کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
باسلام خدمت عزیزان
از کسانی که مطلع هستند تقاضا دارم بفرمایند برای تایید ملکی که بنام همسرم میباشد ودرحال ساختن مرحله سفت کاری می باشد آیا ترجمه قولنامه پیش فروش ساختمان کفایت می کند یا خیر البته برنده لاتاری من می باشم ونه همسرم
توضیح اینکه هردوی ما حدود 80ملیون تومان می توانیم تهیه کنیم برای مکمل این وجه گفتم قولنامه رانیز می توان ترجمه کرد یاخیر
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، shani89 ، behfaza
خواهشی که ازتون دارم و بجه ها در همین تاپیک هی تکرار میکنن . حتما و حتما و صد درصد باید موجودی بانک داشته باشین اگه فقط سند ببرین قبول نمیکنن بروید سفرنامه بچه ها رو بخونید یک خانمی برای کیس 2 نفره سند خونه اش که 900 میلیون بود برده بود قبول نکردن باید موجودی بانک نشون بدی حداقل برای کیس های 2 نفره 100 تا رو نشون بدین . ندارین؟ مهم نیست 50 تا جور کنین توی حساب یکی بریزین تمکین بگیرین بعد توی حساب دیگری بریزین و موجودی بگیرین سند هم کنارش ببرین
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: afshinghwink ، shadi20 ، negar_karimi6 ، amiz.abdollah ، shani89 ، behfaza ، tenese
دوستان سلام
ببخشيد يه سوال: وقتي موجودي حساب رو از بانک ميگيريم (حتي به انگليسي) Mohr بانک کافيه يا براي رسمي شدن بايد ببريمش دارالترجمه ؟؟؟
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، azar1348 ، shani89 ، behfaza
(2013-07-02 ساعت 15:09)shadi20 نوشته:  دوستان سلام
ببخشيد يه سوال: وقتي موجودي حساب رو از بانک ميگيريم (حتي به انگليسي) Mohr بانک کافيه يا براي رسمي شدن بايد ببريمش دارالترجمه ؟؟؟

موجودی به انگلیسی بگیرید احتیاج به ترجمه نداره
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: behzadb57 ، amiz.abdollah ، azar1348 ، shani89 ، behfaza
(2013-07-02 ساعت 12:18)honey rahmati نوشته:  خواهشی که ازتون دارم و بجه ها در همین تاپیک هی تکرار میکنن . حتما و حتما و صد درصد باید موجودی بانک داشته باشین اگه فقط سند ببرین قبول نمیکنن بروید سفرنامه بچه ها رو بخونید یک خانمی برای کیس 2 نفره سند خونه اش که 900 میلیون بود برده بود قبول نکردن باید موجودی بانک نشون بدی حداقل برای کیس های 2 نفره 100 تا رو نشون بدین . ندارین؟ مهم نیست 50 تا جور کنین توی حساب یکی بریزین تمکین بگیرین بعد توی حساب دیگری بریزین و موجودی بگیرین سند هم کنارش ببرین

ببخشید یه سوال، ابن جوری که شما گفتین یعنی فقط گواهی لازمه؟ می تونیم امروز پول رو بریزیم فردا گواهی بگیریم و میانگین گردش و این جور چیزا نمیخواد؟؟
(من شنیده بودم میانگین 3 ماهه میخواد؟)
(2013-07-03 ساعت 01:06)hosseinhgp نوشته:  
(2013-07-02 ساعت 12:18)honey rahmati نوشته:  خواهشی که ازتون دارم و بجه ها در همین تاپیک هی تکرار میکنن . حتما و حتما و صد درصد باید موجودی بانک داشته باشین اگه فقط سند ببرین قبول نمیکنن بروید سفرنامه بچه ها رو بخونید یک خانمی برای کیس 2 نفره سند خونه اش که 900 میلیون بود برده بود قبول نکردن باید موجودی بانک نشون بدی حداقل برای کیس های 2 نفره 100 تا رو نشون بدین . ندارین؟ مهم نیست 50 تا جور کنین توی حساب یکی بریزین تمکین بگیرین بعد توی حساب دیگری بریزین و موجودی بگیرین سند هم کنارش ببرین

ببخشید یه سوال، ابن جوری که شما گفتین یعنی فقط گواهی لازمه؟ می تونیم امروز پول رو بریزیم فردا گواهی بگیریم و میانگین گردش و این جور چیزا نمیخواد؟؟
(من شنیده بودم میانگین 3 ماهه میخواد؟)

دوست عزیز فقط گواهی تمکن مالی رو به میزان لازم بگیری کفایت میکنه گردش حساب هم نیازی نیست این رو بارها و بارها تکرار شده که گردش موجودی نیاز نیست پول رو بریز همون روز گواهی رو بگیر فردا پولتو بردارچون یکی از دوستان که خودش کارمند بانک بود میگفت باید پول تا ساعت 24 همون روزی که گواهی میگیری توی حساب باشه بعد بردارید...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: saeid-ss ، hosseinhgp ، hossien_501 ، soodipooyan ، honey rahmati ، azar1348 ، shani89 ، behfaza
سلام من دیروز 50 تا ریختم به حساب خودم توی بانک صادرات و امروز صبح قبل از اینکه گواهی خودم رو از بانک صادرات بگیرم یه حساب توی بانک پاسارگاد برای خانمم باز کردم بعد گواهیم رو از بانک صادرات گرفتم وبلافاصله پولم رو با 10 تا دیگه به حساب خانمم واریز کردم ( شد 60 تا ) و بانک پاسارگاد هم همون موقع یه گواهی برای خانمم صادر کرد یعنی هر دو گواهی ما توی یه روز شد خیلی راحت بود.
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
(2013-07-02 ساعت 11:44)mohajermam نوشته:  دوستان من پارسال زمینی کشاورزی خریدم حدود 30 جریب قیمتش هم حدود 200 ملیون تومن هست اما فقط قولنامه دارم اگر اون قولنامه را بفرستم قبول میکنن ؟

درود بر شما
به نظر من که این سند رو به عنوان تنها سند مالی ازتون قبول نمیکنن,شاید در کنار حساب بانکی بتونه تاثیر بیشتری روی افیسر بذاره ولی شما پول رو جور کن حتی اگه شده زمین رو بفروش,میری امریکا یه زمین میخریBig Grin
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، negar_karimi6 ، soodipooyan ، azar1348 ، shani89 ، behfaza
سلام.. دوستان کسی‌ اطلاع داره که آیا می‌شهدلار یا یورو رو بدون اینکه تبدیل به ریال کنیم در بانک بذاریم و نامه تمکن بگیریم و بعد دوباره همون یورو رو خارج کنیم از بانک؟ اگر هست کدوم بانک.. ممنون
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، amiz.abdollah ، azar1348 ، behfaza
سلام دوستان.ی سوال داشتم.من یک ماه دیگه تاریخ مصاحبمه.من تا آخر این هفته مدارکم رو برای سفارت آمریکا در آنکارا پست میکنم.مانده حساب رو هم میفرستم.میشه حدودا 23 روز قبل از مصاحبه.وقت مصاحبه همین پرینت رو ببرم به لحاظ فاصله زمانی تاریخ پرینت با تاریخ مصاحبه مشکلی پیش نمیاد یا که باید پرینت جدید بگیرم؟
پیشاپیش سپاسگذارم.
**Case number:2013AS....23..
تاریخ رویت : می 2013
تعداد :2 نفر
مصاحبه :آنکارا،
زمان مصاحبه:اول آگوست
برگه صورتی
کلیرینس : 29 آگوست
مقصد:دالاس
(2013-07-04 ساعت 21:23)فندق نوشته:  سلام.. دوستان کسی‌ اطلاع داره که آیا می‌شهدلار یا یورو رو بدون اینکه تبدیل به ریال کنیم در بانک بذاریم و نامه تمکن بگیریم و بعد دوباره همون یورو رو خارج کنیم از بانک؟ اگر هست کدوم بانک.. ممنون

دوست عزیز اگه شما در حساب ارزی که باز می کنید نزد هر بانکی دلار ویا یورو واریز کنید بانک ملزم هست که اگه خواستید از حسابتون پول بر دارید همون دلار یا یورو بدهد
تشکر کنندگان: soodipooyan ، storagemeter ، azar1348 ، shani89 ، behfaza ، فندق
(2013-07-10 ساعت 20:27)soodipooyan نوشته:  سلام دوستان.ی سوال داشتم.من یک ماه دیگه تاریخ مصاحبمه.من تا آخر این هفته مدارکم رو برای سفارت آمریکا در آنکارا پست میکنم.مانده حساب رو هم میفرستم.میشه حدودا 23 روز قبل از مصاحبه.وقت مصاحبه همین پرینت رو ببرم به لحاظ فاصله زمانی تاریخ پرینت با تاریخ مصاحبه مشکلی پیش نمیاد یا که باید پرینت جدید بگیرم؟
پیشاپیش سپاسگذارم.

احتیاج به پرینت جدید نیست همین رو ببرید من 45 روز قبل مصاحبه گرفتم مشکلی نبود بعضی بچه ها که توی ابوظبی مصاحبه داشتن 2 روز قبلش گرفته بودن از زمان کارنت شدن هر لحظه میتونید بگیرید
تشکر کنندگان: aghaghia ، amiz.abdollah ، KIMIA2005 ، shani89 ، ojee ، behfaza
(2013-07-10 ساعت 20:42)shadi79 نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 21:23)فندق نوشته:  سلام.. دوستان کسی‌ اطلاع داره که آیا می‌شهدلار یا یورو رو بدون اینکه تبدیل به ریال کنیم در بانک بذاریم و نامه تمکن بگیریم و بعد دوباره همون یورو رو خارج کنیم از بانک؟ اگر هست کدوم بانک.. ممنون

دوست عزیز اگه شما در حساب ارزی که باز می کنید نزد هر بانکی دلار ویا یورو واریز کنید بانک ملزم هست که اگه خواستید از حسابتون پول بر دارید همون دلار یا یورو بدهد

لطفا از بانک بپرسید چون بعضی از بچه ها میگفتن موقع برداشت روزی 5000 دلار بیشتر نمیدن
تشکر کنندگان: storagemeter ، azar1348 ، shani89 ، behfaza ، فندق
(2012-08-04 ساعت 18:51)Ali DV-2013 نوشته:  سلام بر عزیزان
من با بررسی که در احوالات بچه های 2012 کردم و مطالعات خودم در سایت های اقتصادی متوجه شدم که خط فقر در آمریکا 18500 دلاره و برای گواهی تمکن باید 125% اون یعنی حدودا 23000 دلار در حسابمون داشته باشیم. از اونجا که بانک ها گواهی تمکن رو به دلار دولتی (یعنی حدودا 1250 تومن) محاسبه میکنن کافیه حدود 29 میلیون تومن در حساب داشته باشیم تا با تبدیل قیمت دولتی دلار بشه همون 23000 دلار.

دوستان اگر نظری دارند بفرمایند.

درود
خانو من 2 جولای مصاحبه داشت تو ابوظبی. سند ملک رو دیگه قبول نمیکنن و موجودی بانک رو با دلار 3000 تومن خودشون حساب میکنن بدون در نظر گرفتن 1226 تومن که تو نامه بانک قید شده بود. آفیسرش ازش خواسته که بالای 60 میلیون تو حسابش داشته باشه.
تشکر کنندگان: honey rahmati ، shani89 ، azar1348 ، storagemeter ، behfaza
باسلام وسپاس
خواهشن بفرمایید می توان 6ماه جلوتر گواهی تمکن مالی راازبانک گرفت یاخیر
تشکر کنندگان: shani89 ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان