کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایده های کار در بدو ورود به آمریکا
داداشا و ابجی های گلم
بریم اونجا از کجا شروع کنیم کار کردن رو؟ راهنمایی کنید ؟مفصل و دقیق خواهشن

پاسخ
تشکر کنندگان: t_arian_n
(2015-05-27 ساعت 23:19)nima24 نوشته:  داداشا و ابجی های گلم
بریم اونجا از کجا شروع کنیم کار کردن رو؟ راهنمایی کنید ؟مفصل و دقیق خواهشن
شغل یه کار شخصیه و فردی نمیتونه برا شما تصمیم بگیره.اگه دوس دارین که هر کاری که شد را انجام بدین که خیلی عالیه چون سخته که ریال بیاری و دلار خرج کنی.میتونی از فروشگاه ها و مراکز خرید شروع کنی

به قول جناب چاپلین: شاید این زندگی اون مهمونی نیست که می خواستی به آن دعوت بشی،ولی حالا که دیگه دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص
پاسخ
تشکر کنندگان: t_arian_n
دستفروشی توی امریکا چطوره؟ اجازه میدن؟ مثل فروش فلافل و سمبوسه توی ایران خودمون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
نويد هستم

در 16جولاي با گيرينکارت در آتلانتا جوياي کار هستم

دوستان من رو راهنمايي کنيد

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: t_arian_n ، Nataliea
سلام من 33 سالمه اولشم بدون شوهر م میام. زبانم خوبه لیسانسم که روزنامه نگاری که هیچ ...تو ایران سه چهار سال در یه شرکت ژاپنی کار کرده ام.چه کارای جنرالی به درد من میخوره؟اصن میتونم کاری پیدا کنم؟
چه کارایی رو دنبالش باشم؟در ضمن فعلا ایالت اورگن رو انتخاب کرده ام.
پاسخ
تشکر کنندگان:
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
پاسخ
تشکر کنندگان: hassan8ir
سلام به همگي كسي ميدونه با پانصد هزار دلار تو دالاس چه كاري ميشه راه اندازي كرد؟

EB3
interwove:september20/2016
AP Rolleyes  
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-31 ساعت 11:49)alirezadehghan2000 نوشته:  سلام به همگي كسي ميدونه با پانصد هزار دلار تو دالاس چه كاري ميشه راه اندازي كرد؟

خیلی کار ها . شما چه کاری بلدی ؟ زبان چقدر میدونی ؟ چند ساله در امریکایی ؟ ایا دالاس بودید ؟ اینها همه فکتورند.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام زبانم متوسط به بالا هست ترجيح ميدم تو كار فروش باشم از مواد غذايي رستوران فست فود املاك يا ماشين
تو ضمينه ساخت و ساز تجربه خوبي دارم فوق حقوق بين الملل دارم ليسانس مشاوره تقريبا يك سال ديگه ميام دالاس

EB3
interwove:september20/2016
AP Rolleyes  
پاسخ
تشکر کنندگان:
من جای شما باشم اینکارا رو میکنم :
1- تا زمان اومدنم با خرج مقدار تقریبا خوب و گرفتن معلم خصوصی زبان میخونم روزی چندین ساعت و به هزار و یک دلیل که توی تاپیکهای مختلف بحث راجعش شده.این مهمترین چالش راه انداختن بیزنس شخصی هست اونم باز به هزار و یک دلیل !
2- شش ماه توی شهر مورد نظرم میمونم و همه جاش رو میگردم و هرچی لازمه راجعش میخونم و میفهمم
3-شش ماه بعدی رو توی بیزنس مورد نظر خودم شاغل میشم که البته این قسمت سختشه اعم از پیدا کردن شغل و محل مورد نظر و غیره
4- بعد تصمیم میگیرم ببینم میخوام سرمایه گذاری کنم و کجا و به چه ترتیب و با شناختن یه بروکر و وکیل خوب.
با 500 هزار میشه بیزنس راه انداخ اما شرایط و مقدمات داره و خیلیها هم اینجا اینپول رو دارن اما اینکه همه بتونن باهاش کار راه بندازن بحث دیگه س.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: Aghaman ، peymanmohajer ، Khosrow_53 ، lighthouse
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
پاسخ
تشکر کنندگان: Amir.AA ، lighthouse
ایا کسی هست که سابقه کار تعمیر تلفن های همراه سخت افزار ونرم افزار شامل اپل. سامسونگ داشته باشه حالا یا الان درآمریکا ست یا ویزا داره وقصد ورود به آمریکا.
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همه
دوستانی که ساکنLA هستند وجویای کار هستند من چند روزیه اومدم و برای شروع می خام دنبال خرید و فروش ماشین برم اگه کسی تجربه این کار داره یا از فنی ماشین سر در میاره و کمی سرمایه داره برای شراکت برام پیغام بفرسته ایمیل من bijan575@yahoo.com هست
شاید خدا خواست و کارمون گرفت
تشکر از همه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان مهاجرسرایی
دوستانی که ساکنLA هستند وجویای کار هستند من چند روزیه اومدم و برای شروع می خام دنبال خرید و فروش ماشین برم اگه کسی تجربه این کار داره یا از فنی ماشین سر در میاره و کمی سرمایه داره برای شراکت برام پیغام بفرسته ایمیل من bijan575@yahoo.com هست
شاید خدا خواست و کارمون گرفت
تشکر از همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان من تو ایران 6ساله تو کاره کابینتم و2سالم تو چوب بری و پالت سازی کار کردم تو کالیفورنیا هم فامیل دارم اونجا کار واسم پیدا میشه تو این مایه ها ممنون

فرستاده شده از GLX Shineِ من با Tapatalk
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان