کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2010-10-13 ساعت 19:38)kaveh1979 نوشته:  سلام به همگی

خواستم بپرسم هر سال زمان ثبت نام تقریبآ 28 روزه؟؟ یا امسال زمان کم شده؟؟

اخه من یادمه پارسال اواخر ابان ثبت نام کردم!

ممنون

کاوه جان امسال کم شده. به ویزات سلام برسونTongue

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: kaveh1979
من فامیلیم پسوند داشت و تو قسمت middle name وارد کردم بعد این تاپیک رو دیدم که نوشته بود نباید تو قسمت middle name چیزی وارد کنید
حالا با مشکل مواجه میشه ثبت نام من؟
تشکر کنندگان:
دوستان من که ویندوز 7 دارم که اینتنت اکسپلوررش 8 هست حتی اون xp ها هم با سرویس پک اینترنت اکسپلوررشون شده 8. به نظرتون چه میشه کرد؟چون فقط 6 و 7 رو قبول میکنه.
تشکر کنندگان:
(2010-10-14 ساعت 15:37)satellite نوشته:  دوستان من که ویندوز 7 دارم که اینتنت اکسپلوررش 8 هست حتی اون xp ها هم با سرویس پک اینترنت اکسپلوررشون شده 8. به نظرتون چه میشه کرد؟چون فقط 6 و 7 رو قبول میکنه.
مشکلی نداره من با 8 فرستادم. دوستان هم که اینجا با فایرفاکس هم فرستاده اند بعضا".

تشکر کنندگان:
(2010-10-14 ساعت 15:47)ary نوشته:  
(2010-10-14 ساعت 15:37)satellite نوشته:  دوستان من که ویندوز 7 دارم که اینتنت اکسپلوررش 8 هست حتی اون xp ها هم با سرویس پک اینترنت اکسپلوررشون شده 8. به نظرتون چه میشه کرد؟چون فقط 6 و 7 رو قبول میکنه.
مشکلی نداره من با 8 فرستادم. دوستان هم که اینجا با فایرفاکس هم فرستاده اند بعضا".

خب حتما دلیلی داشته که گفتن با 6 و 7. الکی که نمیان بنویسن؟
درسته که دوستان مشکلی ندیدن ولی شاید در اطلاعات رسیده شده به سرور آن ها تفاوتی ایجاد شده باشه.بیحود که نمیاد بنویسن.
تشکر کنندگان:
(2010-10-14 ساعت 16:39)satellite نوشته:  

درسته که دوستان مشکلی ندیدن ولی شاید در اطلاعات رسیده شده به سرور آن ها تفاوتی ایجاد شده باشه.بیحود که نمیاد بنویسن.
خب اگر اینقدر براتون مهمه از ویندوزی با ie 6,7 برای ثبت نام استفاده کنید
xp با sp2 یا بدون سرویس پک
تشکر کنندگان:
(2010-10-14 ساعت 17:25)ary نوشته:  
(2010-10-14 ساعت 16:39)satellite نوشته:  

خب اگر اینقدر براتون مهمه از ویندوزی با ie 6,7 برای ثبت نام استفاده کنید
xp با sp2 یا بدون سرویس پک

ممنون ولی من تنها فکر خودم نیستم.البته خودم هم دسترسی به XP ندارم. میخام بچه ها نظر بدن اگه واجبه کسی از فایرفاکس و غیره استفاده نکنه.البته اگر براشون مهم باشه.
تشکر کنندگان:
من فامیلیم پسوند داشت و تو قسمت middle name وارد کردم بعد این تاپیک رو دیدم که نوشته بود نباید تو قسمت middle name چیزی وارد کنید
تشکر کنندگان:
سلام به همگی

دوستان من یادم نیست دقیق اما فکر کنم شهر تولدم را اشتباه نوشتم. اگه در قرعه کشی برنده بشم دیگه نمیتونم کاری بکنم؟؟

قسم مي خورم كه توي اين عالم يك خبري هست!!
تشکر کنندگان:
(2010-10-14 ساعت 22:38)mahdi1 نوشته:  من فامیلیم پسوند داشت و تو قسمت middle name وارد کردم بعد این تاپیک رو دیدم که نوشته بود نباید تو قسمت middle name چیزی وارد کنید

(2010-10-14 ساعت 22:51)barcelona نوشته:  سلام به همگی

دوستان من یادم نیست دقیق اما فکر کنم شهر تولدم را اشتباه نوشتم. اگه در قرعه کشی برنده بشم دیگه نمیتونم کاری بکنم؟؟

دوستان من كه تاپيك ها سالهاي قبل خوندم ...فهميدم كه اين ها اصلا مهم نيست . اين اشتباهات موجب حذف شدن كيس از لاتاري نميشه . ميشه بعد از برنده شدن با KCC مكاتبه كرد و اشكال رو بر طرف كرد . من تو تاپيك ها يه مشكلاتي ديدم ...اما باز هم دوستان تونستند ويزا بگيرند .
بدرود
در دنيا دو جور آدم وجود داره:
آدمهای خوب و بد. آدمای خوب شبا خیلی خوب می‌خوابن، اما آدمای بد ... می‌دونن كه از ساعات شب استفاده‌های بهتری هم می‌شه كرد.
وودی آلن
تشکر کنندگان: kaveh1979
خیلی متشکرم
تشکر کنندگان:
سلام تا کی وقت داریم تو لاتاری شرکت کنیم ؟؟؟
2013 I WIN
تشکر کنندگان:
Question 
با سلام
من برای پدر و مادرم هم می خواهم اقدام کنم لطفا من را راهنمائی کنید که من و برادرم هر دو بالای 21 سال سن داریم ایا برای پدر و مادرم در قسمت تعداد فرزندان باید ذکر کنم 2 یا اصلن چیزی ننویسم
پرسش دومم هم این است که واحد 2 شرقی را چگونه به انگلیسی بنویسم
با سپاس
تشکر کنندگان:
سلام
فقط می خواستم یه تشکر ویژه داشته باشم از همه مدیران و کاربران فعال این سایت
من چند سوال داشتم از جمله پر کردن قسمت اسم میانی، نحوه صحیح ارسال عکس، In Care Of، نحوه صحیح وارد کردن آدرس، مرحله ششم فرم و ... که ترجیح دادم اول مطالب این تاپیک و تاپیکهای مهم این بخش رو مطالعه کنم و بعد سوالاتم رو مطرح کنم که خوشبختانه به جواب همه سوالاتم رسیدم تازه اطلاعات کاملتری هم تونستم بدست بیارم
باز هم از دوستانی که در این سایت زحمت میکشن نهایت تشکر رو دارم
ضمنا از دوستان تازه کار هم میخوام تا اول مطالب این تاپیک رو مطالعه کنند ، اگه به جواب نرسیدن اونوقت سوالشونو مطرح کنن
درود
تشکر کنندگان: kianoush ، rayan.s
سلام
من امروز برای خودم و همسرم ثبت نام کردم.
بعد از اومدن صفحۀ Confirmation Number که مربوط به خودم بود صفحه اینترنت هنگ کرد و برنامه اینترنت اکسپلورر کامل بسته شد.البته مشخصات خودم رو قبلش save کردم.
میخواستم مطمئن بشم برای پروسه ثبت نام من مشکلی که پیش نمیاد؟
از دوستان با تجربه خواهشمندم یه راهنمایی بنده رو بفرمایند.
تشکر کنندگان: yek_mosafer

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان