کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارمنستان - مصاحبه
سلام elahe خانوم تو متن توضیح دادم... بله موقع مصاحبه شناسنامه من رو ترجمه شده گرفتن .... گفتن سعی میکنیم که ردیف کنیم اما قولی ندادن ...
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، شاپرک ، frozen mind ، Blaze
[عکس: 9vyjbj6x7qvwt5uvfta_thumb.jpg]

[عکس: kr9uyr5gdob8a5akqsx4_thumb.jpg]

[عکس: 70qt1qpbhv08843cnma_thumb.jpg]

[عکس: lx79k51iuz8epxf8au0m_thumb.jpg]

[عکس: 44jdd0dvz8c6ktezpmb_thumb.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، الهه سابق ، frozen mind ، dreamer60 ، Blaze ، pooyash
بچه ها سلام
خيلي خلاصه بگم پروندمون به خاطر اسپانسر رد شد فرصت يك ماه تا دو ماه بخاطر fbi check دادن تا اونم كامل كنيم
كلا از همه چي ايراد گرفتن و مه چي از قبل تصميم گيري شده بود اصلا نمي زاشتن من حرف بزنم
همين ديگه هيچ حوصله اي هم نمونده برامون فعلا برم يه چند روزي سرم هوا بخوره بعدا ميام گر سوالي بود در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، frozen mind ، f1f ، sasan_rock ، battosai ، dreamer60 ، ehsan_ati
blaze عزیز خیییلی متاسف شدم. واقعا ضدحال بدی خوردید. متاسفم. بچه های تاپیک ازدواج خیلی به من لطف دارن و چندتا از بچه ها هم با انجمن حمایت از ایرانیان و کلیسای ایرانیان در مورد کیس من صحبت کردن، بلکه اسپانسری پیدا کنن واسم. دستشون درد نکنه. میگم شما هم به همسرتون بگید با اینجاها یه سری بزنن. این لینک زیرو نگاه کنید، تاپیک بچه های ازدواجیه. به دوست عزیزمون، درود پارسی، پیغام خصوصی بدین
http://mohajersara.com/thread-1051-post-...#pid206737
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، sasan_rock ، battosai ، Blaze ، saba.m
خیلی ناراحت شدم blaze جان ..... حالا چرا انقدر نا امید ... حالا تا 2 ماه خدا بزرگه ردیف میشه ایشالا ... فروزن عزیز امیدوارم هیچ وقت حالتون گرفته نباشه ...

Sad((((
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، frozen mind ، dreamer60 ، Blaze
یه سوال از دوستان عزیز داشتم

برای رفتن به ایروان،بهتره سیم کارت از اپراتورهای ایرانی استفاده کنیم چون شنیدم رومینگ اپراتورهای ایرانی در ارمنستان جواب میده،یا همون جا یه سیم کارت بخرم ؟

لطفا بگین در ارمنستان کدوم اپراتور داخلیشون مناسبتره؟

چون اسپانسر من میخواد مدام اونجا بهم زنگ بزنه

من هشت سپتامبر دارم میرم اونجا ...سعی میکنم یک سفرنامه کاملا جامع براتون بنویسم.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، dreamer60 ، frozen mind
(2012-08-26 ساعت 07:07)nima.singer نوشته:  یه سوال از دوستان عزیز داشتم

برای رفتن به ایروان،بهتره سیم کارت از اپراتورهای ایرانی استفاده کنیم چون شنیدم رومینگ اپراتورهای ایرانی در ارمنستان جواب میده،یا همون جا یه سیم کارت بخرم ؟

لطفا بگین در ارمنستان کدوم اپراتور داخلیشون مناسبتره؟

چون اسپانسر من میخواد مدام اونجا بهم زنگ بزنه

من هشت سپتامبر دارم میرم اونجا ...سعی میکنم یک سفرنامه کاملا جامع براتون بنویسم.

دوست عزیز، به دلیل هزینه بسیار پایین تر بهتره از اونجا سیم کارت تهیه کنید. ارمنستان سه اپراتور تلفن همراه داره که Orange ،Beeline ،Viva cell به ترتیب بیشترین مشترک رو دارن. هزینه تماس با آمریکا با وارد کردن کد مخصوص تماس با آمریکا (از اپراتور Beeline که هنگام تحویل سیم کارت به شما می دهند) بسیار ارزان خواهد بود حتی از تماس با ایران ارزانتر!Cool البته من فقط Beeline رو امتحان کردم.

این نکته رو هم در نظر داشته باشید که دریافت یک عدد سیم کارت برای هر فرد مجانی میباشد و شما میتوانید با در دست داشتن پاسپورت، سیم کارت را از یکی از نمایندگی های Beeline حوالی میدان Hraparak یا میدان جمهوری، ابتدای خیابان Amiryan تهیه کنید.
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، dreamer60 ، frozen mind ، الهه سابق ، nora ، nima.singer ، Blaze ، Saeedv13 ، pooyash ، مانترا
علی خبری نشد از سفارت؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، frozen mind ، Blaze
علی آقا یعنی واسه اینکه بگن شما شامل ویزا میشید یا نه، همون 3 هفته رو گفتن صبر کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، battosai
elahe جون من نمیدونم ... حتما چون آخه خودش گفته من سعی میکنم که ردیف کنم ....جالبه بقیه بچه ها هم که تو پرونده نبودن رو این آفیسر شناسنامه هاشون رو گرفته .... یعنی بچه های بزرگتر هم چه تو پرونده چه بدون پرونده شناسنامه هاشون رو گرفته .....من احتمال 99 درصد میدم این آفیسر اشتباه کرده ...!!! وکیلی که تو امریکا هستن پرسیدیم اصلا جا خورد .....اما گفت صبر کنید ببینید چی میشه ..... گیر ندین زیاد ... .
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، frozen mind ، dreamer60 ، Blaze
چرا وکیل میگه ایمیل نزنید و صبر کنید؟ به نظر منطقی نمیاد پیشنهادش.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، battosai
یه مسئله دیگه هم هست اینه که اگر اطلاع بدن ایمیل میزنن به وکیل پرونده ... وکیل پرونده هم باید خبرشو بده به ما تا ما یکی رو برای کو اسپانسر ردیف کنیم چون اسپانسر فول هست الان...اما.99 درصد من میگم این اشتباه آفیسر بوده ....حداقل بعد از اینکه ویزاشون خورد این مراحل انجام بشه خیلی بهتر هست به نظر من .. واقعا مسئله پیچیده ای هست ...Smile))))
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، frozen mind ، Blaze
با عرض سلام

دو سوال در مورد سفارت ارمنستان داشتم

1-شناسنامه اصلی مادرم که برایم دعوتنامه فرستاده،برای وقت سفارت لازمه یا نه؟ اخه یکی از دوستان که رفته بود تاکید میکرد شناسنامه اصل رو باید ببرم

در ضمن من ترجمه اصلی شناسنامه را دارم.

2-دو تا دکتر برای واکسن در ارمنستان هست که من با Dr. Kristine Khachatryan وقت گرفته ام آیا ایشان مترجم دارند یا خودم یک مترجم با خودم ببرم؟اصلا مترجم لازم هست؟

پیشاپیش از همکاریتون ممنونم دوستان عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
درود...اگر هم فرض کنیم نیازی نباشه کار از محکم کاری عیب....................... ............... .................. .

مورد 2 تا اینجایی که من فهمیدم که برام تعریف کردن شما حتما یک تور لیدر اونجا ردیف کنید..........چون من شنیدم که اونجا انگلیسی اونها هم تعطیل هست ... پس یکی که ارمنی بلد باشه بتونه کار شما رو ردیف کنه کارتون سریع انجام میشه ... البته این نظر من بود.

نمیدونم چرا سعید 60 عزیز خبری ازش نیست؟!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، nima.singer ، f1f ، frozen mind
علی آقا انقدرا هم بی معرفت نیستما. راستش فردا عازم سفر هستم و چند روزی نمیتونم بیام، واسه همین غایب زدمSmile
مهاجرسرا رو که نمیشه بی خدافظی ترک کرد آخه
راستی منظورت از "علی سرور هر چی آبی" علی پروینه یا اسم خودت علیه و سرور هر چی آبیه هستی Big Grin؟
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، battosai ، nahid.t ، f1f

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان