کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در ابوظبی
(امروز 11:54 AM)Ashkan78 نوشته است: ممنو از جوابت...

سري قبل من 3 تا پاسپورت (كه البته همه اش مال خودم بود) 2 تاش باطله و يكيش اصلي بود، همراهم بود. دو جلد شناسنامه دريانوردي هم كه قيافه اي شبيه با پاسپورت دارن همراهم بود.

فقط بارم از روي X-Ray رد شد.

نمي خوام الكي بحث كنم، اما يه سوال ديگه برام مطرح شد. با روال جديد صدور ويزاي انگليس، سفارت انگليس در تهران مجبوره خودش پاسپورت هاي ملت رو بفرسته ابوظبي تا از اونجا ويزا صادر بشه. اگه غير قانونيه چطور يه سفارت اين كار رو مي كنه؟

راستي آژانس هايي كه پول مي گيرن پاسپورت ملت رو مي برن براشون ويزا بگيرن چي؟ نكنه سيستم مافيايي دارن اونا؟

(امروز 12:24 AM)Amir78 نوشته است:

(دیروز 11:04 PM)arash2ooo نوشته است:

(دیروز 10:55 PM)Ashkan78 نوشته است: دقيقا سوال همين جاست....

قرضا اگه من با 8 تا پاسپورت برم كه 7 تاش قاعدتا مال خودم نيست... تضميني هست كه توي فرودگاه ايران و دبي به مشكل بر نخورم؟ از نظر خودم حالا زياد مهم نيست.... مسأله اون 7 تا نازنيني هستن كه به اميد ويزا پاسشون دست منه!

توی فرودگاه؟؟
چه ربطی به فرودگاه داره؟... مگه قراره که توی فرودگاه همه پاسپورتها رو نشون افسر بدیم؟
بقیه پاسپورتها مثلا توی چمدون هستن دیگه مگه نه؟
میشه توضیح بدی؟

با اجازه اشکان عزیز
به عنوان شخصی که در زمینه حمل و نقل هوایی تجاربی دارم خدمت شما دوست عزیز عرض می کنم
دوست من در تمامی فرودگاه های کشوری و تمامیه فرودگاه های سراسر دنیا به همراه هر مسافر می بایست تنها یک پاسپورت حمل گردد
و در صورت مشاهده پاسپورت های متعدد با اسم های مختلف به همراه یک نفر
طبق قوانین با شخص بر خورد شده
و تا اثبات ماجرا در خدمت حراست فرودگاه و به دنباله ی ان اجرای حکم می باشد
پس اگر خدایی نکرده به مشکل بر بخورند احتمال دارد نه تنها از ان پرواز جا مانده
بلکه تا چند روز نتوانند سفر خود را انجام دهند
و نیز پاسپورت ها را هم تا امدن شخص مذکور ضبط و ثبت می گردد
البته این ماجرا تا حمل 2 یا 3 پاسپورت از طرف یک شخص موردی نداشته فقط در مورد ایران و ان طرف هم تا 2 پاسپورت موردی نیست البته به این علت موردی نیست که رو 2 پاسپورت که یکیش در چمدان باشد و متوجه نشوند موردی ندارد
از کجا می فهمند:
از طریق چکاب بدنی در صورتی که در لباس های پوشیده ی شما باشد
از طریق ایکس ری فرودگاه امام که بسیار قوی می باشد
از طریق تفکیک چمدان در فرودگاه مبدا به دلیل شک کردن و در فرودگاه مقصد به دلیل ((کشور مبدا))Cool که دیگه خودتان این قسمت را می دانید....
پس نتیجه میگیریم
چرا عاقل کند کاری که باز اید به کنعان غم مخور

اشکان جان من این نکته را هم اضافه کنم که احتمال 95%هم یک موقع هیچ مشکلی پیش نیاد ولی منظوره من اینه که ریسک نگنید
در رابطه با سفارت که میدانید سفارت تمامی پاسپورت ها و یا روادید را از طریق میل و یا پست انتقال می دهد و اژانس ها نیز در ایران اکثر ویزاهایی که صادر میکنند مثل اژانسی که من با هاش در رابطه هستم اکثر ویزا ها را یا از طریق میل دریافت می کندو یا اینکه از طریق پست و یا قسمت بار فرودگاه انتقال می دهند
و البته ان پاسپورت ها با توجه به اینکه از سفارتی و یا از اژانسی ارسال شده است هیچ گونه موردی ایجاد نمی کند ولی به دلیل حساسیت بیش از اندازه که اخیرا بر روی مسافران ایرانی در هر کشور به وجود امده است
و نیز در گاهی مواقع شاهد هستیم که در فرود گاه هایی همچون فرودگاه دبی به تفکیک بار مسافران ایرانی می پردازند
یک جورایی از نظر شخصی من صورت خوشی ندارد با چند تا پاسپورت بخواهی ریسک کنی
چون واقعا مسئولیت دارد
البته بازم میگم نه در حد 2 تا یا 3 تا پاسپورت منظورم روی 7 تا 8 تا پاسپورت
راستی خدایی نکرده باعث دل هره و اضطراب کسی نشم هر جور خودتان صلاح می دانید
به هر حال که این نظر شخصی من بود در صورتی که جایی اشتباه بفرمایید با کمال میل اصلاح می کنم
موفق باشید
تشکر کنندگان: Shahryar
اميرجان

مساله اينه كه اين قضيه يه كم نامعلومي قانوني داره...

راجع به ويزا هم منظور من ويزاي امارات نبود. آژانس هايي هستند كه پول مي گيرند و ويزاي شما رو از سفارت آمريكا تحويل مي گيرند. ويزاي امارات كه جزو ويزا نيست!!!!

ضمنا من بسيار خوش اقبالانه يك همسفر پيدا كردم كه قبول كرد نيمي از گذرنامه ها رو تا خروجي فرودگاه دبي برام بياره.

(2010-09-16 ساعت 13:08)Amir78 نوشته:  در رابطه با سفارت که میدانید سفارت تمامی پاسپورت ها و یا روادید را از طریق میل و یا پست انتقال می دهد و اژانس ها نیز در ایران اکثر ویزاهایی که صادر میکنند مثل اژانسی که من با هاش در رابطه هستم اکثر ویزا ها را یا از طریق میل دریافت می کندو یا اینکه از طریق پست و یا قسمت بار فرودگاه انتقال می دهندموفق باشید

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
(2010-09-16 ساعت 13:16)Ashkan78 نوشته:  اميرجان

مساله اينه كه اين قضيه يه كم نامعلومي قانوني داره...

راجع به ويزا هم منظور من ويزاي امارات نبود. آژانس هايي هستند كه پول مي گيرند و ويزاي شما رو از سفارت آمريكا تحويل مي گيرند. ويزاي امارات كه جزو ويزا نيست!!!!

(2010-09-16 ساعت 13:08)Amir78 نوشته:  در رابطه با سفارت که میدانید سفارت تمامی پاسپورت ها و یا روادید را از طریق میل و یا پست انتقال می دهد و اژانس ها نیز در ایران اکثر ویزاهایی که صادر میکنند مثل اژانسی که من با هاش در رابطه هستم اکثر ویزا ها را یا از طریق میل دریافت می کندو یا اینکه از طریق پست و یا قسمت بار فرودگاه انتقال می دهندموفق باشید

بله اشکان جان یک سری تور هایی هم می باشد که اژانس ها برای سراسر دنیا و یا امریکا و یا انگلیس میگذارند
که اژانس ها از طریق اژانسی همچون مار کو پلو این تور ها را انجام داده و نیز این اژانس ها تنها مدارک متقاضی تور را برای سفارت مربوطه از طریق ایمیل و پست و نیز از طریق رابطی که در ان کشور مذکور دارند ارسال نموده
که خوب
تا انجایی که من میدانم تنها این اژانس ها برای این گونه تور ها کپی صفحات پاسپورت را ارسال نموده به همراه دیگر مدارک خواسته شده و سپس در صورت موافقت با ویزا:
اژانس مجدادا از طریق بار نامه پاسپورت ها را به تهران انتقال داده و از انجا نیز به وسیله ی قرار دادی که اژانس های هواپیمایی به دلیل جا به جا کردن روادید و پاسپورت ها با پست مرکزی و نیز بین المللی چون tnt و dhl دارند
پاسپورت ها را ارسال می نمایند
و سپس پس از خوردن ویزا در پاسپورت پاس ها را از مکانی همچون ups به شیوه هایی که در قرار داد فی ما بین طرفین می باشد بر می گردانند
و تمامی هزینه این ارسال ها و پست ها از مسافر گرفته و در همین جا به پست پرداخت میگردد تا این عملیات صورت بگیرد
اینم اطلاعات شلنگ و تخته منBig Grin
تشکر کنندگان: khashayar6310
سلام دوستان،

وقت مصاحبه من ساعت 8 تعیین شده. با توجه به تجربه تان فکر می کنید مصاحبه من تا ساعت چند طول بکشه؟ به نظر شما اگه برای ساعت 3 بعد از ظهر در فرودگاه ابوظبی بلیط برگشت بگیرم، به پرواز می رسم؟ توجه کنید که تصمیم دارم هتل هم همان ابوظبی بگیرم.

مشکل اینجاست که فقط روزهای یکشنبه، چهارشنبه و جمعه پرواز به ابوظبی موجوده و مصاحبه من یکشنبه هستش. اگه برای 3 بعد از ظهر روز مصاحبه برنگردم تا دو روز پرواز نیست.

البته میتونم برای دوبی پرواز بگیرم ولی الان دارم احتمالات سفر مستقیم به ابوظبی رو بررسی می کنم. نظرتون چیه؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-16 ساعت 23:39)Baabak نوشته:  سلام دوستان،

وقت مصاحبه من ساعت 8 تعیین شده. با توجه به تجربه تان فکر می کنید مصاحبه من تا ساعت چند طول بکشه؟ به نظر شما اگه برای ساعت 3 بعد از ظهر در فرودگاه ابوظبی بلیط برگشت بگیرم، به پرواز می رسم؟ توجه کنید که تصمیم دارم هتل هم همان ابوظبی بگیرم.

مشکل اینجاست که فقط روزهای یکشنبه، چهارشنبه و جمعه پرواز به ابوظبی موجوده و مصاحبه من یکشنبه هستش. اگه برای 3 بعد از ظهر روز مصاحبه برنگردم تا دو روز پرواز نیست.

البته میتونم برای دوبی پرواز بگیرم ولی الان دارم احتمالات سفر مستقیم به ابوظبی رو بررسی می کنم. نظرتون چیه؟

دوست عزیز
اولا حتما میدونید که برای پرواز مستقیم به ابوظبی باید ویزای ابوظبی داشته باشین که با ویزای دبی فرق میکنه.

دوما اینکه این ساعت 8 به معنی ساعتی هست که متقاضیان وارد سفارت میشن. اینکه مصاحبه شما کی انجام بشه بستگی به شلوغی سفارت در اون روز و اینکه چند نفر جلوتر از شما وارد بشن داره.
همچنین ممکنه پونده شما نیاز بیشری به بررسی توسط کنسول داشته باشه ک در نتیجه بیشتر معطل بشید.
من خودم ساعت یک از سفارت ومدم بیرون.
با توجه به اینکه یکی دو ساعت هم زودتر باید فرودگاه باشید بنظرم یه کم ریسکی هست.
حالا یکدفعه رفتین و ساعت 9 کارتون تموم شد فحشش رو به من ندیناSmile

موفق باشید
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: Lamborghini ، farzad101 ، indmehdi ، R.F
آقا ما مخلص شما هم هستیم. همین که قابل دونستید و به سؤال من جواب دادید خیلی هم سپاسگزارم. راستش من می خواستم برنامه ریزی کنم که اصلاً برم ابوظبی مستقر بشم و پرواز هم فرودگاه ابوظبی بگیرم ولی با شرایط روز و ساعت محدود پرواز انگار مجبورم تجدید نظر کنم مگه اینکه ریسکش رو بپذیرم. به خاطر همین می خواستم بدونم دوستان حداکثر ساعت چند کارشون تموم شده.

راجع به ویزای ابوظبی مطمئن هستید؟ من به آژانسی که می خواستم ویزا بگیرم جریان رو گفتم که هنوز تصمیم نگرفتم که بلیط رو برای ابوظبی بگیرم یا دوبی و اونم گفت که فرقی نداره و ویزای امارات هستش و برای هر شیخ نشینی که بخوای بری اعتبار داره.

از دوستان کسی تا حالا بعد از ساعت 1 از سفارت بیرون اومده؟
تشکر کنندگان: sam_hash
من اینطور شنیدم
شاید منبع من خیلی مطمئن نبوده باشه
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: Lamborghini
دوست عزيز...

تمامي هفت اميرنشين كشور امارات براي خودشون ويزاي جداگانه دارند اما، شما با ويزاي صادر شده توسط هر اميرنشين مي تونيد وارد هر اميرنشيني كه دلتون مي خواد بشيد. مثلا درسته كه ويزاي ابوظبي با ويزاي دبي فرق داره، اما ويزاي دبي براي ورود از فرودگاه ابوظبي هيچ مشگلي نداره. درست عين ويزاي Shengen و اتحاديه اروپا... ممكنه شما ويزاي Schengen رو از فرانسه گرفته باشيد ولي ورود پروازتون به هر فرودگاه اروپايي عضو Schengen مي تونه باشه.

نتيجه گيري اخلاقي : ويزاي دبي به درد سفر با پرواز مستقيم ابوظبي مي خوره.

توصيه ايمني: هرچند كاملا از اين مساله مطمئنم، ولي بد نيست براي خاطر جمعي يك تلفن به دفتر هواپيمايي اتحاد بزنيد و ازشون سوال كنيد. اينم آدرس و تلفنشون:

[en]
Office Address: Unit 6, 3rd floor, Sayeh Tower, Opposite Mellat Park, Val-e-Asr Avenue, Tehran, Iran

Business Hours: Sat-Wed:08.30-16.30 / Thu: 08.30-12.30

Office: +9821 2620 2007

Reservations and Ticketing: +9821 2205 5556

Fax: +9821 2620 2011

[/en]

نكته: اقامت در ابوظبي به مراتب هزينه اش از دبي بالاتره و به صرف تره شما به جاي اقامت در ابوظبي، هزينه رفت و آمده بين دبي تا ابوظبي رو بپردازيد.

(2010-09-17 ساعت 01:28)Baabak نوشته:  راجع به ویزای ابوظبی مطمئن هستید؟ من به آژانسی که می خواستم ویزا بگیرم جریان رو گفتم که هنوز تصمیم نگرفتم که بلیط رو برای ابوظبی بگیرم یا دوبی و اونم گفت که فرقی نداره و ویزای امارات هستش و برای هر شیخ نشینی که بخوای بری اعتبار داره.

تشکر کنندگان: Lamborghini ، sam_hash
اشکان عزیز، خیلی خیلی ممنونم از اطلاعات مفیدتون.

همانطور که قبلاً هم گفتم در صورتی که هتل رو از سایت های معتبر و مرتبط (مثل expedia) بگیرم هزینه بسیار معقول و حدود یک سوم مبلغی است که خود سایت هتل می گیره و حتی در بسیاری اوقات از قیمتی که آژانس ها می گیرند هم کمتره. با بررسی که تو این سایت کردم تفاوت هزینه خاصی بین هتل های هم سطح نیست. احتمالاً چون آژانس های ایرانی کمتر با ابوظبی کار می کنند و قرارداد زیادی باهاشون ندارند، قیمت هاشون بالاتره.

من پیشتر برنامه داشتم که برم ابوظبی و نزدیک سفارت مستقر بشم و تقریباً همه چیز خوب پیش می رفت به جز همین پرواز به ابوظبی!

حالا 3 تا راه پیش روم دارم:

1. پرواز به دوبی بگیرم و مثل بیشتر دوستان همون دوبی مستقر بشم و روز مصاحبه برم ابوظبی.

2. پرواز به دوبی بگیرم و همون اول برم ابوظبی مستقر بشم.

3. پرواز به ابوظبی بگیرم و دو روز بیشتر بعد از مصاحبه بمونم ابوظبی و با پرواز بعدی برگردم. (هزینه دو روز هتل از هزینه رفت و برگشت تاکسی بین دوبی و ابوظبی کمتره! حدود هر شب 90 دلار در هتل 4 ستاره)

از همه دوستان معذرت می خوام که راجع به این موضوع زیاد پست زدم.
تشکر کنندگان:
سلام
من فکر کنم ویزای ابوظبی برای پروازمستقیم باید جداگانه گرفته بشه و اصلا هم تو صیه نمی کنم .اقامت در دوبی بسیار بهتره و جاهای زیادی هم برا رفتن داره تا ابوظبی .
برای سفارت هم من کارم ساعت 1 تموم شد ولی کار یکی دیگه از بچه ها تا سه و نیم طول کشید و ما هم چون گروهی بودیم واستادیم نا اونم بیاد
بنابراین اگر بلیط برگشت از دوبی می گیرین حداقل باید ساعت 8 شب به بعد باشه

شماره کیس : 2010AS00013XXX
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ورود به آمریکا : 20 اگوست 2010
تشکر کنندگان: OMID_R ، sam_hash ، Lamborghini
دوستان،

باز هم تأكيد مي كنم هرچند ويزاي دبي و ابوظبي جداست، ولي با ويزاي دبي مي شه به ابوظبي وارد شد و بالعكس. اين هفت تا اميرنشين از نظر مقررات قوانيني شبيه به Schengen دارن. به عنوان مثال شما وقتي ويزاي Schengen از فرانسه گرفته باشي و باهاش بخواي وارد ايتاليا بشي، مشكلي پيش نمي آد و بدترين حالتش اينه كه يه سوال ساده ازت بپرسن كه چرا اينجا اومدي.

ضمنا... در هر صورت من اقامت در دبي رو پيشنهاد مي كنم اما گاهي پرواز ابوظبي راحت تر گير مياد و ارزونتره. در اون صورت از آژانستون بخوايد بليت اتوبوس ابوظبي دبي رو هم روي بليت هواپيما براتون صادر كنه. معمولا رايگانه يا خيلي ارزون.

هنگام بررسي بليت به اين كد ها توجه كنيد:

كد سه حرفي فرودگاه دبي: DXB
كد سه حرفي فرودگاه ابوظبي: AUH
كد سه حرفي ترمينال اتوبوس دبي كه اتوبوس هاي مربوط به هواپيمايي اتحاد مي رن اونجا: XNB

يعني اگه روي اتحاد بليت بگيريد، مسيرتون مي شه: IKA-AUH-XNB
تشکر کنندگان: Lamborghini ، maxsupermax ، Amirreza
سلام

من دیروز با sam_hash و یه خانوم دکتر دیگه که از بچه های سایت نبودن و Caseشون هم خانوادگی نبود، رفتم سفارت (نماینده جامعه مهندسین بودم بین دو تا پزشک!). اونجا خیلی شلوغ بود و ایرانی های زیادی اونجا بودن. پس از کنترل امنیتی و باقی قضایا، بهمون نوبت دادن و فقط گذرنامه و برگه آبی رو تحویل گرفتن و یه نامه عین هم به همه دادن مبنی بر این که 5 شنبه تصمیم نهایی گرفته می شه و می تونید گذرنامه هاتون رو پس بگیرید.

راستی یه مسأله ای که پیش اومد رنگ نامه ها بود که بعضی ها سبز بودن و بعضی ها سفید. خیلی ها نگران این مسأله بودن ... ولی به نظر من جای نگرانی نیست چون متن هر دو رنگ نامه یکجور بود (خودم شخصا چک کردم).

[عکس: attachment.php?aid=1687]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: indmehdi ، homeless ، Amirreza ، اليزا ، kianoush ، R.F ، maxsupermax ، success ، star4631 ، Lamborghini ، Amir78 ، usamilad
بعد از چند روز که دنبال کارهاي ويزا بودم يک کامپيوتر پيدا کردم گفتم بيام يک خورده در مورد بدبختي که برامون پيش اومده بگم .
انچه گذشت : با مشکلي که در اسپل ويزا به وجود اومده بود ما با بدبختي تمام ويزا را به دبي فرستاديم تا کسي که ما را به مصاحبه برد ان را به سفارت برده و تصحيح نمايد .
ادامه ي داستان : ديروز به خانه ي ما زنگ زد و گفت من رفتم سفارت و ويزا را دادم " من گفت بعد ؟ گفت افیسر یک وقت به من داده در روز 5شنبه که باید پاکت زرد رو تحویل بدم ما هم با کلیییییییییییییی بدبختی پاکت رو امروز فرستادیم حالا بدبختی اینجاست که وقتی دیروز همه ی این حرف ها رو زد در آخر گفت افیسر گفته ممکنه تا اخر اکتبر طول بکشه اون هم گفته که ما برای 7 اکتبر بلیط گرفتیم " خانه رو فروختیم و خانه نداریم افیسر هم گفته وقتی ویزا ندارند چه جوری میخوان 7 اکتبر برند ؟ خلاصه ما هم از دیشب همین جوری داریم موی سرمون رو میکنیم وبه امید معجزه هستیم تا از این بدبختی جون سالم به در ببریم ولی موضوع این جاست که پروسه ی گرین کارت لاتاری در اخر سپتامبر بسته میشه !
انچه در برنامه ی بعد خواهید دید : هنوز معلوم نیست
خلاصه همه ی عزیزان برام دعا کنید که کارمون ردیف شه .
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

تشکر کنندگان: R.F ، hamed_gh
(2010-09-20 ساعت 14:59)khashayar6310 نوشته:  بعد از چند روز که دنبال کارهاي ويزا بودم يک کامپيوتر پيدا کردم گفتم بيام يک خورده در مورد بدبختي که برامون پيش اومده بگم .
انچه گذشت : با مشکلي که در اسپل ويزا به وجود اومده بود ما با بدبختي تمام ويزا را به دبي فرستاديم تا کسي که ما را به مصاحبه برد ان را به سفارت برده و تصحيح نمايد .
ادامه ي داستان : ديروز به خانه ي ما زنگ زد و گفت من رفتم سفارت و ويزا را دادم " من گفت بعد ؟ گفت افیسر یک وقت به من داده در روز 5شنبه که باید پاکت زرد رو تحویل بدم ما هم با کلیییییییییییییی بدبختی پاکت رو امروز فرستادیم حالا بدبختی اینجاست که وقتی دیروز همه ی این حرف ها رو زد در آخر گفت افیسر گفته ممکنه تا اخر اکتبر طول بکشه اون هم گفته که ما برای 7 اکتبر بلیط گرفتیم " خانه رو فروختیم و خانه نداریم افیسر هم گفته وقتی ویزا ندارند چه جوری میخوان 7 اکتبر برند ؟ خلاصه ما هم از دیشب همین جوری داریم موی سرمون رو میکنیم وبه امید معجزه هستیم تا از این بدبختی جون سالم به در ببریم ولی موضوع این جاست که پروسه ی گرین کارت لاتاری در اخر سپتامبر بسته میشه !

سلام
بابا تو عجب روحیه ای داری اینا رو نوشتی.برادر گلم جدی جدی شما که ویزا توون رو اوکی کامل نکرده بودید چطور ریسک فروش املاک رو انجام دادید؟
خدا بخیر کند ان شاء اله. ولی من جات بوودم الان دم سفارت ابوظبی نشسته بودم

امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
(2010-09-20 ساعت 14:59)khashayar6310 نوشته:  بعد از چند روز که دنبال کارهاي ويزا بودم يک کامپيوتر پيدا کردم گفتم بيام يک خورده در مورد بدبختي که برامون پيش اومده بگم .

خشایار عزیز،
یه کم شوکه شدم!!
امیدوارم هرچه زودتر موضوع حل شه. با توجه به اینکه تاریخ صدور ویزا مال قبله و الان فقط باید اصلاح بشه فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.
کیس نامبر : 29XXX
تاریخ کارنت شدن: بولتن August 2010
دریافت نامه دوم: 17 مرداد 89
تاریخ مصاحبه: 2سپتامبر 2010
سفارت: ابوظبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 15 سپتامبر (24 شهریور) پس از 13 روز
تاریخ دریافت ویزا: 30 سپتامبر 2010 یعنی آخرین روز و آخرین دقایق باقیمانده از DV 2010
مقیم دالاس از نوامبر 2010

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان