کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2018-02-26 ساعت 01:45)gbtm نوشته:  
(2018-02-26 ساعت 01:15)mehran3057 نوشته:  ممنون از پاسختون دوست عزیز
بله اطلاع دارم که تا اخر ماه جون نتیجه اعلام میشه، میخواستم بدونم برای ما که زودتر از جون به مصاحبه میریم شانسی هست؟

برای سوال دوم هم عذز میخوام راستش یه دلیلش این بود که خیلی از تاپیکها دیگه فعال نیستن یه دلیل دیگش هم این بود که حس کردم یه جورایی میتونه به تاپیک مرتبط باشه... چون دلیل انلاک کردنمون به تعویق انداختن وقت مصاحبه تا مشخص شدن نتایج دادگاه عالی بود Smile

من جاهای مختلف رو پیگیری می‌کنم،با این قانون جدید،نشنیدم کسی‌ ویزا گرفته باشه. نه اینکه بخوام نا امیدتون کنم ولی‌ واقعیّت اینه که همه رو دارن چپ و راست ردّ می‌کنن و ویور حکم نخود سیاه رو داره.

به تعویق انداختن مصاحبه هم یک کم ریسکی‌ است، فقط باید خوش شانس باشید که بک‌گراند چک نخورید. شاید اگه با یک وکیل مهاجرت هم مشورت کنید بد نباشه چون تو این فروم بچه‌های قدیمی کم سر میزنن اینه که مثل سابق فعال نیست اینجا.
خیلی هم سر میزنیم عزیز جان !! Big Grin یکیش خود من ، یکیش هم خودتان !! Wink Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahram914 ، mehran3057 ، gbtm
(2018-02-26 ساعت 03:41)afshin4749 نوشته:  
بله اطلاع دارم که تا اخر ماه جون نتیجه اعلام میشه، میخواستم بدونم برای ما که زودتر از جون به مصاحبه میریم شانسی هست؟

برای سوال دوم هم عذز میخوام راستش یه دلیلش این بود که خیلی از تاپیکها دیگه فعال نیستن یه دلیل دیگش هم این بود که حس کردم یه جورایی میتونه به تاپیک مرتبط باشه... چون دلیل انلاک کردنمون به تعویق انداختن وقت مصاحبه تا مشخص شدن نتایج دادگاه عالی بود Smile

من جاهای مختلف رو پیگیری می‌کنم،با این قانون جدید،نشنیدم کسی‌ ویزا گرفته باشه. نه اینکه بخوام نا امیدتون کنم ولی‌ واقعیّت اینه که همه رو دارن چپ و راست ردّ می‌کنن و ویور حکم نخود سیاه رو داره.

به تعویق انداختن مصاحبه هم یک کم ریسکی‌ است، فقط باید خوش شانس باشید که بک‌گراند چک نخورید. شاید اگه با یک وکیل مهاجرت هم مشورت کنید بد نباشه چون تو این فروم بچه‌های قدیمی کم سر میزنن اینه که مثل سابق فعال نیست اینجا.
خیلی هم سر میزنیم عزیز جان !!  Big Grin  یکیش خود من ، یکیش هم خودتان !! Wink  Wink

درست میفرمایید، منظورم نسبت به قدیم بود که دوستان کمتر به فروم سر میزنند،به خصوص سالهای ۲۰۱۲ تا ۱۴. البته یک انتقادی هم به مدیریت جدید دارم که متأسفانه براشون این سایت از اولویت‌هاشون نیست. دلایل دیگه هم زیاد شدن کانال‌های تلگرامی و کاهش شدید مهاجر جدید است.

کلا کمتر از ۱۰ کاربر اینجا رو میچرخونن،اونها هم کمتر سر بزنن اینجا می‌شه برهوت و فقط یک اسم از مهاجرسرا می‌‌مونه و حس نوستالژی.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehran3057
Washington (CNN)The Supreme Court announced Friday that it would hear oral arguments concerning the legality of the latest version of President Donald Trump's travel ban on April 25, which is currently scheduled as the last argument day of the term.
The court will consider whether the ban violates immigration law as well as the Establishment Clause of the Constitution.
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-26 ساعت 00:25)gbtm نوشته:  
(2018-02-25 ساعت 23:51)mehran3057 نوشته:  سلام به همگی
ما برنده 2018 هستیم با کیس نامبر 56** که با توجه به اعلامی های ویزا بولتن، برای ماه می وقت مصاحبه مونه
همه کارامون رو انجام دادیم.... ترجمه مدارک و واکسیناسیون
برادر من (برنده اصلی من هستم) ساکن آمریکاست و گرین کارت داره. باجناقم هم سیتی زن هست
به نظرتون شانسی داریم؟

میشه لطفا نظرتون رو بگین.
خیلی خیلی ممنون

اگر چه سوال شما مربوط به این تاپیک نمی‌شه،با این حال در مورد سوال اولتون ،قراره در تاریخ ۲۵ آوریل دادگاه عالی‌ تشکیل جلسه بده و تا آخر ژوئن نتیجه رو اعلام کنه. تنها می‌شه امیدوار بود که حکم ترامپ لغو بشه یا حداقل مثل دفعهٔ قبل برای افرادی که فامیل نزدیک دارن استثنا قائل بشن که بتونه شامل کیس شما بشه. تا آخر سپتامبر،۸ ماه دیگه فرصت هست برای صدور ویزا.

ممنون دوست عزیز
ناامید کننده که هست.... بعد اینهمه انتظار و خوشحالی قبولی مرحله اول....
به امید خدا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-26 ساعت 06:36)gbtm نوشته:  
(2018-02-26 ساعت 03:41)afshin4749 نوشته:  
(2018-02-26 ساعت 01:45)gbtm نوشته:  من جاهای مختلف رو پیگیری می‌کنم،با این قانون جدید،نشنیدم کسی‌ ویزا گرفته باشه. نه اینکه بخوام نا امیدتون کنم ولی‌ واقعیّت اینه که همه رو دارن چپ و راست ردّ می‌کنن و ویور حکم نخود سیاه رو داره.

خیلی هم سر میزنیم عزیز جان !!  Big Grin  یکیش خود من ، یکیش هم خودتان !! Wink  Wink

درست میفرمایید، منظورم نسبت به قدیم بود که دوستان کمتر به فروم سر میزنند،به خصوص سالهای ۲۰۱۲ تا ۱۴. البته یک انتقادی هم به مدیریت جدید دارم که متأسفانه براشون این سایت از اولویت‌هاشون نیست. دلایل دیگه هم زیاد شدن کانال‌های تلگرامی و کاهش شدید مهاجر جدید است.

کلا کمتر از ۱۰ کاربر اینجا رو میچرخونن،اونها هم کمتر سر بزنن اینجا می‌شه برهوت و فقط یک اسم از مهاجرسرا می‌‌مونه و حس نوستالژی.

گمان نمیکنم که یک انتقاد به مدیریت جدید وارد باشد !! این عدد را در بی نهایت ضرب کنید ، سر به فلک میزند !! امیدوارم منظور بنده را کاملا گرفته باشید. ایشان نماینده ی کل ملت ایران و مهاجران و حومه در تویتر هستند که دائم در حال تویت کردن جناب آقای ترامپ و انتقاد از ایشان آنهم با انگلیسیی که فقط خودشان متوجه هستند که چه میخواسته اند که بگویند که طفلی ترامپ بیچاره را بکل گیج کرده که منظورش از این تویتها چیست !!چون اصلا نمیفهمد که ایشان چه گفته !!! اگر بخواهم مثال ساده تری را برای شما زده باشم که کاملا روشن شوید تویتهای ایشان برای ترامپ مانند این است که یک رنده را بدهی به یک روشن دل !! آن هم مس میکشد و میگوید که این اراجیف چیست که بر روی این لوح نوشته شده !!! دیگر در این فضا نه مدیری باقی مانده و نه کاربری !! شده دریاچه ی ارومیه !!
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون دوست عزیز
ناامید کننده که هست.... بعد اینهمه انتظار و خوشحالی قبولی مرحله اول....
به امید خدا
[/quote]

دوست عزیز، توکلتون همیشه به خدا باشه، اگه کاری قسمت باشه،حتماً انجام می‌شه. پیروز باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehran3057 ، limbo
گمان نمیکنم که یک انتقاد به مدیریت جدید وارد باشد !! این عدد را در بی نهایت ضرب کنید ، سر به فلک میزند !! امیدوارم منظور بنده را کاملا گرفته باشید. ایشان  نماینده ی کل ملت ایران و مهاجران و حومه در تویتر هستند که دائم در حال تویت کردن جناب آقای ترامپ و انتقاد از ایشان آنهم با انگلیسیی که فقط خودشان متوجه هستند که چه میخواسته اند که بگویند که طفلی ترامپ بیچاره را بکل گیج کرده که منظورش از این تویتها چیست !!چون اصلا نمیفهمد که ایشان چه گفته !!!  اگر بخواهم مثال ساده تری را برای شما زده باشم که کاملا روشن شوید تویتهای ایشان برای ترامپ مانند این است که یک رنده را بدهی به یک روشن دل !! آن هم مس میکشد و میگوید که این اراجیف چیست که بر روی این لوح نوشته شده !!! دیگر در این فضا نه مدیری باقی مانده و نه کاربری !! شده دریاچه ی ارومیه !!
[/quote]

البته من نخواستم خیلی‌ آب و روغن انتقادم رو زیاد کنم وگر نه من هم خیلی‌ به مدیریت ایشون انتقاد دارم.
حالا یک پیشنهاد، آیا امکانش هست حالا که شما در فضائی خارج از این فروم با ایشان در تماس هستید ( حتّی به صورت غیر مستقیم) میتوانید صدای انتقاد و اعتراض ما رو نسبت به روش کار و مدیریت ایشان به گوششان برسانید؟ چین من فکر می‌کنم سرشون حسابی‌ شلوغ است و فرصت سر زدن به اینجا رو مثل مدیران قبلی ندارند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-27 ساعت 00:48)gbtm نوشته:  گمان نمیکنم که یک انتقاد به مدیریت جدید وارد باشد !! این عدد را در بی نهایت ضرب کنید ، سر به فلک میزند !! امیدوارم منظور بنده را کاملا گرفته باشید. ایشان  نماینده ی کل ملت ایران و مهاجران و حومه در تویتر هستند که دائم در حال تویت کردن جناب آقای ترامپ و انتقاد از ایشان آنهم با انگلیسیی که فقط خودشان متوجه هستند که چه میخواسته اند که بگویند که طفلی ترامپ بیچاره را بکل گیج کرده که منظورش از این تویتها چیست !!چون اصلا نمیفهمد که ایشان چه گفته !!!  اگر بخواهم مثال ساده تری را برای شما زده باشم که کاملا روشن شوید تویتهای ایشان برای ترامپ مانند این است که یک رنده را بدهی به یک روشن دل !! آن هم مس میکشد و میگوید که این اراجیف چیست که بر روی این لوح نوشته شده !!! دیگر در این فضا نه مدیری باقی مانده و نه کاربری !! شده دریاچه ی ارومیه !!

البته من نخواستم خیلی‌ آب  و روغن انتقادم رو زیاد کنم وگر نه من هم خیلی‌ به مدیریت ایشون انتقاد دارم.
حالا یک پیشنهاد، آیا امکانش هست حالا که شما در فضائی خارج از این فروم با ایشان در تماس هستید ( حتّی به صورت غیر مستقیم) میتوانید صدای انتقاد و اعتراض ما رو نسبت به روش کار و مدیریت ایشان به گوششان برسانید؟ چین من فکر می‌کنم سرشون حسابی‌ شلوغ است و فرصت سر زدن به اینجا رو مثل مدیران قبلی ندارند.
[/quote]

فدای سرت بگردم ، ایشان در حال حاضر دیگر خدا را هم بنده نیست !!! همه را تار و مار کرده تا علی بماند و حوزش !! ایشان دیگر مشغول توئیت در کردن برای ریاست جمهوری آمریکاست !! وقتی ندارند که بخواهند خرج منه چلغوز کنند !! ایشان دیگر دارند به مرحله ای میرسند که سناتور شوند امور همه چیز را بدست بگیرند که البته ....................... بیخیال دیگر نمیخواهم وارد مقوله ی سید علی سپهر شوم !!! وقتی پستها و قمپز در کردنهای ایشان را در سایر رسانه های اجتماعی میبینم ، واژه ی خود شیفتگی و توهم برایم مفهوم جدیدی را معنا میکند !!
قربانت بروم ، من را درگیر این مصیبت بی پایان نکن که اصلا برایم مهم نیست !! اگر هر کسی با این بابا وارد این مقولات شود ، یک شبه میشود خولی !! به یاد دارم سالها پیش وقتی که تازه به آمریکا آمده بودم یک پست در مهاجرسرا گذاشتم که من به شدت مدیون اطلاعات دوستان مهاجرسرایی در امر مهاجرتم هستم و تا جان در جسم علیل و ناتوانم وجود دارد خود را وقف دوستان جدید خواهم کرد !! هرکس سوالی دارد لطف کند مستقیم مسیج دهد تا شماره بدهم و کمک لازم را تا جایی که سواد بی سوادیم برد دارد را در کفه ی اخلاصم قرار دهم که ناگه از سوی ایشان وحی نازل شد که ما مدتیست شما را رصد میکنیم و احساس میکنیم میخواهید مشتریان ما را بقاپید و از مهاجرسرا بپرانید !! اگر ادامه دهید ، یک جا از پوشش شما میشود شال گردندتان !!! من هم بسیار از این سخن نرم و لطیف برآشفتم !! البته مقصر من بودم که داشتم خیانت میکردم !! و ایشان مانند گشت ارشاد بنده را در همان لحظه ی اول بسوی راه راست ارشاد فرمودند !! از آن تاریخ تا کنون بنده کاملا در وضعیت ارشاد باقی مانده ام و هیچگونه راه کج و معوجی نمیروم ، یعنی اگر بخواهم برم ، چکش ایشان میخ کج ما را صاف میکند !! مگر از جانم سیر شده ام که خودم را درگیر این سید بکنم ؟؟!! میخواهی کاری کنی که جدش بزند به کمرم که دیگر بازنشسته ی زودتر از موعد هم نشوم ؟؟!! اگر راست میگویی خودت بگو که اگر هم ترکشش شما را گرفت از راهی دور باشد !! من که بیخ گوشش هستم و این بابا هم با ترامپ سرو سری دارد و ممکن است سیتیزن شیپی من را هم ابطال کند !! بیخیال داداش من اینکاره نیستم !! ایشان با اشخاص با شصخیت بالایی در تماس هستند و من نمیخواهم دامن شصخیت ایشان را آلوده به چرندیات خود نمایم . ایشان هر روز با مجلاتی چون فوربز مگزین ، لس آنجلس تایمز و فاکس نیوز در حشر و نشر هستند ، حیف نیست یک آدم بیکاره و بیعاره ای مثل من ایشان را از کار و زندگی معوق سازد ؟؟!! خودت هر کاری که میکنی بکن ، پای من بیچاره ی از قبل ارشاد شده و رصد شده را به این جرم وارد نکن ، بله Cool Cool Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: limbo ، fariba_a
💢آمریکا فعالیت افراد در شبکه‌های اجتماعی را به صدور ویزا گره می‌زند

🔹رئیس‌جمهور آمریکا گفته، می‌خواهد در مورد تقریبا تمام متقاضیان ویزای آمریکا، پیشینه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی را در نظر بگیرد.
🔹بر اساس طرح پیشنهادی وزارت خارجه آمریکا، بیشتر متقاضیان ویزای این کشور باید جزئیات حساب‌های کاربری خود در فیسبوک و توئیتر را ارائه کنند.
🔹این متقاضیان مجبور خواهند بود هر هویتی که طی پنج سال اخیر در شبکه اجتماعی داشته‌اند، فاش کنند.
🔹این اطلاعات برای تشخیص هویت و بررسی پرونده متقاضیان هر دو نوع ویزاهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی استفاده می‌شود.
https://www.isna.ir/news/97011102299/
@isna94
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، farrokh33
(2018-03-31 ساعت 16:29)javadth نوشته:  💢آمریکا فعالیت افراد در شبکه‌های اجتماعی را به صدور ویزا گره می‌زند

🔹رئیس‌جمهور آمریکا گفته، می‌خواهد در مورد تقریبا تمام متقاضیان ویزای آمریکا، پیشینه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی را در نظر بگیرد.
🔹بر اساس طرح پیشنهادی وزارت خارجه آمریکا، بیشتر متقاضیان ویزای این کشور باید جزئیات حساب‌های کاربری خود در فیسبوک و توئیتر را ارائه کنند.
🔹این متقاضیان مجبور خواهند بود هر هویتی که طی پنج سال اخیر در شبکه اجتماعی داشته‌اند، فاش کنند.
🔹این اطلاعات برای تشخیص هویت و بررسی پرونده متقاضیان هر دو نوع ویزاهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی استفاده می‌شود.
https://www.isna.ir/news/97011102299/
@isna94

پشت این موضوع یک منطق پیچیده ای وجود دارد که اگر کمی به صحبتهای ترامپ در گذشته و پیش از انتخابش خوب گوش کنید متوجه میشوید که چرا این کار را میخواهد بکند. یکی از دلایل آن نفوذ بیش از اندازه ی افراد وابسته به حکومت ایران است که در دوران ریاست جمهوری اوباما به این کشور راه یافته و سرمایه های عظیمی را به این نقطه وارد کرده و دارند با همان تفکراتشان اینجا زندگی خاصی میکنند. وقتی فرماندهان سپاه پاسداران ادعا میکنند که در این کشور نفوذ قابل ملاحظه ای دارند ، دمشان گرم ادعایشان بی معنا نیست !! وگرنه چه دلیلی دارد که آمریکا بخواهید یک سردار سپاه را در داخل ایران تحریم اقتصادی کند اگر ایشان هیچ منافعی در این کشور و یا هم پیمانان این کشور ندارد؟؟!! پس ادعای آنها ، ادعای درستی ست و من به چشم خودم لااقل بارها و بارها با این افراد در اینجا برخورد داشته ام.
پاسخ
تشکر کنندگان: moonwalk ، dv2017
https://www.cnbc.com/2018/04/04/salary-n...ter%7Cmain
2017 , 2018 ,2019,2020
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

آیا با داشتن پاس سفید ممکنه هنگام ورود باز هم ایراد بگیرند ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
نه پاس سفید هیچ مشکلی نیست
تا زمانی که پاس سفید اعتبار داشته باشه مشکلی برای ورود به آمریکا نیست

(2018-04-07 ساعت 09:17)maryam1365 نوشته:  سلام دوستان

پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1365 ، shahin61 ، copol ، farrokh33
(2018-04-07 ساعت 14:39)babakzar نوشته:  نه پاس سفید هیچ مشکلی نیست
تا زمانی که پاس سفید اعتبار داشته باشه مشکلی برای ورود به آمریکا نیست

(2018-04-07 ساعت 09:17)maryam1365 نوشته:  سلام دوستان

دقیقآ درست فرمودید و مطلقآ هیچ مشگلی نخواهید داشت..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1365 ، farrokh33
ترامپ ممنوعیت صدور روادید برای چاد را لغو کرد
F2A
جامانده2015
ارسال
پانزدهم Feb2016
تایید دریافت
هجدهم Feb2016
آپروو بعد از 895 روز
Sad
پاسخ