کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در ابوظبی
(2010-09-20 ساعت 20:23)Shahryar نوشته:  
(2010-09-20 ساعت 14:59)khashayar6310 نوشته:  بعد از چند روز که دنبال کارهاي ويزا بودم يک کامپيوتر پيدا کردم گفتم بيام يک خورده در مورد بدبختي که برامون پيش اومده بگم .
انچه گذشت : با مشکلي که در اسپل ويزا به وجود اومده بود ما با بدبختي تمام ويزا را به دبي فرستاديم تا کسي که ما را به مصاحبه برد ان را به سفارت برده و تصحيح نمايد .
ادامه ي داستان : ديروز به خانه ي ما زنگ زد و گفت من رفتم سفارت و ويزا را دادم " من گفت بعد ؟ گفت افیسر یک وقت به من داده در روز 5شنبه که باید پاکت زرد رو تحویل بدم ما هم با کلیییییییییییییی بدبختی پاکت رو امروز فرستادیم حالا بدبختی اینجاست که وقتی دیروز همه ی این حرف ها رو زد در آخر گفت افیسر گفته ممکنه تا اخر اکتبر طول بکشه اون هم گفته که ما برای 7 اکتبر بلیط گرفتیم " خانه رو فروختیم و خانه نداریم افیسر هم گفته وقتی ویزا ندارند چه جوری میخوان 7 اکتبر برند ؟ خلاصه ما هم از دیشب همین جوری داریم موی سرمون رو میکنیم وبه امید معجزه هستیم تا از این بدبختی جون سالم به در ببریم ولی موضوع این جاست که پروسه ی گرین کارت لاتاری در اخر سپتامبر بسته میشه !
انچه در برنامه ی بعد خواهید دید : هنوز معلوم نیست
خلاصه همه ی عزیزان برام دعا کنید که کارمون ردیف شه .

خشایار عزیز،
یه کم شوکه شدم!!
امیدوارم هرچه زودتر موضوع حل شه. با توجه به اینکه تاریخ صدور ویزا مال قبله و الان فقط باید اصلاح بشه فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.
منم امیدوارم " خدا کنه زیاد طول نکشه ولی به هر حال 5 شنبه جواب قطعی رو میگن .

بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

تشکر کنندگان: R.F ، Shahryar
با سلام، آيا براي رفت وبرگشت از تاكسي معمولي استفاده كرديد شد 180 درهم لطفا" كمي توضيح دهيد متشكرم.
(2010-09-02 ساعت 17:43)گاتا نوشته:  
(2010-09-02 ساعت 16:11)arashir نوشته:  5-راستی یک چیز دیگه هم یادم اومد. اونم انحصار قیمت ها در دست بعضیا برای مسافرت رفت و برگشت به ابوظبیه. من با همسرم و دخترم مجموعا 350 درهم برای رفت و برگشت به ابوظبی دادیم. همان خانواده 4 نفره با شخص دیگری مجموعا 300 درهم برای رفت و برگشت دادن. و اتفاقا تجربه برخی دوستان نشون میده میشه انحصار برخی دلال ها و تو ر لیدرها و واسطه های حقیر که واسه یک قرون دو زار کاری با خودشون می کنن که برای ترمیمش باید کلی پول نخ و سوزن خرج کنن را می تونیم بشکنیم. ببینید من نمی دونم امثال این خانم ملیکا چقدر میگیره ولی از مقداری که ما پرداخت کردیم قطعا بیشتره. از دوستان می خوام همه هوای هم را داشته باشیم و کاری نکنیم که پیامد ناخواستش تبلیغ برای یک نفر خاص و انحصار در دست بعضیا باشه. آدرس این خانمی را که ما را برد و آورد را از خشایار عزیز گرفتم. هیچ نسبتی با من نداره و به نظرم ارزانتر و بهتر از او پیدا کردید اصلا دریغ نکنید اما در شبکه این فرصت پیش میاد که بدون میانجی واسطه ها و به خصوص تو لیدرها ی فلان فلان شده با خود اشخاص مستقیما تماس داشته باشیم و انحصار قیمت ها را بشکنیم. اگه بتویم تلفن چند نفر از این افراد را که نسبت به سایرین قیمت مناسبتر میدن داشته باشیم ؛ فرصت برای چانه زنی باز میشه و میشه قیمت هارو شکست. البته کیفیت رفت و برگشت مثل خنکی ماشین و راحتی اون هم جای خودش محفوظه دیگه.

دوستان ما که از هتلمون در دوبی تا ابوظبی از تاکسی معمولی استفاده کردیم که با تاکسیمتر حساب کرد و شد 180 درهم و کاری هم به تعداد نفرات نداشت. اما وقتی از کانسییرج هتل تقاضا کرده بودیم گفت می شه 280 درهم وما همون تاکسی معمولی را انتخاب کردیم و نیازی هم به این واسطه هایی که شما نام می ببرید نیست.

شماره کیس: 2011AS00005XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:31july2010
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2AUGUST2010
تاریخ کارنت شدن کیس:OCT.2010
تاریخ دریافت نامه دوم:29JAN2011
تاریخ مصاحبه:3FEB2011
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: Hornet
(2010-09-23 ساعت 12:17)kamran22 نوشته:  با سلام، آيا براي رفت وبرگشت از تاكسي معمولي استفاده كرديد شد 180 درهم لطفا" كمي توضيح دهيد متشكرم.
(2010-09-02 ساعت 16:11)arashir نوشته:  5-راستی یک چیز دیگه هم یادم اومد. اونم انحصار قیمت ها در دست بعضیا برای مسافرت رفت و برگشت به ابوظبیه. من با همسرم و دخترم مجموعا 350 درهم برای رفت و برگشت به ابوظبی دادیم. همان خانواده 4 نفره با شخص دیگری مجموعا 300 درهم برای رفت و برگشت دادن. و اتفاقا تجربه برخی دوستان نشون میده میشه انحصار برخی دلال ها و تو ر لیدرها و واسطه های حقیر که واسه یک قرون دو زار کاری با خودشون می کنن که برای ترمیمش باید کلی پول نخ و سوزن خرج کنن را می تونیم بشکنیم. ببینید من نمی دونم امثال این خانم ملیکا چقدر میگیره ولی از مقداری که ما پرداخت کردیم قطعا بیشتره. از دوستان می خوام همه هوای هم را داشته باشیم و کاری نکنیم که پیامد ناخواستش تبلیغ برای یک نفر خاص و انحصار در دست بعضیا باشه. آدرس این خانمی را که ما را برد و آورد را از خشایار عزیز گرفتم. هیچ نسبتی با من نداره و به نظرم ارزانتر و بهتر از او پیدا کردید اصلا دریغ نکنید اما در شبکه این فرصت پیش میاد که بدون میانجی واسطه ها و به خصوص تو لیدرها ی فلان فلان شده با خود اشخاص مستقیما تماس داشته باشیم و انحصار قیمت ها را بشکنیم. اگه بتویم تلفن چند نفر از این افراد را که نسبت به سایرین قیمت مناسبتر میدن داشته باشیم ؛ فرصت برای چانه زنی باز میشه و میشه قیمت هارو شکست. البته کیفیت رفت و برگشت مثل خنکی ماشین و راحتی اون هم جای خودش محفوظه دیگه.

دوستان ما که از هتلمون در دوبی تا ابوظبی از تاکسی معمولی استفاده کردیم که با تاکسیمتر حساب کرد و شد 180 درهم و کاری هم به تعداد نفرات نداشت. اما وقتی از کانسییرج هتل تقاضا کرده بودیم گفت می شه 280 درهم وما همون تاکسی معمولی را انتخاب کردیم و نیازی هم به این واسطه هایی که شما نام می ببرید نیست.
باسلام
دوست عزیز آیا صبح زود ساعت 5 یا 6 تاکسی راحت گیر میاد؟
تشکر کنندگان:
خبر خووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووب .
امروز ساعت 2 وقتی خانومیکه دوست ما بود رفته سفارت ویزای بابای من رو تحویل دادند که تصحیح شده بود و به پاکت زرد هم یک برگه اضافه کردند .
خیلی خوشحال شودم چون اصلا برنامه ی سفرمون تغییری نکرد و 15 مهر میریم و سفارت برامون واقعا مرام گذاشته و بهمون حال داده .
خلاصه که همه چیز حل شد و ویزا هم تصحیح شده .
امیدوارم همه ی دوستان که کلیرنس خوردند یا مشکلی مثا ما دارند به زودی زود مشکلشون حل شه .
و در آخر باید بگم هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا .
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

تشکر کنندگان: sam_hash ، MH5160 ، fairwall ، Amir78 ، R.F ، اليزا ، maxsupermax ، hasti_banoo ، javan134 ، hamed_gh
(2010-09-23 ساعت 22:25)khashayar6310 نوشته:  خبر خووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووب .
امروز ساعت 2 وقتی خانومیکه دوست ما بود رفته سفارت ویزای بابای من رو تحویل دادند که تصحیح شده بود و به پاکت زرد هم یک برگه اضافه کردند .
خیلی خوشحال شودم چون اصلا برنامه ی سفرمون تغییری نکرد و 15 مهر میریم و سفارت برامون واقعا مرام گذاشته و بهمون حال داده .
امیدوارم همه ی دوستان که کلیرنس خوردند یا مشکلی مثا ما دارند به زودی زود مشکلشون حل شه .
و در آخر باید بگم هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا .

خشایار جان، خیلی خوشحال شدم. تبریک میگم، باور کن خیلی نگرانتون بودم. به خانواده هم از قول من تبریک بگو. سفر خوبی براتون آرزو میکنم.
خیر پیش
کیس نامبر : 29XXX
تاریخ کارنت شدن: بولتن August 2010
دریافت نامه دوم: 17 مرداد 89
تاریخ مصاحبه: 2سپتامبر 2010
سفارت: ابوظبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 15 سپتامبر (24 شهریور) پس از 13 روز
تاریخ دریافت ویزا: 30 سپتامبر 2010 یعنی آخرین روز و آخرین دقایق باقیمانده از DV 2010
مقیم دالاس از نوامبر 2010
تشکر کنندگان: khashayar6310 ، Amir78
بچه ها

کسی می دونه ملاک اعتبار ویزاهای صادره در ابوظبی چیه؟

من به جز خودم ویزای چند نفر دیگه رو گرفتم که همه لاتاری بودند. تاریخ صدور ویزامون تقریبا یکی هست (حالا یکی دو روز ممکنه متفاوت باشه). برای اونا تاریخ انقضاء ویزا 28 فوریه و حتی 22 مارچ هست. اما مال من بیچاره 14 فوریه (روز عشاق!!!).

یه کم برنامه هام به هم ریخت. می خواستم توی اسفند برم که نشد. البته جای نگرانی نیست. ردیفش می کنم .... زودتر می رم.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، sam_hash ، khashayar6310 ، Amir78
مال من 6مارچ-از روی پزشکی میشه
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان:
(2010-09-23 ساعت 13:11)Vahid-DV2011 نوشته:  
(2010-09-23 ساعت 12:17)kamran22 نوشته:  با سلام، آيا براي رفت وبرگشت از تاكسي معمولي استفاده كرديد شد 180 درهم لطفا" كمي توضيح دهيد متشكرم.

باسلام
دوست عزیز آیا صبح زود ساعت 5 یا 6 تاکسی راحت گیر میاد؟
بستگی به هتلتون داره. می تونید روز قبل با یکی از همین تاکسی های معمولی صحبت کنید و بگید صبح زود بیاد دنبالتون. البته چون من بچه کوچک داشتم شب قبل از مصاحبه رفتم ابوظبی و اونجا هتل گرفتم.

تشکر کنندگان:
(2010-09-23 ساعت 22:25)khashayar6310 نوشته:  خبر خووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووب .
خشی جون بابا دمت گرم دیدی گفتم نگران نباش ویزای پدرت درست میشه؟
اقا تبریکویژه به خودت و خانواده گرامی
راستی گفته بودی برای این مشکل دارید موهای خود را می کنید
برای همین هم از الان تا می یایید بروید به امریکا از شامپو سیر صحت استفاده کنیدBig Grin
میگویند: برای ریزش مو و رشد مجدد مو بسیار مفید است
قربانت
تشکر کنندگان: khashayar6310
فکر میکنم بعضی از بچه های ابوظبی زیرابی رفتن سفر نامه ننوشتن.
این تاپیک بطرز خفنی خالیه!!! تابلوه....

والذین یسافرون بالابوظبی و لم یکتب سفرنامهم اولئک یرتد من کلیر
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: OMID_R ، farzad101 ، usamilad
(2010-09-24 ساعت 12:16)Ashkan78 نوشته:  بچه ها

من به جز خودم ویزای چند نفر دیگه رو گرفتم که همه لاتاری بودند. تاریخ صدور ویزامون تقریبا یکی هست (حالا یکی دو روز ممکنه متفاوت باشه). برای اونا تاریخ انقضاء ویزا 28 فوریه و حتی 22 مارچ هست. اما مال من بیچاره 14 فوریه (روز عشاق!!!).

یه کم برنامه هام به هم ریخت. می خواستم توی اسفند برم که نشد. البته جای نگرانی نیست. ردیفش می کنم .... زودتر می رم.
شايد اعتبار مديكال شما با توجه به اينكه در نيومديكال سنتر انجام داده ايد 6 ماهه بوده و تاريخ اعتبار ويزا نيز 6 ماه از تاريخ مديكالتون حساب شده.يه بررسي بفرمائيد

شماره کیس:2011AS19XXX
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان:
(2010-09-24 ساعت 12:16)Ashkan78 نوشته:  بچه ها

سلام اشکان جان
من شما را توی سفارت دیدم و آشنایی دادم که در گردهمایی بودم
جهت راهنمایی شما من تاریخ مصاحبه ام 20 june بود و روز گرفتن ویزا هم که باهم بودیم ولی تاریخ انقضای ویزام هم 20Mar است یعنی دقیقا 6 ماه از تاریخ صدور ویزاست
2010AS12XXX
سفارت:ابوظبی
بعد از دوبار تغییر- تاریخ مصاحبه:20june2010
کلیرنس:4Aug2010
تاریخ دریافت ویزا:21Sep2010
تشکر کنندگان: Ashkan78
يك حدس جالب...

فكر كنم درست گفتي. من دقيقا 14 August رفتم براي Medical.

نتيجه گيري اخلاقي: احتمالا اعتبار آزمايشات پزشكي در New Medical Center شش ماه هست.

(2010-09-25 ساعت 16:47)naeiji1974 نوشته:  شايد اعتبار مديكال شما با توجه به اينكه در نيومديكال سنتر انجام داده ايد 6 ماهه بوده و تاريخ اعتبار ويزا نيز 6 ماه از تاريخ مديكالتون حساب شده.يه بررسي بفرمائيد

تشکر کنندگان:
(2010-09-25 ساعت 20:40)Ashkan78 نوشته:  يك حدس جالب...

فكر كنم درست گفتي. من دقيقا 14 August رفتم براي Medical.

نتيجه گيري اخلاقي: احتمالا اعتبار آزمايشات پزشكي در New Medical Center شش ماه هست.

[quote='naeiji1974' pid='77872' dateline='1285417049']
شايد اعتبار مديكال شما با توجه به اينكه در نيومديكال سنتر انجام داده ايد 6 ماهه بوده و تاريخ اعتبار ويزا نيز 6 ماه از تاريخ مديكالتون حساب شده.يه بررسي بفرمائيد

اشكان جان براي من اين مهلت 6 ماهه خيلي مهمه.چون الان دبي هستي و زبانت خوبه حتما بپرس ببين حدسم درسته كه اگه باشه من براي مديكال برم پلي كلينيك.در ضمن اگه منو بياد نداري من توي گردهمائي 2011 كنارت در سمت راست با پيراهن سفيد با همسرم نشسته بودم.موفق باشيد

شماره کیس:2011AS19XXX
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان:
آقا شرمنده... من ديروز برگشتم تهران.

(2010-09-26 ساعت 13:44)naeiji1974 نوشته:  [اشكان جان براي من اين مهلت 6 ماهه خيلي مهمه.چون الان دبي هستي و زبانت خوبه حتما بپرس ببين حدسم درسته كه اگه باشه من براي مديكال برم پلي كلينيك.در ضمن اگه منو بياد نداري من توي گردهمائي 2011 كنارت در سمت راست با پيراهن سفيد با همسرم نشسته بودم.موفق باشيد

تشکر کنندگان: اليزا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان