کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
......... موفق باشید، خداحافظ Sad
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
بچه ها خیلی ناراحتم نمیدونم به کسایی کخ ویزا نگرفتن چی بگم اما ما همیشه باهاتونیم
2013AS2xx | انکارا | 16 Jan | برگه صورتی | ۲ نفر
یعنی تموم شد؟باورم نمیشه!!!!!!هیچ تایمی ندادن؟
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
گویا روزهای آخر این تاپیک هست ... و این تاپیک هم با خاطرات تلخ وشیرینش بسته خواهد شد و این نیز بگذرد .

برای دوستانی که از ادامه پروسه باز موندن از صمیم قلب متاسفم .

و همچنین امیدوارم این تاپیک که اندوخته ای است از تجربیات تلخ و شیرین سال 2013 برای دوستان سال های آینده مفید واقع بشه ....

موید و تندرست باشید .
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
دوستان عزیز
این لاتاری هم تمام شد
به همه ی دوستان عزیزی که موفق به اخذ ویزا شدن تبریک میگم و برای بقیه دوستان هم امید و صبر آرزو میکنم از خدا
توصیه هایی دارم:
هرگز به اینکه آفیسر داره به شما لبخند میزنه اعتماد نکنین
بهتره مصاحبتون 10 دقیقه طول بکشه و طول کشیدن مصاحبه برای 2 دقیقه مفهومش اینکه آفیسر اصلا نفهمیده شما شغلتون چیه
بهتره بگین بیکار هستین یا یه کارمند ساده تو یه شرکت خصوصی پرت و پلا هستین
من بعد از 133 روز کلیر شدم در حالی که 7 روز از 20 سپتامبر گذشته بود و من باید 40 روزه کلیر میشدم
امیدوارم همه موفق باشن
توی این چند روز مرتب پیگیر اخبار دوستان بودم و دعا می کردم که فرجی بشود که متأسفانه برای برخی از عزیزان ویزا باوجود تمام برنامه ریزیها و آمال و آرزوها و همچنین هزینه ها و...... به سرانجام نرسید.
ضمنا از تمام عزیزانی که به ما کمک کردند و به ما قوت قلب دادند تشکر میکنم چون ما هم بعداز چندماه انتظار و مسافرت به ابوظبی روز مصاحبه با بسته شدن سفارت مواجه شدیم و ........
پیروز و سربلند باشید.
وقتش رسیده حال و هوایم عوض شود

با سار پشت پنجره جایم عوض شود

هی کار دست من بدهد چشم های تو

هی توبه بشکنم و خدایم عوض شود

با بیت های سر زده از سمت ِ ناگهان

حس می کنم که قافیه هایم عوض شود

جای تمام گریه ، غزل های ناگــــــزیر

با قاه قاه ِ خنده ی بی غم عوض شود

سهراب ِ شعرهای من از دست می رود

حتی اگر عقیده ی رستم عوض شود

قدری کلافه ام و هوس کرده ام که باز

در بیت های بعد ، ردیفم عوض شود

حـوّای جا گرفته در این فکر رنج ِ تلخ

انگــار هیچ وقـت به آدم نـمی رسد

تن داده ام به این که بسوزم در آتشت

حالا بهشت هم به جهنم نمی رسد

با این ردیف و قافیه بهتر نمی شوم !

وقتش رسیده حال و هوایم عوض شود
واقعا از كفتن تمام حقيقت پشيمونم.الان ميفهمم كه هيچ ديتا بيس درست و حسابي وجود نداره.اكر بود چرا بايد AP من اينقدر طول ميكشيد.من كه خودم حال و روز خودم رو بهتر از هركسي ميدونم.مشكل من و خيليها اين بود كه هيچي ازمون پيدا نكردن.
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
خدااااايااااااا آخه چراااااااا دوست داشتم تمام دوستان ٢٠١٣ با خوشحالي اين تاپيك رو ترك كنن Sad براي ما هم دعا كنيد كه راهي بسي دشوار از فردا پيش رو داريم Sad با آرزوي موفقيت براي همه شما عزيزان
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
خدايا ممنونم كه من رو برنده لاتاري كردي.خدايا ممنونم كه شانس داشتن زندكي و آينده خوب رو به من دادي.

اما

خدايا تو چند ماه مادرم رو به يكي از نادرترين بيماريهاي جهان مبتلا كردي اينم خودش شانسه مكه نه؟!.خدايا يك هفته قبل از مصاحبه مادرم رفت شكر!.خدايا ويزا رو هم بهم ندادي.بازم شكر!

خدايا يه جمع و تفريق بزن نتيجه رو هم به ما بكو بزار حداقل كافر نشيم.
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
(2013-09-30 ساعت 17:23)niloo-kh نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 16:39)payam62 نوشته:  سلام بر دوستان.
سرانجام 30 سپتامبر 2013 فرا رسید و احتمالاً تا ساعاتی دیگر در این تاپیک برای همیشه بسته خواهد شد و همزمان با آن، تاپیک دیگری با همین اسم و رسم و با یک تفاوت 4 به جای 3 ایجاد خواهد شد.
قسمت من و تنی چند از دوستان نبود که ویزا بگیریم، امیدوارم این مورد برای 2014 پیش نیاد.
پایان سخن من در این تاپیک :

نه تو می مانی و نه اندوه
و نه هیچیک از مردم این آبادی...
به حباب نگران لب یک رود قسم،
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،
غصه هم می گذرد،
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...
لحظه ها عریانند.
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز.

در پناه دادار گیتی، موفق و موید باشید دوستان عزیز.

خداحافظ.

پیام جان متوجه نشدم شما 17 سپتامبر کیلیر شدی ولی ویزا نگرفتی ؟ چرا؟؟؟؟؟

(2013-09-30 ساعت 17:21)mahsa3017 نوشته:  دوستان عزیزم برای همتون ارزوی خوشحالی و سلامتی دارم و امیدوارم که خداوند همیشه پیشاپیش شما قدم بردارد و راه را برایتان هموار سازد تابه بهترین ارزوهایتان برسید. بیایید از خدا بخواهیم که هر انچه خیر و صلاحمان در انست را به ما بدهد. نمی تونم در این شرایط سخت به دوستانم دلداری بدم فقط برایتان بهترین ها را ارزو دارم.

مهسا جان شما همون خانومی بودی که عطرین کوچولو رو داشت؟ تو هتل اتپ

سلام نیلو جان..مامان عطرین من هستم...به ما هم ویزا نرسید..میشه گفت قسمت نبود!
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
(2013-10-01 ساعت 02:13)marsha نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 17:23)niloo-kh نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 16:39)payam62 نوشته:  سلام بر دوستان.
سرانجام 30 سپتامبر 2013 فرا رسید و احتمالاً تا ساعاتی دیگر در این تاپیک برای همیشه بسته خواهد شد و همزمان با آن، تاپیک دیگری با همین اسم و رسم و با یک تفاوت 4 به جای 3 ایجاد خواهد شد.
قسمت من و تنی چند از دوستان نبود که ویزا بگیریم، امیدوارم این مورد برای 2014 پیش نیاد.
پایان سخن من در این تاپیک :

نه تو می مانی و نه اندوه
و نه هیچیک از مردم این آبادی...
به حباب نگران لب یک رود قسم،
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،
غصه هم می گذرد،
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...
لحظه ها عریانند.
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز.

در پناه دادار گیتی، موفق و موید باشید دوستان عزیز.

خداحافظ.

پیام جان متوجه نشدم شما 17 سپتامبر کیلیر شدی ولی ویزا نگرفتی ؟ چرا؟؟؟؟؟

(2013-09-30 ساعت 17:21)mahsa3017 نوشته:  دوستان عزیزم برای همتون ارزوی خوشحالی و سلامتی دارم و امیدوارم که خداوند همیشه پیشاپیش شما قدم بردارد و راه را برایتان هموار سازد تابه بهترین ارزوهایتان برسید. بیایید از خدا بخواهیم که هر انچه خیر و صلاحمان در انست را به ما بدهد. نمی تونم در این شرایط سخت به دوستانم دلداری بدم فقط برایتان بهترین ها را ارزو دارم.

مهسا جان شما همون خانومی بودی که عطرین کوچولو رو داشت؟ تو هتل اتپ

سلام نیلو جان..مامان عطرین من هستم...به ما هم ویزا نرسید..میشه گفت قسمت نبود!

اي جانم شايان ما امروز رفته يه عروسك آورده ميكه اتينه اتينه.
(2013-09-28 ساعت 22:06)r91 نوشته:  ღღღ با آرزوی کلیر شدن هر چه زودتر «r91» عزیز ღღღ

چه به موقع!!!!

منتظر سرا هم با ما سر ياري نداشت.
بعد اينكه ديشب نوبت آرزوي ما رسبد امروز اول نفر غير اصلي كيس بعد از مدتها آپديت شد.و بعد از مدتي يه آپديت همكاني.
خوب نميشد زودتر نوبت آرزومون ميشد؟
سلام ای غروب غریبانه دل ***** سلام ای طلوع سحرگاه رفتن
سلام ای غم لحظه های جدایی ***** خداحافظ ای شعر شبهای روشن
خداحافظ ای شعر شبهای روشن ***** خداحافظ ای قصه عاشقانه
خداحافظ ای آبی روشن عشق ***** خداحافظ ای عطر شعر شبانه
خداحافظ ای همنشین همیشه ***** خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
تو تنها نمی مانی ای مانده بی من ***** تو را می سپارم به دلهای خسته
تو را می سپارم به مینای مهتاب ***** تو را می سپارم به دامان دریا
اگر شب نشینم اگر شب شکسته ***** تو را می سپارم به رویای فردا
به شب می سپارم تو را تا نسوزد ***** به دل می سپارم تو را تا نمیرد
اگر چشمه واژه از غم نخشکد ***** اگر روزگار این صدا را نگیرد
خداحافظ ای برگ و بار دل من ***** خداحافظ ای سایه سار همیشه
اگر سبز رفتی اگر زرد ماندم ***** خداحافظ ای نوبهار همیشه
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تنها یک نکته رو بعنوان آخرین پست در این تاپیک مینویسم و اون اینکه تمام دوستانی که ویزا گرفتیم باید مقاومتر ، محکمتر و راسختر از پیش با اراده ای قوی زندگی جدید رو بسازیم ، چرا که هر کدام ما میشد جای دوستانی باشیم که از این مسیر باز موندن و اونها جای ما باشن ، پس اگه یک لحظه پامون در این مسیر بلغزه خیانت بزرگی کردیم به آنها.
پس اگه همه در راه مهاجرت موفق باشن حداقل یک بخش از هدف کلی درست انتخاب شده و جای افسوس از این جنبه باقی نخواهد ماند ....

امیدوارم در May 1,2014 خبرهای جالب و شگفت انگیزی از همین دوستان در تاپیک 2015 بخوانیم و بشنویم. خدا نگهدار همه بزرگان و همراهان خوب
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان