کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشاوره پزشکی برای مهاجران
میخواستم اگر از دوستان و اطبا عزیز کسی در زمینه بینایی سنجی اطلاعات داره سوالی راجع شماره عینک داشتم !
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، behfaza
(2014-05-05 ساعت 17:23)فریاد تنها نوشته:  سلام من سوالی داشتم ما آنکارا مدیکال انجام دادیم اما از همسرم دو بار عکس قفسه سینه گرفتند یکبار از جلو یکبار از پشت میشه بگید علتش چی بود من خیلی نگرانمSad
عزیزم اگر موردی بود همونجا بهتون می گفتن. وقتی کسی چیزی به شما نگفته نگران چی هستین؟
پاسخ
تشکر کنندگان: فریاد تنها ، آلیس-1980 ، taherifar
(2014-05-06 ساعت 03:21)Saeedv13 نوشته:  
(2014-05-05 ساعت 17:23)فریاد تنها نوشته:  سلام من سوالی داشتم ما آنکارا مدیکال انجام دادیم اما از همسرم دو بار عکس قفسه سینه گرفتند یکبار از جلو یکبار از پشت میشه بگید علتش چی بود من خیلی نگرانمSad
عزیزم اگر موردی بود همونجا بهتون می گفتن. وقتی کسی چیزی به شما نگفته نگران چی هستین؟

تشکر دوست عزیز آخه میدانید تو این شرایط آدم استرس همه چی را میگیره
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد
بازمانده از لاتاری 2014، ورود به آمریکا 22 سپتامبر،ارسال مدارک همسر 3 اکتبر، pd همسر 6 اکتبر،اپروو 13مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2012-12-08 ساعت 16:09)gbtm نوشته:  دوستان سلام

در صورت کم بودن ویتامین D در بدن بهترین راه برای حل مشکل چیست؟

ممنون
سلام افتاب گرفتن کمک میکنه البته قرص ویتامین دی هفته یک یا دوتا میتونید مصرف کنید البته با یک پزشک هم مشورت کنید من اطلاعات شخصیم رو گفتم
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
پاسخ
سلام دوستان یه سوال از پزشکان محترم من بیماری لوپوس دارم البته مفصلی هست الان هم کنترله دارو هم 2.5 میل هر روز پردنیزولون و سیکلوسپورین 25 مصرف میکنم حدود 12 ساله که بیماریم همین طوریه و خدارو شکر پیشرفت نداشته سوالام اینه که :
1 در امریکا برای دارو باید چی کار کنم
2 برای ازمایش تکلیفم چیه چون تقریبا هر 3 ماه باید چک بشم
3ایا بیمه خاصی واسه اینجور بیماریها هست
4 هزینه حدودچقدر میشه
5ایا در کالیفرنیا نزدیکای LA,ANAHEIM,پزشک روماتولوژی خوب سراغ دارید؟
6برای ازمایشات مدیکال باید به پزشک بگم یا به نظرتون لازم نیست
ممنون
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: rahbar ، taherifar
goliii
1. برای دوره حداقل 6-9 ماهه داروهات را بیار..کنارش نسخه باشه.فرودگاه مشکل پیش نمیاد
2. اتوایمیونهای تحت کنترل شش ماه یکبار چک کنی فکر کم اوکیه... تااون موقع بیمه میشی وارجاع به روماتولوگ و ...
3و4و5. نمیدونم..منم دنبالشم
6. برای ازمایشات مدیکال اصلا معلوم نمیشه..نگی بهتره... بعدا یک خروارتست تخصصی آنتی بادی میدن که خیلی هزینه بره براتون و بعلاوه تایم جوابدهی اونها فکر کنم10-7 روزه باشه که دردسرمیشه برات.... خودایمنیها اصلا تو آزمایشات روتین دیده نمیشه..مگر اینکه خدای نکرده تستهای اوره مشکلات کلیوی نشون بده.
پاسخ
تشکر کنندگان: jojo_hami ، taherifar ، goliii
(2014-10-05 ساعت 04:20)rahbar نوشته:  goliii
1. برای دوره حداقل 6-9 ماهه داروهات را بیار..کنارش نسخه باشه.فرودگاه مشکل پیش نمیاد
2. اتوایمیونهای تحت کنترل شش ماه یکبار چک کنی فکر کم اوکیه... تااون موقع بیمه میشی وارجاع به روماتولوگ و ...
3و4و5. نمیدونم..منم دنبالشم
6. برای ازمایشات مدیکال اصلا معلوم نمیشه..نگی بهتره... بعدا یک خروارتست تخصصی آنتی بادی میدن که خیلی هزینه بره براتون و بعلاوه تایم جوابدهی اونها فکر کنم10-7 روزه باشه که دردسرمیشه برات.... خودایمنیها اصلا تو آزمایشات روتین دیده نمیشه..مگر اینکه خدای نکرده تستهای اوره مشکلات کلیوی نشون بده.

تورو خدا اين چه توصيه هايى هست كه ميكنيد VDRL( تست سيفليس كه جز آزمايشات روتين براى سفارت هست )تو لوپوس مثبت كاذب ميشه بعدش تست FTA-ABS و ايدز ميگيرند و در نهايت اگر مشخص بشه كه به خاطر لوپوس مثبت كاذب شده ايشون بايد توضيح بده كه يا به دكتر دروغ گفته كه قطعا پروندش ريجكت ميشه يا اينكه تاالان نميدونسته كه لوپوس داشته كه دكتر هم گوشهاش دراز نيست كه باور كنه، لطفا اگر پزشك نيستيد جواب سوالات را ندهيد، بيمار داره سيكلوسپورين ميخوره اونوقت شما ميگيد آزمايشات روتين مختل نميشه....
F2a, PD:15Nov 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: rahbar ، taherifar ، goliii
اینها تجربه شخصی اتوایمیون کاملا مشابهی است که گذروندم...البته با استروئیدی متفاوت
پاسخ
ممنون از توضیحات.. اما اینها تجربه شخصی تست مدیکالم با اتوایمیون کاملا مشابهی است که گذروندم...البته با استروئیدی متفاوت
پاسخ
تشکر کنندگان: Abamos ، taherifar
با سلام دوستان...من حدود 18 سال هست که پیس میکر دارم و هر 6 ماه یک بار باید باطریم
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

پاسخ
با سلام دوستان...من حدود 18سال هس که پیس میکر دارم وهر 6 ماه یک بار بایدباطریم چک بشه و من الان تقریبا3ماه هس که تو ایالت تگزاس شهر دالاس هستیم حالابا این شرایط میخواستم ببینم که من برای چک شدن باید به کجا مراجعه کنم و ایا بیمه درمانی خاصی واسه این جور بیماری ها وجود داره? ممنون میشم راهنمایی کنید
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

پاسخ
مرسی از جوابهاتون البته متاسفانه من بعد از رفتن به سفارت دیدم که شاید به نفعم بوده چون من تصمیم گرفتم که به دکتر نگم ونگفتم و مشکلی هم پیش نیومد ویزا رو هم یک ضرب گرفتم باز هم ممنون از لطف همتون
پاسخ
تشکر کنندگان: rahbar
دوستان سلام
من می خواستم بدونم کسی که hpv داره با توجه به اینکه از طریق آزمایش خون مشخص نمیشه و تنها از طریق آزمایشات پیشرفته مشخص میشه آیا نیازی هست که اعلام کنه؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان سال نو مبارک
چند تا سوال داشتم من بیماری تالاسمی ماژور دارم که هر ۲۰ روز یکبار خون میگیرم بسته به آب و هوا تا ۱ ماه متغیره و داروهای بخوص خودمون رو داریم مثل دسفرال .امسال لاتاری شرکت کردم اگه به امید خدا قبول بشم ( انشالله همگی با هم ) باید این رو به دکتر سفارت بگم؟ مشکلی تو دریافت ویزا پیش نمیاد؟ این قضیه باعث کلیر خوردن نمیشه؟ و اینکه ما توی ایران دفترچه بیمه بیماری های خاص داریم و برای خونگیری و دارو ها و دکتر پول نمیدیم البته تا حدودی اینه که توی آمریکا وضعیت بیماران تالاسمی کسی میدونه وضعیتشون چطوریه؟ خود دولت اونجا مثل اینجا بیماران رو بیمه میکنن و بیماران پول نمیدن آیا اونجا هم اینطوریه یا نه؟ ممنون میشم کسی چیزی میدونه کمک کنه با تشکر فراوان ببخشید زیاد شد.
دردی که انسان را به سکوت وا میدارد
بسیار سنگین تر از دردیست که
انسان را به فریاد وا میدارد...!
و انسانها فقط به فریاد هم میرسند،
نه به سکوت هم!

-------------------------------------------------------------------------
2017 : HAS NOT BEEN SELECTED
2016 : HAS NOT BEEN SELECTED  
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، behfaza
کسی نیست بتونه جواب منو بده؟
پاسخ