کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدرک تحصیلی و مسائل مرتبط
(2010-01-07 ساعت 18:57)idn نوشته:  یه گزینه ای بود دوره ی دانشگاهی جریان اون چه بود
کسی می دونه
من ترم 4 کارشناسی هستم ، اون رو زدم

شما باید some university courses رو علامت میزدی.
تشکر کنندگان:
(2010-01-07 ساعت 23:59)honareirani نوشته:  
(2010-01-07 ساعت 18:57)idn نوشته:  یه گزینه ای بود دوره ی دانشگاهی جریان اون چه بود
کسی می دونه
من ترم 4 کارشناسی هستم ، اون رو زدم

شما باید some university courses رو علامت میزدی.

مرسییی
همون رو زدم Big Grin
تشکر کنندگان: honareirani
سلام به همه
من الان در ترکیه زندگی می کنم .
چندتا سوال دارم
اول اینکه تاریخ شروع ثبت نام جدید کی هست ؟
دوم اینکه من مدرک دیپلم به علت یکسری مشکلات نتونستم بگیرم ( تا سال اول هنرستان خوندم ) و از ایران خارج شدم ، الان هم دسترسی ندارم و نمی تونم برم دنبالش ، کار هم زیاد انجام دادم توی شرکت های کامپیوتری ( حدود 3 سال ) ولی نه بیمه شدم و نه مدرک خاصی بابت سابقه کار بهم دادن.
سوم اینکه من هیچ جوره نمی تونم ایران برگردم و یکسری مشکلات دارم که تو سایت شاید جاش نباشه بیان بشه

باید چی کار بکنم ، کمکم کنید یه دنیا ممنون می شم .
تشکر کنندگان:
با سلام
بهتره مطلبی رو دروغ نگید اگه ترجمه گواهی اشتغال به کار هم باشه کافیه ولی احتمال قوی اف بی ای چک می خورید .
موفق باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: morteza_2010
(2010-02-03 ساعت 04:25)soroush2031 نوشته:  من سابقه کار واقعی ام با اونی که تو فرم رد کردم زمانش فرق داره . حالا چه باید کرد .یعنی تحقیق میکنند من چه مدت تو شرکت کار کردم ؟اگه سابقه کار ببرم سفارت که زمانش با زمانی که تو فرمم هست مطابق باشه آیا مشکل حل میشه ؟آیا سابقه بیمه هم باید بگیرم ؟ممنون از توجه شما

فردا مصاحبه دارم بهت می گم
شماره کیس: 2010as 10150
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun 22 ,2009
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Jan,17,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,4,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 220+17 روز 2 bar
تاریخ دریافت ,ویزا : 30 سپتامبر
تشکر کنندگان: hamed_gh ، soroush2031 ، morteza_2010
ممنون از توجه شما. منتظرم قربان
خانه دوست کجاست...
تشکر کنندگان: morteza_2010
سلام دوستان من یک سوال داشتم ممنون میشم کسی‌ که میدونه جوابمو بده.من توی فرم قرعه کشی‌ گزینهٔ vocational schoolرو انتخاب کردم چون هنرستان درس خوندم و مدرک پیش نداشتم.اما الان دارم پیشمو میگیرم می‌خواستم ببینم اگر روز مصاحبه مدرک پیشمو ارائه بدم اونا از من ایراد نمیگیرن که چرا توی فرم گزینهٔvocational school رو انتخاب کردم اما الان پیش دارم؟ و از من سابقه کار دیگه نمیخوان؟
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان:
با سلام
خیر ایرادی نمی گیرن جدیدا هم دیپلم 11 ساله رو به رسمیت می شناسن بهتره بگید دیپلم ما فنی هست و پیش دانشگاهی نداره و اگه پیش رو هم گرفتید که فبها .
موفق و سربلند باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Behinaz ، mlo
(2010-02-27 ساعت 00:53)saeedhei نوشته:  با سلام
خیر ایرادی نمی گیرن جدیدا هم دیپلم 11 ساله رو به رسمیت می شناسن بهتره بگید دیپلم ما فنی هست و پیش دنشگاهی نداره و اگه پیش رو هم گرفتید که فبها .
موفق و سربلند باشید .

ممنون از جوابتونSmile
henry ford
تشکر کنندگان: mehdiii
(2008-10-10 ساعت 13:08)Ali364 نوشته:  سلام من مدرکم فوق دیپلم الکتونیکه می خواستم بدونم باید کدوم گزینه رو تو قسمت مدرک علامت بزنم که بعدا دچار مشکل نشم ممنون

salam fooghe diplom too keshvar haye dige tarif shode nist diplomo mitooni entekhab koni
تشکر کنندگان:
دوستان با سلام

پیشنهاد بنده این است که تا میتوانید مدرک و گواهی و همه چیز جمع کنید حتی مدرک بقالی و دستفروشی .
درست است که این مدارک در نظر ما ارزش ندارد و حتی رئیس جمهور محبوب و مردمی !!! مدرک را کاغذ پاره ای بیش نخوانده اند ، ولی این گونه مدارک و حتی مدارک تجربی و کم ارزش در آن طرف دنیا دارای ارزش و اعتبار بسیار زیادی است و روی آن بسیار حساب میکنند. همین مدارک فنی و حرفه ای که بعضی ها آن را زیاد قبول ندارد ، در آنجا بسیار ارزشمند است و یک نقطه مثبت و قوی در کارنامه شهروندی فرد محسوب میشود و بسیاری از تصمیماتی که دولتمردان آنجا یا کارمندان بر روی آن حساب میکنند همین است . ما عرض کردیم ، و حرفمان را زدیم !!!!!
تشکر کنندگان: mercedeh
تنها مدرکی که از همه بیشتر ارزش داره مدارک فنی و حرفه ای است چون سازمان فنی و حرفه ای با استانداردهای المان راه اندازی شد و در تمام دنیا معتبر هست...

تشکر کنندگان: mercedeh
چرا کسی جواب منو نمیده در مورد زمان لاتاری 2011؟
تشکر کنندگان:
(2010-04-04 ساعت 19:21)ali_53 نوشته:  چرا کسی جواب منو نمیده در مورد زمان لاتاری 2011؟

دوست عزیز اولا شما سوالتون واضح نیست!
دوما برای مطرح کردن سوالتون تاپیک های مناسبی رو انتخاب نکردی .
یعنی چی زمان لاتاری 2011 کی هست؟
منظور ثبت نام هستش یا زمان اعلام نتایج؟
ثبت نام 2011 آذز سال 88 تمام شد و نتایج اینترنتی 10 تیر 89 اعلام خواهد شد.
تشکر کنندگان: drkamrani1 ، kavoshgarnet ، ساشا
(2010-02-27 ساعت 00:53)saeedhei نوشته:  با سلام
خیر ایرادی نمی گیرن جدیدا هم دیپلم 11 ساله رو به رسمیت می شناسن بهتره بگید دیپلم ما فنی هست و پیش دانشگاهی نداره و اگه پیش رو هم گرفتید که فبها .
موفق و سربلند باشید .

دوستان بالاخره دیپلم ۱۱ سالهٔ فنی‌ رو سفارت قبول داره یا نه؟Sadلطفا کسی‌ که مطمئنه جواب بده من موندم واقعا!
henry ford
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان