کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
سلام به دوستان همیشه در صحنه!
من اخراجی دانشگاه در مقطع کاردانی هستم بعد از انصراف وارد یک موسسه شدم و موزیک خوندم و مدرک معلمی ساز رو گرفتم.Cool مدرک یک گواهینامه هست نه یکجور فوق دیپلم یا لیسانس!البته این گواهی مورد تایید وزارت علوم هست و مهر وزارت علوم رو داره Wink!لطفاً بفرمایید کدام وضعیت تحصیلی مربوط به من هست؟!
با تشکر
You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 03:36)meysi نوشته:  سلام به دوستان همیشه در صحنه!
من اخراجی دانشگاه در مقطع کاردانی هستم بعد از انصراف وارد یک موسسه شدم و موزیک خوندم و مدرک معلمی ساز رو گرفتم.Cool مدرک یک گواهینامه هست نه یکجور فوق دیپلم یا لیسانس!البته این گواهی مورد تایید وزارت علوم هست و مهر وزارت علوم رو داره Wink!لطفاً بفرمایید کدام وضعیت تحصیلی مربوط به من هست؟!
با تشکر

گزینه دیپلم رو انتخاب کن و بعد قبولیم به اخراجت در فوق دیپلم اشاره نکن.
(2010-10-06 ساعت 00:48)Lyas نوشته:  سلام کسی که سال 4 رشته پزشکیه واسه آخرین مدرک تحصیلی کدوم گزینه رو باید بزنه؟ some doctorate level courses??????????

شما جایی پرسیدی سید محمد رو به انگلیسی چطور مینویسن حالا میگی دانشجوی سال 4 پزشکی چه گزینه ایی رو بزنه؟ شما از طرف دیگران سوال میکنید؟ یا واقعا" دانشجوی سال 4 ام پزشکی هستید؟

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: meysi
سلام جناب rayan
من اسمم سید محمده،بله خودم سال 4 پزشکیم.قبلا هم سوال مربوط به مدرک تحصیلی رو پرسیدم دوستان گفتن بزن some doctorate level courses.میخواستم مطمئن بشم که همینو بزنم یا نه،لطفا اگه میشه اسپل درست اسمم رو هم بگید
ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 12:01)Lyas نوشته:  سلام جناب rayan
من اسمم سید محمده،بله خودم سال 4 پزشکیم.قبلا هم سوال مربوط به مدرک تحصیلی رو پرسیدم دوستان گفتن بزن some doctorate level courses.میخواستم مطمئن بشم که همینو بزنم یا نه،لطفا اگه میشه اسپل درست اسمم رو هم بگید
ممنون

اگه گذرنامه دارید که عین همون بنویسین اگه هم ندارید بنویسین seyed mohammad بعد هم یادتون باشه وقتی درخواست گذرنامه می کنید تو فرمش دقیقاً همینو بنویسید
تشکر کنندگان:
اونوقت واسه اين some university courses وقتي که قبول شديم بايد

بريم از دانشگاه گواهي بگيريم که مثلا nتا واحد پاس کرديم ، بعد اونو ببريم

ترجمه کنيم ؟ کافيه ؟
تشکر کنندگان:
سلام
من سال 6 پزشکی هستم و سال پیش که از بچه ها پرسیدم همه گفتن باید some university coursesرو بزنم
اما الان تو این تاپیک همه می گن some doctorate level courses
خلاصه که ما بالاخره نفهمیدیم تکلیفمون چیه ؟!!
اگه قراره بعدا که خدا بخواد و برنده شدیم مدرک ارائه بدیم که مثلا انقدر واحد و در این رشته خوندیم که خوب دانشگاهای پزشکی همچین چیزی به آدم نمی دن، حتی گواهی اشتغال به تحصیل هم به من نمی دن! بهتر نیست بزنم دیپلم که بعدا بتونم کپی شو که دارم براشون ببرم؟؟؟

اصلا نمی دونم اینا به چه صورته :دی
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 08:35)rayan.s نوشته:  [quote='meysi' pid='79917' dateline='1286319977']
سلام به دوستان همیشه در صحنه!
با تشکر

گزینه دیپلم رو انتخاب کن و بعد قبولیم به اخراجت در فوق دیپلم اشاره نکن.

آیا گزینه 'some university course' بهتر نیست! که انتخاب کنم؟چون تو یه موسسه که مهر وزارت علوم داره درس خوندم مدرکشم گرفتم!!!
You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
تشکر کنندگان:
آقا یکی جواب مارو بده لطفا.چون چند نفر همین سوالو داشتن که بالاخره باید واسه یه دانشجوی پزشکی،some doctrate level courses رو انتخاب کرد یا some university courses????
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز
من چند تا سوال داشتم ممنون ميشم اگه جوابمو بديد
1-براي كسي كه مدرك ليسانسش و گرفته بايد بزنه University Degree؟ يا چيز ديگه
2-كسي كه مدرك فوق ديپلمشو گرفته چي بايد بزنه اون هم بايد همين رو بزنه؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 17:43)golpar نوشته:  سلام دوستان عزيز
من چند تا سوال داشتم ممنون ميشم اگه جوابمو بديد
1-براي كسي كه مدرك ليسانسش و گرفته بايد بزنه University Degree؟ يا چيز ديگه
2-كسي كه مدرك فوق ديپلمشو گرفته چي بايد بزنه اون هم بايد همين رو بزنه؟

طبق قوانین سایت قبل از طرح سوال مطالب تایپیک رو باید مطالعه کنید. جواب سوالات شما در ارسالهای قبل داده شده.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 17:04)Lyas نوشته:  آقا یکی جواب مارو بده لطفا.چون چند نفر همین سوالو داشتن که بالاخره باید واسه یه دانشجوی پزشکی،some doctrate level courses رو انتخاب کرد یا some university courses????
سلام استرس شما برای پر کردن صحیح فرم ثبت نام کاملا قابل درک هستش برای همین پیشنهاد میکنم مطالب موجود در تاپیکهای 2012 رو با دقت بیشتری بخونین و لطفا برای ثبت نام عجله نکنید چون اگه اطلاعات اشتباه وارد کنین دیگه قابل برگشت نیست .
در مورد سوالتون باید بگم که اگه با دقت تمامی گزینه ها رو مطالعه کنین متوجه میشین که در مورد دانشجوی دوره دکتری گزینه ای منطبق تر از some doctrate level courses وجود نداره - موفق باشید
تشکر کنندگان: rayan.s ، Lyas
سلام آخه پزشکی دوره ی دکتری به اون معنی که اینها منظورشونه نیست
پزشکی در خارج از ایران نوعی فوق لیسانسه و اونها چیزی به اسم دکتری حرفه ای مثل ما ندارند و کلا هم این هفت سال ما معادل لیسانس و فوق اونها میشه نه دکتری

بعدم تا اخر هفت سال آخرین مدرک ماها دیپلمه و معادل لیسانس هم مدرک بهمون نمی دن
به نظر من some doctrate level courses که اصلا مربوط به پزشکی نمی شه (تو لیستی هم که چند پست قبل یکی از دوستان زحمت کشیده و نوشته بودن چیزی به اسم Doctor of medicin نبود)
حالا می مونه بین دیپلم یا چند واحد دانشگاهی
که اینم بستگی به این داره که بشه در آخر از دانشگاه نامه ای گرفت که جند واحد گذروندیم یا نه
تشکر کنندگان: rayan.s
(2010-10-06 ساعت 18:13)OMID_R نوشته:  
(2010-10-06 ساعت 17:04)Lyas نوشته:  آقا یکی جواب مارو بده لطفا.چون چند نفر همین سوالو داشتن که بالاخره باید واسه یه دانشجوی پزشکی،some doctrate level courses رو انتخاب کرد یا some university courses????
سلام استرس شما برای پر کردن صحیح فرم ثبت نام کاملا قابل درک هستش برای همین پیشنهاد میکنم مطالب موجود در تاپیکهای 2012 رو با دقت بیشتری بخونین و لطفا برای ثبت نام عجله نکنید چون اگه اطلاعات اشتباه وارد کنین دیگه قابل برگشت نیست .
در مورد سوالتون باید بگم که اگه با دقت تمامی گزینه ها رو مطالعه کنین متوجه میشین که در مورد دانشجوی دوره دکتری گزینه ای منطبق تر از some doctrate level courses وجود نداره - موفق باشید

ممنون و متشکر
تشکر کنندگان:
با تشکر از جناب OMID_R اگه برنده شدیم اون وقت ثابت کردن اینکه ما some doctorate level courses رو گذروندیم مشکل ساز نمیشه ؟ با توجه به اینکه شاید دانشگاه واسه ارائه این مدرک همکاری نکنه
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 21:12)Lyas نوشته:  با تشکر از جناب OMID_R اگه برنده شدیم اون وقت ثابت کردن اینکه ما some doctorate level courses رو گذروندیم مشکل ساز نمیشه ؟ با توجه به اینکه شاید دانشگاه واسه ارائه این مدرک همکاری نکنه

تو رو خدا هر جوابی داده میشه یه چیزی ازتوش در میارید. خوب هر چی دوست داری بزن.بهت قول میدم به دانشجوی سال 4ام پزشکی که نمیتونه " سید محمد " رو به انگلیسی بنویسه گیر ندن که چی انتخاب کرده.

تشکر کنندگان: OMID_R

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان