کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
راستش من بر اساس سفرنامه دوستان ابوظبی اینو گفتم من انکارا که بودم شنیدم یه خانم و یه اقا فقط بخاطر اشتباه توی تاریخ تولد کیسشون رد شد. ولی دو مورد توی سفرنامه های مربوط به ابوظبی میخوندم دیدم افیسر رو قانع کرده بودن البته انکارا هم بوده خیلی بستگی به افیسر داره.میشه دقیقا بنویسین توی توضیحات شناسنامتون چی نوشته؟

شماره کیس: 2010AS00028XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-29
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول: 2009-July
کارنت شدن کیس: july-2010
دریافت نامه دوم: 11-august
مصاحبه: Aug-23-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: elnaz295
(2010-09-21 ساعت 22:21)bluelady نوشته:  راستش من بر اساس سفرنامه دوستان ابوظبی اینو گفتم من انکارا که بودم شنیدم یه خانم و یه اقا فقط بخاطر اشتباه توی تاریخ تولد کیسشون رد شد. ولی دو مورد توی سفرنامه های مربوط به ابوظبی میخوندم دیدم افیسر رو قانع کرده بودن البته انکارا هم بوده خیلی بستگی به افیسر داره.میشه دقیقا بنویسین توی توضیحات شناسنامتون چی نوشته؟

سلام. راستش توي توضيحات شناسنامه نوشته که طبق نظر دادگاه و شماره پرونده فلان تاريخ تولد دارنده اين شناسنامه از 11 فروردين 1356 به 30 شهريور 1355 تغيير پيدا کرد.

منم توي ثبت نام اوليه زده بودم 30 مارس 1976 که ميشه 11 فروردين 1355!

اما توي فرماي اصلي نوشتم 21 سپتامبر 1976 که ميشه 30 شهريور 1355
خداييش هر کي اين اشتباه رو بکنه بايد بهش جايزه داد!!! آخه يکي نيست بگه بابا تو مگه شناسنامت کنار دستت نيست چرا اشتباه ميزني؟ واقعا شاهکاره!
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: rayan.s ، elnaz295
اگه توی توضیحات اینو نوشته مشکلی نیست من هم پسوند فامیلم رو برداشته بودم توی توضیحات بود ولی تمام مدارک تحصیلیم با همون پسوند بود. از نظر من مشکلی نداره به دارالترجمه بگین قسمت توضیحات رو براتون که ترجمه میکنه حتما Bold کنه امیدوارم مشکلی پیش نیاد ولی حتما ایشالله قبل قسم خوردن واسش توضیح بدین.

کمک
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه من یه مشکل اساسی دارم دو بار نامه ی اولم رو فرستادم ایمیل زدم به kccمیگه مچ نیست نمیدونم چیکار باید بکنم .چه اطلاعاتی مهم که باید درست باشه که درصورت غلط بودن میتونه مچ نشه؟از راهنمایی تون ممنون میشم Sad
(2010-09-22 ساعت 13:49)meysam_rsh نوشته:  کمک
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه من یه مشکل اساسی دارم دو بار نامه ی اولم رو فرستادم ایمیل زدم به kccمیگه مچ نیست نمیدونم چیکار باید بکنم .چه اطلاعاتی مهم که باید درست باشه که درصورت غلط بودن میتونه مچ نشه؟از راهنمایی تون ممنون میشم Sad

شما باید این سه تا اطلاعاتتون رو چک کنید:
1-کیس نامبرتون 2-اسپل نام نام خانوادگی 3-تاریخ تولد

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
پس جایزه ی منم بدین!!!
چون منم همین اشتباه رو کردم×!
با سلام به همه خصوصا مدیران سایت به خاطر زحمات ایشان در کمک به اعضا
من فرمهای اولیه ام را اوایل تیر ارسال کردم ولی فکر می کنم که شاید در ثبت نام اولیه، تاریخ تولد شوهرم را 1 یا 2 روز عقب یا جلو نوشتم اما تاریخ تولد خودم را درست نوشتم .چون هر موقع به kcc زنگ می زنم و این تاریخ را می گم ، جواب سوالهایم را می دهند. در فرمها هم همه ی تاریخها را چه ماله خودم و چه ماله شوهرم رو درست وارد کردم
با این حال به نظر شما آیا لازم است که به kcc ایمیل بزنم و مسئله را توضیح دهم و آیا لزم است کپی پاسپورت شوهرم را در این email ضمیمه کنم و اگه لازم است، یک نمونه sample را اگر در همین قسمت بگذارید ممنون می شوم

مرسی
شماره کیس:****2011AS0003
دریافت نامه قبولی: 2010/MAY/21
ارسال فرمهای سری اول: JUNE/27/2010
اعلام کارنت:JUNE 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:
مصاحبه:آنکارا
تاریخ دریافت
ورود به امریکا:1sep 2011
تشکر کنندگان:
(2010-09-22 ساعت 21:14)elnaz295 نوشته:  با سلام به همه خصوصا مدیران سایت به خاطر زحمات ایشان در کمک به اعضا
من فرمهای اولیه ام را اوایل تیر ارسال کردم ولی فکر می کنم که شاید در ثبت نام اولیه، تاریخ تولد شوهرم را 1 یا 2 روز عقب یا جلو نوشتم اما تاریخ تولد خودم را درست نوشتم .چون هر موقع به kcc زنگ می زنم و این تاریخ را می گم ، جواب سوالهایم را می دهند. در فرمها هم همه ی تاریخها را چه ماله خودم و چه ماله شوهرم رو درست وارد کردم
با این حال به نظر شما آیا لازم است که به kcc ایمیل بزنم و مسئله را توضیح دهم و آیا لزم است کپی پاسپورت شوهرم را در این email ضمیمه کنم و اگه لازم است، یک نمونه sample را اگر در همین قسمت بگذارید ممنون می شوم

مرسی

شما روز مصاحبه قبل قسم خوردن موضوع رو مطرح کنید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
به نظرم اول مطمئن بشید بعدا دنبال توضیح دادن باشید.اگر هم دوست دارید محکم کاری کنید به کی سی سی ایمیل بزنید توضیح بدید اونا نمیتونن چیزی رو درست کنن منظورم اشتباهات هست ولی ایمیلتون رو ضمیمه میکنن و قبل از قسم خوردن هم توضیح بدین

مرسی از راهنماییهاتون
شماره کیس:****2011AS0003
دریافت نامه قبولی: 2010/MAY/21
ارسال فرمهای سری اول: JUNE/27/2010
اعلام کارنت:JUNE 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:
مصاحبه:آنکارا
تاریخ دریافت
ورود به امریکا:1sep 2011
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز یه سوال. آیا فرستادن ای میل به KCC و توضیح اشتباهات واقعا ممکنه که تاثیر داشته باشه یا اینکه ما فقط اونا رو حساس می کنیم؟ و تقریبا بهشون می فهمونیم که پرونده ما رو با دقت بیشتر بررسی کنن؟ این سوال یکی دو روزه تو سر من ایجاد شده. گرچه خودم میل زدم و اشتباهی که توی تاریخ تولد بوده رو بهشون گزارش کردم. اما نمیدونم دیگه!
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
معلومه که تاثیر داره بهشون نشون میدین که میخواستین صادق باشین.من چند تا اشکال توی فرمهای ارسالی به کی سی سی داشتم که واسشون با توضیح ایمیل کردم روز مصاحبه دیدم با خودکار قرمز درستش کرده بود افیسره

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه من یه مشکل اساسی دارم دو بار نامه ی اولم رو فرستادم ایمیل زدم به kccمیگه مچ نیست نمیدونم چیکار باید بکنم .چه اطلاعاتی مهم که باید درست باشه که درصورت غلط بودن میتونه مچ نشه؟از راهنمایی تون ممنون میشم
نام و نام خانوادگی
شماره کیس نامبر
تاریخ تولد
اینا اگه اشتباه کرده باشین توی ثبت نام اولیه واستون میزنه مچ نیست

تشکر کنندگان: elnaz295 ، Donkey chance ، rayan.s ، User
(2010-09-23 ساعت 18:28)meysam_rsh نوشته:  سلام امیدوارم حالتون خوب باشه من یه مشکل اساسی دارم دو بار نامه ی اولم رو فرستادم ایمیل زدم به kccمیگه مچ نیست نمیدونم چیکار باید بکنم .چه اطلاعاتی مهم که باید درست باشه که درصورت غلط بودن میتونه مچ نشه؟از راهنمایی تون ممنون میشم

همونطور که bluelady عزیز گفتند باید کنترل کنی که کدام یک از موارد زیر رو اشتباه نوشتی موقع ثبت نام اولیه اینترنتی:
نام و نام خانوادگی
شماره کیس نامبر
تاریخ تولد

راه حل:

اگر پرینت فرم ثبت نام اولیه اینترنتی رو دارید با فرم هایی که فرستادید کنار هم بگذارید تا اشکال کار مشخص بشه.

در مرحله دوم اگر مشکلی در فرم ها پیدا نکردید و همه اپلاعات فرم ها با ثبت نام یکی بود، باید تلاش کنید با فرمت صحیح با کی سی سی مکاتبه کنید:
2011AS0000XXXX
last name:
firs name:
Date o Birth: MM/DD/YYYY
Country

دقت کنید که اطلاعات را دقیقا به شکل بالا ارسال کنید.
اگر باز هم جواب نگرفتید، جای نام و نام خانوادگی را عوض کنید و ایمیل بزنید.

یک راه حل میانبر هم وجود دارد. به سایت چک اینترنتی برنده شدن لاری مراجعه کنید و برنده شدن خودتون رو چک کنید. اونجا متوجه میشید که تاریخ تولد و نام خانوادگی که کی سی سی برای شما ثبت کرده دقیقا چی هست.
بعد با اون اطلاعات مکاتبه کنید و د نهایت جواب هر کدام از مراحل بالا را همینجا ارسال کنید تا راحت تر بتون راهنمایی کرد.
پیروز باشید
تشکر کنندگان: bluelady ، rayan.s ، elnaz295

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان