کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-07-17 ساعت 18:10)jafarlari نوشته:  باسلام وسپاس
خواهشن بفرمایید می توان 6ماه جلوتر گواهی تمکن مالی راازبانک گرفت یاخیر

دوست عزیز شما یک ماه تا بیست روز قبل از مصاحبه گواهیتون رو بگیرید ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: honey rahmati ، shani89 ، ojee ، azar1348 ، behfaza
(2013-06-26 ساعت 14:40)rayan.rahpou نوشته:  سلام به همه دوستان
برای یک زن و شوهر و یک فرزند آیا باید پول فقط در حساب فرد برنده در لاتاری باشد یا هر یک از زن و شوهر باید جداگانه گواهی ببرند
از دوستان خواهشمندم فقط کسانی که اطلاع 100 درصد دارند اعلام کنند و روی حدس و گمان جواب داده نشود . این سوال و پاسخ آن به درد خیلی ها خواهد خورد ممنونم
دوست عزیز فرقی نداره من خانومم برنده لاتاری بود ولی گواهی بانکی و سند ملک به نام من بود و قبول هم کرد
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، rayan.rahpou ، shani89 ، azar1348 ، behfaza
با سلام خدمت دوستان عزیز
یه سوال داشتم. من حدود 10000 دلار دارم و نمی خوام تبدیل به ریالش کنم. می خواستم ببینم می تونم این مبلغ رو بزارم تو یه حساب ارزی و در همان شعبه هم یه حساب ریالی مثلا به مبلغ 50 میلیون باز کنم و هر دو شو ارائه کنم؟؟؟؟ به نظرتون مشکلی که نداره؟ یا اینکه بهتر نیست کلا حساب ارزی نشون بدیم مثلا 20000 تا؟؟
تشکر کنندگان: shani89 ، behfaza ، pari pariaaa
دوستان یه سوال دارم ، ما اگر بخوایم از پرینت حساب بجای اسپانسر استفاده کنیم برای افرادی که سن بالایی ندارن و تو فرم هاشون خودوشون رو بیکار معرفی کردن مشکلی ایجاد نمیشه ؟ مثلا شده آفیسر بپرسه که این پول تو حساب از کجاست و تو که کار نمیکنی پول از کجا میاری ؟
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: ojee ، azar1348 ، shani89 ، behfaza
(2013-07-22 ساعت 00:31)Danial_4139 نوشته:  دوستان یه سوال دارم ، ما اگر بخوایم از پرینت حساب بجای اسپانسر استفاده کنیم برای افرادی که سن بالایی ندارن و تو فرم هاشون خودوشون رو بیکار معرفی کردن مشکلی ایجاد نمیشه ؟ مثلا شده آفیسر بپرسه که این پول تو حساب از کجاست و تو که کار نمیکنی پول از کجا میاری ؟

دوست عزیز شما میتونید بگید خانواده ام یا مثلا پدرم بهم کمک کردن چون تا الان تحصیل میکردم و کاری نداشتم...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: shaso ، Danial_4139 ، azar1348 ، shani89 ، behfaza
(2013-07-18 ساعت 18:05)mehdi2014 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
یه سوال داشتم. من حدود 10000 دلار دارم و نمی خوام تبدیل به ریالش کنم. می خواستم ببینم می تونم این مبلغ رو بزارم تو یه حساب ارزی و در همان شعبه هم یه حساب ریالی مثلا به مبلغ 50 میلیون باز کنم و هر دو شو ارائه کنم؟؟؟؟ به نظرتون مشکلی که نداره؟ یا اینکه بهتر نیست کلا حساب ارزی نشون بدیم مثلا 20000 تا؟؟

فرقی نمیکنه حساب ارزی باشه یا ریالی و یا یک حساب یا چند حساب باشه ، مهم اینه که در مجموع گواهی تمکن مالی شما برای تعداد نفرات کیس کافی باشه . شما هر جور که به صلاحتونه حساب باز کنین و گواهی تمکن بگیرین .
من یه توصیه دوستانه بر اساس تجربه شخصی خودم هم دارم که ربطی به موضوع سوالتون نداره و اون اینه که اگه مبلغ ریالیتون کافیه حساب ارزی باز نکنین و یا اگه باز کردین ، کارتون که تموم شد حساب را خالی کنین و د.ل.ا.ر هاتونو پس بگیرین .
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: storagemeter ، shani89 ، behfaza ، pari pariaaa
(2013-07-11 ساعت 01:15)honey rahmati نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 20:42)shadi79 نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 21:23)فندق نوشته:  سلام.. دوستان کسی‌ اطلاع داره که آیا می‌شهدلار یا یورو رو بدون اینکه تبدیل به ریال کنیم در بانک بذاریم و نامه تمکن بگیریم و بعد دوباره همون یورو رو خارج کنیم از بانک؟ اگر هست کدوم بانک.. ممنون

دوست عزیز اگه شما در حساب ارزی که باز می کنید نزد هر بانکی دلار ویا یورو واریز کنید بانک ملزم هست که اگه خواستید از حسابتون پول بر دارید همون دلار یا یورو بدهد

لطفا از بانک بپرسید چون بعضی از بچه ها میگفتن موقع برداشت روزی 5000 دلار بیشتر نمیدن

انواع حساب های ارزی فارغ از اینکه چه نوع حسابی باشند به دو صورت هستند که یا شما اسکناس د.ل.ا.ر یا ی.و.ر.و میدید و موقع برداشت نیز به همین شکل برداشت میکنید و یا معادل ریالی آن را با قیمت روز ارز بانکی میدهید و به همین شکل هم برداشت میکنید . این موضوع در همه بانکها تقریبا مشابه هم هست .
اما تجربه شخصی : یک سال و نیم پیش در شرایطی که قیمت د.ل.ا.ر از 1800 زد بالا و شرایط بازار خیلی پر التهاب بود با اینکه من اسکناس خارجی به بانک داده بودم و قانونا و طبق قرارداد میبایست به من اسکناس خارجی میداد ، به دستور بانک مرکزی از این کار سر باز زدند و گفتند که فقط معادل ریالی میدهند و آن هم به قیمت 1226 تومن این موضوع چندین ماه ادامه داشت . خوشبختانه من دراون زمان احتیاج خاصی به پولم نداشتم و بعد از آن کم کم پولم رو برداشتم وگرنه باید متضرر اختلاف قیمت بانک و بازار می شدم .
الان من حساب ارزی خودم را بستم ، قید سودی که حساب داشت را زدم و دیگه به هیچ بانکی بابت قوانین و قراردادهاش اعتماد ندارم چرا که با یه نامه از قراردادهاشون سر باز میزنند و شما هم دستتون به هیچ جا نیست .پس حد اقل در مورد حسابهای ارزی و با این وضعیت ارز توصیه میکنم از باز کردن حساب ارزی اجتناب بفرمایید .
این تجربه شخصی منه ، ببخشید پر حرفی کردم
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: storagemeter ، shani89 ، behfaza ، pari pariaaa
(2013-07-02 ساعت 15:45)honey rahmati نوشته:  
(2013-07-02 ساعت 15:09)shadi20 نوشته:  دوستان سلام
ببخشيد يه سوال: وقتي موجودي حساب رو از بانک ميگيريم (حتي به انگليسي) Mohr بانک کافيه يا براي رسمي شدن بايد ببريمش دارالترجمه ؟؟؟

موجودی به انگلیسی بگیرید احتیاج به ترجمه نداره

بعضی از بانکها مهر برجسته انگلیسی میزنن بعضی دیگه برچسب هلوگرام بعضی هم مهر استامپ معمولی ، در کل نامه مهر شده انگلیسی که بانک میده نیاز به هیچ کار دیگه ای نداره
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: shani89 ، KIMIA2005 ، behfaza ، tenese
سلام دوستان، من سند خونه که به نام همسرم هست ترجمه کردم همراه نامه ارزیابی 310 میلیون و سند ماشین. موجودی حساب بانکی هم، حدود 80 میلیون همسرم دارن و 45 تا من . می خواستم بدونم که این ترجمه سند رو بفرستم با مدارک دیگر برای آنکارا یا لازم نیست، فقط گواهی بانکی رو بفرستیم به همراه مدارک و موقع مصاحبه سندهای ترجمه شده رو ببریم.
بزرگان راهنمایی کنن لطفا من تا چند روز دیگه مدارک رو پست باید بکنم به آنکارا.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: behfaza ، pari pariaaa
دوستان یک سوال داشتم...
کیس من یه نفره س و 18 سالمه، میخواستم ببینم 50میلیون تومن کافیه توی حسابم باشه؟
و اینکه توی بانک اقتصاد نوینه، باید به شعبه ی خاصی مراجعه کنم واسه گرفتن این نامه تمکن مالی؟ چی باید بگم؟
هم خونه ی خانوم واسه وودلند هیلز توی کالیفرنیا نیاز هست، اگه موردی بود مسیج بده بهم لطفنSmile
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-08-02 ساعت 17:59)shang نوشته:  دوستان یک سوال داشتم...
کیس من یه نفره س و 18 سالمه، میخواستم ببینم 50میلیون تومن کافیه توی حسابم باشه؟
و اینکه توی بانک اقتصاد نوینه، باید به شعبه ی خاصی مراجعه کنم واسه گرفتن این نامه تمکن مالی؟ چی باید بگم؟

به نظر من چون سن شما پایینه باید تمکن مالی خیلی بیشتری نشون بدی. منم مجردم و البته 10 سال از شما بزرگتر. تمکن مالی 60 میلیونی بعلاوه یک سند آپارتمان بردم و هیچ مشکلی برام بوجود نیومد.
بانک منم اقتصاد نوین بود و به نزدیکترین شعبه که مراجعه کردم در جا برام گواهی به زبان انگلیسی صادر کرد.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: shang ، KIMIA2005 ، behfaza ، pari pariaaa
(2013-07-29 ساعت 19:51)shani89 نوشته:  سلام دوستان، من سند خونه که به نام همسرم هست ترجمه کردم همراه نامه ارزیابی 310 میلیون و سند ماشین. موجودی حساب بانکی هم، حدود 80 میلیون همسرم دارن و 45 تا من . می خواستم بدونم که این ترجمه سند رو بفرستم با مدارک دیگر برای آنکارا یا لازم نیست، فقط گواهی بانکی رو بفرستیم به همراه مدارک و موقع مصاحبه سندهای ترجمه شده رو ببریم.

نه لازم نیست الان سند های ترجمه شده رو بفرستید حتی می تونید کپی گواهی بانکی رو هم الان بفرستید و اصلش رو بعدا با خودتون ببرید و تحویل بدید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: storagemeter ، shani89 ، diamondmili ، behfaza ، tenese
(2013-08-03 ساعت 02:17)aghaghia نوشته:  
(2013-07-29 ساعت 19:51)shani89 نوشته:  سلام دوستان، من سند خونه که به نام همسرم هست ترجمه کردم همراه نامه ارزیابی 310 میلیون و سند ماشین. موجودی حساب بانکی هم، حدود 80 میلیون همسرم دارن و 45 تا من . می خواستم بدونم که این ترجمه سند رو بفرستم با مدارک دیگر برای آنکارا یا لازم نیست، فقط گواهی بانکی رو بفرستیم به همراه مدارک و موقع مصاحبه سندهای ترجمه شده رو ببریم.

نه لازم نیست الان سند های ترجمه شده رو بفرستید حتی می تونید کپی گواهی بانکی رو هم الان بفرستید و اصلش رو بعدا با خودتون ببرید و تحویل بدید...
حدودا 20 روز قبل از مصاحبه با یه پست خوب مثل دی اچ ال یا آرامکس
کیس نامبر:2013AS91XX _تعداد:1نفر _ ارسال مدارک:اکتبر2012 _تاریخ مصاحبه هفته سوم جولای نتیجه:یه ضرب سفرنامه
تشکر کنندگان: shani89 ، behfaza
سلام دوستان
يه سؤال دارم
من هفته پيش مصاحبته داشتم أف بي آي چك بهم خورده
لازم تو اين مدني كه منتظر كيليرنس هستم دوباره حسابمو به همون مبلغي كه پرينت گرفتم پر كنم؟
آخه چند روز گذاشتم پولو پرينت گرفتمت بعد برداشتم
حالا چي كار كنم؟
اصلا اين أف بي آي چك چيو چك ميكنن؟
نگرانم ميشه كمكم كنيد
كيس:**2013as91/مصاحبه: هفته آخر جولاي، ابوظبي/ وضعيت: برگه آبي/تاريخ كيليرنس: ٢٥آگوست/تعداد: ١ نفر
تشکر کنندگان: shani89 ، behfaza
(2013-08-05 ساعت 19:40)mariana نوشته:  سلام دوستان
يه سؤال دارم
من هفته پيش مصاحبته داشتم أف بي آي چك بهم خورده
لازم تو اين مدني كه منتظر كيليرنس هستم دوباره حسابمو به همون مبلغي كه پرينت گرفتم پر كنم؟
آخه چند روز گذاشتم پولو پرينت گرفتمت بعد برداشتم
حالا چي كار كنم؟
اصلا اين أف بي آي چك چيو چك ميكنن؟
نگرانم ميشه كمكم كنيد

عزیز برات توی این لینک پاسخ گذاشتم
http://mohajersara.com/thread-5412-post-...#pid387341
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: .YAS ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان