجه مصاحبه: AP
آپدیت ها: ماه مارچ- 7، 8، ماه اپریل- 19، 20 و 25، ماه جون- 12، 13، 16، 20، 28، ماه جولای- 5، 11، 13، 17، 20، 26، 31، ماه آگوست- 1، 2، 3،
ارسال ایمیل به سفارت: 12 Jun
آپدیت برنده اصلی و دو خطی: 13 Jun
'OR' Jun 20
ایشود: نفر اصلی- 4 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
در فرمان رئیس جمهوری، برای ورود پناهجویان مجاز به آمریکا در طول مدت اجرای این فرمان سقف پنجاه هزار نفر تعیین شده است. براساس حکم قاضی واتسون، بیست و چهار هزار پناهجوی دیگر به این رقم افزوده می‌شود.
پس فقط این قانون شامل بعصی از برندگان لاتاری ۲۰۱۷ شد
یک جورایی
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، farrokh33
(2017-07-15 ساعت 09:48)mehdi.f نوشته:  سلام دوستان
در ماه گذشته تا حالا ویزای یکضرب اقایون گرفتن؟ اگر اره کدام سفارت ؟

ماه گذشته که نه ولی 20 تیر من ویزای یک ضرب گرفتم ولی به دلیل نداشتن فامیل درجه 1 و 2 و ... صادر نشد تنها امید دو روز آخره اگه مشکلی پیش نیاد فعلا بیشترین ضربه رو به 2017 قانون بن زده البته ازهمه بیشتر اون هایی که مثل من هیچ کسی رو ندارن. درلاتاری ضربه دیدین Sad
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، farrokh33 ، bhb32 ، soruosh
(2017-07-15 ساعت 12:32)مهاجر سبز نوشته:  در فرمان رئیس جمهوری، برای ورود پناهجویان مجاز به آمریکا در طول مدت اجرای این فرمان سقف پنجاه هزار نفر تعیین شده است. براساس حکم قاضی واتسون، بیست و چهار هزار پناهجوی دیگر به این رقم افزوده می‌شود.
یک جورایی

سلام دوست عزیز
سهمیه 50 هزار نفر ویزا فقط مربوط به لاتاری هر سال درسراسر دنیا است وربطی به سهمیه پناهجویان ویا دانشجویان ودیگر افراد ندارد .کتیگوری های دیگر هرکدام یک سهمیه خاص دارند
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
مرسی

سلام لطفا اگه برای مدارک و گرفتن ویزا اقدام کردید ما رو هم بی خبر نذارید که چه مدارکی خواستند و چطور ویزا صادر شد
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-07-15 ساعت 22:36)farrokh33 نوشته:  
(2017-07-15 ساعت 12:32)مهاجر سبز نوشته:  در فرمان رئیس جمهوری، برای ورود پناهجویان مجاز به آمریکا در طول مدت اجرای این فرمان سقف پنجاه هزار نفر تعیین شده است. براساس حکم قاضی واتسون، بیست و چهار هزار پناهجوی دیگر به این رقم افزوده می‌شود.
یک جورایی

سلام دوست عزیز
سهمیه 50 هزار نفر ویزا فقط مربوط به لاتاری هر سال درسراسر دنیا است وربطی به سهمیه پناهجویان ویا دانشجویان ودیگر افراد ندارد .کتیگوری های دیگر هرکدام یک سهمیه خاص دارند

منظور من هم اینکه در حال حاظر این قانون شامل برندگان لاتاری ۲۰۱۷ شده.
ویزای توریستی هم اگر برای دیدن فامیل هات یا درمان یا ورزشی یا اموزشی و ...بری مشکل نداره. پناهنده ها هم که ۷ف هزار نفر سهمیه دارند.
تقریبا مشه گفت فقط دوستان لاتاری ۲۰۱۷ مشمول قانون میشوند.
یک نامه نگاری با این دادستان هاوایی بکنیم شاید ما رو هم به دلیل اینکه به واسطه یک ارگان دولتی (کی سی سی) میخواهیم بری معاف بشیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، farrokh33
(2017-07-15 ساعت 10:10)algh90 نوشته:  خب دوستان قانون فامیل درجه 1 را تغییراتی دادند و دایی و عمه و خاله و عموزاده و خاله زاده و غیره هم به لیست قانون ترامپ اضافه شد...
نکته ایی که وجود دارد اینه که من که متقاضی اصلی هستم خویشاوند ندارم ولی همسرم که همراه من هست دوتا دایی و دایی زاده سیتیزن دارن که 40 ساله اونجان... حال این ارتباط فامیلیه مارو حساب میکنن یا خیر؟؟ منظورم اینه که حتما باید فامیل درجه 1 را متقاضی اصلی داشته باشد یا فرقی نداره؟؟

ممنون از خبر خوبتون براي دوستان ولي اين خبر رو از كدوم سايت گرفتي؟ اگه لينكش رو بفرستي ممنون ميشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-16 ساعت 03:43)مهاجر سبز نوشته:  
(2017-07-15 ساعت 22:36)farrokh33 نوشته:  
یک جورایی

سلام دوست عزیز

منظور من هم اینکه در حال حاظر این قانون شامل برندگان لاتاری ۲۰۱۷ شده.
ویزای توریستی هم اگر برای دیدن فامیل هات یا درمان یا ورزشی یا اموزشی و ...بری مشکل نداره. پـنـاهــنده ها هم که ۷ف هزار نفر سهمیه دارند.
تقریبا مشه گفت فقط دوستان لاتاری ۲۰۱۷ مشمول قانون میشوند.
یک نامه نگاری با این دادستان هاوایی بکنیم شاید ما رو هم به دلیل اینکه به واسطه یک ارگان دولتی (کی سی سی) میخواهیم بری معاف بشیم.

دوستان این برنامه داشتن اقوام برای کیس های لاتاری فقط برای ایرانی ها و ۶ کشوره یه همه دنیا? امیدوارم حداقل همه برندگان لاتاری ایران ویزاشون رو بگیرن
پاسخ
(2017-07-16 ساعت 09:21)sina454 نوشته:  دوستان این برنامه داشتن اقوام برای کیس های  لاتاری  فقط برای ایرانی ها و ۶ کشوره یه همه دنیا? امیدوارم حداقل  همه  برندگان  لاتاری ایران  ویزاشون رو بگیرن
فقط براي همين شش كشوره
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، sina454
سلام
دوستان كسي اطلاعي از اين داستان ضرب العجل ٥٠روزه كه امريكا به همه سفارتاش داده كه اگه كشوري باهاش در دادن اطلاعات همكاري نكنه از گرفتن ويزا محروم ميشه،دارين؟؟ ايا اجرايي شده؟؟
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
(2017-07-17 ساعت 14:32)fb2016 نوشته:  سلام
دوستان كسي اطلاعي از اين داستان ضرب العجل ٥٠روزه كه امريكا به همه سفارتاش داده كه اگه كشوري باهاش در دادن اطلاعات همكاري نكنه از گرفتن ويزا محروم ميشه،دارين؟؟ ايا اجرايي شده؟؟

doste aziz in ke jariane chand mah pish bod ke, hamin shod ke iran joze 6 ta keshvar shod dige,vagarna mesle iraq az list daresh miovordan
پاسخ
(2017-07-17 ساعت 16:08)Winter 1395 نوشته:  
(2017-07-17 ساعت 14:32)fb2016 نوشته:  سلام

doste aziz in ke jariane chand mah pish bod ke, hamin shod ke iran joze 6 ta keshvar shod dige,vagarna mesle iraq az list daresh miovordan

خیر اشتباه میگین آمریکا به تمامی کشور ها 50 روز مهلت داده که خودشون رو با شرایط جدید آمریکا مطابقت بدن و اطلاعت بیشتر و ... در غیر این صورت صدور ویزا برای تمام کشور ها سخت تر میشه صدور ویزا که برای ایرانی ها کلا سخته Big Grin
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان