کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-06-27 ساعت 11:27)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-26 ساعت 20:53)sahar kh نوشته:  
(2013-06-26 ساعت 19:18)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-26 ساعت 14:40)rayan.rahpou نوشته:  سلام به همه دوستان
برای یک زن و شوهر و یک فرزند آیا باید پول فقط در حساب فرد برنده در لاتاری باشد یا هر یک از زن و شوهر باید جداگانه گواهی ببرند
از دوستان خواهشمندم فقط کسانی که اطلاع 100 درصد دارند اعلام کنند و روی حدس و گمان جواب داده نشود . این سوال و پاسخ آن به درد خیلی ها خواهد خورد ممنونم

دوست عزیز گواهی تمکن مالی بایستی بنام فرد برنده لاتاری صادر شود یعنی پول باید در حساب فرد برنده باشه و گواهی رو بگیرید . البته بعضی از دوستا ن حساس هستند به این موضوع و میگن برا محکم کاری یک گواهی هم واسه همسرم بگیرم ببرم ضرری نداره که این کار رو هم میتونید انجام بدید و بعضی از دوستان این کار رو هم انجام دادند اون دیگه بستگی به خودتون داره .

قبلا به من در جواب این سوال گفتن که بایدی وجود نداره و هر کدوم از اعضای خانواده میتونه که حساب داشته باشه Wink

اره میتونند هر کدوم از اعضا خانواده حساب داشته باشند و گواهی بگیرند ولی لزومی به این کار نیست و برا سفارت فقط گواهی موجودی حساب فرد برنده ملاک هستش ..

نه دوست عزیز حساب زن و شوهر هر کدام داده بشه مورد قبول حساب همسر فرد برنده هم مورد قبول هست Wink
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، farshadsh ، tajhizgaran
تو حساب ارزی من که فرد برنده هستم 30000 دلار هست. این مقدار برای کیس 3 نفره ما کافیه یا همسرم هم گواهی تمکن بگیره و چقدر؟ در ضمن هیچ سند و ... نداریم.
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: storagemeter ، farshadsh ، behzadb57 ، tajhizgaran
دیروز حدود 30 میلیون تومن تو حساب کوتاه مدت بانک کارآفرین همسرم اومد. و اون رفت گواهی تمکن گرفت ولی به فارسیه و مهر برجسته نداره و معادلش به دلار رئ هم ننوشته. این قبوله؟ تا مصاحبمون 2 ماه مونده برای گواهی زود نیست؟ بعدا میتونه باز گواهی بگیره و چند تا ارائه بده با تاریخای مختلف یا باید یدونه باشه؟
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

تشکر کنندگان: storagemeter ، shaso ، farshadsh ، tajhizgaran
(2013-06-27 ساعت 13:05)marsha نوشته:  دیروز حدود 30 میلیون تومن تو حساب کوتاه مدت بانک کارآفرین همسرم اومد. و اون رفت گواهی تمکن گرفت ولی به فارسیه و مهر برجسته نداره و معادلش به دلار رئ هم ننوشته. این قبوله؟ تا مصاحبمون 2 ماه مونده برای گواهی زود نیست؟ بعدا میتونه باز گواهی بگیره و چند تا ارائه بده با تاریخای مختلف یا باید یدونه باشه؟

بهتره که انگلیسی روی سر برگ بانک باشه ، در غیر این صورت ترجمه بشه با مهر مترجم .
و اینکه فکر کنم 30 میلیون برای دو نفر کافی نیست ( اگه دو نفر هستید ) ،
بازهم لازمه دوستان راهنمایی بیشتر بکنن .

(2013-06-27 ساعت 12:47)marsha نوشته:  تو حساب ارزی من که فرد برنده هستم 30000 دلار هست. این مقدار برای کیس 3 نفره ما کافیه یا همسرم هم گواهی تمکن بگیره و چقدر؟ در ضمن هیچ سند و ... نداریم.

بهتره که یه حساب ضمیمه کنید ، حدود 19 هزار دلار ( دقیقش 18 هزار و خورده ایه فک کنم ) برای هر فرد حساب میشه ( البته برای نفر سوم که اگه سنش پایینه دوستان دیگه راهنمایی کنن لازمه یا خیر ) .
حدود یکماه مونده به مصاحبه بهترین زمان برای گرفتن تمکینه .
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: behzadb57 ، tajhizgaran
(2013-06-28 ساعت 22:06)deineath نوشته:  
(2013-06-27 ساعت 13:05)marsha نوشته:  دیروز حدود 30 میلیون تومن تو حساب کوتاه مدت بانک کارآفرین همسرم اومد. و اون رفت گواهی تمکن گرفت ولی به فارسیه و مهر برجسته نداره و معادلش به دلار رئ هم ننوشته. این قبوله؟ تا مصاحبمون 2 ماه مونده برای گواهی زود نیست؟ بعدا میتونه باز گواهی بگیره و چند تا ارائه بده با تاریخای مختلف یا باید یدونه باشه؟

بهتره که انگلیسی روی سر برگ بانک باشه ، در غیر این صورت ترجمه بشه با مهر مترجم .
و اینکه فکر کنم 30 میلیون برای دو نفر کافی نیست ( اگه دو نفر هستید ) ،
بازهم لازمه دوستان راهنمایی بیشتر بکنن .

(2013-06-27 ساعت 12:47)marsha نوشته:  تو حساب ارزی من که فرد برنده هستم 30000 دلار هست. این مقدار برای کیس 3 نفره ما کافیه یا همسرم هم گواهی تمکن بگیره و چقدر؟ در ضمن هیچ سند و ... نداریم.

بهتره که یه حساب ضمیمه کنید ، حدود 19 هزار دلار ( دقیقش 18 هزار و خورده ایه Big Grin ) برای هر فرد حساب میشه ( البته برای نفر سوم که اگه سنش پایینه دوستان دیگه راهنمایی کنن لازمه یا خیر ) .
حدود یکماه مونده به مصاحبه بهترین زمان برای گرفتن تمکینه .

حدود 11500 دلار برا یکنفر و 15500 دلار واسه دونفر لازمه برا گواهی تمکن طبق جدول خط فقر سال 2013
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: tajhizgaran
سلام دوستان کسی از بانک صادرات هم نامه تمکن گرفته ؟
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
یعنی 15500 دلار برای 2 نفر کافیه؟؟؟؟ پس اگه اینجوری باشه من 30000 دلار تمکن برای کیس 3 نفرمون ببرم بسه دیگه؟

(2013-06-30 ساعت 01:36)marsha نوشته:  یعنی 15500 دلار برای 2 نفر کافیه؟؟؟؟ پس اگه اینجوری باشه من 30000 دلار تمکن برای کیس 3 نفرمون ببرم بسه دیگه؟

طبق جدول خط فقر 2013 حدود 20000 تا برا 3 نفرکافیه
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، azar1348
سلام دوستان عزیز،

من یکی‌ از برندگان ۲۰۱۴ هستم،و این سوال را اینجا مطرح می‌کنم چون دوستان با تجربه اینجا زیاد ترن.

من می‌تونم حدود ۱۵۰ میلیون جمعا برای گواهی بانکی‌ به حساب خودم و خانومم تزریق کنم،و گواهی سپرده ببرم به سفارت.

البته ملک هم پیش خرید کردم که نمی‌دونم تا پایان اسفند امسال سندش دستم بگیر یا نه ،پس خیلی‌ روش نمیتوام حساب کنم،سوالام اینه که با این شرایط دنبال اسپانسر باشم یا نه،البته دوستی‌ هست که مایله کمک کنه بهم تواین اسپانسر شدن،ولی‌ بعضیا میگن همون گواهی بانکی‌ کافی‌ و اسپانسر هم به دردسرش نمی‌ارزه،میتوانن دوستهایی که همچین شرایطی را داشتن کمک کنن،بسیار ممنون میشم.
تشکر کنندگان:
برای یک زن و شوهر و یک فرزند آیا باید پول فقط در حساب فرد برنده در لاتاری باشد یا هر یک از زن و شوهر باید جداگانه گواهی ببرند
از دوستان خواهشمندم فقط کسانی که اطلاع 100 درصد دارند اعلام کنند و روی حدس و گمان جواب داده نشود . این سوال و پاسخ آن به درد خیلی ها خواهد خورد ممنونم

دوست عزیز گواهی تمکن مالی بایستی بنام فرد برنده لاتاری صادر شود یعنی پول باید در حساب فرد برنده باشه و گواهی رو بگیرید . البته بعضی از دوستا ن حساس هستند به این موضوع و میگن برا محکم کاری یک گواهی هم واسه همسرم بگیرم ببرم ضرری نداره که این کار رو هم میتونید انجام بدید و بعضی از دوستان این کار رو هم انجام دادند اون دیگه بستگی به خودتون داره .

قبلا به من در جواب این سوال گفتن که بایدی وجود نداره و هر کدوم از اعضای خانواده میتونه که حساب داشته باشه Wink

اره میتونند هر کدوم از اعضا خانواده حساب داشته باشند و گواهی بگیرند ولی لزومی به این کار نیست و برا سفارت فقط گواهی موجودی حساب فرد برنده ملاک هستش ..

ممنونم از همه دوستانی که لطف کردند و جواب دادند .
من فقط در مورد مبلغ کمی محدودیت دارم حدود 40 تا 50 میلیون میتونم برای 3 نفر جور کنم و البته سند خونه . خیلی نگرانم چون یکی از دوستان توی پستای قبلی زده بود سند خونه ازش قبول نکردند و گفتن باید حساب بانکی بیاره . کسی در این مورد خبری داره ؟ ممنون از همتون و امیدوارم موفق بشید .
case number : 2014AS79XX
interview : Yerevan in July
my case includes : 3 person
Big Grin
تشکر کنندگان:
باسلام خدمت همه ایرونیهای بامرام و دلسوز
آیا برای اخذ تاییدیه تمکن مالی از بانک پاسارگاد من وهمسرم بایستی جداگانه تاییدیه بگیریم یا هردوی ما در یک حساب بنام من کافی است چنانچه اطلاع موثقی دارید خواهشمند است راهنمایی فرمایند ضمنا برای هر یک چند دلار موجودی لازم است با تشکر
تشکر کنندگان:
(2013-06-30 ساعت 23:16)jafarlari نوشته:  باسلام خدمت همه ایرونیهای بامرام و دلسوز
آیا برای اخذ تاییدیه تمکن مالی از بانک پاسارگاد من وهمسرم بایستی جداگانه تاییدیه بگیریم یا هردوی ما در یک حساب بنام من کافی است چنانچه اطلاع موثقی دارید خواهشمند است راهنمایی فرمایند ضمنا برای هر یک چند دلار موجودی لازم است با تشکر

جداگانه بگیرین بهتره.
60 یا 70 تا جور کنین و تو دو تا حساب بزارین و موجودی بگیرین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: honey rahmati ، negar_karimi6 ، shani89 ، godot
(2013-06-30 ساعت 22:55)rayan.rahpou نوشته:  

ممنونم از همه دوستانی که لطف کردند و جواب دادند .
من فقط در مورد مبلغ کمی محدودیت دارم حدود 40 تا 50 میلیون میتونم برای 3 نفر جور کنم و البته سند خونه . خیلی نگرانم چون یکی از دوستان توی پستای قبلی زده بود سند خونه ازش قبول نکردند و گفتن باید حساب بانکی بیاره . کسی در این مورد خبری داره ؟ ممنون از همتون و امیدوارم موفق بشید .

این مبلغ خیلی کمه حتما بانک پاسارگاد برین چون 1 ساعته بهتون تمکین میده یکی به حساب برنده ویکی به حساب همسرتون تمکین بگیرین که حداقل 100 تا بشه و سند خونه رو هم ببرین
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: afshinghwink ، negar_karimi6 ، soodipooyan ، amiz.abdollah ، rayan.rahpou ، shani89
دوستان خوبم
توجه داشته باشین تشریف می برین بانک پول رو واریز می کنید..و همون موقع گواهی آخرین موجودی حساب به زبان انگلیسی رو از بانک طلب می کنید..میتونید همون موجودی رو پس از دریافت گواهی به حساب همسرتون در همون بانک و یا بانک دیگه بریزید و همون گواهی رو بگیرید و در آخر هم می تونید حسابتون رو خالی کنید....زیاد هم نگران موجودی کم نباشین...مرتب باشین و شفاف صحبت کنید و لبخند بزنین(نه زیاد هیجان زده و نه عبوس) اون وقت می بینین با موجودی نه چندان زیاد و بدون اسپانسر هم ، قبول میشین
موفق باشین
تشکر کنندگان: honey rahmati ، negar_karimi6 ، soodipooyan ، amiz.abdollah ، azar1348 ، shani89 ، godot ، behfaza
دوستان من پارسال زمینی کشاورزی خریدم حدود 30 جریب قیمتش هم حدود 200 ملیون تومن هست اما فقط قولنامه دارم اگر اون قولنامه را بفرستم قبول میکنن ؟
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، shani89 ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان