کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
(2010-09-16 ساعت 09:19)farshad_sh نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 19:30)bluelady نوشته:  به کی سی سی زنگ بزنید. من هم همین کار را کردم فهمیدم اشکال از کجاست

دوست عزيز چه ساعتي زنگ زدي؟ که دقيقا منم همون موقع زنگ بزنم

فرشاد جان؛ از ساعت 8 شب تا 12 شب میتونی تماس بگیری.(البته حتما" 8 ساعت کار میکنند) اگه زبانت خوب نیست حتما" زمان تماس کسی که زبانش خوبه کنارت باشه. ایمیل رو فرستادی؟

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2010-09-16 ساعت 09:26)rayan.s نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 19:30)bluelady نوشته:  به کی سی سی زنگ بزنید. من هم همین کار را کردم فهمیدم اشکال از کجاست

فرشاد جان؛ از ساعت 8 شب تا 12 شب میتونی تماس بگیری.(البته حتما" 8 ساعت کار میکنند) اگه زبانت خوب نیست حتما" زمان تماس کسی که زبانش خوبه کنارت باشه. ایمیل رو فرستادی؟

آره ميل زدم فکر ميکردم که تاريخ تولدم و اشتباه وارد کردم چون من تاريخ تولد واقعيم يا شناسنامه فرق داره گفتم شايد به جاي تاريخ شناسنامه اي تاريخ واقعي زدم اما با اونم امروز جواب دادن که مچ نيست. احتمال خيلي قوي مشکل از اسم و فاميل و قضيه کاما بين اونهاست. البته امشب حتما تماس ميگيرم. اما دقيقا نميتونم چي بگم کلا زبانم خيلي تعريفي نداره Sad
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2010-09-16 ساعت 09:39)farshad_sh نوشته:  

آره ميل زدم فکر ميکردم که تاريخ تولدم و اشتباه وارد کردم چون من تاريخ تولد واقعيم يا شناسنامه فرق داره گفتم شايد به جاي تاريخ شناسنامه اي تاريخ واقعي زدم اما با اونم امروز جواب دادن که مچ نيست. احتمال خيلي قوي مشکل از اسم و فاميل و قضيه کاما بين اونهاست. البته امشب حتما تماس ميگيرم. اما دقيقا نميتونم چي بگم کلا زبانم خيلي تعريفي نداره Sad

چون قبلا" جواب ایمیلت رو دادن (تایید رسیدن مدارکت ) پس بعید اشکال تو مشخصاتت باشه .میلی که پرسیده بودی چرا مچ نیست ( نمونه گذاشته بودم ) رو ارسال کردی؟
وقتی زنگ میزنی بعد گفتن کیس نامبر، نام و نام خانوادگیت متن ایمیل رو براشون بخون جوابش رو هم اگه کسی که زبانش خوبه پیشت ننشسته
ضبط کن ببر برات ترجمه کنند. موفق باشی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
میدونی خوبی زنگ زدن اینه که میفهمی اشتباهت کجاست اگرچه که بهت نمیگن اشتباه چیه! حداقل دایره احتمالاتت محدودتر میشه پس حتما کسی که زبانش خوبه رو پیدا کن واستون زنگ بزنه و مشخصش کنه ارزششو دارهSmile موفق باشی امشب حتما زنگ بزن

شماره کیس: 2010AS00028XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-29
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول: 2009-July
کارنت شدن کیس: july-2010
دریافت نامه دوم: 11-august
مصاحبه: Aug-23-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
(2010-09-16 ساعت 10:04)rayan.s نوشته:  
(2010-09-16 ساعت 09:39)farshad_sh نوشته:  

چون قبلا" جواب ایمیلت رو دادن (تایید رسیدن مدارکت ) پس بعید اشکال تو مشخصاتت باشه .میلی که پرسیده بودی چرا مچ نیست ( نمونه گذاشته بودم ) رو ارسال کردی؟
وقتی زنگ میزنی بعد گفتن کیس نامبر، نام و نام خانوادگیت متن ایمیل رو براشون بخون جوابش رو هم اگه کسی که زبانش خوبه پیشت ننشسته
ضبط کن ببر برات ترجمه کنند. موفق باشی

سلام. ببخشيد KCC تا حالا تاييد مدارک منو نگفته. تا قبل از اين که CAse Number نداشتم و اونا مي گفتن بدون Case Number‌ هيچ جوابي نمي ديم و بعد از اونم که هرچي ميزنم ميگن مچ نيست!.

من مجدد ميل زدم اين دفعه همون ميلي که برام اومده بود و Reply کردم و به جاي جدا نوشتن اسم و فاميل همرو پشت سر هم به عنوان My full Name نوشتم و کاما هم گذاشتم عين هموني که خودشون فرستاده بودن. شب هم زنگ ميزنم کچلشون مي کنم تا ببينم مشکل کجاس
بازم از راهنمايي شما و دوستاي ديگه واقعا ممنونم
تشکر کنندگان: rayan.s
سلام مجدد.
الان ساعت 10 شبه و من با KCC تماس گرفتم.
متاسفانه تاریخ تولدم رو اشتباه وارد کرده بودم که الان با صحبت کردن با اپراتور KCC اینو متوجه شدم.
البته یادم اومد که چی وارد کردم روز ثبت نام اینترنتی اما اشتباه هستش.

تولد واقعی من فروردینه اما توی شناسنامه شهریور زده شده. اما من روز ثبت نام اشتباهاً فروردین رو وارد کردم. Sad البته صفحه توضیحات شناسنامه این قضیه درج شده .. این ممکنه کمک کنه؟
دوستانی که همچین مشکلی رو داشتن اونم 6 ماه اختلاف میشه لطفا نظر بدن که آیا من امیدوار باشم به اینکه شاید سخت گیری نکنن و قبول کنن از من این قضیه رو یا احتمالش ضعیفه.
ممنون از لطف همگی
تشکر کنندگان:
(2010-09-16 ساعت 21:52)farshad_sh نوشته:  سلام مجدد.
متاسفانه تاریخ تولدم رو اشتباه وارد کرده بودم که الان با صحبت کردن با اپراتور KCC اینو متوجه شدم.

تولد واقعی من فروردینه اما توی شناسنامه شهریور زده شده. اما من روز ثبت نام اشتباهاً فروردین رو وارد کردم. Sad البته صفحه توضیحات شناسنامه این قضیه درج شده .. این ممکنه کمک کنه؟
دوستانی که همچین مشکلی رو داشتن اونم 6 ماه اختلاف میشه لطفا نظر بدن که آیا من امیدوار باشم به اینکه شاید سخت گیری نکنن و قبول کنن از من این قضیه رو یا احتمالش ضعیفه.
ممنون از لطف همگی

فرشاد جان؛ همین که فهمیدی اشکال کجاست کلی جلویی. شناسنامت رو شنبه بده ترجمه و بعد زدن مهر وزارت امورخارجه اصل و ترجمه رو با یه میل برای KCC ارسال کن . متن میل رو هم بده مسئول دارالترجمه کوتاه ومفید بنویسه. به احتمال زیادچون شناسنامت توضیحات داره مشکلی پیش نمیاد.

تشکر کنندگان: taraneh@mini
حالا این واسه من سئواله که شما چرا اونی که توی شناسنامه ات هست رو نزدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه وقتی واسه مدرسه و کنکور و گواهینامه و کارت ملی تقاضا میدادی از ماه فروردین استفاده میکردی؟؟؟؟؟ جل الخالق!!!!!! یعنی شادید هم فکر کردی جوانتر بزنی برنده میشی؟Big Grin به نظر من هم شناسنامه توضیحات داره حتما مشکلی پیش نمیاد

شماره کیس: 2010AS00028XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-29
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول: 2009-July
کارنت شدن کیس: july-2010
دریافت نامه دوم: 11-august
مصاحبه: Aug-23-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
سلام
من هم در مورد تاریخ تولدم که تو فرم اولیه ثبت نام نوشتم شک دارم ، میخواستم بدونم آیا میشه از تو سایت تاریخ تولدم رو چک کنم؟؟؟ اگه میشه لطفا آدرس سایت رو هم بگین
تشکر کنندگان:
(2010-09-17 ساعت 01:25)negin65 نوشته:  سلام
من هم در مورد تاریخ تولدم که تو فرم اولیه ثبت نام نوشتم شک دارم ، میخواستم بدونم آیا میشه از تو سایت تاریخ تولدم رو چک کنم؟؟؟ اگه میشه لطفا آدرس سایت رو هم بگین

دوست عزیز؛در این زمینه سایتی وجود نداره شما با ارسال یه ایمیل به kcc مثلا" برای آگاهی از روند پیشرفت کارتون از جواب ارسالی kcc متوجه میشید که آیا تاریخ تولدتون صحیح هست یا نه.برای اطلاع از متن ایمیل زحمت کشیده و به تایپیک : نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت مراجعه کنید.

تشکر کنندگان:
(2010-09-16 ساعت 23:23)bluelady نوشته:  حالا این واسه من سئواله که شما چرا اونی که توی شناسنامه ات هست رو نزدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه وقتی واسه مدرسه و کنکور و گواهینامه و کارت ملی تقاضا میدادی از ماه فروردین استفاده میکردی؟؟؟؟؟ جل الخالق!!!!!! یعنی شادید هم فکر کردی جوانتر بزنی برنده میشی؟Big Grin به نظر من هم شناسنامه توضیحات داره حتما مشکلی پیش نمیاد

والا درسته که شناسنامه من شهریوره اما از همون بچگی جشن تولد منو توی فروردین میگرفتن دیگه حال و هوای عید و شادی و ... بود و فکر میکنم دیگه عادت شده برام . گرچه این توجیه خیلی مسخره ایه و اینو قبول دارم.
آخه یه مشکل دیگه ای هم هست! توی توضیحات درسته که فروردین زده شده اما فروردین سال 56 اما توی شناسنامه شهریوره 55 هستش! و منم توی ثبت نام اولیه زدم فروردین 55!

البته توی همین فروم یکی از برندگان 2010 آی دی jMaster هم دقیقا همین مشکل منو داشتن اما به لطف خدا ویزا رو گرفته بودن.
گرچه کسایی هم بودن که با 20 روز اختلاف هم نتونستن ویزا بگیرن.
دیگه توکل به خدا می کنم و صادقانه به آفیسر میگم تا چی پیش بیاد.
دعای همه دوستان رو لازم دارم واسه این کار
ممنون از همه دوستان
(2010-09-16 ساعت 22:47)rayan.s نوشته:  

ممنون از لطف همگی

فرشاد جان؛ همین که فهمیدی اشکال کجاست کلی جلویی. شناسنامت رو شنبه بده ترجمه و بعد زدن مهر وزارت امورخارجه اصل و ترجمه رو با یه میل برای KCC ارسال کن . متن میل رو هم بده مسئول دارالترجمه کوتاه ومفید بنویسه. به احتمال زیادچون شناسنامت توضیحات داره مشکلی پیش نمیاد.

ممنون حتما فردا این کارو می کنم فقط یه موضوعی رو متوجه نشدم. اصل شناسنامه رو با میل بفرستم؟ یا با پست؟ یعنی من از اصل شناسنامه و ترجمه scan بگیرم و با ای میل بفرستم یا با پست dhl ؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-17 ساعت 09:40)farshad_sh نوشته:  
(2010-09-16 ساعت 23:23)bluelady نوشته:  حالا این واسه من سئواله که شما چرا اونی که توی شناسنامه ات هست رو نزدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه وقتی واسه مدرسه و کنکور و گواهینامه و کارت ملی تقاضا میدادی از ماه فروردین استفاده میکردی؟؟؟؟؟ جل الخالق!!!!!! یعنی شادید هم فکر کردی جوانتر بزنی برنده میشی؟Big Grin به نظر من هم شناسنامه توضیحات داره حتما مشکلی پیش نمیاد

والا درسته که شناسنامه من شهریوره اما از همون بچگی جشن تولد منو توی فروردین میگرفتن دیگه حال و هوای عید و شادی و ... بود و فکر میکنم دیگه عادت شده برام . گرچه این توجیه خیلی مسخره ایه و اینو قبول دارم.
آخه یه مشکل دیگه ای هم هست! توی توضیحات درسته که فروردین زده شده اما فروردین سال 56 اما توی شناسنامه شهریوره 55 هستش! و منم توی ثبت نام اولیه زدم فروردین 55!

البته توی همین فروم یکی از برندگان 2010 آی دی jMaster هم دقیقا همین مشکل منو داشتن اما به لطف خدا ویزا رو گرفته بودن.
گرچه کسایی هم بودن که با 20 روز اختلاف هم نتونستن ویزا بگیرن.
دیگه توکل به خدا می کنم و صادقانه به آفیسر میگم تا چی پیش بیاد.
دعای همه دوستان رو لازم دارم واسه این کار
ممنون از همه دوستان
(2010-09-16 ساعت 22:47)rayan.s نوشته:  

ممنون از لطف همگی

ممنون حتما فردا این کارو می کنم فقط یه موضوعی رو متوجه نشدم. اصل شناسنامه رو با میل بفرستم؟ یا با پست؟ یعنی من از اصل شناسنامه و ترجمه scan بگیرم و با ای میل بفرستم یا با پست dhl ؟

اذیت میکنیTongue معلومه دیگه scan کن بعد Attach کن ضمنا" میتونی براشون Fax هم بکنی.فقط یادت باشه تمام صفحات شناسنامه رو به همراه ترجمه بفرستی.

تشکر کنندگان: farshad_sh ، taraneh@mini ، User
minas نوشته: سلام ، من ایمیل زدم به kcc که تایید صحت مدارک بگیرم ، پاسخ عدم تطابق آمد ، تماس گرفتم گفت اول مدارک را درست کن ، دوباره چک کردم همه چیز درست بود و در پاسخ ایمیل مجدد ، نوشت :
Thank you for your inquiry.
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
For security purposes, KCC cannot disclose any of the information that was submitted on the original entry.
حالا من را راهنمایی کنید چطوری resubmit کنم؟ متشکرم[/align]

دوستان عزیز
مورد دیگری از عدم تطابق پیش آمده است.
از شما به خاطر کمک به این دوستمون متشکرم.
دوست عزیز Minas،

لطفا سوال های خود را در انجمن بپرسید. و لطفا برای اطلاع از جواب احتمالی و اینکه شما را به چه تاپیکی ارجاع داده ام امکان دریافت پیام خصوصی خود را فعال کنید
درود
خوشبختانه اين دفعه ازطرف ک سی سی درپاسخ اين ايميل:
Case Number:2011AS00014XXXX
PA Name:XXXXXXXXX
Date of Birth:XXXXXXX
Preference CategoryBig GrinV Diversity
Foreign State Chargeability:Iran

Dear Sir/Madam
Thank you for your Email about receipt of my forms and processing of those.
It appears that I made a mistake in my initial DV lottery entry. My correct family name is XAXXXXX but in Electronic Diversity Visa Entry Form and in DV Lottery Notification Letter was XXXXX. I entered my correct family in Forms DSP-122 and DS-230 Part I & II.

Please let me know in your answer if you included new information in my file.
اين جواب آمد:
KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery.
If you have completed the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP122
with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review.
با توجه به تجربه دوستان در سال های پيشتر ،فکرمی کنم اگر اينها را پرينت کنم ودر موقع مصاحبه با خود ببرم مشکلم حل خواهد شد.نظر شما چيست؟ لطفا"راهنمائيم فرمائيد.Wink

تشکر کنندگان:
(2010-09-19 ساعت 08:12)mgy نوشته:  درود
خوشبختانه اين دفعه ک سی سی درپاسخ اين ايميل:
Case Number:2011AS00014XXXX
PA Name:XXXXXXXXX
Date of Birth:XXXXXXX
Preference CategoryBig GrinV Diversity
Foreign State Chargeability:Iran

Dear Sir/Madam
Thank you for your Email about receipt of my forms and processing of those.
It appears that I made a mistake in my initial DV lottery entry. My correct family name is XAXXXXX but in Electronic Diversity Visa Entry Form and in DV Lottery Notification Letter was XXXXX. I entered my correct family in Forms DSP-122 and DS-230 Part I & II.

Please let me know in your answer if you included new information in my file.
اين جواب آمد:
KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery.
If you have completed the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP122
with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review.
با توجه به تجربه دوستان در سال های پيشتر ،فکرمی کنم اگر اينها را پرينت کنم ودر موقع مصاحبه با خود ببرم مشکلم حل خواهد شد.نظر شما چيست؟ لطفا"راهنمائيم فرمائيد.Wink

حتما" روز مصاحبه یادت باشه قبل از قسم خوردن این موضوع رو توضیح بدهی یدفعه نگی چیزی نمیگه پس منم چیزی نگمااااا.

تشکر کنندگان: mgy ، User

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان