کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری
(2017-06-27 ساعت 12:05)koooshyar نوشته:  سلام با این قانون جدید ترامپ چه کنیم؟؟
??
عليكم... فعلا تنها راه صبر كردنه ، بايد ديد چي ميشه ..?
پاسخ
تشکر کنندگان:
??

bebakhshid ghanon jadide Teramp chi hast ??????
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
(2017-07-07 ساعت 00:07)s_miran2001 نوشته:  
??

bebakhshid ghanon jadide Teramp chi hast ??????

کسانی که میخان ویزا بگیرن باید یا بستگان درجه اول داشته باشن تو آمریکا یا برای تحصیل یا برای کار دعوت شده باشن
دیگه ویزا به لاتاری نمیدن
فعلا البته
کیس نامبر:    2018AS00005xxx  
رویت قبولی:    3 May ‎
اعضای کیس:   2 نفر
ارسال فرم: 11 May‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير میدم  به ارمنستان
کارنتی:
وقت مصاحبه :
نتیجه مصاحبه :
پاسخ
تشکر کنندگان:
https://www.facebook.com/groups/325401817896896/
Case Number: 2012AS49XXX
محل مصاحبه:United States
ارسال فرم : 2011 30JUly
تاريخ كارنت شدن: June 2012
ارسال مدارک به USCIS در: June 1, 2012
رسید مدارک:June 9, 2012
انگشت نگاری : July 20
تاریخ مصاحبه: August 10, 2012
August 10: مصاحبه ، Approved و يكضرب
دريافت August 18, 2012: Green card
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-27 ساعت 12:19)Legend-98 نوشته:  
??

درود بر همه
اگر در زمینه پیدا کردن فامیل درجه یک مشکل پیدا کردید به من ایمیل بزنه تا راهنمایی کنم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-06 ساعت 01:33)Matterhorn نوشته:  اینکه هر سفارتی برای ایرانیها قانون خاص خودش رو داره یک چیز جدیده یا از قدیم بوده؟
1- سفارت آنکارا صراحتا میگه مدارک پزشکی ایران رو قبول نمیکنه
2- سفارت آنکارا صراحتا میگه اکثر ایرانیها AP میخورن و سابقه کاری کامل درخواست کننده لازمه. نه فقط ده سال گذشته
3- سفارت آنکارا این مورد آخر رو هم که در مورد بچه ها هستش من نفهمیدم. اگه از دوستان کسی فهمید ممنون میشم بگه
4- سفارت ایروان هم صراحتا از ایرانیها میخواد یک رزومه کامل از دوره های تحصیلی و همینطور کاری ارائه بدن
5- فقط سفارت ابوظبی مشخصا در مورد ایرانیها چیزی نخواسته
این هم عین متن انگلیسی دستورالعمل سفارت آنکارا و ایروان:
ANKARA
1. A copy of your immunization records (medical records from Iran will not be accepted).
2. Most Iranian applicants require some type of administrative process before traveling to the United States. The applicant's entire employment history is needed, not just the past 10 years.
3. If a one-time-only exit stamp can be obtained for the child applicant, contact the embassy before the interview to make sure the file is complete to avoid a possibly lengthy wait in Turkey.

Yerevan
If you are Iranian: A resume or CV explaining your entire education and work history

سلام. این اطلاعات رو چطور گرفتید؟ من خیلی آماتورم. فرم رو هم ارسال کردم و سفاارتمو آنکارا زدم.
چه کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-16 ساعت 09:12)akijoon نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 00:29)Ramintn نوشته:  
(2017-05-15 ساعت 14:24)sh_alp نوشته:  جواب ایمیلتون رو دادند؟ منم دقیقاً همین مشکل رو دارم نمیدونم درخواست unlock بدم یا نه!!

یله جواب دادن و فرم رو رو آنلاک کردن اما بجای completed  تو فرم نوشته reopened , نمیدونم این امتیاز منفی محسوب میشه یا نه،،،،

نه هیچ امتیاز منفی نداره . کاملا طبیعیه

سلام
من هم نمیدونستم باید مدارک تحصیلی دبیرستان و راهنماییمو بفرستم. الان باید چیکار کنم؟
لطف می کنید مرتحلشو بهم بگید.
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-06 ساعت 22:35)Kaveh نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 21:02)polarisia نوشته:  ممنون آقا کاوه بابت توضیحاتتون.
یه سوال یادم رفت بپرسم. برای واکسیناسیون شنیدم که پاسپورت میخواد، توی فرم برای سوالی که پرسیده مدرکی دال بر واکسیناسیون بین الملل دارین رو گزینه No بزنم. یا میرسم تا قبل از مصاحبه تو شهریور و مهر اینا واکسیناسیون رو انجام بدم؟
میشه الان برم واکسنارو بزنم بعد که پاسپورت اومد درخواست صدور کارت زرد رو بدم؟
و در مورد نداشتن پاسپورت. من که فرم رو بدون پاسپورت پر کردم. وقتی شهریور یا مهر پاسپورت رو گرفتم فرم رو آنلاک کنم و اطلاعات پاسپورت رو وارد کنم یا میشه تو مصاحبه اطلاعات پاسپورت رو به افیسر بگم؟

اون سوال پرسیده واکسنهایی مطابق با قوانین آمریکا زدید؟ نه اینکه کارت واکسیناسیون بین المللی دارید یا نه
در حالت عادی باید زده باشید و جواب yes بدید و اگه no بزنید باید توضیح بدید...
(در بین سوالات بخش آخر فرم، فقط سوال واکسیناسیون برعکس هست)

واکسنها رو با هماهنگی مرکز یا مراکز واکسیناسیون بدون پاسپورت تزریق کنید و گواهی بگیرید، وقتی پاسپورت آماده شد همراه گواهی ها بدید تا کارت زرد صادر بشه (اطلاعات واکسنهای قبلی وارد کارت زرد میشه)

اگه مواردی که نیاز به اصلاح هست کم باشه بهتره آنلاک نکنید و روز مصاحبه قبل از سوگند اطلاع بدید تا اصلاح بشه
آنلاک کردن فرم میتونه باعث عقب افتادن تاریخ مصاحبه بشه (که به میزان و اهمیت اطلاعات ویرایش شده بستگی داره)

سلام کاوه جان
خسته نباشید
من امسال برنده شدم لاتاری رو. فرم رو هم ارسال کردم. اما فقط اطلاعات مربوط به مدارک فوق لیسانس و لیسانسمو وارد کردم و چیزی از دیپلم ننوشتم. فکر می کردم دو مقطع آخر کفایت می کنه.
الان باید چیکار کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من الان آمریکا هستم با ویزای دانشجویی. و لاتاری 2019 رو برنده شدم. با توجه به قانون 90 روز, بزارم 90 روز تموم بشه و بعد ds260 رو پر کنم یا اینکه این قانون فقط مربوط به فرآیند adjustment of status هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-15 ساعت 04:28)Afsa نوشته:  
(2017-06-27 ساعت 12:19)Legend-98 نوشته:  
??

درود بر همه
اگر در زمینه پیدا کردن فامیل درجه یک مشکل پیدا کردید به من ایمیل بزنه تا راهنمایی کنم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من لاتاری 2020 قبول شدم و کیس نامبرم از سری 8000 هست.
1- فرم DS-260 را از کجا دانلود کنم
2- تا چه زمانی وقت دارم فرم رو پر کنم
3- بعد از ارسال فرم باید چه کار کنم
لطفا راهنمایی بفرمایید
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-14 ساعت 13:35)مهد نوشته:  سلام
من لاتاری 2020 قبول شدم و کیس نامبرم از سری 8000 هست.
1- فرم DS-260  را از کجا دانلود کنم
2- تا چه زمانی وقت دارم فرم رو پر کنم
3- بعد از ارسال فرم باید چه کار کنم
لطفا راهنمایی بفرمایید
با سپاس

تمام سئوالاتتون توی بخشهای مختلف سایت بارها پاسخ داده شده سایت رو بهتر مطالعه کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
در مورد قانون جدید ترامپ "کسانی که میخان ویزا بگیرن باید یا بستگان درجه اول داشته باشن تو آمریکا یا برای تحصیل یا برای کار دعوت شده باشن و
دیگه ویزا به لاتاری نمیدن "
باید چه کار کنیم؟ فرم DS-260 رو پرنکنیم؟
لازم به ذکره که عمه من و خانواده اش در آمریکا زندگی میکنن. این مورد میتونه کمکی به من بکنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
در مورد قانون جدید ترامپ "کسانی که میخان ویزا بگیرن باید یا بستگان درجه اول داشته باشن تو آمریکا یا برای تحصیل یا برای کار دعوت شده باشن و
دیگه ویزا به لاتاری نمیدن "
باید چه کار کنیم؟ فرم DS-260 رو پرنکنیم؟
لازم به ذکره که عمه من و خانواده اش در آمریکا زندگی میکنن. این مورد میتونه کمکی به من بکنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
میزان مبلغ نقدی که در بانک باید داشته باشیم برای یک نفر چقدر است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان