کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
ديپلم فني حرفه اي پيش دانشگاهي نداره خوب يعني هر كسي كه ديپلم فني حرفه اي داره نمي تونه بره
تشکر کنندگان:
(2012-05-20 ساعت 12:34)sahels70 نوشته:  سلام من مدرک موقت لیسانس دارم و مدرک اصلی فوق دیپلم
و موقع ثبت نام گزینه لیسانس زدم ولی مدرک اصلی من هنوز نیومده
حالا در فرم بایستی فوق دیپلم بزنم یا لیسانس
خواهش می کنم کمکم کنید

سوالتون رو توی قسمت برندگان بپرسید، بهتر نتیجه می گیرین.
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: barooni_sho
دوستان شنیدم که از سال دیگه لاتاری برای ایرانیها دیگه وجود نداره؟؟؟ درسته؟؟؟ کس دیگه هم چیزی شنیده؟؟؟؟
کتگوری: F2B
تاریخ درخواست: May 2006
شماره پرونده: YRV2013XXXXXX
تاریخ کارنت شدن: ژانويه ٢٠١٤
دریافت نامه مصاحبه: اپريل ٢٠١٤
تاريخ مصاحبه: مي ٢٠١٤
دريافت ويزا: يك ضرب و يه ذره!!
سفرنامه من رو اینجا بخونید
همسرم:
كتگوري: F2A
تاريخ درخواست: september 2014
كيس نامبر: ANK2015XXXXXX
ارسال مدارک: اواخر اکتبر 2015
دریافت نامه کامل بودن مدارک از NVC: دسامبر 2015
دریافت نامه مصاحبه: فوریه 2016
تاریخ مصاحبه: مارج 2016
تشکر کنندگان:
(2012-06-12 ساعت 11:07)anahita1361 نوشته:  دوستان شنیدم که از سال دیگه لاتاری برای ایرانیها دیگه وجود نداره؟؟؟ درسته؟؟؟ کس دیگه هم چیزی شنیده؟؟؟؟

برنامه ی ویزای تنوع فرهنگی امثال برای آخرین بار بود که اجرا می شد. اما برای تمدید اجرای این برنامه تقاضایی به کنگره فرستاده شده که هنوز تصویب نشده.
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
(2012-06-12 ساعت 14:06)zaherbin نوشته:  
(2012-06-12 ساعت 14:04)afshin sadeghi 2 نوشته:  
(2012-06-12 ساعت 11:07)anahita1361 نوشته:  دوستان شنیدم که از سال دیگه لاتاری برای ایرانیها دیگه وجود نداره؟؟؟ درسته؟؟؟ کس دیگه هم چیزی شنیده؟؟؟؟

برنامه ی ویزای تنوع فرهنگی امثال برای آخرین بار بود که اجرا می شد. اما برای تمدید اجرای این برنامه تقاضایی به کنگره فرستاده شده که هنوز تصویب نشده.
منبعی برای این صحبت دارید؟
به سفارت مجازی آمریکا مراجعه کنید.

کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
لاتاری دیگه برا ایرانیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا وجود نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نههههههههههههههههههههههههههههههههه

دوستان مطمئنید ؟؟؟؟ لطفا یکی جواب صحیح رو بگه راسته این حرف وجود نداره دیگه؟؟؟؟
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
تشکر کنندگان:
(2012-06-12 ساعت 23:54)wushu kung fu نوشته:  لاتاری دیگه برا ایرانیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا وجود نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

داره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه
تشکر کنندگان:
نقل قول:
(2012-06-13 ساعت 01:20)afshin sadeghi 2 نوشته:  
(2012-06-12 ساعت 23:54)wushu kung fu نوشته:  لاتاری دیگه برا ایرانیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا وجود نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یعنی چی رفیق؟؟ یعنی صحت داره یا این که لاتاری همچنان برا ایرانیا هست؟
تشکر کنندگان:
(2012-06-13 ساعت 10:49)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:
(2012-06-13 ساعت 01:20)afshin sadeghi 2 نوشته:  

یعنی چی رفیق؟؟ یعنی صحت داره یا این که لاتاری همچنان برا ایرانیا هست؟

عزیز من آخرین سال برای اجرای برنامه تنوع فرهنگی ( لاتاری ) سال 2012 یعنی امسال بوده. اما با توجه به حمایت دولت آمریکا از این طرح و فرستادن مجدد این طرح به کنگره برای تصویب و تمدید مجدد به احتمال خیلی زیاد این برنامه ادامه داره. انرژی مثبت فراموش نشهWink
تشکر کنندگان:

(2012-06-12 ساعت 14:04)afshin sadeghi 2 نوشته:  

سلام
اولا در صورت عدم وجود برنامه لاتاری این مساله برای تمام کشورها خواهد بود نه فقط ایران.
نمی دانم چرا هر سال یک عده آیه یاس می خوانند که از سال اینده برای ایرانی ها دیگر امکان شرکت در لاتاری نیست . یکبار علت ان را تحریم و سال دیگر تعداد زیاد برندگان در لاتاری و چند ماه پیش علت ان را عدم شرکت هزار نفر از ایرانی ها برای دریافت ویزای خود و ....
نمونه های تمامی انها را نیز می توانید در همین سایت که در چند سال اخیر نوشته شده است پیدا کنید
اما اگر کسی کمی مطالعه کرده باشد می دان که هیچ کدام از عوامل بالا باعث حذف یک کشور خاص از برنامه لاتاری نمی شود .
اگر برنامه لاتاری حذف بشود برای همه است
اما من سایت مذکور را خواندم و چنین خبری را انجا ندیدم البته چند وقت پیش طرحی برای حذف لاتاری و افزودن سهمیه ویزای کار را خواندم که البته باید ان طرح در مجلس تصویب شود و هنوز هیچ چیز قطعی نیست .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: zaherbin ، wushu kung fu
دوستان من یه سوال دارم من دیپلم فنی از هنرستان دارم(11ساله)وفوق دیپلم وکارشناسی ناپیوسته برای شرکت در لاتاری باید دیپلم 12 ساله داشته باشی اما مال من 11 ساله هست اما لیسانس دارم میتونم اینو ارایه بدم ومشکلی پیش نمی یاد؟
تشکر کنندگان:
نقل قول:
(2012-07-28 ساعت 00:40)uem نوشته:  دوستان من یه سوال دارم من دیپلم فنی از هنرستان دارم(11ساله)وفوق دیپلم وکارشناسی ناپیوسته برای شرکت در لاتاری باید دیپلم 12 ساله داشته باشی اما مال من 11 ساله هست اما لیسانس دارم میتونم اینو ارایه بدم ومشکلی پیش نمی یاد؟

دوست عزیز تا اونجا که من میدونم اگه لیسانس رو بزنی مشکلی پیش نمیاد ولی بازم بپرس
تشکر کنندگان:
بلی
(2012-07-28 ساعت 00:40)uem نوشته:  دوستان من یه سوال دارم من دیپلم فنی از هنرستان دارم(11ساله)وفوق دیپلم وکارشناسی ناپیوسته برای شرکت در لاتاری باید دیپلم 12 ساله داشته باشی اما مال من 11 ساله هست اما لیسانس دارم میتونم اینو ارایه بدم ومشکلی پیش نمی یاد؟

تشکر کنندگان:
(2012-07-28 ساعت 10:44)storagemeter نوشته:  بلی
بلی یعنی مشکل نداره؟
تشکر کنندگان:
من در ایران دیپلم نقشه کشی معماری گرفتم
الان در حال حاضر در هند دانشجو هستم
در لاتاری قبول شدم
من تو فرم Some University Courses را زدم
نمی دونم اگر مدرک دال بر اینکه اینجا چند درس افتاده دارم
به سفارت نشان بدهم که هنوز دانشجو هستم از من قبول می کنند چون من پیش دانشگاهی و سابقه کار ندارم
من الان از سال ۲۰۰۸ تا الان اینجا هستم محل مصاحبه من هم بمبی هست
کیس نامبر: 2013AS00001XXX
رویت قبولی: 2012 May
سفارت: بمبئی
ارسال فرم های سری اول: May 2012 با DHL
کارنتی :2012 Aug 14
تاريخ مصاحبه: 2012 2 Oct
تاریخ کلیرنس: 2013 Mar 20
ورود به آمريکا: 2013 19 Apr

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان