کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
فقط می تونم بگم که مــتــأسفــام Sad

دوستدار شما و راه شما با احترام فراوان محمد
سلام
من هم به تمام دوستای خوبم که ویزا گرفتن مجددن تبریک میگم و واسه دوستانی که متاسفانه ویزا شاملشون نشد از صمیم قلبم (باور کنید) خیلی ناراحت شدم.امیدوارم همشه سالم و سلامت باشید و منتظر روزهای قشنگ پیش رو باشید
خدانگهدار دوستان
محل و تاریخ مصاحبه:ابوذبی 19 جون .کلیس نامبر:2013as84** دریافت برگه آبی و آپ دیت ها:20 جون و 6آگست و12آگستSmile کلیر:15 آگست Shy
SadSadSadSadSadSadSad
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
سلام به همه ی دوستان عزیزم
این تاپیک همیشه اولین جایی بود که سر می زدم حتی بعد از کلییر شدن خودم نمی دونم چرا ولی همیشه اول اینجا بودم و با هوراهای بچه ها خوشحال می شدم.
می دونم که هیچ کدوم نمی خواستیم اینجوری از این تاپیک بریم. راستش من حتی یک لحظه هم فکر نمی کردم این اتفاق تلخ بیفته.
برای دوستنای که متاسفانه از لاتاری 2013 جا موندن آرزوی بهترین اتفاقا رو تو زندگیشون می کنم که دیگه این موضوع اصلاً براشون مهم نباشه. می دونم الان خیلی براتون سخته Sad
حتماً حکمتی توش بوده و مطمئنم که خداوند براتون یه جور دیگه جبرانش می کنه
برای همه آرزوی سلامتی و موفقیت و شادی می کنم.
كيس نامبر: 2013AS76XX رؤيت قبولي: 2 مي-ارسال مدارك: 12 مي-تعداد افراد کیس: 1 نفر-مصاحبه: 7می ایروان- کلییر: 3 آگوست
مقصد: کالیفرنیا
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم . . .
زندگی شما تنها زمانی بهتر می شود که خودتان بهتر شوید . برایان تریسی
2013 - قبولی+ مصاحبه + کلیرنس + اتمام سهمیه ویزا
2014 - شرکت نکردم
2015 - ناقبول
2016- شاید ..اگه بشه چی میشه
جان بابک گل گفتی ... حالا میفهمم اگر از شغلم چیزی نمیگفتم، حالا یه ضرب نه ولی دیگه کلیرنس زیر 30 40 روز رو شاخش بود و الان در سواحل هونولولو بودم....Sad
زندگی شما تنها زمانی بهتر می شود که خودتان بهتر شوید . برایان تریسی
2013 - قبولی+ مصاحبه + کلیرنس + اتمام سهمیه ویزا
2014 - شرکت نکردم
2015 - ناقبول
2016- شاید ..اگه بشه چی میشه
با عرض تاسف بابت این قضیه فقط میتونم بگم که اشک اونهایی که ده ساله که شرکت میکنند و تا حالا قبول هم نشدند هم روایت دوستان جا مونده از ویزا در آود!
میگن قسمته ؟!!! اما ما که ندیدیم چیزی باقی مونده باشه که قسمت کنن! Sad
بقول بزرگی وای بحال روزی که در وطنت هم احساس غربت کنی !!!
[font=Verdana]Que Sera, Sera[/font] Cool
اگر در مورد رشتم چیزی نگفته بودم. اگر در مورد محل کارم چیزی نگفته بودم . اگر .... نیازی نیست دروغ بگیم اما همه چیز رو هم نباید گفت این صداقت نیست ؛ حماقته. اگر اونها متخض یا روانشناس باشن که باید بفهمن که کی مشکل داره و کی پاکه . اونها هیچ سیستمی ندارن که بفهمن که شما حقیقت رو نگفتی . شما نباید فراموش کنی که چی گفتی . تمام این پروسه کلیرنس یه بازی احمقانه بود . و پر شدن ظرفیت ویزا هم بازیه خودشون بود . که از همه پول گرفتن و گفتن جا نییت . این 100 نفری به جا موندن کجای امریکا رو تنگ می کردن؟
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
(2013-10-01 ساعت 11:59)DIVE نوشته:  اگر در مورد رشتم چیزی نگفته بودم. اگر در مورد محل کارم چیزی نگفته بودم . اگر .... نیازی نیست دروغ بگیم اما همه چیز رو هم نباید گفت این صداقت نیست ؛ حماقته. اگر اونها متخض یا روانشناس باشن که باید بفهمن که کی مشکل داره و کی پاکه . اونها هیچ سیستمی ندارن که بفهمن که شما حقیقت رو نگفتی . شما نباید فراموش کنی که چی گفتی . تمام این پروسه کلیرنس یه بازی احمقانه بود . و پر شدن ظرفیت ویزا هم بازیه خودشون بود . که از همه پول گرفتن و گفتن جا نییت . این 100 نفری به جا موندن کجای آمریکا رو تنگ می کردن؟
ما که شنیدیم 250 نفر آنکارا. 50 نفر ابوظبی و 15 نفر ایروان جا موندن. کسی آمار دقیق داره؟
کیس نامبر:2013AS9059تعداد: 2 نفر- مصاحبه: آنکارا ،دوم جولای-
جا مانده از لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Sonaen60 ، مانترا ، b_argi ، mhb161 ، payampars ، hana_fd ، پدی ، shatsi ، nedaba ، e76779 ، abshar_wf ، maria2000 ، Ario79 ، daad ، قصه گو ، mizan
دوستان دیگه هر چی بوده تموم شد. بهتره برگردیم به زندگی.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
(2013-10-01 ساعت 12:06)alihmh نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 11:59)DIVE نوشته:  اگر در مورد رشتم چیزی نگفته بودم. اگر در مورد محل کارم چیزی نگفته بودم . اگر .... نیازی نیست دروغ بگیم اما همه چیز رو هم نباید گفت این صداقت نیست ؛ حماقته. اگر اونها متخض یا روانشناس باشن که باید بفهمن که کی مشکل داره و کی پاکه . اونها هیچ سیستمی ندارن که بفهمن که شما حقیقت رو نگفتی . شما نباید فراموش کنی که چی گفتی . تمام این پروسه کلیرنس یه بازی احمقانه بود . و پر شدن ظرفیت ویزا هم بازیه خودشون بود . که از همه پول گرفتن و گفتن جا نییت . این 100 نفری به جا موندن کجای آمریکا رو تنگ می کردن؟
ما که شنیدیم 250 نفر آنکارا. 50 نفر ابوظبی و 15 نفر ایروان جا موندن. کسی آمار دقیق داره؟

شما بگو 500 نفر
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: alihmh ، Sonaen60 ، b_argi ، mhb161 ، payampars ، پدی ، shatsi ، Aida.s ، r91 ، daad ، قصه گو ، mizan
اينجا خانه ي من شد، هست و خواهد بود....
همه ي مهاجرسراييها خانواده ي من شدند، هستند و خواهند بود....
آرزو ميكنم تك تك اعضاي خانوادم به آرزوهاشون برسند.....
(2013-10-01 ساعت 12:11)DIVE نوشته:  

شما بگو 500 نفر

دوستان 2014 یه عرضی دارم خدمتتون . این اتفاقی که امسال واسه 2013 افتاد بازم تکرار میشه نمیخوام منفی بدم میخوام آگاه باشیم به دلیل اینکه برای 2014 ظرفیت همون 3500 نفر هست و باز هم 6029 نفر رو قبولی دادن حالا هستن کسای هم که به خاطر این موقعیت سریع با هم ازدواج میکنن. خواهشی که دارم اینه که این کارا رو نکنید میشه بعد رفتن هم ازدواج کرد اول اونجا خودتون رو پیدا کنید بعد ازدواج کنید . در ضمن دوستانی که واقعاً شک دارن نسبت به رفتن و هزینه ها و ممکن پشیمون بشن بیشتر فکر کنند تا ظرفیت هارو بی دلیل از بین نبریم . خواهش میکنم خدا نکرده فکر نکنید که دارم تو زندگیتون دخالت میکنم فقط یه خواهش بود که اونائی که مطمئن و انتهای آرزوشون جا نمونن . توصیه میکنم قسمت مربوط به تالا پشیمون شدی از رفتن رو هم گاهی مطالعه کنید کمکتون میکنه واسه تصمیم گرفتن بهتره کمی منطقی باشیم تا احساساتی مخصوصاً کسایی که سنی دارن و خوانواده باهاشون هست بیشتر دقت کنید.
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
امروز تو تاپیک 2015 خوندم که بچه های قبولی 2014 که کیسشون بالاست از ترس اینکه دیر کلیر بشن میخوان 2015 ثبت نام کنن اگر چه میگفتند قبولی های هر سال طبق روال خود بخود اسمشان نبایدبرا ی سال دیگه در بیاد در نتیجه قبولی های 2014میبایست از قبولی 2015 حذف بشن اما طبق اطلاع خودتان- بوده که در هر دو سال متوالی (2013-2014) اسم کسی در بیاد.خلاصه این هم تعداد شرکت کننده ها و امار احتمالات قبولی رو دست میزنه هم قبولی مضاعف و احتمالا کنسلی! چون شاید قبولی قبلیش ok بشه که نهایتا میتونه از سهمیه کم بکنه مطلع هستید تضمین نیست که سهمیه باقیمانده خودمون رو به ایران بدهند.اما کسی اصلا متوجه موضوع و بحث سهمیه و آمار نمیشه !بچه زبونی باید گفت ؟؟؟
(2013-10-01 ساعت 12:35)م.ق نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 12:11)DIVE نوشته:  

شما بگو 500 نفر

دوستان 2014 یه عرضی دارم خدمتتون . این اتفاقی که امسال واسه 2013 افتاد بازم تکرار میشه نمیخوام منفی بدم میخوام آگاه باشیم به دلیل اینکه برای 2014 ظرفیت همون 3500 نفر هست و باز هم 6029 نفر رو قبولی دادن حالا هستن کسای هم که به خاطر این موقعیت سریع با هم ازدواج میکنن. خواهشی که دارم اینه که این کارا رو نکنید میشه بعد رفتن هم ازدواج کرد اول اونجا خودتون رو پیدا کنید بعد ازدواج کنید . در ضمن دوستانی که واقعاً شک دارن نسبت به رفتن و هزینه ها و ممکن پشیمون بشن بیشتر فکر کنند تا ظرفیت هارو بی دلیل از بین نبریم . خواهش میکنم خدا نکرده فکر نکنید که دارم تو زندگیتون دخالت میکنم فقط یه خواهش بود که اونائی که مطمئن و انتهای آرزوشون جا نمونن . توصیه میکنم قسمت مربوط به تالا پشیمون شدی از رفتن رو هم گاهی مطالعه کنید کمکتون میکنه واسه تصمیم گرفتن بهتره کمی منطقی باشیم تا احساساتی مخصوصاً کسایی که سنی دارن و خوانواده باهاشون هست بیشتر دقت کنید.
[font=Verdana]Que Sera, Sera[/font] Cool
تشکر کنندگان: Sonaen60 ، amairmonre ، پدی ، mehrdad pharm ، Arash R ، USA2014 ، maria2000 ، armin021
... به همه خوبان و مهربانانی که اینجا ساعتها.روزها.ماهها و سالی را شریک در شادیها و نگرانیهای هم گذراندیم سلام میکنم .. هر چند زیباتر بود این لحظات اگر همه دوستان با اخذ ویزا لبخند به چهره داشتند ولی هیچکدام نمیدانیم که کدام یک از ماها راضیتر خواهیم بود از این اتفاق در زندگیمان آنها که مهاجرت میکنند یا آنها که میمانند و من امیدوارم که همگی در هر شرایطی سال آینده در چنین روزی راضی باشیم از اتفاق زندگیمان .. لحظات سختی را همراه با انتظار گذراندیم و بزرگترین دستاوردش آشنایی با دوستانی بود که بزرگوارانه محبت و شادی را به ما هدیه می دادند .. Smile شاید هرلحظه همه ما مثل من به این فکرکرده باشیم که چه خوب باز این زیبایی همراه با واژه هموطن را تجربه کردم ... نمیدانم چجوری از همه شما خوبان برای لحظه لحظه همراهیتان در نگرانیها و شادیها تشکر کنم و از مدیران محترم سایت برای اینکه با انسانیت تمام ما را در چنین لحظاتی تنها نگذاشتن .. برای همه آرزوی موفقیت روزافزون دارم دوستان عزیزی که تقدیر بر این بود که در کنار خانواده مهاجرت نکنند شاید برنده اصلی این لاتاری شما باشید ولی در نهایت آنچه همه ما را برنده زندگی میکنه باورهای درست.امیدبه آینده بهترو تلاش و تحمل سختیها برای رسیدن به اهدافمان که امیدوارم همه ما برنده باشیم .....خیلی دوستان دارم ... درپناه خدا سربلند باشید.
كيس نامبر:*2013as 282، [مصاحبه:٩ ژانويه-٨ ماه انتظار .-آنکارا....٢٩ اگوست كلير [/php]

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان