کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مراحل خرید ماشین - راهنمای قدم به قدم
باید در درجه اول درامد مناسب اون فایننس رو ارئه بدید + کردیت قابل قبول داشته باشین+ دیلری که ازش خرید میکنین برنامه فایننس داشته باشه.دیلرهای کوچک معمولا ندارن و بزرگها شرایطشون شاید سختتر باشه اما دیلرهای متوسط گزینه خوبی اند. دقت کنید که ریت بهره بالا بهتون ندن (چونه ای هست عموما !) ماهانه رقم نسبتا خوبی رو برای بیمه کامل ماشین در نظر بگیرین و به اقساط اضافه کنین (نکته ای که دیلرها تا دم اخر ازش چیزی نمیگن). فایننس ماشین صفر راحتتر هست و ریت کمتری هم داره اما افت قیمت بیشتر و سریعتری نصیب خریدار میشه.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: moqadam ، قصه گو ، حاجی واشنگتن
(2015-06-11 ساعت 11:08)soheilbadami نوشته:  باید در درجه اول درامد مناسب اون فایننس رو ارئه بدید + کردیت قابل قبول داشته باشین+ دیلری که ازش خرید میکنین برنامه فایننس داشته باشه.دیلرهای کوچک معمولا ندارن و بزرگها شرایطشون شاید سختتر باشه اما دیلرهای متوسط گزینه خوبی اند. دقت کنید که ریت بهره بالا بهتون ندن (چونه ای هست عموما !) ماهانه رقم نسبتا خوبی رو برای بیمه کامل ماشین در نظر بگیرین و به اقساط اضافه کنین (نکته ای که دیلرها تا دم اخر ازش چیزی نمیگن). فایننس ماشین صفر راحتتر هست و ریت کمتری هم داره اما افت قیمت بیشتر و سریعتری نصیب خریدار میشه.

خیلی ممنون از جواب خوبتون.ولی میزان بهرش چند درصد با کردیت خوب؟و تو چند ماه باید قسطش تموم شه؟

به قول جناب چاپلین: شاید این زندگی اون مهمونی نیست که می خواستی به آن دعوت بشی،ولی حالا که دیگه دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص
پاسخ
تشکر کنندگان:
بسته به نوع برند و نوع ماشین داره.
مثلا بیشتر محصولات تویوتا رو میشه 60 ماهه و با 0% سود گرفت. با شرط درآمد و کردیت خوب.
ولی هوندا مینیممش 0.9% هست.
نه دهم درصد
البته منظورم صفر کیلومتر بود. ماشین دست دوم معمولا نرخ بهره بالاتری داره
پاسخ
تشکر کنندگان: moqadam ، yami ، قصه گو ، حاجی واشنگتن
اگه کسی تو منطقه سن خوزه و سانفرانسیسکو و Bay Area ماشین بخواد حتی اگه کردیت هم نداشته باشه من میتونم کمک کنم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: shadi79 ، قصه گو ، pouyasanat
(2015-06-11 ساعت 15:20)biparva نوشته:  [quote='soheilbadami' pid='623468' dateline='1434004707']

خیلی ممنون از جواب خوبتون.ولی میزان بهرش چند درصد با کردیت خوب؟و تو چند ماه باید قسطش تموم شه؟
بستگی به : دیلر شما - نوع ماشین - سن ماشین - قدرت چانه زنی شما !
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو
(2015-04-07 ساعت 08:30)spider007 نوشته:  سلام دوستان.
بنده تا 20 روز دیگه دارم برمیگردم ایران. سمت ارواین (کالیفورنیا) میشینم و می خوام ماشینمو بفروشم، از دوستان اگه کسی تمایل داشت پیغام بذاره تا مشخصات کامل رو به استحضار برسونم.
سلام ما هم قصد خرید ماشین داریم لطفا مشخصات ماشین و قیمتش رو بگویید متشکرم
شماره کيس :***2015AS2 -تعداد افراد کيس: 4 نفر-رويت قبولي:1 May - ارسال فرمها:May 29- کارنت شدن:July- کنسولگري:آنکارا-تاريخ مصاحبه: Dec 3- وضعيت: کلير توسط ايميل 3 April ورود به کالیفرنیا: 28jun
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای خرید ماشین صفر همیشه هزینه کلی را باید در نظر گرفت نه فقط سود وام.
بهترین ابزار
www.kbb.com/new-cars/total-cost-of-ownership/

(2015-06-11 ساعت 16:06)renausa نوشته:  بسته به نوع برند و نوع ماشین داره.
مثلا بیشتر محصولات تویوتا رو میشه 60 ماهه و با 0% سود گرفت. با شرط درآمد و کردیت خوب.
ولی هوندا مینیممش 0. ۹% هست.
نه دهم درصد
البته منظورم صفر کیلومتر بود. ماشین دست دوم معمولا نرخ بهره بالاتری داره

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من دالاسم و یک هفته اس اومدم...دنبال ماشینم ...اگر کسی ماشینش سالم و خوبه می خواد بفروشه ویا اشنایی در زمینه ماشین داره پیام بده....ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
كساني كه مي تونند كار مناسب پيدا كنند مي تونند از بانكهاي كوچكتر براي خريد خودرو در همون ابتدا وام بگيرند و ماشين سال و نو بخرند

مثلا در تگزاس بانك Ufcu حتي به دانشجو ها هم واسه خريد خودرو وام مي دهد
پاسخ
تشکر کنندگان: جهان20
(2015-07-18 ساعت 06:59)جهان20 نوشته:  دوستان من دالاسم و یک هفته اس اومدم...دنبال ماشینم ...اگر کسی ماشینش سالم و خوبه می خواد بفروشه ویا اشنایی در زمینه ماشین داره پیام بده....ممنون
دوستان دو هفته شد در دالاسم و هنوز ماشین نخریدم.....اگه کسی را می شناسید معرفی کنید.....مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: mfarazz
(2015-07-26 ساعت 23:59)جهان20 نوشته:  
(2015-07-18 ساعت 06:59)جهان20 نوشته:  دوستان من دالاسم و یک هفته اس اومدم...دنبال ماشینم ...اگر کسی ماشینش سالم و خوبه می خواد بفروشه ویا اشنایی در زمینه ماشین داره پیام بده....ممنون
دوستان دو هفته شد در دالاسم و هنوز ماشین نخریدم.....اگه کسی را می شناسید معرفی کنید.....مرسی
سلام دوست عزیز
میشه لطفا در مورد شهر دالاس و آب و هواش توضیحاتی بدید. راضی هستید؟ ویا هر مطلبی که به نظرتون مهم باشه.
با تشکر و تبریک و آرزوی موفقیت
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 10:06)mfarazz نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 23:59)جهان20 نوشته:  
سلام دوست عزیز
میشه لطفا در مورد شهر دالاس و آب و هواش توضیحاتی بدید. راضی هستید؟ ویا هر مطلبی که به نظرتون مهم باشه.
با تشکر و تبریک و آرزوی موفقیت
شکر راضی ام...هوا گرم و کمی مرطوب ولی ازار دهنده نیست...فقط دلار بیارید چون کرایه جندماه را یه جا باید پرداخت کنید و ماشین خوب هم کمتر از 7000دلار نیست...موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: mfarazz ، قصه گو ، pouyasanat
دوستان کسی میدونه ماشین هایی که وام داشتن و پرداخت نشده و حالا می خوان بفروشن البته تسویه میشه بهت میدن به چه صورته ؟ درسته بخریم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام یه سوال

برای اجاره ماشین از فرودگاه آیا کردیت کارت لازمه یا با دبیت هم میشه اجاره کرد؟ مثلا من بخوام قبل از ورود به امریکا ماشین رزرو کنم با دبیت کارت میتونم یا نه؟
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من به تازگی اکانت کارفکس خریدم و الان 3 تا ریپورت دیگه با وین نامبر دارم که استفاده نکردم. از دوستان اگه کسی میخواد به من پیغام خصوصی یا ایمیل بده تا براش ریپورتو بفرستم. قیمتشم 14.99$ هست.اگه هم با شماره پلاک بخواید 8.99$. همونطور که میدونین قیمت ریپورت کارفکس برای یک ریپورت 40 دلار هستش. پس فکر میکنم به صرفه دوستان باشه. sa_alireza2004@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان