کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: بنظر شما بهترين شغل براي مهاجرت كدام است؟
پزشكي و دندانپزشكي
10.05%
22 10.05%
مهندسي كامپيوتر و فناوري اطلاعات (نرم افزار ، سخت افزار ، IT، مخابرات و...)
28.31%
62 28.31%
ساير مهندسي ها (برق ، مكانيك ، عمران ، معماري و...)
15.07%
33 15.07%
زير مجموعه هاي پزشكي (هوشبري ، داروسازي ، پرستاري ، اتاق عمل و...)
5.02%
11 5.02%
حقوق ، علوم سياسي و قضايي ، وكالت
1.83%
4 1.83%
هنر (تئاتر ، نقاشي ، طراحي و...)
8.22%
18 8.22%
زبان (مترجمي ، زبان و ادبيات انگليسي و فارسي و...)
4.57%
10 4.57%
رشته هاي فني متفرقه (لوله كشي ، سيم كشي ، نصاب و...)
20.09%
44 20.09%
رشته هاي ديگر و ساير مشاغل (لطفا در تاپيك توضيح دهيد)
6.85%
15 6.85%
مجموع 219 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين مشاغل براي مهاجرت
سلام

مهندس مخابرات Telecommunications کارش خوبه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: final destination ، shkhmo ، Tomas
من چند ماهی هست که آمدم آمریکا مشکل اصلی من در پیدا کردن کار زبان هست. هر کاری رو بخوای انجام بدی باید انگلیسی خوبی داشته باشی. من حتی دنبال کارهای مجانی و دوطلبانه هم گشتم ولی متاسفانه پیدا نکردم
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، maxsoulfly ، AvRiMcM ، frozen mind ، shkhmo ، mmonclrkao ، Tomas ، Dr Sara ، kopol
درود دوستان خوب ...
طبق آخرین اطلاعات ، بهترین شغلها در آمریکا عبارتند از »
سال 2010 ( البته گذشته )
معماری نرم افزار یا همان مهندسین نرم افزار Software Architect
دستیار پزشک Physician Assistant
مشاور مدیریت Management Consultant
فیزیوتراپیست Physical Therapist
مهندس محیط زیست Environmental Engineer
مهندس راه و ساختمان Civil Engineer
مدیریت بانک اطلاعاتی Database Administrator
مدیر فروش Sales Director
حسابدار قسم خورده Certified Public Accountant
مهندسی پزشکی Biomedical Engineer
--------------------------
سال2011
1. مهندسی نرم افزار
2. ریاضی دان ها
3. کارشناس بیمه
4. آمار گران
5. تحلیلگر سیستم های رایانه ای
6. هواشناسان
7. بیولوژیست ها
8. تاریخ نگاران (رشته های مختلف)
9. شنوایی سنجان
10. دندانپزشکان
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، farzad24 ، mitr.p ، OverLord ، maaref ، ravak ، sorena ، كاميلا ، shkhmo ، mmonclrkao ، battosai ، goody ، mahakk ، Tomas ، ninigolo ، Dr Sara ، rouzbehdarvishi
سلام
امکانش هست چند سایت معتبر کاریابی معرفی کنید بتونیم ثبت نام کنیم در صورت پیدا شدن کار بتونن گواهی کار ارائه بدن تا ما روز مصاحبه به مشکل بر نخوریم!چون اسپانسر درست وحسابی نداریم !گواهی کار میتونه کمک بکنه!؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، Tomas
با سلام،
اگر کارهای کامپیوتری بلد هستید، لطفاً تا زمان دارید، اول از همه زبان خودتون رو قوی کنین، چون آمریکا جای زبان قوی کردن نیست!
دوم اینکه شرکت هایی که در Silicon Valley
(San Jose, Mountain View, Palo Alto,...) هستند مثل گوگل، یاهو و تمامی شرکت های معروف و غیر معروف کامپیوتری،
به تخصص های زیر نیاز دارند و کافیه که رزومه ی شما توی این محور دور بزنه:
در وهله ی اول:
++C/C
Python
Java
C# .Net

وبهتره که اینها رو هم بلد باشین:
PHP
Javascript
پاسخ
اینم سطح درآمد مشاغل مختلف : http://www.bls.gov/oes/current/oes_nat.htm#00-0000
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: cmbt ، nimar123 ، MPU ، rad_95 ، smith ، ronmony ، shkhmo ، Tomas
با سلام
کار برای مهندسان مکانیک در آمریکا به چه صورت است؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، Tomas ، sepehr_si
ای بابا من شنیده بودم مهندسی عمران/راه و ترابری خیلی توی بلاد کفر آینده دار هست Sad
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، Tomas ، Dr Sara
بچه ها كسي از مهندسي عمران چيزي نگفت !
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، Tomas ، joody
درامدشغل پرستاری چقدر است؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ronmony ، shkhmo ، Tomas
(2012-06-08 ساعت 14:39)kamkam نوشته:  درامدشغل پرستاری چقدر است؟

تا اونجائی که میدونم در ایالات تگزاس سالی ۱۲۰ هزار دلار
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: ronmony ، shkhmo ، el333 ، Tomas ، kamkam ، Lemony
بچه ها لطفا کسی می تونه راجب مهندسی معماری به من اطلاعات بده.
ممنون میشم.
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
پر در امد ترین شغل دلال معاملاتی بورس و بازار های مالی هست .
حالا هر حوزه از بورس که میخواد باشه.
مزایای اصلی:
درامد بالا
حالت استقلالی داشتن. یعنی هم شما میتونید برای خودتون کار کنید هم اینکه استخدام بشین و زیر نظر موسسه و شرکت کار کنید.
پیشرفت به نسبت سریع
معایب:
نیاز به مطالعه و بررسی بسیار و به روز بودن اطلاعاتی
در صورت چشم بسته وارد این بازار شدن امکان از دست دادن کل سرمایه و ورشکست شدن در کوتاه ترین زمان
دلیل اصلی هم که این شغل جزو بهترین ها اورده نمیشه فشار عصبی و استرس موجود در کارش هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، Tomas ، shahab2000
سلام خدمت دوستان عزیز و مهندسین برق

دوستان عزیز جریان این مهندس حرفه ای دیگه چی هست؟؟ یعنی آمریکا قبول نداره که ما مهندس هستیم؟؟؟!!! ایا یک کسی که از یکی از دانشگاه های ازاد کشور مهندسی برق قدرت گرفته در آمریکا با یک بیسواد فرقی نداره و اگر کار گیر بیاره حقوق یک مهندس بهش نمیدنحقوق یک کارگر یا تکنسین بهش میدن؟؟ (بفرما ما افغانی هستیم)

ولی من خودم از یک وکیل شنیدم که می گفت یک مهندس برق حداقل ساعتی 45 دلار حقش هست چیزی هست که اداره کار آمریکا تعین کرده و کسی حق نداره زیر این به مهندس حقوق بده!!!! من خودم plc و تابلو های برق صنعتی و برق کاری ساختمان بلدم مدرکش را هم دارم خوب یعنی با این مدارک باز هم ما حقوق یک کارگر می گیرم نه یک مهندس؟؟!! البته من ثابقه کار ندارم سه سوته میشه از یک شرکت معتبر یک 2 سال سابقه کار گرفت.دوستان اگر کسی ایالت مناسب راهنمایی داره به من بده ممنونش میشوم اخه خیلی برام مهم که جایی که میرم مثل مهندس باهم رفتار کنه نه مثل کارگر چون خدای با هزار بدبختی قرض قوله و هزار یک مشکل خانوادگی بدشانسی مدرک گرفتم حالا دارم برای زندگی بهتر تلاش می کنم نمیخوام به عقب برگردم.ممنون میشوم کسی اطلاعات مفیدی داره بگه که مهندس برق چقدر حقوقش هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، afshin4749
با سلام ممنون میشم یکی به من هم کمک کنه من وهمسرم هردو طراح لباس عروس وزنانه هستیم وکاملا حرفه ایی در تهران میر داماد مزون داریم میخواسنم بدونم در امریکا اوضاع کارما چجوری است ایا میشه برای خودمون کار کنیم حتی کوچک تر ازایران ویا حتما باید برای کسی کار کنیم ممنون از جواب دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان