کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
معمولا چند روز طول میکشه تا دکتر وقت ما رو کانفرم کنه؟
شده تا حالا کسی کانفرم نشه و بره؟
تشکر کنندگان: jan
(2010-06-13 ساعت 12:17)ساشا نوشته:  معمولا چند روز طول میکشه تا دکتر وقت ما رو کانفرم کنه؟

با سلام

در حالت عادی عرض دو یا سه روز باید ایمیل کانفیرم رو دریافت کنید .
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان: sh-b ، ساشا ، m.amjadi
(2010-06-13 ساعت 12:32)farzad24 نوشته:  
(2010-06-13 ساعت 12:17)ساشا نوشته:  معمولا چند روز طول میکشه تا دکتر وقت ما رو کانفرم کنه؟

با سلام

در حالت عادی عرض دو یا سه روز باید ایمیل کانفیرم رو دریافت کنید .

به من 2ساعته جواب داد به یکی از دوستام 4روزه .
تشکر کنندگان: ساشا
تاييد وقت دكتر من رسيد.شنبه وقت گرفته بودم و دوشنبه تاييدش رسيد.
شماره كيس :2010AS23400
كنسولگري :آنكارا
تاريخ كارنت شدن كيس: =VISA BULLETIN FOR JUNE 2010
يا همان روز خوب چهارشنبه 22/2/89
تاريخ مصاحبه: اواسط جولاي
دريافت كليرنس: 23 آگوست يعني 1 شهريور كلير شدم .كلير شدم خدايا خودت از ما بپذيرWink
vısa:27 augest2010
جمع هزينه ها با بليط رفت و برگشت به آمريكا :‌5 هزار دلار
تشکر کنندگان: ساشا ، majid_229997
منم همینطور Wink

فکر کنم بخاطر تعطیلی شنبه و یکشنبه بوده.
تشکر کنندگان: afsan2010 ، farzad24 ، Farshid22 ، majid_229997
سلام
براي ثبت وقت دكتر اقدام كردم ولي نمي دانم چرا تآييد نمي شود آيا ممكن است موقع پر كردن فرم جايي اشتباه ميكنم
تشکر کنندگان:
سلام به همه
راستش یک مشکل واسه روز معاینه برامون پیش اومده و از دوستان خواهش میکنم در این مورد راهنماییم کنند
ما روز سه شنبه 6 جولای مصاحبه داریم و برای یکشنبه هم بلیط گرفتیم و در نظر داشتیم که دوشنبه برای معاینه به مطب بریم و فرداش هم بریم مصاحبه ! اما تازه فهمیدم که دوشنبه 5 جولای مطب دکتر تعطیله !!! حالا نمیدونم باید چی کار کنم ؟فکر من اینه که روز سه شنبه بریم مصاحبه و بعد از مصاحبمون حدودای ساعت 1 از همون طرف بریم مطب برای معاینه و فرداش جواب رو بگیریم و ببریم سفارت ؟!
ایا این کار شدنی هست ؟؟ سفارت تا چند روز بهمون زمان میده تا جواب معاینه رو واسشون ببریم ؟؟
با تشکر
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
تشکر کنندگان:
(2010-06-20 ساعت 18:54)ramin2010 نوشته:  سلام به همه
راستش یک مشکل واسه روز معاینه برامون پیش اومده و از دوستان خواهش میکنم در این مورد راهنماییم کنند
ما روز سه شنبه 6 جولای مصاحبه داریم و برای یکشنبه هم بلیط گرفتیم و در نظر داشتیم که دوشنبه برای معاینه به مطب بریم و فرداش هم بریم مصاحبه ! اما تازه فهمیدم که دوشنبه 5 جولای مطب دکتر تعطیله !!! حالا نمیدونم باید چی کار کنم ؟فکر من اینه که روز سه شنبه بریم مصاحبه و بعد از مصاحبمون حدودای ساعت 1 از همون طرف بریم مطب برای معاینه و فرداش جواب رو بگیریم و ببریم سفارت ؟!
ایا این کار شدنی هست ؟؟ سفارت تا چند روز بهمون زمان میده تا جواب معاینه رو واسشون ببریم ؟؟
با تشکر

شما حتی می تونید جواب مدیکال رو موقع دریافت ویزا بهشون بدید. روزهای بعد از مصاحبه هم همینطور. دوستمون alphabetha دو هفته پیش همین کارو کردن. سفرنامه شون رو ببینید.
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان: ramin2010 ، ساشا
سلام دوستان
من از طریق همسرم I-130 اقدام کردم.
هنوز وقت مصاحبه برای من تعیین نشده اما من واکسن ها را زدم فقط نوبت سوم هپاتیت مونده.
اولین واکسن را feb 2010 تزریق کردم و آخرین را march 2010، آیا واکسن ها تاریخ و اعتبار دارند؟
ممکن هست اگه واسه معاینه در زمان مصاحبه برم مجدد مجبور به تزریق واکسن بشم؟
لطفا راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
شما وقتی واکسن هاتون رو می زنید ، کمترین اعتبار برای واکسن ها مال آنفولانزاست که یکساله. اگر این مورد از بابت تاریخ مشکلی نداشته باشه بقیه هم نخواهند داشت.
تشکر کنندگان: jan
چند روز قبل مصاحبه در آنکارا وقت دکتر بگیریم بهتره؟
تشکر کنندگان:
سلام. یه سوال: میشه بگید معاینه دکتر دقیقا چطوریه؟ من وقتی بچه بودم عمل قلب کردم. قبل از معاینه از من می پرسن که چه عملهایی داشتم؟ اگه پرسید شاید نتونم درست توضیح بدم عمل چی بوده! آیا اصلا این مهمه که من عمل کردم؟
Case Number : 2010AS000275XX
دریافت نامه اول : June 2009
ارسال فرمهای سری اول : July 2009
دریافت نامه دوم: July 18
مصاحبه: August 04
دریافت کلیرنس: 1/2 27 August و 1/2 Sep. 21
تاریخ دریافت ویزا : 1/2 4 Sep. و 1/2 25 Sep.
جمع تقریبی هزینه ها: 7.5 میلیون تومان (دو نفر در سه بار سفر)
تشکر کنندگان:
(2010-06-25 ساعت 23:07)shgh57 نوشته:  سلام. یه سوال: میشه بگید معاینه دکتر دقیقا چطوریه؟ من وقتی بچه بودم عمل قلب کردم. قبل از معاینه از من می پرسن که چه عملهایی داشتم؟ اگه پرسید شاید نتونم درست توضیح بدم عمل چی بوده! آیا اصلا این مهمه که من عمل کردم؟

بله قطعا مهمه. شما اگه خلاصه پروندهای چیزی دارین به انگلیسی ببرین یا از جراحتون اگه دسترسی دارین یه دستخط بگیرید. ضرر نداره
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: shgh57
(2010-06-26 ساعت 01:00)sam_hash نوشته:  
(2010-06-25 ساعت 23:07)shgh57 نوشته:  سلام. یه سوال: میشه بگید معاینه دکتر دقیقا چطوریه؟ من وقتی بچه بودم عمل قلب کردم. قبل از معاینه از من می پرسن که چه عملهایی داشتم؟ اگه پرسید شاید نتونم درست توضیح بدم عمل چی بوده! آیا اصلا این مهمه که من عمل کردم؟

بله قطعا مهمه. شما اگه خلاصه پروندهای چیزی دارین به انگلیسی ببرین یا از جراحتون اگه دسترسی دارین یه دستخط بگیرید. ضرر نداره

عمل من مربوط به یک سالگیم میشه! حدود 30 سال پیش! اصلا نمیدونم دکترم زنده است؟ ایرانه؟ یا اصلا بیمارستان پرونده ام رو نگه داشته؟ و متاسفانه من الان توی یه شهر دیگه زندگی می کنم و دسترسی به اون بیمارستان ندارم! لطفا راهنمایی کنید.
Case Number : 2010AS000275XX
دریافت نامه اول : June 2009
ارسال فرمهای سری اول : July 2009
دریافت نامه دوم: July 18
مصاحبه: August 04
دریافت کلیرنس: 1/2 27 August و 1/2 Sep. 21
تاریخ دریافت ویزا : 1/2 4 Sep. و 1/2 25 Sep.
جمع تقریبی هزینه ها: 7.5 میلیون تومان (دو نفر در سه بار سفر)
تشکر کنندگان:
ما از دکتر در کوالالامپور وفت گرفتیم و رفتیم.
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان