کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مراحل خرید ماشین - راهنمای قدم به قدم
سلام دوستان آیا با داشتن ویزای توریستی و گواهینامه بین المللی میشه ماشین خرید و بعد 3-4 ماه فروخت؟ آیا به صرفه هست؟(ورود به دالاس-خروخ از سانفرانسیسکو)
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
از اونجایی که بعد از دو سال بالاخره ماشین نو خریدم بد ندیدم تجربه خودم رو تو این موضوع با دوستان به اشتراک بزارم.
اول از هر چیز بگم که مثل بقیه موارد باید یادآور بشم که خرید انجام شده در ایالت تگزاس و شهر هیوستون هست و من در مورد امکان این تجربه در هر جای آمریکا نظری ندارم.
قبل از هر چیز باید مطمئن بشیم که چی می خوای بخریم.در واقع با یه بالا پایین کردن شرایط مالی و در صورت خرید قسطی می تونیم بفهمیم که می تونیم از عهده خرید و پرداخت اقساط ماهانه بر بیایم یا خیر.با همین دیدگاه و مقایسه بین مارک های مختلف با بودجه خودم نهایتا از بین گزینه های موجود اعم از مزدا سه و فولکس واگن جتا و هیوندای الانترا و کیا فورته و تویوتا کورولا من آخری یعنی کورولا مدل ال ای رو شخصا بیشتر پسندیدم.البته این نظر شخصی خودمه.فراموش نکنم بنا به دلایل کیفی من برند آمریکایی رو از گزینه های خودم حذف کردم.لیست نمایندگی های تویوتا تو تمام هیوستون رو درآوردم و آنلاین هم محدوده قیمت رو تا حدودی به دست آوردم.البته برای فهمیدن قیمت واقعی حتما باید مستقیما به دیلر مراجعه کنین.من به جز دیلر های اصلی تویوتا از هیچ جای دیگه قیمت نگرفتم.به نزدیک ترین دیلر منطقه رفتم و حضورا ماشین رو تست کردم و در مورد قیمت هم با هم صحبت کردیم.معمولا روی شیشه بغل ماشین یه قیمت هست که به ام اس آر پی مشهوره.شما با دیدن اون محدوده چونه زنی خودتون رو متوجه میشین.هر چند به این قیمت یه سری قیمت های دیگه هم اضافه میشه که گاهی بستگی به این داره که دیلر چه آپشن های اضافی رو ماشین گذاشته باشه.من به شخصه اصلا از این موضوعات سر در نیاوروم و هر دیلر هم برای خودش یه جور قیمت گذاری داره.ماکزیمم قیمتی که من می تونستم پرداخت کنم برای خارج کردن ماشین شامل تایتل و تکس و همه چیز بین هجده و نیم تا نوزده بود که علی رغم دو بار مراجعه به دیلر اول اونا حاضر نشدن این مبلغ رو بدن.یکی دو جای دیگه هم همینطور.تا اینکه از یکی از دیلر ها تماس گرفتن و تلفنی شرایط خودم رو گفتم.ضمنا یکی از شرایط ماشین هم شیشه دودی کردن ماشین بود با همون قیمت.اونا شرایط من رو قبول کردن به شرطی که همون شب ماشین رو بخرم و شب بعد از مراجعه به دیلر ماشین با همه موارد اعم از تایتل و تکس و شیشه دودی به مبلغ نوزده هزار تا برای کورولا ال ای مدل 2016 توافق شد.به هیچ عنوان هم حاضر نشدن پونصد تا کمتر بدن.بعد از توافق قیمت اونا فرمی به من دادن که نحوه پرداخت رو مشخص می کرد و من هم چون مطمین بودم با کردیت خوب می تونم بدون بهره ماشین رو فاینانس کنم ازشون خواستم سه تا داون بزارم و ما بقی رو قسطی کنم.برگه رو تحویل دادم و کردیت من ران شد.وقتی من حایز شرایط شدم به سمت قسمت فاینانس رفتیم و یه سری کارای اداری و توضیحات دیگه که نهایتا منجر به امضای چند برگ و تحویل کلید ماشین شد.البته تو این قسمت مدیر بخش فاینانس به شدت تلاش می کنه که یه سری خدمات مجزا به شما بفروشه که به نظر من تماما بیخوده و اصلا نباید زیرا بار رفت.یه نسخه از قراردارد و مابقی مدارک به شما تحویل میشه و اقساط شما معادل 16 هزار دلار برای 60 ماه بدون بهره باید مرتب پرداخت بشه.اتفاقا دیروز اولین قسط هم اومد که تا آخر ژانویه فرصت پرداخت داره.
حالا نمی دونم چقدر تونستم با قیمت خوب ماشین بخرم.امیدوارم خرید خوبی کرده باشم و تونسته باشم تا حدودی این مساله رو توضیح داده باشم.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
سلام دوستان
اگه کسی ماشین لیزینگ بخره بعد بخواد بفروشه به چه صورته؟
به هر کسی میشه فروخت یا فقط به کسی که خریده؟
میشه نقد فروخت و قسط هاشو خودش بده؟
با 5000 تا چه ماشینی پیشنهاد میدین؟
با تشکر
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-11 ساعت 17:40)ali3875 نوشته:  اگه کسی تو منطقه سن خوزه و سانفرانسیسکو و Bay Area ماشین بخواد حتی اگه کردیت هم نداشته باشه من میتونم کمک کنم
سلام من میخام اگر میشه پیام بدید متشکرم.
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای اجاره ماشین از فرودگاه آیا کردیت کارت لازمه یا با دبیت هم میشه اجاره کرد؟ مثلا من بخوام قبل از ورود به آمریکا ماشین رزرو کنم با دبیت کارت و گواهینامه بین المللی میتونم یا نه؟
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی میتونه تو اجاره ماشین در دالاس به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ویزا توریستی-دارای دبیت کارت-گواهی بین المللی-
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-29 ساعت 12:52)mohsen b.d نوشته:  سلام دوستان
اگه کسی ماشین لیزینگ بخره بعد بخواد بفروشه به چه صورته؟
به هر کسی میشه فروخت یا فقط به کسی که خریده؟
میشه نقد فروخت و قسط هاشو خودش بده؟
با 5000 تا چه ماشینی پیشنهاد میدین؟
با تشکر
شما تنها چیزی رو می تونید بفروشید که بنام شما باشه.
ماشین لیز شده که برای شما نیست که بخواهید بفروشیدش ....
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen b.d
(2015-12-29 ساعت 02:05)sce نوشته:  سلام.
از اونجایی که بعد از دو سال بالاخره ماشین نو خریدم بد ندیدم تجربه خودم رو تو این موضوع با دوستان به اشتراک بزارم.
اول از هر چیز بگم که مثل بقیه موارد باید یادآور بشم که خرید انجام شده در ایالت تگزاس و شهر هیوستون هست و من در مورد امکان این تجربه در هر جای آمریکا نظری ندارم.
قبل از هر چیز باید مطمئن بشیم که چی می خوای بخریم.در واقع با یه بالا پایین کردن شرایط مالی و در صورت خرید قسطی می تونیم بفهمیم که می تونیم از عهده خرید و پرداخت اقساط ماهانه بر بیایم یا خیر.با همین دیدگاه و مقایسه بین مارک های مختلف با بودجه خودم نهایتا از بین گزینه های موجود اعم از مزدا سه و فولکس واگن جتا و هیوندای الانترا و کیا فورته و تویوتا کورولا من آخری یعنی کورولا مدل ال ای رو شخصا بیشتر پسندیدم.البته این نظر شخصی خودمه.فراموش نکنم بنا به دلایل کیفی من برند آمریکایی رو از گزینه های خودم حذف کردم.لیست نمایندگی های تویوتا تو تمام هیوستون رو درآوردم و آنلاین هم محدوده قیمت رو تا حدودی به دست آوردم.البته برای فهمیدن قیمت واقعی حتما باید مستقیما به دیلر مراجعه کنین.من به جز دیلر های اصلی تویوتا از هیچ جای دیگه قیمت نگرفتم.به نزدیک ترین دیلر منطقه رفتم و حضورا ماشین رو تست کردم و در مورد قیمت هم با هم صحبت کردیم.معمولا روی شیشه بغل ماشین یه قیمت هست که به ام اس آر پی مشهوره.شما با دیدن اون محدوده چونه زنی خودتون رو متوجه میشین.هر چند به این قیمت یه سری قیمت های دیگه هم اضافه میشه که گاهی بستگی به این داره که دیلر چه آپشن های اضافی رو ماشین گذاشته باشه.من به شخصه اصلا از این موضوعات سر در نیاوروم و هر دیلر هم برای خودش یه جور قیمت گذاری داره.ماکزیمم قیمتی که من می تونستم پرداخت کنم برای خارج کردن ماشین شامل تایتل و تکس و همه چیز بین هجده و نیم تا نوزده بود که علی رغم دو بار مراجعه به دیلر اول اونا حاضر نشدن این مبلغ رو بدن.یکی دو جای دیگه هم همینطور.تا اینکه از یکی از دیلر ها تماس گرفتن و تلفنی شرایط خودم رو گفتم.ضمنا یکی از شرایط ماشین هم شیشه دودی کردن ماشین بود با همون قیمت.اونا شرایط من رو قبول کردن به شرطی که همون شب ماشین رو بخرم و شب بعد از مراجعه به دیلر ماشین با همه موارد اعم از تایتل و تکس و شیشه دودی به مبلغ نوزده هزار تا برای کورولا ال ای مدل 2016 توافق شد.به هیچ عنوان هم حاضر نشدن پونصد تا کمتر بدن.بعد از توافق قیمت اونا فرمی به من دادن که نحوه پرداخت رو مشخص می کرد و من هم چون مطمین بودم با کردیت خوب می تونم بدون بهره ماشین رو فاینانس کنم ازشون خواستم سه تا داون بزارم و ما بقی رو قسطی کنم.برگه رو تحویل دادم و کردیت من ران شد.وقتی من حایز شرایط شدم به سمت قسمت فاینانس رفتیم و یه سری کارای اداری و توضیحات دیگه که نهایتا منجر به امضای چند برگ و تحویل کلید ماشین شد.البته تو این قسمت مدیر بخش فاینانس به شدت تلاش می کنه که یه سری خدمات مجزا به شما بفروشه که به نظر من تماما بیخوده و اصلا نباید زیرا بار رفت.یه نسخه از قراردارد و مابقی مدارک به شما تحویل میشه و اقساط شما معادل 16 هزار دلار برای 60 ماه بدون بهره باید مرتب پرداخت بشه.اتفاقا دیروز اولین قسط هم اومد که تا آخر ژانویه فرصت پرداخت داره.
حالا نمی دونم چقدر تونستم با قیمت خوب ماشین بخرم.امیدوارم خرید خوبی کرده باشم و تونسته باشم تا حدودی این مساله رو توضیح داده باشم.
موفق باشین.

دوست عزیز میشه بگید منظور از اینکه سه تا داون بذارم چیه و یه چیز دیگه پیش پرداخت چقدر بود
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
پاسخ
تشکر کنندگان: sce
Someonelikeyou عزیز:
منظور من از داون همون Down Payment یا به عبارتی همون پیش پرداخته.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-29 ساعت 18:45)pouyasanat نوشته:  برای اجاره ماشین از فرودگاه آیا کردیت کارت لازمه یا با دبیت هم میشه اجاره کرد؟ مثلا من بخوام قبل از ورود به آمریکا ماشین رزرو کنم با دبیت کارت و گواهینامه بین المللی میتونم یا نه؟

سلام، با كرديت كارت راحت تره چون نگراني بعدي براي جريمه هاي رانندگي احتمالي و … رفع ميشه. ولي با كارت دبيت هم ماشين ميدن.

پاسخ
تشکر کنندگان:
تويوتا كورولا ٢٠٠٢ براي فروش.
از دوستان اگر كسي تمايل به خريد داره لطفا پيام خصوصي بده.
موفق باشين.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ماشين ليز شده بعد از اتمام زمان استفاده به كمپاني برگشت داده ميشه
بعضي از اونا احتمالا كيفيت بالايي دارند كسي آمار داره كجا اين ماشينا رو ميفروشن
آيا اشن ميره يا تو نمايندگي فروش ميره

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-02 ساعت 13:51)m.moshrefzadeh نوشته:  
(2015-12-29 ساعت 18:45)pouyasanat نوشته:  برای اجاره ماشین از فرودگاه آیا کردیت کارت لازمه یا با دبیت هم میشه اجاره کرد؟ مثلا من بخوام قبل از ورود به آمریکا ماشین رزرو کنم با دبیت کارت و گواهینامه بین المللی میتونم یا نه؟

سلام، با كرديت كارت راحت تره چون نگراني بعدي براي جريمه هاي رانندگي احتمالي و … رفع ميشه. ولي با كارت دبيت هم ماشين ميدن.

خیلی از شرکتهای اجاره ماشین «فقط» با کردیت کارد ماشین اجاره میدن.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-31 ساعت 19:49)behzadb57 نوشته:  سلام دوستان ماشين ليز شده بعد از اتمام زمان استفاده به كمپاني برگشت داده ميشه
بعضي از اونا احتمالا كيفيت بالايي دارند كسي آمار داره كجا اين ماشينا رو ميفروشن
آيا اشن ميره يا تو نمايندگي فروش ميره

بهزاد جان، به عنوان مثال، شرکت [font='Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif]Fred Anderson Toyota[/font]  که یک دیلره، در قسمت خودروهای دست دوم (Pre-Owend) تعداد زیادی ماشین های قبلا لیز شده با کیفیت خوب داره. تصور نمی کنم این خودروها رو در آکشن خریده باشه.
اکثر دیلرهای بزرگ مثل همین شرکت یا Carmax یا خیلی های دیگه از این نوع خودروها فراوان دارن.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان:
به عنوان کسی‌ که CAR WHOLESALER هست می‌خواهم کمی‌ اطلاعات در مورد خرید ماشین به دوستان بدهم

برای خرید اتمبیل ٔBRAND NEW همواره سعی کنید که ابتدا خودرو مورد نظر را به طور ONLINE پیدا کرده و بین DEALER مختلف ٔBRAND مورد نظرتان بهترین گزینه‌ با پین‌ترین قیمت را انتخاب کنید توجه داشته باشید که همواره قیمتهای ONLINE از STICKER PRICE داخل DEALERSHIP کمتر است پس از تست و انتخاب خودرو هرگز در خرید عجله نداشته باشید بدانید که اگر تظاهر به ترک DEALERSHIP و رفتن به مکان دیگری برای خرید کنید SALES PERSON سعی در متقاعد کردن شما به خرید بهترین و پایین‌ترین DEAL ممکن را به شما پیشنهاد خواهد داد

*همواره سعی در خرید BRAND داشته باشید که VALUE خود را حفظ میکنند و در بازار پر طرفدار هستند که به ترتیب عبارتند از TOYOTA,HONDA ,NISSAN

*هرگز اتومبیل STICK SHIFT خریداری نکنید مگر بعضی‌ مدلهای خاص اسپرت مانند CAMARO SS ، MUSTANG GT ، CHALLENGER R/T

*از خرید VW و KOREAN CARS مانند HYUNDAI و KIA به شدت پرهیز کنید چون بازار دست دوم به شدت ضعیفی دارند و بهای خود را سریع از دست میدهند

*هرگز ازCOPART AUCTION خرید ننمایید مگر آنکه در کار تعمیر و خرید فروش USED CAR هستید و تجربه کافی‌ در این زمینه دارید

*قبل از خرید USED CARS حتما VIN خودرو مربوطه را با CARFAX چک نمایید IT WILL COST YOU ONLY $20 BUT IT'S REALLY WORTHED
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، peyman b ، storagemeter ، behjan ، frozen mind ، shayan87 ، EMAD2013

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان