کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
(2010-08-25 ساعت 10:54)یاشار و ماری نوشته:  
(2010-08-02 ساعت 14:37)final destination نوشته:  اي خدا!!!تا كي بايد چوب بي دقتيمو بخورم!
دوستان لطفا راهنماييم كنيد:من در ثبت نام اوليه و پركردن فرمهاي بعدي با يه اسپل اسمم و فاميليمو نوشتم يعني:***oo*** يعني با 2 تا "O" و فرمها رو فرستادم وكانفرميشن هم گرفتم كه فرمها رسيده ولي بعدا كه پاسپورتم رو ديدم متوجه شدم كه اسپل بصورت ***ou*** هستش.
چيكار كنم؟تو فروم 2010 ديدم كه يكي از بچه ها نوشته 2 تا از كيس ها بخاطر اشتباه در اسپل اسم رد شدن.تو رو خدا كمك كنيد و بهم بگيد چيكاركنم؟

دوست من
من یک جایی توی همین سایت دیدم که اساتید پیشنهاد کرده بودند که پاسپورتتون رو عوض کنید. اگه هم هنوز خیلی اعتبار داره می تونید توی یک روزنامه آگهی بدین که گمش کردین و دوباره با اسپل جدید پاسپورت بگیرید تا کارتون کمتر به kcc بیوفته
(2010-08-03 ساعت 10:06)final destination نوشته:  من ديروز با كي سي سي تماس گرفتم و موضوع اشتباه اسپل اسمم رو گفتم و جالبه كه طرف گفت:"مي تونيد فرمها رو دوباره بفرستيد و يا با ايميل اصلاح كنيد"
حالا يه مسدله اي پيش مياد:تو يه بخشي از فرم DSP-122 ما امضا مي كنيم كه فقط يه application پر كرديم و حالا اگه براي بار دوم بفرستيم مثل اين ميمومه كه گفتمونو نقض كرديم.

خوب خودشون گفتن. شما می تونین پرینت ایمیل رو تو مصاحبه نشون بدین. زیاد سخت نگیرین. نکنه وکیل هستین شما؟؟؟Wink

نه دوست عزيز اصلا نيازي به اين كارها و تعويض پاسپورت و ... غيره نيست.
شما يك ايميل به KCC بزن و تغييرات رو به اطلاعشون برسون. اونا هم موارد رو اصلاح و توي پرونده درج مي كنند.
تشکر کنندگان:
salam
esme hamsaram ba y e tu pass e khodesh,ama tu pass e dokhtaram ba i bud,ke pass edokhtaramo avaz kardim va ba y neveshtim,hala bayad ie mail be kcc bezanam va begam ke tu formha eshtebah neveshtim,ya az aval tarif konam ke pass e dokhtaram ro ham avaz kardim?

لطفا به قوانین انجمن احترام گذاشته و فارسی بنویسید.
متشکرم
User
تشکر کنندگان:
(2010-07-16 ساعت 02:40)alirezagh نوشته:  سلام
می خوام بدونم اگر کسی اسم دوست دخترش رو به عنوان همسر موقع ثبت نام اعلام کنه ولی نتونند ازدواج کنند آیا میشه خود کسی که برنده شده اعلام مجرد بودن کنه و تنهایی بره؟
خواهشا فکر نکنید نامردیه و قضاوت زود هنگام نکنید.

دوستان عزیزی که در موقع ثبت نام در مورد وضعیت تاهل اطلاعات غلط وارد نمودید؛ من فکر میکنم دونستن واقعیت بهتر از امیدواری کاذبه. در مورد اشتباه تاریخ تولد ((اونم تا حد معقول)) ویا اشتباه نوشتن نام و نام خانوادگی قانونی یا نوشته ایی مبنی بر عدم صدور روادید وجود نداره وبه نظر مسئولی که مصاحبه میکنه داره.ولی در مورد اشتباه وارد کردن وضعیت تاهل و همسر قانون زیر وجود داره؛ بهمین دلیل دوستی که خاطراتش رو درمورد عدم دریافت روادید نوشته , میگه قبل مصاحبه رد شده بودم.

SPOUSE INFORMATION – Name, Date of Birth, Gender, City/Town of Birth, Country of Birth, and Photograph. Failure to list your spouse will result in disqualification of the principal applicant and refusal of all visas in the case at the time of the visa interview.

بهمین دلیل اگه کسی قصد امیدوار کردن شماها رو داره باید خلاف گفته بالا رو با مدرک ثابت کنه وگرنه امیدواری کاذب صد بار بدتر از دونستن واقعیته...تجربه داشتن حال دوست عزیزی تو سفارت که روادید نگرفته بود (وحشتناکه)و امیدوارم هیچ کسی تجربه اش نکنه.

منبع:

http://www.travel.state.gov/pdf/DV-2011instructions.pdf

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User ، Hamid55
سلام دوستان و خسته نباشید
من یکی به شخصه موهام سفید شده از شدت نگرانی های الکی
من فرم ثبت نام اولیه رو پرینت نکردم متاسفانه
حالا اگه خدای نکرده توی تاریخ ها یا مدارک تحصیلیم مغایرتی باشه با فرم های جدید kcc توی ایمیلی که برای تایید مدارک می فرستم اعلام می کنه؟
اگه نه از کجا باید بفهمم؟
و اینکه آدرس ایمیلی که تو فرم ثبت نام زدم رو یادم نیست و الان توی فرم های جدید آدرس جدید نوشتم که با همون دارم مکاتبه می کنم....متفاوت بودنشون اهمیت داره؟

تشکر کنندگان:
(2010-08-28 ساعت 01:07)shivah نوشته:  سلام دوستان و خسته نباشید
من یکی به شخصه موهام سفید شده از شدت نگرانی های الکی
من فرم ثبت نام اولیه رو پرینت نکردم متاسفانه
حالا اگه خدای نکرده توی تاریخ ها یا مدارک تحصیلیم مغایرتی باشه با فرم های جدید kcc توی ایمیلی که برای تایید مدارک می فرستم اعلام می کنه؟
اگه نه از کجا باید بفهمم؟
و اینکه آدرس ایمیلی که تو فرم ثبت نام زدم رو یادم نیست و الان توی فرم های جدید آدرس جدید نوشتم که با همون دارم مکاتبه می کنم....متفاوت بودنشون اهمیت داره؟
شیوا خانوم؛پدر آمرزیده خودتم که میگی نگرانی الکی......اولا" اگر تاریخ تولدت اشتباه باشه حتما با اولین ایمیلی که به KCC میزنی متوجه میشی.
موقع ثبت نام تاریخ مدرک رو نمی خوان فقط سطح تحصیلات رو میپرسن.
آدرس میل یا پستی هم عوض بشه مهم نیست.حالا برو به فکر رنگ مو باشBig Grin

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User
اگر تاریخ عقدتون قبل از ثبت نام اینترنتی بوده ممکنه واستون مشکل پیش بیاد میدونید قانع کردنشون سخت میشه چون به عنوان دروغ تلقی میکنن .باز هم دوستان نظر بدن امیدوارم مشکلی واستون پیش نیاد
تشکر کنندگان:
(2010-09-03 ساعت 22:13)kooshiar نوشته:  با سلام
برای من اتفاق بد افتاده و اون اینکه موقع ثبت نام لاتاری دوستم مدارک منو پر کرد و منو مجرد اعلام کرد در صورتی که من متاهل تازه شده بودم ولی من بعد از برنده شدن مشخصات درست وکامل وهمسرم رو نوشتم و ارسال کردم والان نگران رد شدن کیس نامبرم هستم.کسی میتونه منو راهنمایی کنه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا منو راهنمایی کنید

دوست عزیز؛ ارسال شماره 130 ( 5 تا ارسال قبل از سوالتون) جواب سوال شماست ...حالا با علم به اتفاقی که قرار بیفته من پیشنهاد میکنم با یه ایمیل موضوع رو به kcc اعلام کنید چون مطمئنا" کسی از ماها قرار نیست شما رو رد یا قبول کنه و جواب kcc واقعیت رو برای شما مشخص میکنه. موفق باشید.

تشکر کنندگان:
سلام به همه.
دوستان به نظر شما اگه يه وکيل بگيرم براي پيگيري اين قضيه ثبت اطلاعات اوليه فرم اينترنتي به نتيجه ميرسم؟ يا اينکه اصلا مهم نيست و روال خودشو طي مي کنه؟
من اصلا يادم نمياد که توي فرمهاي ثبت نام اوليه چه مواردي و ذکر کردم و الانم که به KCC ميل ميزنم ميگه اطلاعات Match نيست Sad
اگه راهکاري دارين لطفا اعلام کنين
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: elnaz295
(2010-09-15 ساعت 11:30)farshad_sh نوشته:  سلام به همه.
دوستان به نظر شما اگه يه وکيل بگيرم براي پيگيري اين قضيه ثبت اطلاعات اوليه فرم اينترنتي به نتيجه ميرسم؟ يا اينکه اصلا مهم نيست و روال خودشو طي مي کنه؟
من اصلا يادم نمياد که توي فرمهاي ثبت نام اوليه چه مواردي و ذکر کردم و الانم که به KCC ميل ميزنم ميگه اطلاعات Match نيست Sad

فرشاد جان اول ببین ایراد کار کجاست. جواب سوالت رو تو تایپیک دیگه نوشتم این پیشنهاد من که ارسال ایمیله رو امتحان کن.

تشکر کنندگان: farshad_sh
(2010-09-15 ساعت 12:36)rayan.s نوشته:  

فرشاد جان اول ببین ایراد کار کجاست. جواب سوالت رو تو تایپیک دیگه نوشتم این پیشنهاد من که ارسال ایمیله رو امتحان کن.

دوست عزيزم ممنون که جوابمو دادي. يه سوال بپرسم. آيا اين اشتباهات مانع از رسيدن نامه دوم ميشه؟ يا اينکه روند CASE ادامه داره و روز مصاحبه ممکنه که به اين اشتباهات گير بدن؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-15 ساعت 12:51)farshad_sh نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 12:36)rayan.s نوشته:  

دوست عزيزم ممنون که جوابمو دادي. يه سوال بپرسم. آيا اين اشتباهات مانع از رسيدن نامه دوم ميشه؟ يا اينکه روند CASE ادامه داره و روز مصاحبه ممکنه که به اين اشتباهات گير بدن؟
با توجه به کیس نامبرت خیالت راحت قبل کارنت شدنت مشکلت حل میشه.

تشکر کنندگان:
به کی سی سی زنگ بزنید. من هم همین کار را کردم فهمیدم اشکال از کجاست

شماره کیس: 2010AS00028XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-29
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول: 2009-July
کارنت شدن کیس: july-2010
دریافت نامه دوم: 11-august
مصاحبه: Aug-23-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: rayan.s
(2010-08-11 ساعت 09:04)یاشار و ماری نوشته:  دوست عزیز
محل نوشتن مشخصات همراهها توی فرمهای ثبت نام اینترنتی بعد از مشخصات خودتونه. من 90 درصد مطمئنم که شما مشخصاتشون رو وارد کردین.چون حتما ازتون خواسته شده پر کنین شما هم پر کردین. این افکار وسواسی تا امروز حد اقل روزی 2 -3 دفعه همه اعصاب منو هم به هم می ریزه. کار به جایی کشیده که دیشب خواب می دیدم خانومه بعد از مصاحبه فرم آبی رو میذاره کنار، برمیداره یه فرم صورتی پر می کنه!!Sad اصلن فکر نکنین. منتظر نامه دوم باشین. بیایید سعی کنیم به زندگی عادیمون ادامه بدیم. می دونم سخته. من که تو این یک ماه و خورده ای به اندازه 2 سال گذشته اعصاب خوردی برای خودم درست کردم. همش هم به خاطر اینه که کمی هیجان زده و عصبیم. اینا رو نوشتم چون میدونم خیلی ها مثل من هستن. صد بار فرمهامون رو نگاه کردیم. هی به تاریخ ها شک می کنیم. همش فکر می کنیم نکنه به خاطر عکسها مون ما رو ریجکت کنن!!! باور کن.
درسته خودم خونسرد نیستم اما سعی می کنم باشم. شما هم سعی کنین فکرشو نکنین. ایشالا امریکا که رسیدیم به این روزا میخندیم. ایشالللللللللللللا
ای خدااااا
راستی اگر نامه دستتون رسیده باشه اصولا باید بنویسند : mr esme shoma--c/o esme hamsaretoon
هرچند من چند جا خوندم که با اینکه برنده همراه داشته اسم همراهشو تو نامه ننوشته بوده. اما مال ما این شکلی بود. امیدوارم کمکی کرده باشم/ ویرایش شد
با سلام این c/o که روی نامه نوشته میشه مربوط می شه به نام تحویل گیرنده نامه, در موقع ثبت نام اینترنتی وقتی آدرس را پر می کردید. یک جای خالی بود که شما باید پر می کردید و روبروش c/o نوشته شده بود . شما حتما نام همسرتون را موقع ثبت نام در این قسمت نوشته اید.و ربطی نداره که همسرتون را ثبت نام کردید یا خیر. هرچند معمولا متاهل ها معمولا یادشون هست همسر دارند, قطعا مشخصات همسرشون بهتر از مشخصات خودشون بلدند.Big Grinاین هم معنی c/o Definition
Care of. An abbreviation that is used to direct one's correspondence to the appropriate place. For example, a letter could be sent to "ABC Company, c/o John Smith", or "XYZ Company, c/o Human Resources department

کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: rayan.s ، User

اين اشتباهات مانع از رسيدن نامه دوم نمیشه ولی شما باید بدونید چیه تا افیسر رو قانع کنید یا قبل از مصاحبه به کی سی سی اشتباهتون رو اعلام کنید. بعدشم شما میخواین از طریق ایمیل تاریخ مصاحبه بگیرید اگه اطلاعاتتون مچ نباشه بهتون نمیدن تاریخ رو. من خودم نامه دومم یک هفته قبل از مصاحبه رسید که من یک ماه قبلش از کی سی سی تاریخ مصاحبه گرفته بودم و بلیطم رو هم رزرو کرده بودم.زودتر مشکلتون رو حل کنید

شماره کیس: 2010AS00028XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-29
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول: 2009-July
کارنت شدن کیس: july-2010
دریافت نامه دوم: 11-august
مصاحبه: Aug-23-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
(2010-09-15 ساعت 19:30)bluelady نوشته:  به کی سی سی زنگ بزنید. من هم همین کار را کردم فهمیدم اشکال از کجاست

دوست عزيز چه ساعتي زنگ زدي؟ که دقيقا منم همون موقع زنگ بزنم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان