کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122

مشکلی نداره. در ضمن توی انجمن هم گفته شده که به چه صورت فرمت تاریخ رو عوش کنید اگر نخواستید دستی بنویسید. ولی هیچ مشکلی نداره. فقط اطلاعات را درست وارد کنید.
(2011-08-03 ساعت 21:46)loveusa نوشته:  دوستان سلام
در پر کردن فرمها قسمتهایی هست که در آن نمی توانیم حروف را وارد کنیم مثلا تاریخها. حال آیا می توانیم بعد از چاپ فرمها ، آن قستهایی را که نتوانستیم N/A بزنیم با خودکار بنویسیم؟
با تشکر فراوان

تشکر کنندگان: loveusa ، batis2010 ، Lemony
سلام دوستان ببخشید می‌شه در قسمت همراهان نام نامزد رو درج کرد ؟یا اینکه باید خالی‌ گذشت تا عقد صورت بگیره و بعد آپدیت فرم رو دوباره پس از عقد رسمی‌ فرستاد ؟ یا اینکه باید اسم پدرو مادر رو درج کرد ؟ ممنون از شما ؟
تشکر کنندگان: California ، batis2010
سلام دوستان ببخشید می‌شه در قسمت همراهان نام نامزد رو درج کرد ؟یا اینکه باید خالی‌ گذشت تا عقد صورت بگیره و بعد آپدیت فرم رو دوباره پس از عقد رسمی‌ فرستاد ؟ یا اینکه باید اسم پدرو مادر رو درج کرد ؟ ممنون از شما ؟
تشکر کنندگان: batis2010
(2011-07-24 ساعت 14:20)مهمر نوشته:  با سلام من همسرم پزشک هستند و در یک شرکت بیمه ای کار می کنندآیا باید قسمت 7 فرم 122 را yes بزنند یا no

خوشحالم از اینکه یه همکار پیدا کردم.به نظرتون ما باید advanced degreeبزنیم؟
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: California ، batis2010
(2011-08-04 ساعت 01:55)SH1A2R3 نوشته:  
(2011-07-24 ساعت 14:20)مهمر نوشته:  با سلام من همسرم پزشک هستند و در یک شرکت بیمه ای کار می کنندآیا باید قسمت 7 فرم 122 را yes بزنند یا no

خوشحالم از اینکه یه همکار پیدا کردم.به نظرتون ما باید advanced degreeبزنیم؟

بله البته advanced degree به فوق لیسانس هم اطلاق میشه به نظر من برای هر چه شفاف تر بودن موضوع Smile از خود لفظ دکتر استفاده کنید مثلا برای دکترای پزشکی از MD ، برای دکترای حقوق از JD یا به این صورت .... Doctor of

(2011-08-03 ساعت 23:25)elhamy نوشته:  ببخشید دوستان _ لیسانس من زبان انگلیسی بوده و فوق لیسانسم روانشناسی. آیا لازمه بند 7 رو پر کنم ؟ ممنون از شما
بند 7 مربوط به کار هست اگه تجربه کاری ندارید خیر
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: Hornet ، batis2010
(2011-08-03 ساعت 23:56)elhamy نوشته:  سلام دوستان ببخشید می‌شه در قسمت همراهان نام نامزد رو درج کرد ؟یا اینکه باید خالی‌ گذشت تا عقد صورت بگیره و بعد آپدیت فرم رو دوباره پس از عقد رسمی‌ فرستاد ؟ یا اینکه باید اسم پدرو مادر رو درج کرد ؟ ممنون از شما ؟

حتما باید عقد رسمی باشه به هیچ عنوان اطلاعات غلط نفرستیدقصد ندارم انرژی منفی بدم ولی این پست رو بخونید
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...9#pid64009
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: Masoudpish ، batis2010
دوستان
قسمت سوابق تحصیلی در فرم 122 adress میخواد در صورتیکه در فرم 230 باید location را وارد کرد. آیا کسی از دوستان هست که هردو را لوکیشن را نوشته باشه مثلا تهران.تهران.ایران. یا باید حتما در 122 ادرس هم بدیم؟ آخه جا نداره که
(2011-08-04 ساعت 01:25)elhamy نوشته:  سلام دوستان ببخشید می‌شه در قسمت همراهان نام نامزد رو درج کرد ؟یا اینکه باید خالی‌ گذشت تا عقد صورت بگیره و بعد آپدیت فرم رو دوباره پس از عقد رسمی‌ فرستاد ؟ یا اینکه باید اسم پدرو مادر رو درج کرد ؟ ممنون از شما ؟
سلام دوست عزیز
در پروسه لاتاری همراه به افرادی مانند فرزندان زیر 21 سال و همسر گفته میشه .و افرادی مانند پدر و مادر خواهر و برادر و یا نامزد همراه نمیباشند . و شما میتونید فرمهارو به صورت مجرد پر کنید و سپس قبل از مصاحبه عقد کنید و فرمهای جدید رو برای اونها ارسال کنید و یا اینکه اول عقد کنید و سپس فرمها رو بفرستید .

سلام بچه ها میشه بعضی قسمتهای فرم پرینت شده و بعضی قسمتها رو دستی بنویسیم؟
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
(2011-08-05 ساعت 16:50)SH1A2R3 نوشته:  سلام بچه ها میشه بعضی قسمتهای فرم پرینت شده و بعضی قسمتها رو دستی بنویسیم؟
پروا نداره, فقط خوانا بنویس Cool
(2011-08-05 ساعت 16:50)SH1A2R3 نوشته:  سلام بچه ها میشه بعضی قسمتهای فرم پرینت شده و بعضی قسمتها رو دستی بنویسیم؟
بله میشه

شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
(2011-08-06 ساعت 12:05)shahabsohi نوشته:  با سلام

دوستان یک سوال واسهٔ من پیش آماده من تو پر کردنِ فرمها در قسمت تحصیلات فقط از دیپلم رو زدم و پیش دانشگاهی و دانشگاه ولی‌ از راهنمای و دبستان چیزی نزدم حالا باید چی‌ کار کنم خیلی‌ نگران

سلام
دوست عزیز نگران نباشید. من هم خودم مدارک تحصیلی رو از آخرین به اولین نوشتم و برای دبستان جا نشد و دیگه ننوشتم. توی سفارت هم تنها آخرین مدرک تحصیلی رو از من خواستند. اما برای احتیاط شما همه مدارک رو موقع مصاحبه همراه داشته باش.
تشکر کنندگان: shahabsohi ، Masoudpish ، California ، batis2010 ، RunnerNewAge
سلام
لطفا یک راهنمایی بفرمایید
من توی فرم هایی که فرستادم تمام مقاطعم رو زدم فقط من دو ترم کاردانی رفتم که بدلیل یک مشکل پزشکی انصراف دادم و مدرکی هم دریافت نکردم که این مورد رو اصلا توی فرم ها ننوشتم و چون توی این فرم ها نوشته بود مدرک گرفته شده من هم چون مدرکی نگرفتم ننوشتم البته من هم اکنون فوق دیپلم صنایع دارم و اون رو نوشتم
الان خیلی استرس دارم که نکنه مشکلی برای پروندم بوجود بیاد لطفا اون هایی که اطلاع درستی دارن راهنمایی کنن
ممنون می شم
(2011-08-06 ساعت 13:01)alirezagh نوشته:  
(2011-08-06 ساعت 12:05)shahabsohi نوشته:  با سلام

دوستان یک سوال واسهٔ من پیش آماده من تو پر کردنِ فرمها در قسمت تحصیلات فقط از دیپلم رو زدم و پیش دانشگاهی و دانشگاه ولی‌ از راهنمای و دبستان چیزی نزدم حالا باید چی‌ کار کنم خیلی‌ نگران

سلام
دوست عزیز نگران نباشید. من هم خودم مدارک تحصیلی رو از آخرین به اولین نوشتم و برای دبستان جا نشد و دیگه ننوشتم. توی سفارت هم تنها آخرین مدرک تحصیلی رو از من خواستند. اما برای احتیاط شما همه مدارک رو موقع مصاحبه همراه داشته باش.

(2011-07-24 ساعت 14:22)Serendipity نوشته:  دوستان بالای این فرم نوشته "Using the enclosed self-adhesive return address label" معنیش اینه که یه پاکت خالی همراه با آدرسمون باید همراه فرم‌ها بفرستیم؟

آخرش تکلیف این جمله چی شد؟ لطفا اونایی که فرمهاشون رو ارسال کردن ما رو هم راهنمایی کنند که پاکت خالی فرستادن؟ یا چی؟

(2011-08-07 ساعت 09:16)odiseh نوشته:  
(2011-07-24 ساعت 14:22)Serendipity نوشته:  دوستان بالای این فرم نوشته "Using the enclosed self-adhesive return address label" معنیش اینه که یه پاکت خالی همراه با آدرسمون باید همراه فرم‌ها بفرستیم؟

آخرش تکلیف این جمله چی شد؟ لطفا اونایی که فرمهاشون رو ارسال کردن ما رو هم راهنمایی کنند که پاکت خالی فرستادن؟ یا چی؟

]چیز مهمی نیست لیبل آدرسه که فرستادن ونفرستادنش فرقی نمی کنه وتا جایی که من دیدم اکثریت قریب به اتفاق نفرستادند
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: Masoudpish ، odiseh ، ali.narooei ، batis2010 ، **USA** ، Hediyeh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان