کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
سلام

مشخصات پشت عكس چي بايد بنويسيم. راستي كيس نامبر ندارم بايد كانفيرم نامبر بذارم؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 14:04)alisarshar نوشته:  سلام

مشخصات پشت عكس چي بايد بنويسيم. راستي كيس نامبر ندارم بايد كانفيرم نامبر بذارم؟

سلام
اسم کامل
محل تولد (کشوری که موقع ثبت نام نوشتی)
تاریخ تولد به میلادی با این فرمت MMDDYYYY
اگر کیس نامبر نداری کانفیرم نامبر رو بنویسی بهتره
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 13:52)alisarshar نوشته:  سلام
ميخواستم بپرسم كه همراه فرم 122و230 بايد ترجمه مدارك هم فرستاد؟

نه عزیز جان فرم 122 و 230 بهمراه 2 قطعه عکس پشت نویسی شده 5*5 بهمراه برگه ای که در نامه ارسالی بود و شماره کیس نامبرتان در آن بوده که اگر کیس نامبر ندارید ،واضح است که نمی خواهد
ترجمه مدارک انشا الله برای زمان مصاحبه شما است.
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان:

دوست عزیز؛ قربونت معلومه که اشتباه پر میکنی .به جای YES تو صفحه دوم NO بزن و پایینم هیچی ننویس و پاکش کن. شما که تجربه کاری نمی خوای شما لیسانس دارید.این قسمت برای کسانیه که دیپلم ندارن. همین الان اصلاح کن براشون با میل بفرست.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: ahmad2030
(2010-09-17 ساعت 16:05)ahmad2030 نوشته:  سلام
من به توصیه شما عمل کردم (انتخاب NOو پاک کردن اطلاعات شغل) و فرستادم ولی بازهم KCC جواب داده که ناقصه.
لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم؟

(2010-09-15 ساعت 08:55)rayan.s نوشته:  دوست عزیز؛ قربونت معلومه که اشتباه پر میکنی .به جای YES تو صفحه دوم NO بزن و پایینم هیچی ننویس و پاکش کن. شما که تجربه کاری نمی خوای شما لیسانس دارید.این قسمت برای کسانیه که دیپلم ندارن. همین الان اصلاح کن براشون با میل بفرست.

فرم ها رو با تاریخ روز امضاء کردی؟

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2010-09-18 ساعت 08:14)ahmad2030 نوشته:  
(2010-09-18 ساعت 00:21)rayan.s نوشته:  
(2010-09-17 ساعت 16:05)ahmad2030 نوشته:  سلام
من به توصیه شما عمل کردم (انتخاب NOو پاک کردن اطلاعات شغل) و فرستادم ولی بازهم KCC جواب داده که ناقصه.
لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم؟

(2010-09-15 ساعت 08:55)rayan.s نوشته:  دوست عزیز؛ قربونت معلومه که اشتباه پر میکنی .به جای YES تو صفحه دوم NO بزن و پایینم هیچی ننویس و پاکش کن. شما که تجربه کاری نمی خوای شما لیسانس دارید.این قسمت برای کسانیه که دیپلم ندارن. همین الان اصلاح کن براشون با میل بفرست.

فرم ها رو با تاریخ روز امضاء کردی؟

بله . به تاريخ روز (حدود 7 8 10 روز پيش)
در ضمن ديروز زنگ زدم به KCC‌ و همين ها تكرار شد يعني گفت كه فرم 122 داراي ايراده و من گفتم چه ايراداتي گفت در دسترس نيست.
هر چه زودتر رفع اشكال كن بفرست.
پرسيدم تا كي وقت دارم گفت تا 24 سپتامبر.
دوستان من طبق دستورالعمل اول اين تاپيك كه دوست عزيزمون sadra_sepehr فرستاده اند فرم رو پر كرده ام . آخه اين فرم اصلا چيزي نداره.
حالا من دوباره اصلاحاتي انجام دادم و واسشون فرستادم ببينم چي ميگن.

احمد جان؛منم باهات هم عقیدم که این فرم اصلا" چیزی نداره. اطلاعات فرم 122 را با 230 چک کن شاید ایراد تو اختلاف این دو تا باشه. موفق باشی.

تشکر کنندگان: ahmad2030 ، armido
راستش من فرم 122 را دستی پر کردم و با اینکه نامه از ابوظبی بود در قسمت تعیین سفارت دو الویت اولی ترکیه ودومی دبی را مشخص کردم به صورت شماره 1 یا شماره 2 با توجه به تجربتون فکر میکنید کدوم سفارت را برام در تظر میگیرند؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-22 ساعت 18:42).tnahid نوشته:  راستش من فرم 122 را دستی پر کردم و با اینکه نامه از ابوظبی بود در قسمت تعیین سفارت دو الویت اولی ترکیه ودومی دبی را مشخص کردم به صورت شماره 1 یا شماره 2 با توجه به تجربتون فکر میکنید کدوم سفارت را برام در تظر میگیرند؟

سلام.
نامه من از آنکارا بود. من تو فرمها ابوظبی و آنکارا رو نوشتم. اما در نهایت خودشون آنکارا رو انتخاب کردن. اما موضوع اینجاست که به هر حال خودتون میتونید (تا قبل از کارنت شدن) ازشون بخواید که محل مصاحبتون رو تغییر بدن.
شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان: rayan.s ، armido ، .tnahid
بچه ها یکی از دوست های من به تازگی نامه قبولش را که مدتی مفقود بوده را پیدا کرده و تازه امروز مدارکش را فرستاده،الان که داشتیم با هم صحبت میکردیم دیدیم یادش رفته عکس هاشو با مدارک اولیه بفرسته نمیدونم کدوم تاپیک باید بپرسم،(امیدوارم درست فرستاده باشم)حالا باید چیکار کنه ؟میشه بعدا بفرسته سفارت آنکارا یا نه حتما باید بفرسته امریکا؟
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
سلام ممنون از راهنمایی های خوبتون میخواستم بدونم آیا واقعا سفارت آنکارا یا ابوضبی تفاوتی در ویزا دادن میکنه اگر فرق میکنه کدوم برای مصاحبه بهتره؟
تشکر کنندگان:
دوست عزيز به اين تاپيک برو جوابتا يگيري:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2614
موفق باشيد.
(2011-04-27 ساعت 01:27).tnahid نوشته:  سلام ممنون از راهنمایی های خوبتون میخواستم بدونم آیا واقعا سفارت آنکارا یا ابوضبی تفاوتی در ویزا دادن میکنه اگر فرق میکنه کدوم برای مصاحبه بهتره؟

دوست عزيز به اين تاپيک برو جوابتا يگيري:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2614
موفق باشيد.Rolleyes
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان:
(2011-04-27 ساعت 01:27).tnahid نوشته:  سلام ممنون از راهنمایی های خوبتون میخواستم بدونم آیا واقعا سفارت آنکارا یا ابوضبی تفاوتی در ویزا دادن میکنه اگر فرق میکنه کدوم برای مصاحبه بهتره؟

دوست عزیز،در لینک زیر مقایسه این دو سفارت اومده، در نهایت خودتی که باید تصمیم بگیری کدوم رو انتخاب کنی.
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...8%B1%D8%A7

شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان:
يه راهنمايي؟
من قبلا فرم 122و230رو پركردم فرستادم ولي بدليل اينكه فرزندم تازه بدنيا اومده مجدد بايد فرمهارو پركنم و با خودم ببرم حالا سه تا سئوال:
1) مجددا عكس خودم و خانمم را با عكس دخترم بايد همراه خودم ببرم يا از همون عكساي قبلي استفاده ميكنن؟
2) اگر كه قرار باشه مجددا عكس ببرم مي تونم عكس جديد ببرم؟
3) من مدرك ليسانسه و علامتم زدم ولي اينجا خوندم كه تو قسمت 7فرم 122 شغل نبايد بزنم در صورتيكه من شغلمو زدم و آدرس محل كارمم دادم حالا به من بگين كه اگه احتياجي نباشه تو سري جديد فرمهايي كه دارم پر ميكنم و با خودم ميبر مثل قبل پر كنم يا خالي بذارم بعدا مشكلي پيش نياد و بگن كه با فرمهاي قبليت تفاوت داره؟

ممنون ميشم يكي راهنمايي كنه.
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: tamanna
1) حتي اگه صاحب فرزند نشده بوديد و نيازي به تحويل دادن فرم جديد نداشتيد، باز هم بايد با خودتان عكس مي برديد. طبق دستورالعمل اين عكس ها بايد ظرف 6 ماه پيش از مصاحبه شما گرفته شده باشند.
2) در بخش 1 جوابش مشخصه.
3) كي گفته اين حرف رو؟ شما همون فرم هاي اول رو هم درست پر كرديد. بايد شغلتون و آدرس محل كارتون رو مي نوشتيد.

(2011-04-27 ساعت 14:33)alisarshar نوشته:  يه راهنمايي؟
من قبلا فرم 122و230رو پركردم فرستادم ولي بدليل اينكه فرزندم تازه بدنيا اومده مجدد بايد فرمهارو پركنم و با خودم ببرم حالا سه تا سئوال:
1) مجددا عكس خودم و خانمم را با عكس دخترم بايد همراه خودم ببرم يا از همون عكساي قبلي استفاده ميكنن؟
3) من مدرك ليسانسه و علامتم زدم ولي اينجا خوندم كه تو قسمت 7فرم 122 شغل نبايد بزنم در صورتيكه من شغلمو زدم و آدرس محل كارمم دادم حالا به من بگين كه اگه احتياجي نباشه تو سري جديد فرمهايي كه دارم پر ميكنم و با خودم ميبر مثل قبل پر كنم يا خالي بذارم بعدا مشكلي پيش نياد و بگن كه با فرمهاي قبليت تفاوت داره؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: alisarshar ، نگار 65 ، tamanna ، Donkey chance
(2011-04-27 ساعت 15:19)Ashkan78 نوشته:  1) حتي اگه صاحب فرزند نشده بوديد و نيازي به تحويل دادن فرم جديد نداشتيد، باز هم بايد با خودتان عكس مي برديد. طبق دستورالعمل اين عكس ها بايد ظرف 6 ماه پيش از مصاحبه شما گرفته شده باشند.
2) در بخش 1 جوابش مشخصه.
3) كي گفته اين حرف رو؟ شما همون فرم هاي اول رو هم درست پر كرديد. بايد شغلتون و آدرس محل كارتون رو مي نوشتيد.

(2011-04-27 ساعت 14:33)alisarshar نوشته:  يه راهنمايي؟

پس ممكنه در مورد ارسال 219 كه رايان زده بررسي كنيد؟

2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: tamanna

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان