کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-02-25 ساعت 22:14)farzadmohajer نوشته:  آمریکا اعلام کرد که س پ ا ه رو از لیست تحریم خارج کرده ...

بنظرم وقتی همچین تصمیمی گرفته میشه که ترامپ در مناظرات خودش مدام ازش به عنوان
یک سازمان خطرناک برای خاورمیانه و آمریکا صحبت میکرد ، میتونه یه ربطی هم به حکم
جدیدش داشته باشه که شاید اون فرمان مهاجرتی جدیدش رو هم فعلا تعلیق کنه ...
یا اگر هم اجرا کنه ، خیلی ملایم تر باشه ...
وزارت امنیت داخلی هم که از اون ور داره بهش فشار میاره ...
امشب هم مراسم اسکار و موجی از اعتراضات فرهنگی توسط غول های هالیوود که کلی بیننده داره ...

فکر میکنم داره تو سیاست های غلطش ، یه تغییراتی داره میده ...

احتمالا متوجه شده که سیاست ، پیچیدگی های خودش رو داره و با یه امضا کاری انجام نمیشه

یکم داره احتیاط میکنه در کارهاش بنظرم ...

1-منبع خبر لطفا
2-اگر صحت هم داشته باشه کوچکترین ارتباطی به فرمان مهاجرتی نداره.حرف فقط ایران که نیست حرف 7 کشور است.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-26 ساعت 01:51)Hadi_20 نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 22:14)farzadmohajer نوشته:  آمریکا اعلام کرد که     س پ ا ه     رو از لیست تحریم خارج کرده ...

بنظرم وقتی همچین تصمیمی گرفته میشه که ترامپ در مناظرات خودش مدام ازش به عنوان
یک سازمان خطرناک برای خاورمیانه و آمریکا صحبت میکرد ، میتونه یه ربطی هم به حکم
جدیدش داشته باشه که شاید اون فرمان مهاجرتی جدیدش رو هم فعلا تعلیق کنه ...
یا اگر هم اجرا کنه ، خیلی ملایم تر باشه ...
وزارت امنیت داخلی هم که از اون ور داره بهش فشار میاره ...
امشب هم مراسم اسکار و موجی از اعتراضات فرهنگی توسط غول های هالیوود که کلی بیننده داره ...

فکر میکنم داره تو سیاست های غلطش ، یه تغییراتی داره میده ...

احتمالا متوجه شده که سیاست ، پیچیدگی های خودش رو داره و با یه امضا کاری انجام نمیشه

یکم داره احتیاط میکنه در کارهاش بنظرم ...

1-منبع خبر لطفا
2-اگر صحت هم داشته باشه کوچکترین ارتباطی به فرمان مهاجرتی نداره.حرف فقط ایران که نیست حرف 7 کشور است.
۱- اگر منبع نمی‌گذارم پس به این معنیست که یک خبر معتبر و کلی هست و در تمام خبرگزاری های
معتبری چون : رویترز ، بی بی سی ، سی ان ان ، فاکس نیوز قرار داده شده است .
من هیچ وقت خبری رو اینجا نمی گذارم که کوچکترین شکی بهش باشه ... از این بابت خیالتان راحت

۲- وقتی به س پ ا ه اطمینان کرده ، پس به شهروندان ایران بیشتر اطمینان میکنه ...
منم نگفتم که خیلی با حکمش ارتباطی داره این موضوع ...
من گفتم که سیاستش با این کار یه تغییر اساسی داده شده . چون تمام عصبانیت خود در طول مناظرات ،
همش از قضیه س پ ا ه بود
پس میشه امید داشت که سیاستش در مورد قوانین مهاجرتی هم کمی تغییر کنه ...
دیروز هم که وزارت امنیت داخلی خیلی بهش فشار آورد ...

پس شکی نیست که اگر هم اون حکم امضا بشه ، بزودی لغو خواهد شد ...
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان: kimia2016 ، mulan1979
چرا حرف های من تایید نمیشه؟ چطوری با مدیر ارتباط برقرار کنم؟؟؟؟؟ Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-25 ساعت 09:33)Ali--usa نوشته:  سلام صبح شنبه دوستان بخیر
2 تا سوال داشتم که دوستانی که تجربه دارند لطف کنند و من رو راهنمایی کنند
ببینید دوستان اگه خاطرتون باشه ترامپ روز جمعه 27 ژانویه حکم اولیه خودش رو در مورد منع ورود 7 کشور امضا کرد و 3 فوریه یعنی دقیقا جمعه هفته بعدش جیمز روبارت قاضی واشنگتن حکم رو لغو کرد و ادامه ماجرا ...
من میخوام دقیقا بدونم که چه اتفاقاتی برای مصاحبه کنندگان افتاد ؛
یک گروه که مابین 27 ژانویه و 3 فوریه بودن که به احتمال زیاد مصاحبه شون کنسل شد
سوال اول : این گروه وضعیتشون الان به چه صورت هست؟ آیا بعد از 4 فوریه رفتن سفارت و مصاحبه شدن و یا دوباره وقت جدید دادن بهشون (چند وقت بعد وقت دادن) ؟
سوال دوم : گروه بعد که بعد از 4 فوریه بود مصاحبه شون آیا همون 4 فوریه به بعد رفتن سفارت برای مصاحبه یا منتظر ایمیل شدن که دوباره وقت مصاحبه رو کانفرم کنه؟

این سوالات رو میپرسم چون خودم تقریبا 19 روز دیگه مصاحبه دارم ابوظبی و میخوام ببینم اگه ترامپ آخر این هفته حکم داد و اگر دوباره مثلا یک قاضی لغوش کرد چه وضعیتی پیدا میکنم
ممنون میشم کسانی که مطلع هستند و یا تجربه ای دارند راهنمایی کنن منو
کیس نامبر:##2017AS38
تعداد افراد کیس:۳ نفر(برنده اصلی خانم)
نامه دوم: دسامبر 2017
تاریخ مصاحبه:28 فوریه،تغییر توسط سفارت به 23 فوریه
محل مصاحبه: ایروان
نتیجه مصاحبه:برنده اصلی و فرزند ویزای یکضرب،شوهر ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-25 ساعت 09:33)Ali--usa نوشته:  سلام صبح شنبه دوستان بخیر
2 تا سوال داشتم که دوستانی که تجربه دارند لطف کنند و من رو راهنمایی کنند
ببینید دوستان اگه خاطرتون باشه ترامپ روز جمعه 27 ژانویه حکم اولیه خودش رو در مورد منع ورود 7 کشور امضا کرد و 3 فوریه یعنی دقیقا جمعه هفته بعدش جیمز روبارت قاضی واشنگتن حکم رو لغو کرد و ادامه ماجرا ...
من میخوام دقیقا بدونم که چه اتفاقاتی برای مصاحبه کنندگان افتاد ؛
یک گروه که مابین 27 ژانویه و 3 فوریه بودن که به احتمال زیاد مصاحبه شون کنسل شد
سوال اول : این گروه وضعیتشون الان به چه صورت هست؟ آیا بعد از 4 فوریه رفتن سفارت و مصاحبه شدن و یا دوباره وقت جدید دادن بهشون (چند وقت بعد وقت دادن) ؟
سوال دوم : گروه بعد که بعد از 4 فوریه بود مصاحبه شون آیا همون 4 فوریه به بعد رفتن سفارت برای مصاحبه یا منتظر ایمیل شدن که دوباره وقت مصاحبه رو کانفرم کنه؟

این سوالات رو میپرسم چون خودم تقریبا 19 روز دیگه مصاحبه دارم ابوظبی و میخوام ببینم اگه ترامپ آخر این هفته حکم داد و اگر دوباره مثلا یک قاضی لغوش کرد چه وضعیتی پیدا میکنم
ممنون میشم کسانی که مطلع هستند و یا تجربه ای دارند راهنمایی کنن منو
ما از فبل تاریخ مصاحبه مون ۲۳ فوریه بوده و همان تاریخ ۲۳ فوریه برای مصاحبه ایروان بودیمذ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-26 ساعت 01:16)Abisarab نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 23:22)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 23:04)Abisarab نوشته:  دوستان ببخشید که این سوال رو اینجا مطرح می کنم. ریز نمرات همه برای سفارت الزامی هست یا اینکه فقط مدرک پیش دانشگاهی کفایت می کنه؟
همراهتون باشه بد نیست ... کلا بدون شک و تردید به مصاحبه بروید که خیال آدم راحت باشه
مصاحبه که حتما خواهیم رفت انشالله. حالا ریز نمرات لازم هست؟
اگه کیس شما لاتاری هست ما لاتاری هستیم و برای مصاحبه فقط خود مدرک رو بردیم و ریز نمرات همراهمون نبود و از ما هم نخواستن و توی لیست مدارک درخواستی هم صحبتی از ریز نمرات نکردن و تنها مدرک تحصیلی رو خواستن
البته این برای ما که کیسمون لاتاریه بوده و من اطلاع ای از کاتاگوری های دیگه ندارم
ضمنا بهتره که وقتی سوالی ارسال میکنید توی تنظیم امضاتون شرایط کیس تون رو مشخص کنین تا دوستان بهتر بتونن راهنمایی درست تری انجام بدن
پاسخ
تشکر کنندگان: Abisarab
این قسمتی از متن هست که آقای سپهر تو کانال تلگرامشون گذاشتند:

".....حال که این مفاهیم روشن شد به اصل مطلب می پردازم و این نکته را بیان می کنم که ویزا چه مهاجرتی باشد و چه غیرمهاجرتی صرفا اجازه ای برای ورود به مرزهای ایالات متحده است و حتی ویزای مهاجرتی هم مزایای اقامت دائم را ندارد و هر زمان دولت صادر کننده آن ویزا می تواند با رعایت قوانین به هر دلیلی آن را ابطال نماید و همانگونه که پیش از این فرمان #ترامپ ، پرزیدنت کارتر پس از حمله به سفارت آمریکا در تهران با صدور فرمان اجرایی شماره ۱۲۱۷۲ ورود دارندگان ایرانی ویزای ایالات متحده را ممنوع کرد و آن فرمان حدود یک سال پابرجا بود. پس به نظر بنده در صورتی که ویزای مهاجرتی ایالات متحده را دارید وقت را تلف نکنید و سریعاً اقدام به ورود به آمریکا نمایید. درست است که ویزای شما ۶ ماه برای ورود به آمریکا (بسته به اعتبار معاینات پزشکیتان) زمان دارد اما حوادث پیش بینی نشده سیاسی و اجتماعی ممکن است باعث شود شما این فرصت را برای همیشه از دست دهید....."

سوالی که برای من پیش اومد این بود که چند وقت پیش متنی رو در همین باره خونده بودم که اینجا هم اتفاقن شیر کرده بودم. ولی در اون متن اشاره شده بود که آن دستور کارتر بیشتر گریبان دانشجویان، توریستها و بازرگانان رو گرفته بود و نه افرادی که برای ویزای مهاجرتی اقدام کرده بودند. قسمتی از متن اصلی اون بخش از مقاله رو در پایان همین متن مشاهده میکنین. در ادامه هم اصل مقاله رو در اینجا میتونید مشاهده کنید.

قسمتی از مقاله مورد نظر که با اشاره به قانون 202(ا)(1)(آ) بیان میکنه که هیچ شخصی به خاطر نژاد و جنسیت و ملیت و کشور محل تولد و کشور محل زندگی نمیتونه از مهاجرت به امریکا منع بشه. این قسمت برای محافظت از افرادی است که میخوان به امریکا مهاجرت کنند و به بیان دیگر افراد دارنده گرین کارت:

no person shall receive any preference or priority or be discriminated against in the issuance of an immigrant visa because of the person’s race, sex, nationality, place of birth, or place of residence

در ادامه بخشی در مقاله که مربوط به جریان سفارت هست :

No president has ever banned all immigrants from a certain country without any exceptions, as Trump is proposing, and in only a couple of instances out of dozens have presidents exercised the authority in section 212 against a particular nationality at all.

In 1980, President Carter suspended issuances of visas to all Iranian citizens. From the text of his proclamation, it is unclear whether this applied to only nonimmigrant (temporary) visas—which would have been legal—or also to immigrant visas, but news reports imply that it applied only to temporary visitors. A Washington Post report from 1980 discussed the ban applying only to “students, tourists and businessmen”—the main categories of nonimmigrants—and multiple articles from the New York Times framed the issue as only impacting “foreign visitors.” Moreover, government statistics show that thousands of Iranians continued to receive immigrant visas in 1980.

Either way, President Carter only took this action because Iranian rebels seized control of the U.S. embassy and began using the U.S. visa machine to print fraudulent visas, making it impossible to determine who had a bona fide visa. It is also unclear if the ban applied to Iranian nationals whose visas were not issued in Iran. For these reasons, the Carter case is a poor parallel for Trump’s blanket ban.

حالا سوال من اینه، بخشی که آقای سپهر تو متنشون اشاره کردند همین موضوع هست و یا ایشون به دستور دیگری اشاره میکنن؟
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Ali--usa ، limbo
سلام دوست عزیز
اگر مثل قبل باشه وچیزی تغییر نکنه
1-فکر کن که ماه آینده کارنت میشی(اگر نشدی یک ماه دیگه کارات جلو میفته)
2-وقتی شماره ات کارنت شد حدود بین یک تا دوماه وقت داری بری مصاحبه (بستگی به این داره که کی نامه دوم میاد که دقیقا روز مصاحبه رو مشخص میکنه)
3-همین الان دنبال گذرنامه باش 15 میلیون وثیقه بذار وگذرنامه ات رو بگیر وبعد پول رو از بانک برداشت کن این پاسپورت 5سال اعتبار داره(ممکنه سال آینده قوانین تغییر کنه ممکنه پس ریسک نکن اگر پاسپورت رو بگیری یک قدم جلو هستی)
4-وثیقه برای خروج از کشور وبرای مصاحبه رو یک ماه قبل از مصاحبه بده چون ممکنه اگر یکضرب گرفتی از همون آنکارا پرواز کنی به آ م ر ی کا
5-واکسن ها رو از همین الان شروع کن چون برخی از اونها زمانبر هستندولی کارت زرد رو یک هفته قبل از مصاحبه از پاستور بگیر
6-برای ترجمه مدارک عجله ای نیست چون فقط مهر دارالترجمه رو میخواد البته با این فرض که هیچی تغییر نکنه (فقط تاییدیه مدرک پیش دانشگاهی ودیپلم که باید به آموزش وپرورش مراجعه کنی ممکنه کمی زمان بخواد)
7-اگر آنکارا مصاحبه داشته باشی باید مدارک رو طوری با پست بفرستی که 15 روز قبل از مصاحبه دستشون رسیده باشه اگر زودتر برسه بهتره ومیتونن پرونده ات رو زودتر ببینن بنابراین شما یک ماه قبل از مصاحبه با پست DHL که توی برخی از اداره های پست شعبه دارن میتونی بفرستی هزینه اش کمتره
8-به نظر من فعلا اون کارایی که اگر انجام بدی چه قوانین تغییر کنن ویا نکنن برات ضرری ندارن مثل گرفتن پاسپورت رو انجام بده
تندرست وشاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، mulan1979 ، gbtm ، victor2017 ، jalayevatan
(2017-02-26 ساعت 10:55)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز
2-وقتی شماره ات کارنت شد حدود بین یک تا دوماه وقت داری بری مصاحبه (بستگی به این داره که کی نامه دوم میاد که دقیقا روز مصاحبه رو مشخص میکنه)
3-همین الان دنبال گذرنامه باش 15 میلیون وثیقه بذار وگذرنامه ات رو بگیر وبعد پول رو از بانک برداشت کن این پاسپورت 5سال اعتبار داره(ممکنه سال آینده قوانین تغییر کنه ممکنه پس ریسک نکن اگر پاسپورت رو بگیری یک قدم جلو هستی)
4-وثیقه برای خروج از کشور وبرای مصاحبه رو یک ماه قبل از مصاحبه بده چون ممکنه اگر یکضرب گرفتی از همون آنکارا پرواز کنی به آ م ر ی کا
5-واکسن ها رو از همین الان شروع کن چون برخی از اونها زمانبر هستندولی کارت زرد رو یک هفته قبل از مصاحبه از پاستور بگیر
6-برای ترجمه مدارک عجله ای نیست چون فقط مهر دارالترجمه رو میخواد البته با این فرض که هیچی تغییر نکنه (فقط تاییدیه مدرک پیش دانشگاهی ودیپلم که باید به آموزش وپرورش مراجعه کنی ممکنه کمی زمان بخواد)
7-اگر آنکارا مصاحبه داشته باشی باید مدارک رو طوری با پست بفرستی که 15 روز قبل از مصاحبه دستشون رسیده باشه اگر زودتر برسه بهتره ومیتونن پرونده ات رو زودتر ببینن بنابراین شما یک ماه قبل از مصاحبه با پست DHL که توی برخی از اداره های پست شعبه دارن میتونی بفرستی هزینه اش کمتره
8-به نظر من فعلا اون کارایی که اگر انجام بدی چه قوانین تغییر کنن ویا نکنن برات ضرری ندارن مثل گرفتن پاسپورت رو انجام بده
تندرست وشاد باشید
تشکر فراوان بابت توضیحات ...

فقط دو تا سوال داشتم :
منظور از تاییدیه مدارک توسط آموزش پرورش چیه ؟؟؟
من چون فنی حرفه ای بودم و دیپلم ۱۱ ساله دارم ، مدرک کاردانیم رو بردم و
برام یه نامه معادل سازی دادن که دیپلم من ۱۲ ساله شد . همین نامه رو با مدرک ببرم
کفایت میکنه ؟؟؟؟

سوال بعدی اینکه ، یکی از دوستان دیروز گفت : آنکارا اون قانونی رو که باید مدارک رو
۱۵ روز قبل می فرستادیم ، برداشته ....
میگفت که قبلا باید همچین کاری میکردیم ... صحت داره ؟؟؟

ممنونم ...

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، victor2017
(2017-02-26 ساعت 11:08)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 10:55)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز
تندرست وشاد باشید
تشکر فراوان بابت توضیحات ...

فقط دو تا سوال داشتم :
منظور از تاییدیه مدارک توسط آموزش پرورش چیه ؟؟؟
من چون فنی حرفه ای بودم و دیپلم ۱۱ ساله دارم ، مدرک کاردانیم رو بردم و
برام یه نامه معادل سازی دادن که دیپلم من ۱۲ ساله شد . همین نامه رو با مدرک ببرم
کفایت میکنه ؟؟؟؟

سوال بعدی اینکه ، یکی از دوستان دیروز گفت : آنکارا اون قانونی رو که باید مدارک رو
۱۵ روز قبل می فرستادیم ، برداشته ....
میگفت که قبلا باید همچین کاری میکردیم ... صحت داره ؟؟؟

ممنونم ...

سلام دوست عزیز راجع به ارسال مدارک لطفا به تاپیک مصاحبه در آنکارا مراجعه کنید واز تجربیات اونایی که به تازگی به مصاحبه رفتن استفاده کنید برای مدرک بهتره بعدا از دانشگاه هم یک برگه تاییدیه مبنی بر اینکه دانشجو هستی وچند واحد پاس کردی همراه تاییدیه آموزش و پرورش همراهت ببری ومدرک فوق دیپلم
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، victor2017
دوستان آنکارا ‎...‎ یک سوال مهم داشتم :

آیا برای مصاحبه در آنکارا ، نیاز هست که مدارک رو ۱۵ روز قبل از مصاحبه ارسال کرد ؟؟
برخی دوستان میگن که قبلا لازم بود این کارو کرد و جدیدا نمیخواد ‎...‎
میگن فقط روز مصاحبه باید مدارک رو برد ‎...‎ صحت داره ؟؟؟؟
البته کیس من لاتاری هستش ...

ممنون

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان: victor2017
(2017-02-26 ساعت 12:33)farzadmohajer نوشته:  دوستان آنکارا ‎...‎ یک سوال مهم داشتم :

آیا برای مصاحبه در آنکارا ، نیاز هست که مدارک رو ۱۵ روز قبل از مصاحبه ارسال کرد ؟؟

ممنون
درود بر شما،
اگه جدیدا نیاز نباشه رو نمیدونم، ولی ما فرستادیم، درضمن وقتی دی اچ ال میکنید سه تا چهار روز بعد میرسه سفارت و قابل رصد هست.
شماره کیس: ‎2017ASXXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:         ‎2016 - may 5‎
تعداد افراد کیس:            3
نظام وظیفه:                خرید خدمت
کنسولگری:                  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 - may 13
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016 - may 18‎
کارنت شدن کیس:        ‎2016 - agu 14
تاریخ دریافت نامه دوم:   ‎2016 - agu 22            
تاریخ مصاحبه:               ‎2016 - oct 21
نتیجه:AP
آپدیتها:12دسامبر،11و15و16 می توسط سیس.
7فوریه، 7مارچ توسط ایمیل
دریافت ایمیل کلیرنس:16می
ایشود: 31می
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، victor2017
احمدي نژاد به ترامپ نامه نوشت

به نظر من

1- اين نامه در كمال احترام نوشته شده

2- نامه حالت پند و اندرز و موعظه داره

3- احمدي نژاد از مواضع ترامپ حمايت كرده

4- توصيه هاي احمدي نژاد بيشتر تاكيد بر مواضع درست ترامپ هستش

5- در خصوص قانون ضد مهاجرت احمدي نژاد مطلب زير رو نوشته

پیشرفت ها و موجودیت امروزی آمریکا محصول مهاجرت ملل مختلف به آن دیار است . حضور و تلاش سازنده نخبگان و دانشمندان از کشورهای گوناگون از جمله جمعیت میلیونی هموطنان ایرانی اینجانب نقش مهمی در پیشرفت آمریکا داشته است. باید روح سیاست حاکم بر آمریکا متوجه احترام به تنوع ملل و نژادها باشد. به تعبیر دیگر ، آمریکای امروزی متعلق به همه ملت ها و از جمله بومیان آن سرزمین است. هیچ کس نمی تواند خود را مالک و دیگران را میهمان یا مهاجر بشمارد. باید مراقب بود همان کسانی که مسئول ناهنجاری های امروز آمریکا هستند نفوذ نکنند و آدرس غلط ندهند.

6- احمدي نژاد با آرزوي موفقيت براي ترامپ نامه رو به شكل زير تموم كرده

آقای رئیس جمهور!

باوجود مردم خوب آمریکا ، شما امروز این فرصت تاریخی را دارید که با آغاز اصلاحات اساسی و تلاش در این راه،آغازگر تحولی بزرگ باشید و نام نیکی را از خود برجای بگذارید.
امیدوارم از طولانی شدن نامه که اقتضای یک صحبت اساسی و سازنده است خسته نشده باشید.

7- اگرچه من اصلا آدم سياسي نيستم ولي از هر اقدامي براي دوستي بين ملتها استقبال مي كنم

پاسخ
تشکر کنندگان: victor2017 ، علیا
(2017-02-26 ساعت 13:58)m_baghaei نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 12:33)farzadmohajer نوشته:  دوستان آنکارا ‎...‎ یک سوال مهم داشتم :

ممنون
درود بر شما،
اگه جدیدا نیاز نباشه رو نمیدونم، ولی ما فرستادیم، درضمن وقتی دی اچ ال میکنید سه تا چهار روز بعد میرسه سفارت و قابل رصد هست.
ممنون ...
پس ۱۵ روز قبل از مصاحبه ارسال نکنم مشکلی پیش نمیاد ...
مثل اینکه قدیما اینطور بوده .. پس آنکارا هم شده مثل ابوظبی و ایروان

موفق باشید ...

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان: victor2017
(2017-02-26 ساعت 14:11)farzadmohajer نوشته:  
(2017-02-26 ساعت 13:58)m_baghaei نوشته:  

ممنون
درود بر شما،
ممنون ...
پس ۱۵ روز قبل از مصاحبه ارسال نکنم مشکلی پیش نمیاد ...
مثل اینکه قدیما اینطور بوده .. پس آنکارا هم شده مثل ابوظبی و ایروان

موفق باشید ...

dooste aziz  man va  4ta az doostanam baraye mosahebe ankara, chizi post nakardim va hamrahemun bordim, hich moshkeli ham pish nayumad. case ma lottrey nabud.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2017 ، farzadmohajer ، jalayevatan ، Sudeh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان