کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: بنظر شما بهترين شغل براي مهاجرت كدام است؟
پزشكي و دندانپزشكي
10.05%
22 10.05%
مهندسي كامپيوتر و فناوري اطلاعات (نرم افزار ، سخت افزار ، IT، مخابرات و...)
28.31%
62 28.31%
ساير مهندسي ها (برق ، مكانيك ، عمران ، معماري و...)
15.07%
33 15.07%
زير مجموعه هاي پزشكي (هوشبري ، داروسازي ، پرستاري ، اتاق عمل و...)
5.02%
11 5.02%
حقوق ، علوم سياسي و قضايي ، وكالت
1.83%
4 1.83%
هنر (تئاتر ، نقاشي ، طراحي و...)
8.22%
18 8.22%
زبان (مترجمي ، زبان و ادبيات انگليسي و فارسي و...)
4.57%
10 4.57%
رشته هاي فني متفرقه (لوله كشي ، سيم كشي ، نصاب و...)
20.09%
44 20.09%
رشته هاي ديگر و ساير مشاغل (لطفا در تاپيك توضيح دهيد)
6.85%
15 6.85%
مجموع 219 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين مشاغل براي مهاجرت
سلام به همهی فعلات تاپیک .
من مقیم و سیتی زن کشور دانمارک هستم و حدو 14 ساله که دانمارک زندگی میکنم به همراه شوهر و پسره 4 ساله ام . مدیر خانه ی سالمندان هستم ممنون میشم کسی در این مورد کار اگر اظلاعای داره برام بنویسه .
اصلا برای من کار هست ؟ خیلی دوست دارم اطلاعات داشته باشم .
ممنون میشم راهنمایی کنید .
در ضمن برای شروع به کار در آمریکا میشه با پاسپورت دانمارکی شروع کرد و یا نه حتما باید درخواست گرین کارت کنیم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، romance33
(2012-12-19 ساعت 22:15)Sanazdk نوشته:  در ضمن برای شروع به کار در آمریکا میشه با پاسپورت دانمارکی شروع کرد و یا نه حتما باید درخواست گرین کارت کنیم ؟

با پاسپورت اروپا نمی تونین امریکا کار کنین.ما پیشنهاد ماموریت کاری داشتیم ولی گرفتن اجازه کار تو امریکا خیلی دردسر و دوندگی داشت بی خیالش شدیم
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، ParsTrader ، Tomas ، Dr Sara ، romance33 ، afshin4749
سلام دوستان
میتونید از راهنمایی این دوستمون استفاده کنید.
(2012-12-28 ساعت 09:06)vm1974 نوشته:  سلام
من تقریبا 4 ماه است اومدم هیوستون. و دقیقا ظرف 30 روز (از زمانی که برای کار پیدا کردن اقدام کردم) کار مطابق با سلیقه و معیارهای مناسب خودم پیدا کردم. روش کار پیدا کردن من هم اینچنین بود:
1- ابتدا از یکی از دوستانی که در آمریکا و کانادا در زمینه کاریوقیقا مطابق کار من مشغول است خواستم مهارتهای مهم کار در این کشور رو برام توضیح داد.
2- در سایتهای Indeed و career builder عضو شدم.
3- رزومه های مشابه شغل خودم رو که صاحبان آنها اولا آمریکایی بودن دوما در اینجا تحصیل کرده بودن سوما سابقه کار در شرکتهای معتبر داشتند رو از این سایتها دانلود کردم.
4- اسامی شرکتهای معتبر نفت و گاز را از سایت http://enr.construction.com/toplists گرفتم.
5- با توجه به اطلاعات بند 4 به وب سایت 10-15 شرکت برتر اینجا رفتم و شرح شغل مرتبط با کارم را از قسمت مربوط به استخدام در وب سایتشون گرفتم.
6- جملات / مهارتها / لغات کلیدی مشترک بین موارد 5 و 3 رو درآوردم.
7- رزومه خودم را با استفاده از موارد بند 6 بازنویسی کردم.
8- رزومه ام را در تمامی 10-15 شرکت برتر آپلود کردم.
9- به 2 نفر ایرانی هم که در 2 شرکت نفتی بزرگ کار میکردند رزومه ام را دادم تا به منابع انسانی شرکتشون بدهند.
کارهای فوق 10 روز طول کشید ( از صبح تا شب تو کتابخونه یا منزل)
ظرف 2 هفته بعد از ارسال رزومه ها تقریبا تمام جاهایی که اپلای کردم جواب دادند (رد یا قبول) که نشون میده رزومه خوب تنظیم شده بود که تونست از نرم افزارهای بررسی رزومه جواب بگیره. بعدش با 4 تا از شرکتها قرار مصاحبه گذاشتم و هر 4 تا یک هفته پس از مصاحبه پیشنهادهای خودشون رو ارسال کردند و منهم اونی که برام مناسب تر بود رو انتخاب کردم.

اینها رو نوشتم که ادای دین به سایت کرده باشم. امیدوارم مفید باشه.

یا حق!
پاسخ
سلام
این هم آمار جدید
http://finance.yahoo.com/news/the-colleg...49790.html
موفق باشید
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: rezagh ، Tomas ، rouzbehdarvishi ، parsush ، Rouzbeh1976 ، romance33
رشته ریاضی - دبیری ریاضی
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-12-28 ساعت 10:24)mehdiii نوشته:  سلام دوستان
من تقریبا 4 ماه است اومدم هیوستون. و دقیقا ظرف 30 روز (از زمانی که برای کار پیدا کردن اقدام کردم) کار مطابق با سلیقه و معیارهای مناسب خودم پیدا کردم. روش کار پیدا کردن من هم اینچنین بود:
1- ابتدا از یکی از دوستانی که در آمریکا و کانادا در زمینه کاریوقیقا مطابق کار من مشغول است خواستم مهارتهای مهم کار در این کشور رو برام توضیح داد.
3- رزومه های مشابه شغل خودم رو که صاحبان آنها اولا آمریکایی بودن دوما در اینجا تحصیل کرده بودن سوما سابقه کار در شرکتهای معتبر داشتند رو از این سایتها دانلود کردم.
4- اسامی شرکتهای معتبر نفت و گاز را از سایت http://enr.construction.com/toplists گرفتم.
5- با توجه به اطلاعات بند 4 به وب سایت 10-15 شرکت برتر اینجا رفتم و شرح شغل مرتبط با کارم را از قسمت مربوط به استخدام در وب سایتشون گرفتم.
9- به 2 نفر ایرانی هم که در 2 شرکت نفتی بزرگ کار میکردند رزومه ام را دادم تا به منابع انسانی شرکتشون بدهند.
ظرف 2 هفته بعد از ارسال رزومه ها تقریبا تمام جاهایی که اپلای کردم جواب دادند (رد یا قبول) که نشون میده رزومه خوب تنظیم شده بود که تونست از نرم افزارهای بررسی رزومه جواب بگیره. بعدش با 4 تا از شرکتها قرار مصاحبه گذاشتم و هر 4 تا یک هفته پس از مصاحبه پیشنهادهای خودشون رو ارسال کردند و منهم اونی که برام مناسب تر بود رو انتخاب کردم.

یا حق!

سلام دوست عزیز . اگه ممکنه رزومتونو برای انجمن به اشتراک بزارین . ممنون و تبریک میگم
پاسخ
تشکر کنندگان: HELIAA ، nasam
(2012-06-08 ساعت 21:50)sib 24 نوشته:  
(2012-06-08 ساعت 14:39)kamkam نوشته:  درامدشغل پرستاری چقدر است؟

تا اونجائی که میدونم در ایالات تگزاس سالی ۱۲۰ هزار دلار

باسلام
گیرآوردنش توتگزاس چطوره؟بایددوره خاصی راطی کرده باشی؟مدت دوره اش چندوقته؟
درهمه رده های پرستاری درآمدش دراین حده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
باید در امتحان مربوطه RN قبول بشین و نمره تافل هم داشته باشید اینا خودش دو سه سال طول میکشه.
پاسخ
(2013-05-10 ساعت 23:08)rainyboy نوشته:  
(2012-12-28 ساعت 10:24)mehdiii نوشته:  سلام دوستان

یا حق!

سلام دوست عزیز . اگه ممکنه رزومتونو برای انجمن به اشتراک بزارین . ممنون و تبریک میگم

سلام دوستمحترم ممنون ازينكه تجربه با ارزشتو شير كردي. اگه ميشه رزومه خودتو يا مشابه برامون بزار. سپاس فراوان. كمك خيلي بزرگي متونه باشه. من خودم كارم برنامه ريزي و كنتول پروژه هست.
case #:3Xxx. Yrv. Mar. => AP. Recent Updates on 8,12,15Aug
پروفایل دونفره Rolleyes Rolleyes
موطن آدمي را بر هيچ نقشه ای نشاني نيست. . . موطن آدمي تنها در قلب كسانيست كه دوستش مي دارند. .
پاسخ
تشکر کنندگان: Majid_LA ، romance33
دوستان من آرایشگر هستم سابقه ی کاریم هم زیاد نیست(کمتر از یک سال)ولی کارم حرفه ای هم آرایشگری موی خانمها و هم آقایان و حدود $20.000
هم پول دارم زبانم هم عالی هستش و دیپلم گرافیک هم هستم آیا با این شرایط میتونم در آمریکا مشغول کار بشم و پول خوبی در بیارم؟
(از طریق ازدواج میخواهم اقامت آمریکا رو بگیرم آیا میتوانم با ویزای توریستی اقدام به رفتن بکنم و بعد اونجا ازدواج بکنم؟)
از دوستان گل خواهشمندم یک راهنمایی بفرمان این بنده ی حقیر رو.
پاسخ
ای بابا
انگار اونجا مثل ایران پزشکی رو خیای شغل بالایی نمیدونن
درسته؟!
روان پزشکی psychiatry چطوره اونجا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . اجاره کردن مغازه و پیتزا فروشی زدن به طور کلی از نظر شما چه طوری هست.
پاسخ
بچه ها منم رشته م عمرانه اما راستش مي ترسم توي زمينه ي رشته ي خودم اپلاي بدم
زبانم خوبه اما نه در حد زبان تخصصي و سطح مهارت رشته ي عمران
$$Case num : 50
Interview date :14march2013
3people are cleared and 1 person is pending
Live in seattle
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2013-08-28 ساعت 04:02)alisarvareharchiabi نوشته:  سلام . اجاره کردن مغازه و پیتزا فروشی زدن به طور کلی از نظر شما چه طوری هست.

سلام علی آقا تا جایی که میدونم برادر شوهر من هم همچین پیشنهادی رو به همسر من داده بود و اونجور که میگفت با 35000$ میشه یه کارایی کرد.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، pari pariaaa ، حاجی واشنگتن
(2011-07-10 ساعت 03:43)shamim نوشته:  من چند ماهی هست که آمدم آمریکا مشکل اصلی من در پیدا کردن کار زبان هست.. ...................
دوست عزیزم ،
حق با شماست . لازمه کار در کشور آمریکا ، زبان این کشوره . اما این دلیلی نمیشه که شما کار پیدا نکنید و یا اینکه زبان رو به سبک ایران یاد بگیرید . توصیه من به شما و همه دوستانی که از نظر زبان انگلیسی ضعیف هستن و یا قادر به مکالمه نیستن فقط حفظ کردن جملات روزمره هستش و نه لغت !!! سعی کنید در ابتدا مکالمات روزمره رو که مردم با هم رد و بدل میکنن رو یادداشت و با خودتون بلند بلند تکرار کنید تا به ضمیر ناخودآگاه تون رسوخ کنه . لازم هم نیست بدونید که تک تک لغات اون چه معنی میده !!! بعداً خودتون متوجه میشید . فقط بدونید که منظور این جمله در کل چیه ؟!! . بعد از مدتی متوجه میشید که هم گرامرتون خوب شده و هم دیگه میفهمید که مردم چی میگن . برای قدرتمند تر شدن زبان در راستای رشته تحصیلی و کاریتون ، میتونید مقالات رو در این زمینه مطالعه و یا فیلمهای یوتیوب رو نگاه کنید و با داشتن یه مترجم الکترونیکی جیبی و یا مترجم گوگل لغاتش رو استخراج کنید و معنیش رو متوجه بشید . بنده خودم از نظر زبان انگلیسی همین مشکل رو داشته و دارم که خدا رو شکر به این طریق کلی مشکلاتم حل شده . گوش دادن به این سایت و تمریناتش هم بسیار بسیار موثره . این سایت مربوط به وزارت امور خارجه آمریکاست . امیدوارم که درسهای اونو خوب گوش بدین و خوب هم یاد بگیرید .موفق باشید .
http://www.usalearns.org/index/welcome.c...52a205cf91
پاسخ
تشکر کنندگان: pv-n ، romance33 ، s.s.h ، parastoo500 ، Lemony ، pari pariaaa ، حاجی واشنگتن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان