کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-11-07 ساعت 01:07)mbt1346 نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 23:03)mea694 نوشته:  مجتبی جان خوش اومدی.
سلام 
اسم من مجيد است 

(2012-11-07 ساعت 01:06)Saeedv13 نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 22:47)mbt1346 نوشته:  ... اینجا باید یه نکته ای را خدمتتون عرض کنم . در کیس ما خانومم برنده اصلی بودو توی مدارکی که برای کی سی سی فرستادیم چون زبان خانومم خوب بود توی فرمها به همون صورت وارد کرده بود و من فکر می کنم علت اصلی که با ما به زبان نگلیسی مصاحبه کردن همین بود. ...
ضمن عرض تبریک به خاطر ویزای یک ضربِ عیال و گل پسرها و آرزوی کلیر شدن سریع برای چنابعالی، متوجه این قسمت از پست شما نشدم. لطفاً واضح تر توضیح بدید. همه فرم های KCC رو به انگلیسی پر کردن. مهارت در انگلیسی خانم شما رو از کجا متوجه شدن؟ قبل از مصاحبه ازتون در مورد زبان مصاحبه سئوال نکردن؟
زير سوال 33 كه مربوط به تحصيلاته نوشته شده language spoken and re. ad كه در اين قسمت فرم مربوط به همسرم علاوه بر زبان فارسي تسلط بر زبان انگليسي هم قيد كرديم . قبلا هم خدمتتون عرض كردم هنگام دريافت مدارك از ما زبان مصاحبه را سوال كردن و ما زبان فارسي را انتخاب كرديم
البته تا جایی که من یادمه و فرم رو پر کردم اون قسمت، زبانی رو که در طول تحصیل نوشتی و خوندی منظورش بودهSmile
بازم شاید من اشتباه میکنم یا شما جای دیگری منظورتونه، فرمها الان پیشم نیست
به هر حال مبارک باشه ویزای همسر و بچه ها / شما هم به زودی کلیر میشی به لطف خدا
شماره کیس : 2013asxxx
رویت قبولی : 1 may
ارسال فرمهای اولیه : 24 June
تاریخ مصاحبه : دسامبر / آنکارا
ویزای یکضرب
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، fire dragon ، سارا2013 ، ali2316 ، Tomas ، Saeedv13 ، farshadsh
(2012-11-07 ساعت 12:14)سارا2013 نوشته:  با توجه به تغییرات سایت ارمنستان، یه سوال پیش اومده ممکنه کیسهای لاتاری بین اینها باشه یعنی ماههای ژانویه فوریه مارس
متوجه منظورت نشدم دقيقا. ولي احساس ميکنم شما معني اين Admin Process Expires On رو دقيق متوجه نشده باشي! Wink
ببين اين تاريخي که زده در واقع تاريخي هست که اگر تا اين تاريخ براي گرفتن ويزا به سفارت مراجعه نکنين، ويزاي شما باطل ميشه. که معمولا هم اين تاريخ 6 ماه پس از آزمايش مديکال شما هست. ممکنه مثلا 10 روز ديگه کليرنس شما بياد، اونوقت با توجه به اينکه مثلا 15 اکتبر مديکال شما بوده تو قسمت تاريخ ميزنه 15 April 2013
تشکر کنندگان: سارا2013 ، mdna ، ali2316 ، Tomas ، پروا ، farshadsh
(2012-11-07 ساعت 12:19)ehsan_ati نوشته:  
(2012-11-07 ساعت 12:14)سارا2013 نوشته:  با توجه به تغییرات سایت ارمنستان، یه سوال پیش اومده ممکنه کیسهای لاتاری بین اینها باشه یعنی ماههای ژانویه فوریه مارس
متوجه منظورت نشدم دقيقا. ولي احساس ميکنم شما معني اين Admin Process Expires On رو دقيق متوجه نشده باشي! Wink
ببين اين تاريخي که زده در واقع تاريخي هست که اگر تا اين تاريخ براي گرفتن ويزا به سفارت مراجعه نکنين، ويزاي شما باطل ميشه. که معمولا هم اين تاريخ 6 ماه پس از آزمايش مديکال شما هست. ممکنه مثلا 10 روز ديگه کليرنس شما بياد، اونوقت با توجه به اينکه مثلا 15 اکتبر مديکال شما بوده تو قسمت تاريخ ميزنه 15 April 2013

مرسی آقا احسان
بنظرتون تا 15 نوامبر اعلام میشه؟
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، Tomas ، farshadsh
(2012-11-07 ساعت 12:23)سارا2013 نوشته:  
(2012-11-07 ساعت 12:19)ehsan_ati نوشته:  

مرسی آقا احسان
بنظرتون تا 15 نوامبر اعلام میشه؟
خواهش Wink به هر حال شما جزو سر دسته هاي کليرنس هستي. ما همه اميدمون به شماست. من فکر ميکنم نهايتا تا 15 روز ديگه تکليفت روشن شده باشه. Smile
تشکر کنندگان: سارا2013 ، ali2316 ، Tomas ، پروا ، farshadsh
(2012-11-07 ساعت 10:46)honestly2002 نوشته:  با سلام
من هم پاورچین پاورچین اومدم قسمت کلیرنس (چون حقیقتا مطمئن نبودم که کلیرنس شدیم ) ما رو در جمع خود پذیرا باشید . بازم ممنون از کمک های خوب و مفید مدیران و اعضای خوب و فعال مهاجرسرا . همیشه پیروز و سربلند باشید.

این هم لینک برگه ای که ما دریافت کردیم

http://nedfa.tk/img/1fc9c082df6c.jpg

دوستان این برگه چی هست؟؟؟مگه نباید ابی رنگ باشه؟؟؟
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: farshadsh ، zohre02
(2012-11-07 ساعت 20:47)bmojtaba نوشته:  
من هم پاورچین پاورچین اومدم قسمت کلیرنس (چون حقیقتا مطمئن نبودم که کلیرنس شدیم ) ما رو در جمع خود پذیرا باشید . بازم ممنون از کمک های خوب و مفید مدیران و اعضای خوب و فعال مهاجرسرا . همیشه پیروز و سربلند باشید.

دوست من
ابوظبی برگه کلیرنسش سفید هست
آنکارا آبی هست
تشکر کنندگان: bmojtaba ، farshadsh
(2012-11-07 ساعت 20:58)reza6966 نوشته:  

دوست من
آنکارا آبی هست

بعد این موارد که نوشته توش چیه؟؟
یعنی اگه ویزای یکضرب بگریم باید این مدارکو درجا بهشون بدیم؟؟؟
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: farshadsh ، zohre02
(2012-11-07 ساعت 21:03)bmojtaba نوشته:  
(2012-11-07 ساعت 20:58)reza6966 نوشته:  

دوست من
آنکارا آبی هست

بعد این موارد که نوشته توش چیه؟؟
یعنی اگه ویزای یکضرب بگریم باید این مدارکو درجا بهشون بدیم؟؟؟
یک ضرب که دیگه چیزی از شما نمی خواهند
اما اگر کلیرنس بگیرید , باید مدارکی که نوشته و تیک خورده رو تهیه و در روزی که توی سایت سفارت اعلام می کنن , به سفارت مراجعه کنید
تشکر کنندگان: پروا ، bmojtaba ، farshadsh
خوش به حالت Gulu جان...شماره کیست 50000بوده و اواخر جون رفتی مصاحبه؟؟؟من 9000 هستم و میگن توی آوریل کارنت میشه...چجوریه؟؟؟امسال که میگن آخرین شماره ها 10500 هستش...پارسال تا چه عددی بودن؟؟؟و یه سوال دیگه چقدر کلیرنس شما طولانی شده؟؟؟یعنی اگه تا آخر سپتامبر نمیومدچی میشد؟؟یعنی همه برگه آبی ها تا آخر سپتامبر کلیرنس میشن؟؟؟؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: jazirehh ، farshadsh ، payam62
(2012-11-07 ساعت 23:51)گل نهال نوشته:  خوش به حالت Gulu جان...شماره کیست 50000بوده و اواخر جون رفتی مصاحبه؟؟؟من 9000 هستم و میگن توی آوریل کارنت میشه...چجوریه؟؟؟امسال که میگن آخرین شماره ها 10500 هستش...پارسال تا چه عددی بودن؟؟؟و یه سوال دیگه چقدر کلیرنس شما طولانی شده؟؟؟یعنی اگه تا آخر سپتامبر نمیومدچی میشد؟؟یعنی همه برگه آبی ها تا آخر سپتامبر کلیرنس میشن؟؟؟؟
سلام دوست عزیز میبینم مثل روزای اول من استرس گرفتی اصلا نگران نباش شما هم کیست کارنت میشه هم مصاحبه میری از الان استرس چی رو گرفتی ؟من خودم مدارکم رو می 2012فرستادم اگوست مصاحبه شدم سپتامبر کلیر شدم حالا وضعیتت رو با من مقایسه کن ببین اصلا جای نگرانی هست فقط داری استرس به خودت و دوستات وارد میکنی دوست عزیز کارای روز مصاحبت رو انجام بده هیچ جای نگرانی نیست اگرم کلبرنس بخوری مطمین باش زود زود کلیر میشی این رو تجربه به من ثابت کرده پس دیگه نه استرس بگیر نه به دیگران استرس وارد کن .موفق باشی دوست عزیز
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: DIVE ، Saeedv13 ، AsemanAbee ، jazirehh ، امیر مهاجر ، سارا2013 ، farshadsh ، payam62
حديثه جان پارسال آخرين كيس نامبر چند بود كه شما٧٠٠٠٠بودي؟امسال كه بنظر مياد من تقريباآخرين كيس نامبرها هستم با٩٠٠٠
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-11-08 ساعت 00:56)گل نهال نوشته:  حديثه جان پارسال آخرين كيس نامبر چند بود كه شما٧٠٠٠٠بودي؟امسال كه بنظر مياد من تقريباآخرين كيس نامبرها هستم با٩٠٠٠

سلام . من هم 2013AS000098€€ هستم . ایشاا... خدا کمکون می کنه. جای نگرانی نیست
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: jazirehh ، سارا2013 ، farshadsh ، payam62
(2012-11-07 ساعت 23:51)گل نهال نوشته:  ....یعنی اگه تا آخر سپتامبر نمیومدچی میشد؟؟یعنی همه برگه آبی ها تا آخر سپتامبر کلیرنس میشن؟؟؟؟
گل نهال
بگم یا خودت گرفتی جریان رو؟
یادآوری 1
یادآوری 2
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، el333 ، امیر مهاجر ، farshadsh ، payam62 ، mehrdad pharm
(2012-11-07 ساعت 23:51)گل نهال نوشته:  خوش به حالت Gulu جان...شماره کیست 50000بوده و اواخر جون رفتی مصاحبه؟؟؟من 9000 هستم و میگن توی آوریل کارنت میشه...چجوریه؟؟؟امسال که میگن آخرین شماره ها 10500 هستش...پارسال تا چه عددی بودن؟؟؟و یه سوال دیگه چقدر کلیرنس شما طولانی شده؟؟؟یعنی اگه تا آخر سپتامبر نمیومدچی میشد؟؟یعنی همه برگه آبی ها تا آخر سپتامبر کلیرنس میشن؟؟؟؟

گل نهال عزیز اصلاً نگران نباش حتماً امسال همه به مصاحبه دعوت می شن کارنتی ها در ماههای اول کم هستن و ماههای بعد تعداد بیشتری به مصاحبه دعوت می شن Smile
موفق باشید
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: el333 ، payam62 ، امیر مهاجر ، rezagh ، hadiseh.t ، farshadsh
بچه ها من توی صغحه کلیرنس آنکارا همه شماره ها اولش ank هستش.وبا 2012 شروع نمیشه.یعنی از ما هم همینجوریه? مثلا ank2013..?
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان