کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشاوره پزشکی برای مهاجران
به نظرم چیزی که صرف با بردنش هست قطره شست و شوی بینی برا بچه هاست ! اینجا یک خورده گرونه. در ضمن برای بچه ها که بیمه و دارو مجانی هست تقریبا و بقول دکتر عزیز خود تجویزی انتی بیوتیک و غیره برای بچه ها خودش ریسک بزرگی هست. با توجه به تجربه ما اینجا پزشکان اصولا برای بچه ها بندرت دارو یا انتی بیوتیک تجویز میکنن بر خلاف ایران که با چند تا عطسه انتی بیوتیک میدادن که فکر کنم دلیلش اختلاف بار الودگی و میکربی در این دو سوی جهان باشه که دوستان پزشک البته بهتر میدانند.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، shima1364 ، kasrafo ، soruosh ، Saeedv13 ، nora ، mohammadrezah ، hushmandco ، amir0_0amir
واقعیت این است در ایران بیماران پزشک را به تجویز داروی خاص سوق میدهند.به خصوص در درمانگاهها.مثلا بسیاری از بیماران میگویند گلویم چرک کرده.با دادن توضیح که این چرک نیست وترشحات پس حلقی است اغلب بیماران اگر انتی بیوتیک تجویز نشود راضی از مطب بیرون نمیروند.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، soheilbadami ، soruosh ، Saeedv13 ، mohammadrezah ، cmbt ، hushmandco ، amir0_0amir ، dove ، morvarid1364 ، sh_aytak
(2013-01-06 ساعت 23:19)kasrafo نوشته:  دوستان عزیز و خوب:
هر کدام از مهاجرین تا رسیدن به مقصد حداقل یک سفر هوایی طولانی خواهند داشت که تجربه ی سختی خواهد بود.
سعی کردم با جمع کردن تعدادی مطلب از چند منبع مختلف یه سری نکات برای آشنایی با جنبه های پزشکی سفر هوایی طولانی آماده کنم ...
سفر به خیر و شادی
دوستان عزیز تقاضا میکنم در سفرهای طولانی حتما به این توصیه های خوبی که دکتر کسرای عزیز فرمودند عمل کنید.
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، mohammadrezah
...........
کیس: 2014AS0064XX
ورود به آمریکا: 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: itsmasoud ، پدی ، kasrafo
(2013-05-05 ساعت 03:35)ali_yari5 نوشته:  دوستان من هم برنده DV2014 هستم و 29 ساله که دچار دیابت بهمراه مصرف انسولین هستم
آیا بهم ویزا میدند؟

دوست عزیز تبریک می گم.
بیماری دیابت مانع ویزا گرفتن شما نخواهد شد مگر اینکه ثابت بشه که شما قادر به تامین هزینه های خود نیستید و در آنجا سربار دولت امریکا خواهید بود.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: itsmasoud ، پدی ، kasrafo ، nora ، Saeedv13 ، bayat_r ، mohammadrezah ، cmbt ، hushmandco ، amir0_0amir ، morvarid1364
سلام دوستان
چه آزمايشهايي در مديكال ميگيرند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بر دوستان پزشك عزيز
سوالي داشتم. من گلوكوم دارم و چون پيدا كردن متخصص در اونجا زمانبر و در ابتداي ورود گرونه ميخواستم قطره مصرفيم براي 3-4 ماه با خودم ببرم. از نظر بردن فكر ميكنيد مشكلي هست؟
اگر نسخه پزشك از ايران داشته باشم كافيه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo
دوستان سلام

بهترین درمان برای گل مژه چشم چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo
(2013-05-28 ساعت 00:42)Solmazzz نوشته:  سلام بر دوستان پزشك عزيز
سوالي داشتم. من گلوكوم دارم و چون پيدا كردن متخصص در اونجا زمانبر و در ابتداي ورود گرونه ميخواستم قطره مصرفيم براي 3-4 ماه با خودم ببرم. از نظر بردن فكر ميكنيد مشكلي هست؟
اگر نسخه پزشك از ايران داشته باشم كافيه؟
دوست عزيز
قطره ي مصرفي خود را به اندازه ي كافي همراه ببريد. مشكلي در فرودگاه و غيره نيست اما نسخه ي قطره تان از ايران واسه آ مريكا هيچ ارزشي ندارد و دارويي به شما نخواهند داد.
2013AS3xxx- ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadrezah
(2013-05-28 ساعت 02:24)gbtm نوشته:  دوستان سلام

بهترین درمان برای گل مژه چشم چیه؟
دوست عزيز
براي آشنايي با پيشگيري و درمان گل مژه اينجا را بخوانيد.
اگر سوال ديگري باقي ماند در خدمتم.
2013AS3xxx- ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Solmazzz ، gbtm ، shiraz mamali ، saeid-ss ، mohammadrezah ، mehdi110 ، morvarid1364
از دوستان کسی چشم پزشک هست ؟من چند تا سوال دارم

چشم راستم chalazion گرفته بهترین روش درمان چیه؟
من الان آمریکا هستم هزینه عمل حدودا چقدره؟6 هفته دیگه مسافرم اگه الان عمل نکنم در طول 2 ماه عود نمیکنه؟

معادل فارسیش چی میشه و کلا چه راهنمایی میکنید؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-30 ساعت 07:45)gbtm نوشته:  از دوستان کسی چشم پزشک هست ؟من چند تا سوال دارم

من الان آمریکا هستم هزینه عمل حدودا چقدره؟6 هفته دیگه مسافرم اگه الان عمل نکنم در طول 2 ماه عود نمیکنه؟

ممنون
بهترین روش درمان جراحی
هزینه عمل در آمر یکا بستگی به نوع بیمه و اینکه در مطب انجام بشه یا بیمارستان از صفر $ تا چند هزار دلار
نقل قول:It depends on the insurance coverage you have and where the surgery is being done. If you have medical insurance then you are only responsible for the copayment after you have met your deductible. Your portion will be higher if the surgery is done in the hospital and less if done in the office. Your cost can range between $0 to couple thousand dollars, if done at hospital and you have no insurance
عمل نکنی احتمال عودش خیلی بیشتر از اونه که عمل کنی
معادل فارسی نداره همون شالازیون میگن
2013AS3xxx- ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، shiraz mamali ، bayat_r ، mehdi110
(2013-05-30 ساعت 09:50)kasrafo نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 07:45)gbtm نوشته:  از دوستان کسی چشم پزشک هست ؟من چند تا سوال دارم

ممنون
بهترین روش درمان جراحی
هزینه عمل در آمر یکا بستگی به نوع بیمه و اینکه در مطب انجام بشه یا بیمارستان از صفر $ تا چند هزار دلار
نقل قول:It depends on the insurance coverage you have and where the surgery is being done. If you have medical insurance then you are only responsible for the copayment after you have met your deductible. Your portion will be higher if the surgery is done in the hospital and less if done in the office. Your cost can range between $0 to couple thousand dollars, if done at hospital and you have no insurance

من بیمه ندارم ظاهرا در کلینیک قراره انجام بشه
هزینه حدودیش بنظرتون چقدر میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi110
(2013-05-30 ساعت 09:54)gbtm نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 09:50)kasrafo نوشته:  

ممنون
بهترین روش درمان جراحی

من بیمه ندارم ظاهرا در کلینیک قراره انجام بشه
هزینه حدودیش بنظرتون چقدر میشه؟
به نظر من اول هزینه رو دقیق بپرس بعد عمل کن. شاید بیای ایران عمل کنی و برگردی به صرفه باشه, شاید هم هزینه زیاد نداشته باشه. هزینه رو فهمیدی ماهارو هم خبر کن...
2013AS3xxx- ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، shiraz mamali ، saeid-ss ، mehdi110
دوستان عزیز با تشکر از راهنماییهای خوبتون
من سوالم این هست که من دارای پیس میکر( باطری قلب )هستم ۲ سال پیش تعویض کردم و تا ۱۰ سال دیگه نیازی به تعویض ندارم ودارو هم مصرف نمی کنم.اگر یکم راهنمایی کنید ممنون میشم
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: bayat_r ، kasrafo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان