کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارمنستان - مصاحبه
دوست عزیز. توی فرم قسمت اول باید امضا بشه و قسمت دوم باید حتما توی سفارت و جلوی آفیسر امضا بشه. توی خود فرم کاملا توضیح داده اینو.
فقط حواستون باشه هر کدوم از افراد خانوادتون باید جداگانه این فرمو پر و امضا کنن
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Blaze ، مانترا
علی جان فرم همینه که بچه ها گفتن ، چیز خاص دیگه نداره که من بخوام اضافه کنم، نگران نباش، می تونی اصلا امضا نکنی ، بزار تو سفارت افسر بهت بگه که خیالت اند راحت باشه !
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، الهه سابق
(2012-08-09 ساعت 22:31)SAEED 60 نوشته:  
(2012-08-08 ساعت 21:15)alisarvareharchiabi نوشته:  من مامان و بابام 10 آگوست میان اونجا خودمم 14 آگوست میام ... . آقا سعید عزیز فرم ds-230 رو در داخل خودش پر کردیم مثل اینکه اشکالی نداره ...آقا سعید standby باش البته لب تاپ و با خودم میبرم مشکلی بود براتون ایمیل میزنم ... بعضی از فیلدهایی که جوابی براش نداشتم براشون خط تیره گذاشتم .. این فرم هم برای ما شده ... . بچه ها تو روخدا جواب بدین چرا جدیدا جواب منو نمیدین از وقتی که فروزن رفت اینجا هم سوت و کور شد رفتم تو تایپیک گرین کارتیا پرسیدم !!! نمیدونم چرا نگرانم ....یکی میگه صفحه دوم رو امضا کن( part 1 صفحه دوم ) یکی میگه امضا نکن ... این فرم آخر سر کار دست ما میده ....

اگر فقط نگرانیت امضا فرم است ، اصلا نگران نباش چون تو سفارت باید امضا بشه ، خودشون میگن که کجا رو امضا کنی‌ ، در رابطه با فیلدها هم نمیدونم کدوم رو میگی‌ که بتونم کمکت کنم ، ولی‌ کلا نگران نباش اینا چیزیی‌ نیستن که بخوای خودت رو نگران کنی‌ .

درود به شما...آقا سعید مثلا تو شماره 10 و 11 آدرس یکیه ... 10 رو نوشتیم اما مثلا 11 رو نوشتیم same ...یعنی مثل اون ... تو قسمت 16 هم که میگه اگر خانومتون در جای دیگه زندگی میکنه بنویسید آدرسشو خود پدرم نوشتن same ...اشکالی نداره ؟ یا n/a بذاریم ... از امضا هم خیالم راحت شد مرسی ...تو قسمت 20 25 تاریخ تولد پدر بزرگم رو میخواد با مادربزرگم خب اینا خیلی قدیمی هستن فقط سال دارن اگر به فرمت mm/dd/yyyy نخوره فقط سال رو بنویسیم مشکلی نداره ؟؟؟

(2012-08-09 ساعت 23:14)elahenadafy2 نوشته:  دوست عزیز. توی فرم قسمت اول باید امضا بشه و قسمت دوم باید حتما توی سفارت و جلوی آفیسر امضا بشه. توی خود فرم کاملا توضیح داده اینو.
فقط حواستون باشه هر کدوم از افراد خانوادتون باید جداگانه این فرمو پر و امضا کنن

elahe خانوم مرسی از شما .... بله هم مادرم و هم پدرم پر کردن وبقیه اعضا ....خواهرای مادرم هستن ....من هم که بالای 21 .... تو travel applicant نیستم ...

امیدوارم هرچه سریعتر مشکل اسپانسر شما هم حل بشه ....

(2012-08-10 ساعت 00:03)Blaze نوشته:  علی جان فرم همینه که بچه ها گفتن ، چیز خاص دیگه نداره که من بخوام اضافه کنم، نگران نباش، می تونی اصلا امضا نکنی ، بزار تو سفارت افسر بهت بگه که خیالت اند راحت باشه !

مرسی blaze ....
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Blaze
[/quote]

درود به شما...آقا سعید مثلا تو شماره 10 و 11 آدرس یکیه ... 10 رو نوشتیم اما مثلا 11 رو نوشتیم same ...یعنی مثل اون ... تو قسمت 16 هم که میگه اگر خانومتون در جای دیگه زندگی میکنه بنویسید آدرسشو خود پدرم نوشتن same ...اشکالی نداره ؟ یا n/a بذاریم ... از امضا هم خیالم راحت شد مرسی ...تو قسمت 20 25 تاریخ تولد پدر بزرگم رو میخواد با مادربزرگم خب اینا خیلی قدیمی هستن فقط سال دارن اگر به فرمت mm/dd/yyyy نخوره فقط سال رو بنویسیم مشکلی نداره ؟؟؟

[/quote]

قسمت ۱۰ ، آدرس محلی است که قرار شما بعد از رفتن به آمریکا اونجا زندگی‌ کنید ، و قسمت ۱۱ آدرس محلی است که قرار گرین کارد شما به اون آدرس بیاد حالا اگر هردو این آدرسها یکی‌ است ، قسمت ۱۱ رو نمیخواد پر کنی‌ .

آدرسها رو هم تا جای ممکن بنویسید ، کار زمانبری که نیست ، پس بهتره که تو فرم نوشته بشن .

در باره تاریخ تولت پدر بزرگ و مادر بزرگتان ، از روی شناسنامه اونها و تبدیل به تاریخ میلادی اقدام کنید ، بهر حال حتما شناسنامه دارند
[en]Category: F2B
PRIORITY DATE = OCTOBER 2003
APPROVAL NOTICE = JUNE 2008
CASE NUMMBER = YRV2012XXXXXX
CHOICE OF ADDRES AND AGENT = MARCH 2010
P3U AGENT UNIVERSAL = AUGUST 2010
تکمیل مدارک : FEB 2011
دریافت نامه مصاحبه: Jul 2012
مصاحبه: Aug 2012
محل مصاحبه: ایروان
تاریخ دریافت ویزا : یک ضرب Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، الهه سابق ، Blaze
(2012-08-10 ساعت 13:09)alisarvareharchiabi نوشته:  واییییییییییییییییییی خدا بچه ها دوسال پیش ds-230 پر شده تاریخ خدمت پدرم رو اشتباه وارد کردن پدر گرامی اما الان من درستشو دارم و نوشتم بچه ها قبلیا رو تو پرونده نگاه نمیکنه بگه چرا این با این فرق داره ؟؟ الان ترجمه به انگلیسی پایان خدمت هم با اینی که جدید پر کردم هم هست درست هست اما نگرانیم اینه که قبلی رو یه وقت نگه این چرا با این فرق داره ..
علی جان مشکلی نیستش. تاریخ درستو وارد کنید و به پدرتون بگید روز مصاحبه قبل از اینکه آفیسر شروع به سوال بکنه، بگن که این تاریخ قبلا اشتباه وارد شده و حالا تصحیحش کردیم.
تازی پدرتون خیلی وقت پیش سربازی رفتن. پس واسه اونا این شبهه پیش نمیاد که نکنه کاسه ای زیر نیم کاسه باشه. حالا یکی میبینی جوونه و تازه سربازی بوده و سربازیش هم توس س.پ.ا.ه بوده، یک درصد ممکنه فکر کنن عمدی بوده. ولی مطمئن باشید مشکلی نیستش
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Blaze ، mitr.p
ولی به نظر من بگید بهتره ها
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، battosai ، frozen mind
حتما بگید قبل از قسم خوردن ، همون اول کار بگین اشتباه تبدیل شده همین

مشکلی نیست

اما اگر نگید ممکنه به مشکلی بر بخورید و هی نگرانید . این موضوع هیچ اشکالی نداره علی جان، شما که داستان بچه های لاتاری رو دنبال می کنی اونجا هم رفتن عده ای و گفتن که اشتباه پر کردن این فرمو و هیچچچ اشکالی نبوده ،

خیالت تخت راحت، این موضوع از واضحات هست و پنهان کردنش به نظر من اشتباه مسلم.

همون اول کار بگین که اشتباه تبدیل کردیم و خیالت راحت.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، الهه سابق ، sasan_rock ، frozen mind
(2012-08-10 ساعت 20:07)Blaze نوشته:  حتما بگید قبل از قسم خوردن ، همون اول کار بگین اشتباه تبدیل شده همین

مشکلی نیست

اما اگر نگید ممکنه به مشکلی بر بخورید و هی نگرانید . این موضوع هیچ اشکالی نداره علی جان، شما که داستان بچه های لاتاری رو دنبال می کنی اونجا هم رفتن عده ای و گفتن که اشتباه پر کردن این فرمو و هیچچچ اشکالی نبوده ،

خیالت تخت راحت، این موضوع از واضحات هست و پنهان کردنش به نظر من اشتباه مسلم.

همون اول کار بگین که اشتباه تبدیل کردیم و خیالت راحت.
من هم مثل شما اشتباه هایی در فرم DS-230داشتم که وقت مصاحبه (قبل از قسم خوردن) به افیسر گفتم وهر کدوم رو که گفتم همونجا تصحیح کرد. بازم میگم استرس و دلهره این چیزها رو نداشته باشید.
تجربه نام مستعاري است كه بر خطاهاي خود ميگذاريم
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، battosai ، Blaze ، frozen mind ، dreamer60
آقا سعید منتظریم ، گرفتی ان شاء ا... ویزارو تو دستت ؟ لطفا به ما بگو اعتبارش دقیقا تا کی هستش ؟ دقیق دقیق !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، frozen mind ، battosai ، SAEED 60
(2012-08-10 ساعت 13:09)alisarvareharchiabi نوشته:  واییییییییییییییییییی خدا بچه ها دوسال پیش ds-230 پر شده تاریخ خدمت پدرم رو اشتباه وارد کردن

علی‌ جان، همون طور که دوستان گفتن، لازم نیست اینقدر نگران باشی‌. قبل از شروع مصاحبه قضیه رو با آفیسر در میون بذارین. همین.
حتا احتیاطا یک فرم ۲۳۰ جدید پرکنین و با خودتون داشته باشین تا اگر آفیسر صلاح دونست با قبلی عوض کنه.

بعضی‌ از اشتباهات مهم هستن ولی‌ بعضی‌‌ها کم اهمیت. مورد شما از نوع دوم هستش.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
(2012-08-13 ساعت 04:42)Blaze نوشته:  آقا سعید منتظریم ، گرفتی ان شاء ا... ویزارو تو دستت ؟ لطفا به ما بگو اعتبارش دقیقا تا کی هستش ؟ دقیق دقیق !!!

دوستان سلام

من همین الان با ویزا از سفارت برگشتم ، دیروز بهم زنگ زدن و گفتن فردا بیا ویزا رو بگیر .

اعتبار ویزا هم دقیقا ۶ ماه از زمان صدور است . Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
[en]Category: F2B
PRIORITY DATE = OCTOBER 2003
APPROVAL NOTICE = JUNE 2008
CASE NUMMBER = YRV2012XXXXXX
CHOICE OF ADDRES AND AGENT = MARCH 2010
P3U AGENT UNIVERSAL = AUGUST 2010
تکمیل مدارک : FEB 2011
دریافت نامه مصاحبه: Jul 2012
مصاحبه: Aug 2012
محل مصاحبه: ایروان
تاریخ دریافت ویزا : یک ضرب Big Grin
[/en]
پاسخ
سلام سلام درود به همه بچه های مهاجرسرا من برگشتم از ارمنستان .... منتظر سفرنامه من هم باشین .... همون جور که سعید جان گفتن اعتبار ویزا 6 ماه است ....گفتنیها زیاده ......خبرو بدم ... برگه صورتی گرفتیم ...
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، f1f ، Blaze ، sasan_rock ، الهه سابق ، SAEED 60 ، dreamer60 ، pooyash ، مانترا
مبارکه علی جان یا نه ؟! ما نفهمیدیم

حالا چرا صورتی شده ؟ توی برگه صورتی شما چی نوشته ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، الهه سابق ، SAEED 60 ، f1f ، battosai
سلام به دوستان عزیز .. . مادر و پدرم روز 16 آگوست مصاحبه داشتن ... بنابراین خیلی دنبال این بودیم که براشون وقت دکتر و .. رو بگیریم ... . به هرحال واکسنها رو اینجا زدن و اون برگه مخصوص رو گرفته بودن ... . پروازرو برای 10 آگوست گذاشتن .... جمعه رفتن و شنبه وقت دکتر داشتن ...مراحل اینجوری بود که یک عکس از قفسه سینه گرفتن .. آزمایش خون ... معاینه عمومی مثل فشار و ... . یه چیزی اول بگم. بچه ها لیدرهای ارمنستان... پسرهای ایرونی واقعا بی نظیرن حالا میگم چرا .... دوشنبه هم اومدن برای نتایج آزمایش ها ... شاید بگید چه قدر زود اما خب خانوم دکتر گفته بود من سعی میکنم هرچه سریعتر این کار انجام بشه ... راستی یادم رفت بگم پدرم و مادرم و بقیه اعضا داخل پرونده رفته بودن هتل آپارتمان ... البته نمیشه گفت هتل آپارتمان اونجا ارمنیا خونشون رو اجاره میدن اما خودشون در جای خیلی بدی زندگی میکنن تا اینجوری بتونن خرج زندگیشون رو بدن اونجا مرداشون افتضاح بودن هم از لحاظ ظاهر هم اینکه کار نمی کردن خانوماشون کار میکردن ... من هم به خاطر اینکه خیلی نگران بودم برنامه رو از 20 روز قبل مچ کردم تا برم اونجا دوست داشتم در 16 آگوست که مصاحبه بود در اونجا باشم ... . منم تور گرفتم ... روز 14 آگوست رفتم اونجا ... با پرواز آرماویا. هتل هرازدان 3 ستاره بود .. در مجموع هتل خوبی بود ... اینترنت نداشت اما یک کامپیوتر با یه پرینتر تو لابی بود که free بود... .

سوار هواپیما شدم ... بعد از تیک آف ...شروع کردن به سرو غذا و ... برگه های ویزای ارمنستان هم پخش کردن که من قبلا سعید عزیز گذاشته بودن پرینت گرفته بودم ... شروع کردیم به پر کردن فرم ها اغلب افرادی که تو هواپیما بودن توریستی اومده بودن ... چون من از صندلیه بقل خودم و جلویی پرسیدم برای چی اومدین گفتن ما همینجوری توریستی اومدیم ...اونهایی که بلد نبودن هم پر کنن ارمنیای ایرانی بهشون کمک میکردن Smile..

ما هم رسیدیم ارمنستان بعد از پیاده شدن از هواپیما تو سالن اولی باید پاسپورت رو میدادیم و 6000 درام که ویزا رو برامون بزنن تو پاسپورت .. در کنار این باجه های ویزا رجیستریشن اکس چینج هم بود میتونستیم براحتی دلار رو به درام تبدیل کنیم ... 1 دلار 405 درام ... برگه هم میدن نوعی رسید ... بماند که چند روز بعد نرخ تغییر کردSmile)) البته کم شد فکر کنم 402 ....به افسر پشت میز گفتم دلار یا درام گفت فرقی نداره اما بعدش گفت درام ... منم یه نگاهی بهش انداختم بابا خب اینو از اول بگو دیگه رفتیم چینج کردیم اومدیم ... 6000 درام ... بعد از اون هم چک پاسپورت و... اومدیم از سالن پرواز به سالنی که دیگه خارج میشیم از فرودگاه ... شلوغ بود حسابی کاروان المپیکشون اومده بود شلوغ شلوغ بود آقا ما حالا با یک چمدون تو سالن رو بگرد که لیدر رو پیدا کنیم ... بابیلون ... تو برگه نوشته شده بود که رسیدین برین سمت پلاکارد بابیلون ... آقا ما بگرد هی بگرد مگه بود ...نظرم به یه آقایی جلب شد لیدر فارسی زبانی بود گفتم آره اینجوری قضیه مثل اینکه نیومدن دنبالمون موبایلشو در آورد زنگ زد به لیدر ما که اقا کجایی و ...30 دقیقه با تاخیر لیدر ما اومد ... اون لیدری که زنگ زدن منتظر مسافرای دیگشون بودن ... ایشون موند اونجا ... چه پسر خوبی هم بود ... ما هم به اتفاق لیدر بدقولمون رفتیم هتل ... شب که استراحت کردیم فرداش هم گشت ما رو نبرد رفتیم پیش خانواده ... یه آپارتمانی در خیابون خانجان بود ... به اتفاق خانواده کل ایروان رو دیدیم ... با هم ... میدان هارپاگ رو هم دیدم ...جای همه دوستان خالی ... کل اون روز رو گشتیم ... در عکس هایی که شب های قبل خانواده گرفته بودن یعنی قبل از اینکه من بیام داشتم میدیدم نظرم به یک نفر جلب شد اگر گفتین کی بود ؟Smile)) بله همون پسری که تو فرودگاه دیده بودمش همون لیدر که منتظر مسافراشون بود از شانس ما این آقای محترم لیدر خانواده من بود... خلاصه من که شیفته اخلاقش شده بودم گفتم که بابا این بنده خدا اگر نبود ما معلوم نبود باید اونجا چیکار میکردیم ... خلاصه شب اومدیم هتل ... فرداش یعنی 5 شنبه روز مصاحبه بود حالا ما هم دل تو دلمون نبود ... یه آقایی زنگ زدن گفتن امروز میاییم دنبال شما گشت شهری ما هم گفتیم چشم چه ساعتی 10.30 مچ کردن ما هم سر ساعت پایین بودیم ... یه آقای دیگه اومدن دنبال ما لیدری که دیشب اومدن دنبال ما نبودن ... چون بهشون گفتم دیروز همه جا رو تو شهر دیدم منو برد بیرون شهر معبد گارنیر رفتیم یه کلیسای قدیمی هم منو بردن این لیدر هم واقعا بینظیر بود بعد از این بردش نسل کشی ارمنیا توسط ترکا اینجا هم جالب بود....بعدش منو برد کی اف سی ... پکیج خاص خودشونو داشتن مرغ سوخاری و ... میل فرمودیم جای دوستان خالی اما هرچی اصرار کردم بیاد با هم ناهارو بزنیم نیومد رفت بالا نشست ... موقع ناهار ساعت چند بود ساعتی که خانواده مصاحبه داشتن آقا این غذا تند بود شدید اما باورتون نمیشه اومدم بیرون از رستوران اصلا یادم رفت ... رفتم هتل ساعت 4 شد !!!!!!! چرا اینا زنگ نمیزنن ؟؟؟؟Smile

بالاخره زنگ زدن ....

شرح ماجرا اینطوری بود که آفیسر که خانوم بودن از پدرم سوال کردن در چه رشته ای تحصیل کردین ؟؟؟ و اونجا میخواهید برید چیکار میخواهید بکنید ؟؟؟ کجا کار میکنید در ایران ؟؟؟ ورقه نظام وظیفه رو ازشون خواستن در کل خیلی خوب برخورد کرده بوده بیشتر شبیه به قول سعید عزیز گپ بوده ... ازشون پرسیدن بچه ها چی اونا رو نمیخواهین با خودتون ببرید گفتن پسر من تو پرونده بوده اما از 21 گذشته ... گفتن :::::::: نه اشتباهی شده وکیل اینجا اشتباه کرده میشه !!!!!! شما فتوکپی شناسنامه رو بدین ترجمشو ... من قول نمیدم اما سعی میکنم که ردیف کنم ...!!!!!! این صحبت برای من خیلی عجیب بود ... یه پرانتز باز کنم تو ارمنستان همه افراد میدونستن که یک دختر خانومی با 27 سال سن بهش وقت مصاحبه دادن ... من گفتم احتمالا نوتیس دیتش فرق داره اما..... (حالا اینو تا اینجا داشته باشید .... ) ..بعد از تمام سوال ها قبل از اینکه قسم بخورن اون قسمت هایی که اشتباه شده بود رو پدرم گفتن .. گفتن ایرادی نداره .. تمام پرونده های قدیمی رو برگردوندن فرم ds-230 جدید پر شده ها رو گرفتن و اینطوری گفتن که چون شما تعدادتون زیاده ما باید یه تحقیق دیگه انجام بدیم مدارکتون کامل هست همه چی حله ... 3 هفته دیگه به این سایت که تو ورقه صورتی هست برید هروقت شماره کیس نامبرتون رو دیدید دوباره بیایین و مدارکی که تو ورقه علامت خورده رو بندازین تو صندوق .... من ورقه رو دیدم فقط پاسپورت علامت خورده و اون قسمتی که میگه به محض اینکه شماره خودتون رو دیدید از روز دوشنبه تا جمعه مراجعه کنید ... خلاصه اومدن خونه ما هم سریع یک تاکسی گرفتیم رفتیم پیش خانواده .... تمام مراحل رو توضیح دادن ... برگه ای که داده بودن من رو نگران کرده بود ..... به خاطر همین زنگ زدم ....................... به سعید 60 عزیز .................سعید جان ما رو شرمنده کردن توضیح دادن ....در مورد اون خانوم 27 سال تا اینو گفتن تا اونموقع همه اینو میگفتن سعید هم گفت گفتم بابا همه اینو میشناسن معروف شده بود . به هر حال خیلی مسئله مهمی هست.... . سعید جان گفتن مثل اینکه نوتیس دیتشون 2001 بوده که مثل برای من میشه .... سعید جان ما با وکیل هماهنگ کردیم گفته دست نگه دارید ... ببینید اون موقع که مدارک رو میبرین اون موقع آفیسر میگه که چیکار باید کرد...چون خودش گفته بوده ببینم چیکار میتونم انجام بدم .... با سعید عزیز که صحبت کردم یه ذره امیدوارتر شدم ... والا فعلا کپی شناسنامم دستشون هست همراه با ترجمه ....از لحاظ اسپانسر هم که مشکلی نداره ... حوالی ساعت 7 اینا بود لیدر خانواده اومدن دنبالشون همون پسر که باهاش تو فرودگاه آشنا شده بودیم ... گفتم ایرادی نداره منم بیام هماهنگی شد .. من هم رفتم ... تا دیدمش گفتم بابا پس شما لیدر مامانو بابا بودی سلام علیک گرمی کردیمو پرسید چی شد شما رفتین نشستین رو صندلی ها کی اومد گفتم 30 دقیقه بعد اومد گفت پیش میاد ...خلاصه که دنیا خیلی کوچیکه رفتیم جای همه دوستان خالی پروانا ..... یه جایی هست آهنگ میزارن ملت میان میرقصن ....رفتیم (نمیدونم اسم لیدرارو بگم یا نه ) لیدر عزیز تمام مسافرای دیگش رو هم اونشب آورده بود اونجا جای دوستان خالی تو بین خودمون شلوغ بود یعنی کلا یک میز بزرگ رو اجاره کرده بود ... غذای بسیار عالی مخصوصا ماهی نیزه ماهی ....تو میز ما همه جور انواع ویزا بود یکی میخواست بره انگلیس یکی برای پسرش f2A ............ همینجور که آهنگ های ارمنی رو میذاشت همه میرقصیدن یک آهنگ ایرانی گذاشت .... دیگه اواخر برنامش بود ساعت فکر کنم 12 اینا بود. بهم برخورد یدونه آهنگ ایرانی اون هم با این همه جمعیتی که ما داشتیم نامردی بود .. با یکی از دوستام که اونجا باهاش اونشب آشنا شدم گفتم بیا بریم ببینیم چه جوریه ...آقا رفتیم گفت 5000 درام بده آهنگ ایرانی میذاریم .... منم 5000 درام دادم ......... بعد از 20 دقیقه دیدیم خبری نیست ... اومدم به لیدر بابا اینا گفتم چی شد چرا نذاشت گفت صبر کن اگر تموم کرد برنامشو نذاشت میریم میگیریم پول رو ... آقا آخرین آهنگ اون شب هم برای ایرانیا گذاشت حالا چی گذاشت ... ایران ایران آرش رو جالبه که ارمنیا هم با آهنگ آرش میرقصیدن در بین اون همه ارمنی آهنگ ایران ایران غرور خاصی به من داد .... یه تشکر از لیدر بابا اینا باید بکنم من که تو فرودگاه اونموقع دیدمش خیلی حال کردم باهاش... برای پروانا هم واقعا این پسر سنگ تموم گذاشت ...چرا چون من هم لیدر داشتم یک روز 4 ساعت ما رو برد و تموم اما این پسر قبل از این هم اینارو همه جا برده بود .. مدیکال برده بود شب آخر هم واقعا سنگ تموم گذاشت... از این مهمتر که بعدا اینو به من گفتن یعنی زمانی که اومدیم تهران که پدر بعد از اینکه خون ازشون گرفتن مثل اینکه حالشون بد میشه ... مامانم تعریف میکنه این پسر سریع رفت آب پرتقال و ... گرفت و خلاصه من اینو نمیدونستم تهران اومدن به من گفتن ... تازه اینکه انقدر سریع هم جواب پزشکی اینا اومد هم به خاطر همین لیدر بود ... نکته دیگه خیلی خیلی مهم در موقع مدیکال دکتر از بابام برگه تایید شده از جراح رو میخواست .... چه خوب شد که داشتن ... کسانی که عمل قلب باز انجام دادن حتما باید نامه .. جراح رو داشته باشن ... اگر نه .... ما هم جمعه همگی برگشتیم ..... blaze جان گفتن بالاخره مبارکه یا نه ؟ نمیدونم ... شما با این سفرنامه من نظر خودتون چیه ... یادمه فروزن گفت هرکی اف بی آی چک میخوره برگرده باید سماق بمکه .... نمیدونم آیا این برگه اف بی آی چک هست ؟؟ اگر هست که دیگه گذشت .. دیگه تو این مدت خیلی خسته شدیم تو خونه کلی کاغذ فرم 230 هست راحت شدیم دیگه راستی از هر خانواده ای هم یک نفر بیاد گفتن حله ... نظر دوستان هم خیلی دوست دارم بدونم....
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، الهه سابق ، frozen mind ، sasan_rock ، nahid.t ، dreamer60 ، SAEED 60 ، Blaze ، vanda
علی بالاخره قضیه خودت چی شد؟ قرار شد ترجمه شناسنامتو ببری واسشون؟ اونوقت نگفتن کی جواب میدن که شما شامل ویزا میشی یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، frozen mind ، Blaze

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان