کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
من اشکال یک روز اشتباه در تاریخ تولد داشتم به کی سی سی خبر دادم پرینت هم بردم .کی سی سی اون ایمیل رو ضمیمه پرونده تون میکنه . قبل قسم هم توضیح دادم اصلا گوش نمیداد انگار تکراری بود واسش Big Grin هی میخواست زودی قسم بخورم. روز بعد که پاسپورتم با پکیج اومد مدارک اضافی همراهش بود که دیدم ایمیل هام به کی سی سی همش توش بود که بهم برگردونده بودن .یعنی واقعا ضمیمه کرده بودن شما هم مطمئن باش ضمیمه هست ولی جهت احتیاط این کارها رو قبلش حتما انجام بده.موفق باشی

شماره کیس: 2010AS00028XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-29
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول: 2009-July
کارنت شدن کیس: july-2010
دریافت نامه دوم: 11-august
مصاحبه: Aug-23-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: User
(2010-09-18 ساعت 16:21)User نوشته:  
minas نوشته: سلام ، من ایمیل زدم به kcc که تایید صحت مدارک بگیرم ، پاسخ عدم تطابق آمد ، تماس گرفتم گفت اول مدارک را درست کن ، دوباره چک کردم همه چیز درست بود و در پاسخ ایمیل مجدد ، نوشت :
Thank you for your inquiry.
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
For security purposes, KCC cannot disclose any of the information that was submitted on the original entry.
حالا من را راهنمایی کنید چطوری resubmit کنم؟ متشکرم[/align]

دوستان عزیز
مورد دیگری از عدم تطابق پیش آمده است.
از شما به خاطر کمک به این دوستمون متشکرم.
دوست عزیز Minas،

لطفا سوال های خود را در انجمن بپرسید. و لطفا برای اطلاع از جواب احتمالی و اینکه شما را به چه تاپیکی ارجاع داده ام امکان دریافت پیام خصوصی خود را فعال کنید
دوستان ، یکی من را راهنمایی کند ؟؟؟ چطوری از KCC بپرسم عدم تطابق من چیه که جواب درست و درمون بده ؟؟؟؟؟

همه هستی به ثنای تو زبان است ، حسین[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان:
(2010-09-20 ساعت 16:35)minas نوشته:  
(2010-09-18 ساعت 16:21)User نوشته:  
minas نوشته: سلام ، من ایمیل زدم به kcc که تایید صحت مدارک بگیرم ، پاسخ عدم تطابق آمد ، تماس گرفتم گفت اول مدارک را درست کن ، دوباره چک کردم همه چیز درست بود و در پاسخ ایمیل مجدد ، نوشت :
Thank you for your inquiry.
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
For security purposes, KCC cannot disclose any of the information that was submitted on the original entry.
حالا من را راهنمایی کنید چطوری resubmit کنم؟ متشکرم[/align]

دوستان عزیز
مورد دیگری از عدم تطابق پیش آمده است.
از شما به خاطر کمک به این دوستمون متشکرم.
دوست عزیز Minas،

لطفا سوال های خود را در انجمن بپرسید. و لطفا برای اطلاع از جواب احتمالی و اینکه شما را به چه تاپیکی ارجاع داده ام امکان دریافت پیام خصوصی خود را فعال کنید
دوستان ، یکی من را راهنمایی کند ؟؟؟ چطوری از KCC بپرسم عدم تطابق من چیه که جواب درست و درمون بده ؟؟؟؟؟

با فرمتی که میل به KCC میزنید متن زیر رو ارسال کنید:

To whom it may concern:

Dear Sir/Madam
According to the KCC e-mail (below), the information I have provided does not match the case, so it would be greatly appreciated if you let me know why my information does not match the case.
Yours faithfully
Xxxx xxxxxxxx

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User
از کسی که زبانش خوبه کمک بگیرید واستون زنگ بزنه اشتباهتون رو بفهمید. اینجوری با ایمیل نمیفهمید اگه مطمئن نیستید اشکالتون کجاست
تشکر کنندگان: rayan.s ، User
سلام
من تا حالا 3 بار به kcc ای میل زدم و هر دفعه گفتن که مدارک match نیست ازشون پرسیدم که کجای مدارکم ایراد داره و باز هم فقط گفتن match نیست و دوباره submit کنید ، حالا باید چی کار کنم؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-20 ساعت 22:23)negin65 نوشته:  سلام
من تا حالا 3 بار به kcc ای میل زدم و هر دفعه گفتن که مدارک match نیست ازشون پرسیدم که کجای مدارکم ایراد داره و باز هم فقط گفتن match نیست و دوباره submit کنید ، حالا باید چی کار کنم؟؟؟؟

ارسال قبل از سوالتون جواب شماست. ( ارسال Bluelady عزیز )

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User ، bluelady
نگین عزیز
دوستان زیادی این مشکل رو داشتند اما با راهنمایی های این تاپیک تونستند مشکل رو برطرف کنند. من پیش از هر کاری بهتون توصیه می کنم از صفحه 4 به بعد این تاپیک رو بخونید. دوستانی که مشکل رو حل کرده اند، نوشته اند که مشکل کجا بوده، شما با این تجربیات خیلی زود و ساده می توانید متوجه شوید مشکل کجاست.
تشکر کنندگان: rayan.s

با kcc تماس گرفتم و اونا گفتن تاریخ تولدم مشکل داره . اخه من متولد ابان هستم و تو شناسنامه شهریور نوشته شده. و فکر کنم تو ثبت نام اولیه اشتباهی ابان نوشتم:-(( این ای میل زو همراه پاسپورتم میل زدم
Greeting:
It appears that I made a mistake in my initial DV lottery entry .My correct date of birth is xx-x-19xx
I entered my correct date of birth in Forms DSP-122 and DS-230 Part I & II as :xx-x-19xx
Please let me know about My Reformed date of birth.
Sincerely yours
همین کافیه؟؟؟ حالا تاریخ مصاحبه رو بهم میل میزنن؟؟؟؟:-(
تشکر کنندگان: elnaz295
(2010-09-21 ساعت 00:21)negin65 نوشته:  با kcc تماس گرفتم و اونا گفتن تاریخ تولدم مشکل داره . اخه من متولد ابان هستم و تو شناسنامه شهریور نوشته شده. و فکر کنم تو ثبت نام اولیه اشتباهی ابان نوشتم:-(( این ای میل زو همراه پاسپورتم میل زدم
Greeting:
It appears that I made a mistake in my initial DV lottery entry .My correct date of birth is xx-x-19xx
I entered my correct date of birth in Forms DSP-122 and DS-230 Part I & II as :xx-x-19xx
Sincerely yours

دوست عزیز؛ روز ثبت نام نوشته بود تاریخ تولد ، ننوشته بود که تاریخ جشن تولد!
با توجه به تجربه دوستان قدیمی 3 روز اختلاف روز تولد به مشکل خوردن حالا امیدوارم مورد شما به مشکل نخوره.

(2010-09-21 ساعت 00:32)rayan.s نوشته:  
(2010-09-21 ساعت 00:21)negin65 نوشته:  با kcc تماس گرفتم و اونا گفتن تاریخ تولدم مشکل داره . اخه من متولد ابان هستم و تو شناسنامه شهریور نوشته شده. و فکر کنم تو ثبت نام اولیه اشتباهی ابان نوشتم:-(( این ای میل زو همراه پاسپورتم میل زدم
Greeting:
Sincerely yours

دوست عزیز؛ روز ثبت نام نوشته بود تاریخ تولد ، ننوشته بود که تاریخ جشن تولد!
با توجه به تجربه دوستان قدیمی 3 روز اختلاف روز تولد به مشکل خوردن حالا امیدوارم مورد شما به مشکل نخوره.

سلام. راستش منم دقیقا همین مشکل رو دارم. البته توی فروم برندگان 2009 اگه اشتباه نکنم دوستی با آی دی JMarshal هم این مشکل ما رو داشتن و ظاهرا روز مصاحبه ایرادی نگرفتن و الانم تو خاک آمریکان. من بهشون ای میل زدم و اینجا هم پیغام خصوصی گذاشتم اما تا حالا که خبری ازشون نشده که جزئیات ماجرا رو بپرسم.
در کل امیدوارم که این سهل انگاری بسیار بزرگ ما باعث یک عمر پشیمونیمون نشه Sad
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
خیلی باید چونه بزنید ها حواستون باشه. تاریخ تولد خیلی واسشون مهمه چون اینجوری بهتون گیر میدن که شما این کسی که میگین نیستین. من شنیدم کنسولگری ابوظبی راحت تر برخورد میکنه تا انکارا در مورد اشتباهات اینچنینی. به هر حال موفق باشید

شماره کیس: 2010AS00028XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-29
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول: 2009-July
کارنت شدن کیس: july-2010
دریافت نامه دوم: 11-august
مصاحبه: Aug-23-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
به نظر شما موقع مصاحبه دلیل اشتباه تاریخ تولدو که بخاطر مدرسه رفتن شناسنامم رو زودتر گرفتن باید بگم یا نه؟؟؟ :-(
(2010-09-21 ساعت 11:23)negin65 نوشته:  به نظر شما موقع مصاحبه دلیل اشتباه تاریخ تولدو که بخاطر مدرسه رفتن شناسنامم رو زودتر گرفتن باید بگم یا نه؟؟؟ :-(

شما اگر بعد ارسال ایمیلی که در بالا بهش اشاره کردید تایید صحت مدارکتون را گرفتید، در روز مصاحبه قبل از قسم خوردن دلیلتون رو باید توضیح بدید.

(2010-09-21 ساعت 10:01)bluelady نوشته:  خیلی باید چونه بزنید ها حواستون باشه. تاریخ تولد خیلی واسشون مهمه چون اینجوری بهتون گیر میدن که شما این کسی که میگین نیستین. من شنیدم کنسولگری ابوظبی راحت تر برخورد میکنه تا انکارا در مورد اشتباهات اینچنینی. به هر حال موفق باشید

دوست عزیز آیا میشه کنسولگری رو الان عوض کنم؟ به نظر شما این کار شانس گرفتن ویزا رو بالا می بره؟ در ضمن شناسنامه من توضیحات داره (صفحه آخر) آیا این توضیحات میتونه به قضیه رسمیت بده؟
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
(2010-09-21 ساعت 11:23)negin65 نوشته:  به نظر شما موقع مصاحبه دلیل اشتباه تاریخ تولدو که بخاطر مدرسه رفتن شناسنامم رو زودتر گرفتن باید بگم یا نه؟؟؟ :-(

به نظر من اعلام تغییر تاریخ تولد به خاطر مدرسه عذر بد تر از گناهه. اگر چه این موضوع برای ما یه امر عادیه ولی از نظر اونا یه کار خلاف محسوب میشه.
با اینکار ممکنه خدای نکرده افیسر فکر کنه خوب شما کلاً و ذاتا متقلب هستید! بنابراین به فکر یه علاج و راه چاره بهتر بگردید.
توی یکی از پستهای قبلی هم یادم میاد بقیه دوستان این روش رو منع کرده بودند. حالا خودتون تصمیم بگیرید.
تشکر کنندگان: rayan.s ، bluelady ، elnaz295

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان