کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-02-26 ساعت 15:00)ziziii نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 14:11)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 13:58)m_baghaei نوشته:  درود بر شما،
اگه جدیدا نیاز نباشه رو نمیدونم، ولی ما فرستادیم، درضمن وقتی دی اچ ال میکنید سه تا چهار روز بعد میرسه سفارت و قابل رصد هست.
ممنون ...
پس ۱۵ روز قبل از مصاحبه ارسال نکنم مشکلی پیش نمیاد ...
مثل اینکه قدیما اینطور بوده .. پس آنکارا هم شده مثل ابوظبی و ایروان

موفق باشید ...

dooste aziz  man va  4ta az doostanam baraye mosahebe ankara, chizi post nakardim va hamrahemun bordim, hich moshkeli ham pish nayumad. case ma lottrey nabud.

توی آخرین ورژن پی دی اف سفارت ترکیه در مورد ارسال مدارک چیزی نگفته و نیازی به پست کردن مدارک نیست
کیس نامبر: ‎2017AS60**‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول MAY‎
تعداد اعضای کیس: 2
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
آپدیت (همسر):19،23 ، 25 ،30 ,31می، 1، 2 ،5 و 6.,12 و 20 جون
آپدیت خودم : 19،23 و 25 می،5و 6و 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2017 ، farzadmohajer
(2017-02-26 ساعت 14:01)خوش لحن نوشته:  احمدي نژاد به ترامپ نامه نوشت

به نظر من

1- اين نامه در كمال احترام نوشته شده

2- نامه حالت پند و اندرز  و موعظه داره

3- احمدي نژاد از مواضع ترامپ حمايت كرده

4- توصيه هاي احمدي نژاد بيشتر تاكيد بر مواضع درست ترامپ هستش

5- در خصوص قانون ضد مهاجرت احمدي نژاد مطلب زير رو نوشته

پیشرفت ها و موجودیت امروزی آمریکا محصول مهاجرت ملل مختلف به آن دیار است . حضور و تلاش سازنده نخبگان و دانشمندان از کشورهای گوناگون از جمله جمعیت میلیونی هموطنان ایرانی اینجانب نقش مهمی در پیشرفت آمریکا داشته است. باید روح سیاست حاکم بر آمریکا متوجه احترام به تنوع ملل و نژادها باشد. به تعبیر دیگر ، آمریکای امروزی متعلق به همه ملت ها و از جمله بومیان آن سرزمین است. هیچ کس نمی تواند خود را مالک و دیگران را میهمان یا مهاجر بشمارد. باید مراقب بود همان کسانی که مسئول ناهنجاری های امروز آمریکا هستند نفوذ نکنند و آدرس غلط ندهند.

6- احمدي نژاد با آرزوي موفقيت براي ترامپ نامه رو به شكل زير تموم كرده

آقای رئیس جمهور!

باوجود مردم خوب آمریکا ، شما امروز این فرصت تاریخی را دارید که با آغاز اصلاحات اساسی و تلاش در این راه،آغازگر تحولی بزرگ باشید و نام نیکی را از خود برجای بگذارید.
امیدوارم از طولانی شدن نامه که اقتضای یک صحبت اساسی و سازنده است خسته نشده باشید.

7- اگرچه من اصلا آدم سياسي نيستم ولي از هر اقدامي براي دوستي بين ملتها استقبال مي كنم
ترامپ و ا ح م د ی ن ژ ا د هر دو دچار یک بیماری هستند. در انتخابات ابران که معلوم بود این آدم چظور انتخاب شده و در آینده ای نزدیک هم در آمریکا مشخص خواهد شد. این وسط بزرگ ترین فرق اینکه در آمریکا قانون حرف اول و آخر را می زند و خیلی محکم جلوی بی قانونی رئیس دولت در مورد مهاجران و دیگر موارد را گرفت و باز هم خواهد گرفت ولی در ایران از این خبرها نبوده و نخواهد هم بود و به همین دلیل است خیلی از مردم ایران حاضر هستند هر نوع سختی در راه مهاجرت را به جان بخرند تا مزه قانون مداری و آزادی را بچشند و هر روز از آن لذت ببرند. شباهت های زیادی بین این دو آدم بیمار وجود داره و چیزی که با تمام وجودم به آن اعتقاد دارم این است که ساختار آمریکا اجازه ویرانی که در ایران اتفاق افتاد را در کشور خود تخواهد داد.
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2017 ، mulan1979 ، mrticoen
(2017-02-26 ساعت 15:14)gozargah نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 14:01)خوش لحن نوشته:  احمدي نژاد به ترامپ نامه نوشت

به نظر من

1- اين نامه در كمال احترام نوشته شده

2- نامه حالت پند و اندرز  و موعظه داره

3- احمدي نژاد از مواضع ترامپ حمايت كرده

4- توصيه هاي احمدي نژاد بيشتر تاكيد بر مواضع درست ترامپ هستش

5- در خصوص قانون ضد مهاجرت احمدي نژاد مطلب زير رو نوشته

پیشرفت ها و موجودیت امروزی آمریکا محصول مهاجرت ملل مختلف به آن دیار است . حضور و تلاش سازنده نخبگان و دانشمندان از کشورهای گوناگون از جمله جمعیت میلیونی هموطنان ایرانی اینجانب نقش مهمی در پیشرفت آمریکا داشته است. باید روح سیاست حاکم بر آمریکا متوجه احترام به تنوع ملل و نژادها باشد. به تعبیر دیگر ، آمریکای امروزی متعلق به همه ملت ها و از جمله بومیان آن سرزمین است. هیچ کس نمی تواند خود را مالک و دیگران را میهمان یا مهاجر بشمارد. باید مراقب بود همان کسانی که مسئول ناهنجاری های امروز آمریکا هستند نفوذ نکنند و آدرس غلط ندهند.

6- احمدي نژاد با آرزوي موفقيت براي ترامپ نامه رو به شكل زير تموم كرده

آقای رئیس جمهور!

باوجود مردم خوب آمریکا ، شما امروز این فرصت تاریخی را دارید که با آغاز اصلاحات اساسی و تلاش در این راه،آغازگر تحولی بزرگ باشید و نام نیکی را از خود برجای بگذارید.
امیدوارم از طولانی شدن نامه که اقتضای یک صحبت اساسی و سازنده است خسته نشده باشید.

7- اگرچه من اصلا آدم سياسي نيستم ولي از هر اقدامي براي دوستي بين ملتها استقبال مي كنم
ترامپ و ا ح م د ی ن ژ ا د هر دو دچار یک بیماری هستند. در انتخابات ابران که معلوم بود این آدم چظور انتخاب شده و در آینده ای نزدیک هم در آمریکا مشخص خواهد شد. این وسط بزرگ ترین فرق اینکه در آمریکا قانون حرف اول و آخر را می زند و خیلی محکم جلوی بی قانونی رئیس دولت در مورد مهاجران و دیگر موارد را گرفت و باز هم خواهد گرفت ولی در ایران از این خبرها نبوده و نخواهد هم بود و به همین دلیل است خیلی از مردم ایران حاضر هستند هر نوع سختی در راه مهاجرت را به جان بخرند تا مزه قانون مداری و آزادی را بچشند و هر روز از آن لذت ببرند. شباهت های زیادی بین این دو آدم بیمار وجود داره و چیزی که با تمام وجودم به آن اعتقاد دارم این است که ساختار آمریکا اجازه ویرانی که در ایران اتفاق افتاد را در کشور خود تخواهد داد.

من اين نامه ها رو هيچ چيز بجز تلاشهاي بيهوده براي حضور در بازار سياسي ايران نمي بينم

يعني از ايشون قديمي تر با تجربه تر داراي قدرت سياسي و برآمده از مردم وجود نداشت كه ايشون بياد نامه بنويسه

يكي نيست بگه بابا بذار تو شهر رات بدن سراغ كدخدا رو نمي خواد بگيري

اوني كه رييس جمهوره و آدرس كدخدارو مي خواست وضعش اينه .... بيخيال بابا بيخيال
March.22 entered
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، gozargah ، gbtm ، jalayevatan ، sami2010 ، mulan1979 ، Ali--usa
(2017-02-25 ساعت 16:38)victor2017 نوشته:  من اينجا با دوستان مهاجرسرايي زندگي كردم و واقعا بعد از اينكه كارم تموم شد همچنان مي مونم اينجا شايد بتونم گوشه اي از محبت هاي شما دوستان رو جبران كنم.

من كيسم ازدواجي هست و ١٤ روز ap داشتم.ولي خودمو براي شيش ماه تا يكسال آماده كرده بودم.

يه چيزي بگم نه براي دلخوشي دوستان.... بنظرم كاركنان اداره مهاجرت، سفارت ها واقعا دارن سعي مي كنن كه كارهارو سريعتر از هميشه راه بندازن.

از صميم قلب آرزو مي كنم همه دوستان مهاجرسرايي كارشون زودتر و بدون مشكل حل بشه.

ارادتمند و دوستدار شما.
سلام دوست عزیز
خیلی مبارکه
آقا به شما از سفارت گفته بودن که کی کلیر خواهید شد؟ یعنی تایم داده بودن؟
سر همون تایم کلیر شدید یا نه؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یه سوالی داشتم
معمولا توی مصاحبه یه تایمی به هر کس میدن که مثلا 2 تا 3 ماه بعد ویزاتون اوکی میشه و خیلی با اطمینان این تام رو میگن.
چند درصد این زمان دقیق هست و معمولا اوکی میشه؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان اینکه اَ.ن به ترامپ نامه مینویسه رو اصلا جدی نگیرید
اصلا اَ.ن موقع ریاست جمهوری شم کسی جدیش نمی گرفت Big Grin چه برسه به الان که کاره ای هم نیست.
فرق این 2 خیلی خیلی بیشتر از شباهتاشون است
یکی کارآفرین و بیزنسمن موفق اونطرف ......
اَ.ن بعد رئیس شدنش چه کسایی رو انتخاب می کنه ترامپ چه انتخابایی می کنه.(افراد کارآفرین و ثروتمند)
سبک زندگی و پوشش اَ.ن چطوری است مال ترامپ چطوری است.
حتی شعارهای این 2 که یکی می دونید هم مقایسه کنید میبینید یکی در مورد کمک به فقرا و صدقه و این حرفاست اون یکی در مورد طبقه متوسط و ایجاد شغل متمرکز بود.
درکل من شباهتی بین این 2 نمیبینم.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک
دوستان خواهشمندم کسانی که اطلاع از نحوه رجیستر کردن افراد غیر از متقاضی اصلی توی سایت usvisa برای کیس لاتاری دارن منو برای انجام این کار راهنمایی کنن
راستش من حتی با دنبال کردن دستورالعمل بروشوری که خود کنسول بعد از مصاحبه به ما داده نتونستم این کار رو انجام بدم و هر کاری میکنم سایت ایرور میده
کیس نامبر:##2017AS38
تعداد افراد کیس:۳ نفر(برنده اصلی خانم)
نامه دوم: دسامبر 2017
تاریخ مصاحبه:28 فوریه،تغییر توسط سفارت به 23 فوریه
محل مصاحبه: ایروان
نتیجه مصاحبه:برنده اصلی و فرزند ویزای یکضرب،شوهر ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-26 ساعت 21:26)mohajer20176 نوشته:  سلام دوستان
یه سوالی داشتم
معمولا توی مصاحبه یه تایمی به هر کس میدن که مثلا 2 تا 3 ماه بعد ویزاتون اوکی میشه و خیلی با اطمینان این تام رو میگن.
با تشکر

لطفا هر کی هر تجربه ای داره بگین. با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-27 ساعت 03:38)mohajer20176 نوشته:  
یه سوالی داشتم
با تشکر

دو سه ماه ؟؟؟ چقدر زیاد ... کسی بوده که تاحالا انقدر منتظر صدور ویزا بوده باشه ؟؟
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان: lr_rleri
(2017-02-27 ساعت 03:02)lr_rleri نوشته:  دوستان خواهشمندم کسانی که اطلاع از نحوه رجیستر کردن افراد غیر از متقاضی اصلی توی سایت usvisa  برای کیس لاتاری دارن منو برای انجام این کار راهنمایی کنن
راستش من حتی با دنبال کردن دستورالعمل بروشوری که خود کنسول بعد از مصاحبه به ما داده نتونستم این کار رو انجام بدم و هر کاری میکنم سایت ایرور میده

داخل آنکارا خانم سارا شاهانی رو به روی گلدهتل ، کمپانی مترو رو دارند با هفتاد لیر انجام میدن .
کلیه کارهای مربوطه رو هم انجام میدن
‎CR1
‎Ankara‎
شروع پرونده 8 ژانویه ‎2016‎
اپرو 25 جون 2016
نقص مدارک   22 اکتبر‎2016 ‎
ایمیل تایید مدارک  23 دسامبر 2016
دریافت ایمیل مصاحبه 30دسامبر 2016
تاریخ مصاحبه  آنکارا   27feb2017
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تحویل گرفتن پاسپورت و ویزا از پست 4march 2017
ورود به آمریکا 5march 2017
دریافت گرین کارت 10 روز بعد از واریز مبلغ 220 دلار
پاسخ
تشکر کنندگان: lr_rleri
(2017-02-27 ساعت 04:04)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 03:38)mohajer20176 نوشته:  
یه سوالی داشتم
با تشکر

دو سه ماه ؟؟؟ چقدر زیاد ... کسی بوده که تاحالا انقدر منتظر صدور ویزا بوده باشه ؟؟

دوست عزيز پروسه اداري يه پروسه نامشخصه و بستگي به لايه هاي داره كه افسير معلوم مي كنه اين دو سه ماه معمول هست و هستن افراديكه بالاي چهار ماه ويزاشون مياد و البته بستگي زياد به نوع كيس داره قاعدتا كيسهاي لاتاري چون زمان داره در راس كاراشون هست ولي در كل نامشخص هست و برنامه ريزي كردن براي سه ماه كه شما بعدش كلير ميشين كار درستي نيست لاتاري كيسي نيست كه خيلي بشه بهش اميد بست بنده خودم سه ماه در پروسه اداري هستم
ضمنا بهتون پيشنهاد ميكنم سوالات تخصصي تو تايپيكهاي خودش بررسي كنيد كه بهتر نتيجه بگيريد و از شلوغ كردن اين تايپيك حساس خودداري كنيد
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
تبریک به همه دوستان. فروشنده اصغر فرهادی برنده اسکارشد و با حضور دکتر فیروز نادری و انوشه انصاری پیام فرهادی را که به علت اعتراض به حکم ترامپ به مراسم رفته بود را خواند. یک پیروزی بزرک برابر حکم مهاجرتی ترامپ و حمایت از 7 کشور منع شده .
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، mulan1979
(2017-02-26 ساعت 21:24)mohajer20176 نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 16:38)victor2017 نوشته:  من اينجا با دوستان مهاجرسرايي زندگي كردم و واقعا بعد از اينكه كارم تموم شد همچنان مي مونم اينجا شايد بتونم گوشه اي از محبت هاي شما دوستان رو جبران كنم.

من كيسم ازدواجي هست و ١٤ روز ap داشتم.ولي خودمو براي شيش ماه تا يكسال آماده كرده بودم.

يه چيزي بگم نه براي دلخوشي دوستان.... بنظرم كاركنان اداره مهاجرت، سفارت ها واقعا دارن سعي مي كنن كه كارهارو سريعتر از هميشه راه بندازن.

از صميم قلب آرزو مي كنم همه دوستان مهاجرسرايي كارشون زودتر و بدون مشكل حل بشه.

ارادتمند و دوستدار شما.
سلام دوست عزیز
خیلی مبارکه
آقا به شما از سفارت گفته بودن که کی کلیر خواهید شد؟ یعنی تایم داده بودن؟
سر همون تایم کلیر شدید یا نه؟
با تشکر

سلام ، خيلي ممنون

بعله به من گفتند بين دو تا چهارماه.
ولي شد دو هفته.

دوره ap بستگي به اين داره كه خىد آفيسر بخواد بيشتر چكتون كنه يا بصورت سيستمي بهتون ap خورده باشه و اينكه چه لايه هايي داره ، اينا همش تاثير داره.
March.22 entered
پاسخ
تشکر کنندگان:
متن سخنان اصغر فرهادی که در غیاب او توسط انوشه انصاری در مراسم اسکار قرائت شد

افتخار بزرگی‌ست که برای دومین بار این جایزه با ارزش را دریافت می‌کنم. از اعضای آکادمی، گروهم در ایران، تهیه‌کننده‌ام الکساندر ماله‌-گی و پخش‌کنندگانم کوهن مدیا و آمازون تشکر می‌کنم. همچنین سپاسگزارم از همبستگی دیگر کاندیداهای بهترین فیلم خارجی.
متاسفم که امشب در کنار شما نیستم، من به احترام مردم کشورم و شش کشور دیگر که با قانون غیرانسانی منع ورود مهاجران مورد بی‌احترامی واقع شدند به آمریکا نیامدم.
تقسیم‌بندی جهان به ما و دشمنان ما توسط سیاستمداران افراطی، باعث ترس می‌شود، ترسی که توجیهی‌ست دروغین برای خشونت‌ها و جنگ‌ها. جنگ‌هایی که مانع بزرگی بوده‌اند برای رسیدن به دموکراسی و رعایت حقوق بشر در کشورهایی که مورد تهاجم واقع شده‌اند.
سینماگران می‌توانند با چرخش دوربین‌هایشان به مشترکات انسانی، کلیشه‌هایی که از ملیت‌ها و ادیان مختلف ساخته شده است را بشکنند و زمینه‌ همدردی و به دنبال آن همبستگی مردمان جهان را فراهم کنند. همدردی چیزی‌ست که ما امروز بیشتر از هر زمان به آن نیازمندیم.

پاسخ
تشکر کنندگان: علیا ، mulan1979 ، Farhad147 ، Ali--usa ، armehraboon ، melon ، lr_rleri ، شهرادلیلا ، mrticoen
? آسوشیتدپرس: ترامپ فرمان اجرایی جدید مهاجرتی خود را روز چهارشنبه امضا می‌کند
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان