کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیدا کردن همسفر
سلام دوستان کسی تو دالاس و کالیفرنیا احتیاج به همخونه نداره؟ (فبریه وارد میشم-اواخر بهمن)
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-25 ساعت 19:40)pouyasanat نوشته:  
(2015-12-24 ساعت 00:54)shekari نوشته:  با عرض سلام خدمت تمامی عزیزان این تاپیک،

بنده 27 سالمه و مجرد هستم،فارغ التجصیل رشته مهندسی برق هستم ،به دنبال یک همخونه آقا در لاس وگاس هستم، از دوستان عزیز اگر کسی مایل به همخونه شدن در لاس وگاس هستش لطفا به بنده پیام خصوصی بده.

ممنونم
سلام دوست عزیز شما کی تشریف میبرید؟

سلام، من اواخر ژانویه قصد دارم برم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-26 ساعت 11:54)shekari نوشته:  

بنده 27 سالمه و مجرد هستم،فارغ التجصیل رشته مهندسی برق هستم ،به دنبال یک همخونه آقا در لاس وگاس هستم، از دوستان عزیز اگر کسی مایل به همخونه شدن در لاس وگاس هستش لطفا به بنده پیام خصوصی بده.

ممنونم

من هم اواخر فبریه لاس وگاس هستم.
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام خدمت تمامی عزیزان این تاپیک،

بنده 27 سالمه و مجرد هستم،به دنبال یک همخونه آقا در لاس وگاس هستم، از دوستان عزیز اگر کسی مایل به همخونه شدن در لاس وگاس هستش لطفا به بنده پیام خصوصی بده.

ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-26 ساعت 11:54)shekari نوشته:  

بنده 27 سالمه و مجرد هستم،فارغ التجصیل رشته مهندسی برق هستم ،به دنبال یک همخونه آقا در  لاس وگاس هستم، از دوستان عزیز اگر کسی مایل به همخونه شدن در لاس  وگاس هستش لطفا به بنده پیام خصوصی بده.

ممنونم

مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان منم هم آخر فبريه ميام لاس وگاس ، دنبال همخونه ميگردم ، رشته برق هستم.
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من برای مدت یکماه از تاریخ 14 اسفند دنبال هم اتاقی یا جای ارزون در لس انجلس هستم دوستان اگر سراغ داشتید اطلاع بدید.
سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان: dokhtar_irooni
(2016-01-29 ساعت 19:19)farshid sobhani نوشته:  سلام به همگی
من برای مدت یکماه از تاریخ 14 اسفند  دنبال هم اتاقی یا جای ارزون در لس انجلس هستم دوستان اگر سراغ داشتید اطلاع بدید.
سپاسگزارم

سلام دوستان من هم اواخر اسفند میام لس انجلس دنبال یک اتاق یا همخونه میگردم برای مدت کوتاه
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-29 ساعت 20:58)pouyasanat نوشته:  
(2016-01-29 ساعت 19:19)farshid sobhani نوشته:  سلام به همگی
من برای مدت یکماه از تاریخ 14 اسفند  دنبال هم اتاقی یا جای ارزون در لس انجلس هستم دوستان اگر سراغ داشتید اطلاع بدید.
سپاسگزارم

سلام دوستان من هم اواخر اسفند میام لس انجلس دنبال یک اتاق یا همخونه میگردم برای مدت کوتاه

سلام من هم اواخر اسفند از واشنگتن ميام لس آنجلس و دنبال خونه يا همخونه ميگردم شايد بتونيم با هم خونه بگيريم.لطفا پيام يا ايميل بديد. متشكرم
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من 4 مارچ عازم لس انجلس هستم برای مدت یکماه دوستان اگر کسی هم اتاقی خواست خبر بدید ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان شدیدا به کمک نیاز دارم. من دو ماهه که وارد آمریکا شدم گرین کارتم هنوز نیومده و بیمه ندارم و متاسفانه دچار دیسک کمر شدم و شدیدا درد دارم و امکان تهیه قرص رو هم تا بیمه نداشته باشم نیست کسانی که به همین زودی راهی آمریکاهستن خواهشن اگر امکان آوردن مقدار کمی داروهام رو دارن لطفا بهم خبر بدن تا به خانوادم بگم براشون پست کنن و باز اینجا ایشون برای من پست کنن. پیشاپیش ممنون از لطف همگی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-23 ساعت 20:14)sang نوشته:  سلام دوستان شدیدا به کمک نیاز دارم. من دو ماهه که وارد آمریکا شدم گرین کارتم هنوز نیومده و بیمه ندارم و متاسفانه دچار دیسک کمر  شدم و شدیدا درد دارم و امکان تهیه قرص رو هم تا بیمه نداشته باشم نیست کسانی که به همین زودی راهی آمریکاهستن خواهشن اگر امکان آوردن مقدار کمی داروهام رو دارن لطفا بهم خبر بدن تا به خانوادم بگم براشون پست کنن و باز اینجا ایشون برای من پست کنن. پیشاپیش ممنون از لطف همگی
سلام
شما هر گونه دارویی که نیاز دارید به بستگان بگویید از ایران براتون ارسال کنند نحوه ارسال پس از تهیه دارو به گمرک پست مراجعه کرده و پس از تایید پزشک پست داروها را برایتان ارسال میکنند
پاسخ
تشکر کنندگان: sang
ممنون از شما که اطلاع دادین من اصلا خبر نداشتم فقط از طریق دی اچ ال پی گیری کرده بودیم که اونم فقط کاغذ و مدارک قبول میکنن برای آمریکا. و یک سوال اینکه از مدت زمانی که به دستم برسه اطلاعی دارین؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-27 ساعت 00:57)پرستو نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 20:14)sang نوشته:  سلام دوستان شدیدا به کمک نیاز دارم. من دو ماهه که وارد آمریکا شدم گرین کارتم هنوز نیومده و بیمه ندارم و متاسفانه دچار دیسک کمر  شدم و شدیدا درد دارم و امکان تهیه قرص رو هم تا بیمه نداشته باشم نیست کسانی که به همین زودی راهی آمریکاهستن خواهشن اگر امکان آوردن مقدار کمی داروهام رو دارن لطفا بهم خبر بدن تا به خانوادم بگم براشون پست کنن و باز اینجا ایشون برای من پست کنن. پیشاپیش ممنون از لطف همگی
سلام
شما هر گونه دارویی که نیاز دارید به بستگان بگویید از ایران براتون ارسال کنند نحوه ارسال پس از تهیه دارو به گمرک پست مراجعه کرده و پس از تایید  پزشک پست داروها را برایتان ارسال میکنند
دوست عزیز واقعا ممنونم از لطفتون من واقعا از این امکان پست اطلاعی نداشتم الا سرچ کردم دیدم بله امکانش وجود داره
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh jan
(2016-02-27 ساعت 01:59)sang نوشته:  ممنون از شما که اطلاع دادین من اصلا خبر نداشتم فقط از طریق دی اچ ال پی گیری کرده بودیم که اونم فقط کاغذ و مدارک قبول میکنن برای آمریکا. و یک سوال اینکه از مدت زمانی که به دستم برسه اطلاعی دارین؟؟؟؟؟

سلام
از روز ارسال بستگی داره معمولا 12 روز تا 17 روز طول میکشه ولی جدیدآ دوستان که ارسال داشتند گفتند یک هفته ای رسیده و شما میتوانید با داشتن کد رهگیری مرسوله را پیگیری کنید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان