کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2011-05-03 ساعت 16:19)hooman78 نوشته:  NAZEM جان فايل بهمراه اطلاعات ذخيره مي شه.
البته من از ادبي آکروبات پروفشنال استفاده ميکنم.

دوستان
من دنبال این برنامه Adobe Acrobat Professional برای ویرایش
فایل های PDF هستم میشه اگه فایل setup این برنامه رو دارین بهم بگین تا آدرس ایمیلم رو براتون بذارم؟

یه سوال دیگه
بند 6 فرم 122 که در مورد تحصیلات هستش، باید تحصیلات رو از دبستان شروع کنیم بنویسیم (یعنی از اول به آخر) یا از آخرین مرحله تحصیلی تا دبستان (یعنی از آخر به اول)؟

ممنونم
تشکر کنندگان: batis2010
(2011-08-07 ساعت 13:45)odiseh نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 16:19)hooman78 نوشته:  NAZEM جان فايل بهمراه اطلاعات ذخيره مي شه.
البته من از ادبي آکروبات پروفشنال استفاده ميکنم.

دوستان
فایل های PDF هستم میشه اگه فایل setup این برنامه رو دارین بهم بگین تا آدرس ایمیلم رو براتون بذارم؟

یه سوال دیگه
بند 6 فرم 122 که در مورد تحصیلات هستش، باید تحصیلات رو از دبستان شروع کنیم بنویسیم (یعنی از اول به آخر) یا از آخرین مرحله تحصیلی تا دبستان (یعنی از آخر به اول)؟

ممنونم

این نرم افزار در تمام سایتهایی که نرم افزار و برنامه های کامپیوتری عرضه می کنند قابل دسترسی و دانلود می باشد با حجمی بالغ بر 470 مگا بایت

قبل از نصب از داشتن سخت افزار مناسب در سیستم خودتان مطمئن شوید چون برنامه نسبتا سنگینی هست البته اگر سیستم قوی دارید که هیچ

یکی از این سایتها www.ghafari3.com

در قسمت office و pdf می توانید آنرا دانلود کنید

در مورد سوال دوم باید مقاطع تحصیلی از آخر به اول نوشته شود مثلا

پیش دانشگاهی
دیپلم
راهنمایی
دبستان

تشکر کنندگان: odiseh ، batis2010
(2011-05-07 ساعت 23:11)WIKIMAN نوشته:  نه تاریخ امروز رو نمی خواد. به جای تاریخ بزنید Present

اگه بخواهیم که توی فرم 122 اطلاعات رو با کامپیوتر تایپ کنیم (حالت ویرایش فرم 122)، اگه بنویسیم که present
error میده و میگه که فرمت تاریخ رو درست وارد کنیم.

شما چیکار کردین برای این مورد؟
سلام دوستان
برای فرم122 در بخش تحصیلات، باید همه مدرسه هایی که رفتیم را بنویسیم؟ من در هر مقطع چند تا مدرسه عوض کردم.
و اینکه در قسمت 6.b باید ادرس مدارس هم وارد شه؟ جا نمی شه.
(2011-08-07 ساعت 14:34)odiseh نوشته:  
(2011-05-07 ساعت 23:11)WIKIMAN نوشته:  نه تاریخ امروز رو نمی خواد. به جای تاریخ بزنید Present

اگه بخواهیم که توی فرم 122 اطلاعات رو با کامپیوتر تایپ کنیم (حالت ویرایش فرم 122)، اگه بنویسیم که present

شما بعد از پر کردن فرم ها از آن پرینت بگیرید و با خودکار بنویسید present. من خودم این کار رو انجام دادم و مشکلی پیش نیامد.
در کل خیلی درباره فرمت و فونت و نحوه پر کردن و ... وسواس به خرج ندید، مهم انتقال اطلاعات، اون هم درست، دقیق و منطبق با واقعیته.
تشکر کنندگان: ali.narooei ، Masoudpish ، batis2010
(2011-08-12 ساعت 03:39)mity نوشته:  سلام دوستان
برای فرم122 در بخش تحصیلات، باید همه مدرسه هایی که رفتیم را بنویسیم؟ من در هر مقطع چند تا مدرسه عوض کردم.
و اینکه در قسمت 6.b باید ادرس مدارس هم وارد شه؟ جا نمی شه.

سلام
بعضی از دوستان معتقدند که نوشتن دبیرستان به بعد کافیه بعضی هم میگن همه رو بنویسیم بهتره. در این صورت اگر جا کم آوردی می تونی از کاغذ اضافه استفاده کنی.
من خودم تحصیلات دوره ابتدایی و راهنمایی رو بصورت کلی نوشتم به این صورت:
Elementary Schools --- FROM -TO
در ضمن تا جایی که من می دونم اونها چیزی به نام دوره راهنمایی ندارن. و secondary school همون دبیرستان میشه.
ورود به آمریکا: 2012
راهنمایی Middle school میشه، با دیکشنری آریان پور چک شده
شماره کیس: 22xxx
کنسولگری: ankara
تاریخ مصاحبه: February
تاریخ دریافت کلیرنس: 9 - may
جمع هزینه ها: ~ 5 میلیون تومن
1 نفر
تشکر کنندگان: majid89 ، Hornet ، batis2010
[/quote]

دوستان

ممنونم
[/quote]

نرم افزار nitro pdf خیلی بهتر عمل میکنه و حجمش واسه دانلود خیلی کمتره . میتونی از سایت p30download.com بگیریش
تشکر کنندگان: Hornet ، Masoudpish ، batis2010
(2011-08-07 ساعت 14:34)odiseh نوشته:  

سلام من چند مشکل شایع که در همه فرما برای دوستان پیش میاد رو به صورت خلاصه توضیح میدم.

برای رفع مشکل نوشتن N/A و یا کلا هر نوشته دیگه ای در جاهايي که فرمت تاريخ دارند اگر از ادوبي آکروبات پروفشنال استفاده مي کنيد مسير زير را دنبال کنيد:
Tools-Advanced Editing-Forms-Text field tool
با کليک برروي کادر فعال شده پنجره text field properties ظاهر ميشود که ميتوانيد از منوي Format براحتي فرمت را از date به none تغيير دهيد.

دوستاني که ميخوان کيس نامبرشون بالاي همه برگه ها بصورت تايپي وارد کنن و از نرم افزار ادوبي آکروبات پروفشنال استفاده ميکنن اين مسير رو طي کنن :
tools-advance editing-forms-text field tool
در صفحه اول فرم و در مکان مورد نظر(بالاي برگه سمت راست) و به اندازه نرمال کادرشون بکشن و در پنجره text field properties در صورت نياز فونت خود را به arial تغيير دهند و در نهايت با زدن دکمه close پنجره را بسته و سپس دکمه esc را بزنيد.محل نوشتن کيس نامبر آماده است.
حال براي ايجاد همين کادر با همان اندازه در صفحه يا صفحات بعدي اين مسير را طي کنند:
tools-advance editing-forms-text field tool
پس از فعال شدن کادر بر روي آن راست کليک کرده و گزينه duplicate را انتخاب نماييد

دوستاني که ميخوان بند 3 و 38 فرم 230 را تکميل کنند و مشکل دارند.
اين دو بند در حقيقت اسم شما را به زبان native ميخواد که براي ما فارسي ميشه 3 راه هست.
1- فونت نازنین رو دانلود و در مسیر C:\WINDOWS\Fonts پیست کنند.
2- برای کلماتی که حرف (ی) به دیگر کلمات وصل نمیشه از shift+X استفاده کنند.
3- ذخيره اسم بصورت عکس و قرار دادن در بند مورد نظر ميباشد.
paint را باز کرده و در آن اسم خودمان را با فونت فارسي مينويسيم.(سايز فونت را 7 انتخاب کنيد).فايل را save کنيد.
اينبار فايل را با نرم افزار آکروبات باز کرده اين مسير را دنبال ميکنيم:
Tools-Advanced Editing-Touchup Object Tool

در ضمن دوستان توجه داشته باشند از اونجایی که فرم های دانلود شده قفل شده است و قابل تغییر نیست برای اینکار اونو به صورت آنلاین remove password کنید به این سایت برید و 2تا فرماتون رو unlock کنید http://www.pdfunlock.com/

پشت عکس ها رو هم این مشخصات رو بنویسید
CASE NUMBER
FULL NAME
DOB = DATE OF BIRTH
موفق باشید

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
تشکر کنندگان: t.azimaie ، California ، Kivan ، batis2010 ، aziking ، amir82 ، jazirehh
سلام دوستان عزیز :
یکی از دوستانم امسال قبول شده و البته این هفته می خاهد فیل ها رو بفرستد، ولی یکسری مشکلات در پر کردن فرمها داشت، حالا می خواستم کمکم کنید تا بتونم راهنمایش کنم:
* در فرم DSP-122 در قسمت 6 که مربوط به تحصیل است که دوستم دیپلم از هنرستان گرفته شاخه فنی حرفه ای و الان در دانشگاه مشغول تحصیل هستش و ترم 3 می باشد، باید کدام قسمت را انتخاب کند.؟ Collage,No Degree درست است.؟
و در قسمت b باید تمامی اطلاعات مربوط به تحصیل را از دبستان بنویسد تا آخر، و یا فقط دیپلم را بنویسد کافیست.؟

با سپاس...
سلام خدمت دوستان عزیز، می خواستم بپرسم مدرک ارشد Advanced Degree محسوب می شه یا university degree؟
دوستان عزیز من دیپلم فنی حرفه ای دارم و الان دانشجو ام در ایتم 6 بزنم college,no degree؟ زمان مصاحبه مشکلی پیش نمی یاد که پیش دانشگاهی نرفتم؟
تشکر کنندگان: batis2010 ، Solitude
' نوشته: سلام دوستان عزیز :
یکی از دوستانم امسال قبول شده و البته این هفته می خاهد فیل ها رو بفرستد، ولی یکسری مشکلات در پر کردن فرمها داشت، حالا می خواستم کمکم کنید تا بتونم راهنمایش کنم:
* در فرم DSP-122 در قسمت 6 که مربوط به تحصیل است که دوستم دیپلم از هنرستان گرفته شاخه فنی حرفه ای و الان در دانشگاه مشغول تحصیل هستش و ترم 3 می باشد، باید کدام قسمت را انتخاب کند.؟ Collage,No Degree درست است.؟
و در قسمت b باید تمامی اطلاعات مربوط به تحصیل را از دبستان بنویسد تا آخر، و یا فقط دیپلم را بنویسد کافیست.؟
آری. بزن college no degree
در مورد سوال دوم ات هم باید همه را بنویسی. از پایین بیا بالا
' نوشته: سلام خدمت دوستان عزیز، می خواستم بپرسم مدرک ارشد Advanced Degree محسوب می شه یا university degree؟
university degree بزن. ریسک نکن.
' نوشته: دوستان عزیز من دیپلم فنی حرفه ای دارم و الان دانشجو ام در ایتم 6 بزنم college,no degree؟ زمان مصاحبه مشکلی پیش نمی یاد که پیش دانشگاهی نرفتم؟
چرا مشکل داره. باید 12 پاس باشه, می فهمی که
تشکر کنندگان: afshin_m7 ، batis2010
(2011-08-20 ساعت 17:59)star63 نوشته:  سلام خدمت دوستان عزیز، می خواستم بپرسم مدرک ارشد Advanced Degree محسوب می شه یا university degree؟

دوست عزیزم شما هم می تونید از university degree استفاده کنی و هم از advanced degree ولی درستش استفاده از واژه advanced degree هست گرچه من خودم از کلمه university degree در فرمهام استفاده کردم .
Aadvanced degree : university degree, such as a master's or doctorate, that is higher than a bachelor's.

کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: star63 ، Hornet ، batis2010 ، **USA**

با سلام خدمت دوستان. ببخشید من یه سوال داشتم . بنده فرمها رو ارسال کردم و امضای ایرانی‌ هم زدم ، حالا فکر می‌کنید مشکلی‌ پیش میاد ؟ ممنون از شما

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان