کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان ۲۰۱۲
(2011-10-12 ساعت 21:43)m0na_000 نوشته:  ار اساتید محترم یک سوال داشتم
میخواستم بدونم آیا تشابه فامیل در قرعه کشی لاتاری در نظر گرفته میشه.ساده تر بپرسم مثلاً اگه شخصی با فامیل هاشمی انتخاب بشه از شانس بقیه افرادی که تشابه فامیلی دارن کم میشه یا حتی ممکنه دیگه از اون فانیل انتخاب نشه.
پسشاپیش از لطف کسانی که پاسخ میدن ممنونم

دوست عزیز فکر نکنم تشابه اسمی تاثیری روی برنده شدن شما داشته باشه اما اگه برنده بشید تشابه اسمی روی کلیرنس شما تاثیر داره.موفق باشید
شماره کیس:***2011AS37
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010-may-26
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2010
تاریخ دریافت نامه دوم:14 july
تاریخ مصاحبه:9August
دريافت كليرنس:22september
دریافت ویزا:27september
تشکر کنندگان: m0na_000 ، outlaw
چرا دوستان مشخصات خودشونو و همسرشونو برای احسان1095 نمیفرستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان:
(2011-10-12 ساعت 18:12)SallyD نوشته:  من دستورالعمل پروسه گرفتن ویزا رو خوندم هیچ جا ننوشته اقامت بالای شش ماه در یک کشور، نیاز به پلیس کلیرنس داره بلکه اگر کسی بالای یکسال در کشوری اقامت داشته باید پلیس کلیرنس از اون کشور داشته باشه. اگه کسی از دوستان خلاف اینو خونده لطفا لینکشو بذاره. ممنون
دوست عزیز اگه به اون صفحه ی خاص که برای گرفتن پلیس سرتیفیکت کشورها ی مختلف هاست برید و کشور مورد نظر رو از اون باکس انتخاب کنید اطلاعات خاص اون کشور رو بهتون میده. مثلا واسه انگلیس شش ماهه.
لینک زیر را دنبال کنید و عبارت reciprocity country رو کلیک کرده و اطلاعات مورد نیاز را بیابید.

http://travel.state.gov/visa/immigrants/...tml#police
تشکر کنندگان: t.azimaie ، tamanna
(2011-10-10 ساعت 01:54)afshin4749 نوشته:  سلام دوستان ، من موقع ثبت نام بخش مياني فاميلي همسرم رو بعنوان Middle Name وارد كردم . اما در فرمهاي DS-230 آن را جزء Last Name آورده ايم . حالا آيا بايد به KCC ايميل زد و در اين مورد توضيح داد و يا اينكه همان روز مصاحبه قبل از اداي قسم عنوان كنيم كافيست ؟ در ضمن ما براي ماه دسامبر كارنت شديم .

دوستان بالاخره KCC جواب داد اين هم متن پيام ارساليشون به من كه ديشب به دستم رسيد :
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.

Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled, you will receive notification from KCC
[/align]
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-10-12 ساعت 21:49)SH1A2R3 نوشته:  چرا دوستان مشخصات خودشونو و همسرشونو برای احسان1095 نمیفرستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه اطلاعاتی دقیقاً؟ و به چه منظور؟
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان:
کسی چیزی راجع به فرم I-384 میدونه؟

تشکر کنندگان:
[/size]
(2011-10-12 ساعت 20:52)sima s نوشته:  
(2011-10-12 ساعت 20:29)outlaw نوشته:  
(2011-10-12 ساعت 20:04)sima s نوشته:  دوستای خوبم سلام
سوال: اگه خدای نا کرده کلیرنسمون اینقدر طول بکشه که کمتر از 8 ماه تا تاریخ انقضای پاسمون مونده باشه، و مجبور شیم پاسو تعویض کنیم مشکلی پیش نمیاد؟
چون مصاحبه با پاس الانمون انجام میشه و اینکه پاس که عوض شه شمارشم عوض میشه؟

استرس الکی ممنوع!!!!
هر چیزی که قانونی باشه و غیر قابل اجتناب راه حل هم داره اینو مطمئن باشین
این همه خشونت!!!!!! فقط برا یه سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
اتفاقا خیلی سوال خوبی پرسیدین، شرایط منم یه جورایی مشابه شماست. آدم باید احتمال هر اتفاقی رو بده و براش برنامه ریزی کنه تا شکه نشه یا به مشکل نخوره
واقع گرا باشین و امید داشته باشین
[size=medium]
من خودم میخوام پاسم رو تمدید کنم تا به مشکلی بر نخورم
شماره کیس: 22xxx
کنسولگری: ankara
تاریخ مصاحبه: February
تاریخ دریافت کلیرنس: 9 - may
جمع هزینه ها: ~ 5 میلیون تومن
1 نفر
تشکر کنندگان:
(2011-10-12 ساعت 23:33)sima s نوشته:  
(2011-10-12 ساعت 21:49)SH1A2R3 نوشته:  چرا دوستان مشخصات خودشونو و همسرشونو برای احسان1095 نمیفرستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه اطلاعاتی دقیقاً؟ و به چه منظور؟

برای پر کردن جدول بچه های 2012 است.....این یه جور احترام به قوانین مهاجر سراست...کاری که 2011 ای ها برای ما کردن و ما از اطلاعات اونها کمک گرفتیم وما هم برای خبر دار کردن دوستانمون از وضعیت کیس خودمون و برای اینکه هر کس یه پیش بینی از شرایط کسانی که مشابه اون بودند بکنه و همچنین راهنمایی بچه های 2013 این کارو میکنیم...و بیشتر با بچه هایی که همزمان مصاحبه داریم آشنا میشیم......
ehsan1095 مسئول این کار هست و برای همه پیغام خصوصی زده فکر میکنم.. ...لطفا با هم همکاری کنیم دوستان......

اینجا رو نگاه کنید
2012 در یک نگاهمتوجه می شید.
موفق باشید
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان: Edenbeast ، SH1A2R3 ، tamanna
(2011-10-12 ساعت 22:24)najibi نوشته:  
(2011-10-12 ساعت 18:12)SallyD نوشته:  من دستورالعمل پروسه گرفتن ویزا رو خوندم هیچ جا ننوشته اقامت بالای شش ماه در یک کشور، نیاز به پلیس کلیرنس داره بلکه اگر کسی بالای یکسال در کشوری اقامت داشته باید پلیس کلیرنس از اون کشور داشته باشه. اگه کسی از دوستان خلاف اینو خونده لطفا لینکشو بذاره. ممنون
دوست عزیز اگه به اون صفحه ی خاص که برای گرفتن پلیس سرتیفیکت کشورها ی مختلف هاست برید و کشور مورد نظر رو از اون باکس انتخاب کنید اطلاعات خاص اون کشور رو بهتون میده. مثلا واسه انگلیس شش ماهه.
لینک زیر را دنبال کنید و عبارت reciprocity country رو کلیک کرده و اطلاعات مورد نیاز را بیابید.

http://travel.state.gov/visa/immigrants/...tml#police

دوست عزیز لینکی که شما گذاشته اید تاییدی بر این نکته است که اقامت بالای یکسال در کشوری به جز وطن اصلی نیاز به سرتیفیکیت پلیس داره.و عدد شش ماه برای سوء پیشینه در وطن اصلی است که آن را هم از ایرانی ها نمی خواهند.در سایت سفارت آنکارا هم بصورت کاملا واضح ذکر کرده:http://turkey.usembassy.gov/media/pdfs/iv_dv_instructions_052011.pdf
شماره کیس : 2012AS00057XXX
کنسولگری:Ankara
تاریخ مصاحبه:18june2012،برگه آبی
تاریخ دریافت کلیرنس-ویزا:31July-9Aug
جمع تقریبی هزینه ها3نفرتادریافت ویزا:300 هزار عکس و ترجمه وپست،990دلار سفارت،1980000هزاربلیط ترکیش،1100دلار هتل،1117لیر معاینه پزشکی بیمارستان آمریکایی استانبول
تشکر کنندگان: SallyD ، tamanna
لطفاً ، یکی لینک مدارک مربوط به اسپانسر رو بذاره.

تشکر کنندگان:
سلام دوستای خوب

راجع به این فرم‌های اسپانسر ، امروز که داشتم سایت اصلی لاتاری رو نگاه می‌کردم دیدم نوشته که NVC فرم ۱۳۴ iرو برای اسپانسر قبول نمی‌کنه باید فرم ۸۶۴ رو بفرستن ( متقاضیان مهاجرت) به نظرتون این به لاتاری هم ربط داره یا ما همون ۱۳۴ رو باید بفرستیم؟ ( تازه با قرمزم نوشته بود که مهم!!!! )

شماره کیس: 2012AS00030xxx
کنسولگری:ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 28
تاریخ کارنت شدن کیس:may 2012
تاریخ مصاحبه: 9 may
تاریخ دریافت کلیرنس:Rolleyes 13 jun
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد نفرات همراه این کیس: 2 نفر
تشکر کنندگان:
(2011-10-13 ساعت 13:58)nilaaa نوشته:  سلام دوستای خوب

راجع به این فرم‌های اسپانسر ، امروز که داشتم سایت اصلی لاتاری رو نگاه می‌کردم دیدم نوشته که NVC فرم ۱۳۴ iرو برای اسپانسر قبول نمی‌کنه باید فرم ۸۶۴ رو بفرستن ( متقاضیان مهاجرت) به نظرتون این به لاتاری هم ربط داره یا ما همون ۱۳۴ رو باید بفرستیم؟ ( تازه با قرمزم نوشته بود که مهم!!!! )
امروز شنیدم dhl , tnt محموله های پستی ایرانو نمیارن....دوستانی که مدارک اسپانسرشون آماده است ، لطفاً بفرمایید چه طور تحویل گرفتن؟

تشکر کنندگان:
بچه ها من همراه مدارکم عکس به kcc نفرستادم و یک mail بهشون دادم و گفتم که باید چکار کنم .
اونا امروز این جواب رو به من دادن ولی من درست متوجه نمیشم اگه میشه کمکم کنید :
Thank you for your inquiry.
Failure to submit the requested photos will not delay the processing of your case. Though, the photos are required. It is acceptable to submit the photos separately to KCC. When doing so, please remember to lightly print the name of the subject and the case number on the back of the photos with a felt pen to avoid mutilation of the photos. The photograph should be attached securely to the appropriate DS-230 form with either tape or staple.
If you are scheduled for an interview, you may also provide the photos at the time of interview.
الان میتونم با mail براشون بفرستم یا باید پست کنم ؟؟؟
Case Number:2012AS00042XXX
مصاحبه:4 june
ارسال مدارک:27 /6 / 90 =>DHL
دریاف ویزا: 31 AUG
Northridge ، CALIFORNIA
Keep Calm And be Optimistic Cool
تشکر کنندگان:
سلام به دوستای مهاجر
یه سوال داشتم اینکه اگر کسی برنده بشه بعد در مرحله بعد فرمها رو ارسال نکنه و کلا دنبال کارای ویزاش نره آیا یه نمره منفی واسش حساب میشه واسه سال بعد اگه بخوادشرکت کنه دوباره ? و امکان قبولیش میاد پایین ?مرسی
تشکر کنندگان:

[/quote]
امروز شنیدم dhl , tnt محموله های پستی ایرانو نمیارن....دوستانی که مدارک اسپانسرشون آماده است ، لطفاً بفرمایید چه طور تحویل گرفتن؟

[/quote]

دو راه مطمئن هست :
1.یا با مسافر که میشناسین بیارن
1. یا با پست بفرستن دوبی مالری یا هر جا که آشنا دارین از اونجا دوباره پست کنن.اکه خاور میانه یا مثلا مالزی باشه کاراپست قبول می کنه از اونجا تا ایران براتون بیاره.
برای من خود اسپانسرم آورد.
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان