کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2013-05-31 ساعت 22:09)Danial_4139 نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 17:29)reza3035 نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 11:53)reza3035 نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 13:59)hushmandco نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 13:40)reza3035 نوشته:  سلام همسر من دیپلم کارودانش هست و هرجا رفتم واسه مدرک پیش دانشگاهی میگن باید مهر ثبت نام کنه و تا خرداد سال دیگه طول میکشه کسی راهی واسه کمک به ما سراغ نداره؟حتی واسه خریدم اگه جایی معتبر باشه می خرم؟

در این وبسایت فقط به دنبال راهکارهای قانونی باش. گرچه بچه های مهاجر باید به هر ترتیبی مدارکشون رو کامل کنن. جز مرگ همه چیز چاره داره.

میشه شما اگه راهکار قانونی سراغ دارید به ما هم بگید یا چاره مشکل ما رو اگه میدونید کمکمون کنید ممنون میشیم
کسی نمیدونه ما با این مشکل چیکار کنیم اگه الان 11 سال تحصیلی خانوممو وارد کنم وقت مصاحبه بهمون میدن یا کلا ردمون میکنند؟

ریسک نکن مواردی بودن که سر این جریان رد شدن حتی افرادی بودن که از طریق موسسات خصوصی اقدام کردن که زود به نتیجه برسن و مدرک گرفتن ولی بازم مدرکشون قبول نشده ، مهر ماه برای پیش دانشگاهی ثبت نام کنید و تا خرداد تمام میشه نهایتش زمان مصاحبه رو بعد خرداد میندازید و مشکلی هم پیش نمیاد .
میشه یه کم واضحتر توضیح بدین که موسسات خصوصی چه ارتباطی به مدرک پیش دانشگاهی و قبول نکردن توسط سفارت دارن؟ اینکه فرمودین رد شدن منظور سفارته دیگه؟
البته این مواردی که فرمودین شاید مربوط به لاتاری و کسری مدرک نباشه.
مدرک پیش دانشگاهی ای که توسط مترجم رسمی قابلیت ترجمع شدن داشته باشه و توسط دادگستری و وزارت خارجه تایید بشه توسط سفارت مورد قبوله.
همه اینها هم بسته به اینه که اموزش و پرورش کل مهر تایید پشت مدرک و ریز نمرات بزنه.
اونها هم هیچ گونه چکینگ خاصی بجز رویت مهر امتحانات و اموزش و پرورش منطقه ندارن.
اگر مدرکی از اینجا قابلیت تایید و سپس ترجمه رو پیدا نکنه هرگز به سفارت نخواهد رسید که بخواد رد یا قبول بشه.
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، sinamn ، shekari
(2013-05-31 ساعت 22:31)hushmandco نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 13:59)hushmandco نوشته:  در این وبسایت فقط به دنبال راهکارهای قانونی باش. گرچه بچه های مهاجر باید به هر ترتیبی مدارکشون رو کامل کنن. جز مرگ همه چیز چاره داره.

میشه شما اگه راهکار قانونی سراغ دارید به ما هم بگید یا چاره مشکل ما رو اگه میدونید کمکمون کنید ممنون میشیم
کسی نمیدونه ما با این مشکل چیکار کنیم اگه الان 11 سال تحصیلی خانوممو وارد کنم وقت مصاحبه بهمون میدن یا کلا ردمون میکنند؟

ریسک نکن مواردی بودن که سر این جریان رد شدن حتی افرادی بودن که از طریق موسسات خصوصی اقدام کردن که زود به نتیجه برسن و مدرک گرفتن ولی بازم مدرکشون قبول نشده ، مهر ماه برای پیش دانشگاهی ثبت نام کنید و تا خرداد تمام میشه نهایتش زمان مصاحبه رو بعد خرداد میندازید و مشکلی هم پیش نمیاد .
میشه یه کم واضحتر توضیح بدین که موسسات خصوصی چه ارتباطی به مدرک پیش دانشگاهی و قبول نکردن توسط سفارت دارن؟ اینکه فرمودین رد شدن منظور سفارته دیگه؟
مدرک پیش دانشگاهی ای که توسط مترجم رسمی قابلیت ترجمع شدن داشته باشه و توسط دادگستری و وزارت خارجه تایید بشه توسط سفارت مورد قبوله.
همه اینها هم بسته به اینه که اموزش و پرورش کل مهر تایید پشت مدرک و ریز نمرات بزنه.
اگر مدرکی از اینجا قابلیت تایید و سپس ترجمه رو پیدا نکنه هرگز به سفارت نخواهد رسید که بخواد رد یا قبول بشه.

موسساتی همین الان هستند به صورت خصوصی اداره میشن و هم دیپلم میدن هم مدرک پیش دانشگاهی و مورد تایید خیلی از ارگانهایی که کارمنداشون دیپلم ندارن و از این طریق برای گرفتن دیپلم اقدام میکنن هست چون غیر حضوری هست و اجباری برای کلاس رفتن نداره نمونش نیرو انتظامی و ارتش و خیلی از سازمان های دولتی و ...
چند وقت پیش زنگ زدم یه موسسه که کار پیگیری مسائل لاتاری رو انجام میداد ازش در مورد احتمال رد شدن پرسیدم گفت پارسال دو مورد از موسسه ما بودن که یکیشون خانمی بود که دیپلم خیاطی داشت و تونسته بود از طریقی مدرک پیش دانشگاهی از یک موسسه خصوص بگیره ترجمه هم شده بود ولی تو سفارت قبول نکردن ازشون .

بعدم شما اتکیت جورابتم ببری بدی مترجم برات ترجمه میکنه یه مهرم میزنه روش دلیلی نداره چون اعتبار نداره مترجم قبول نکنه .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان:
(2013-05-31 ساعت 22:41)Danial_4139 نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 22:31)hushmandco نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 11:53)reza3035 نوشته:  میشه شما اگه راهکار قانونی سراغ دارید به ما هم بگید یا چاره مشکل ما رو اگه میدونید کمکمون کنید ممنون میشیم

موسساتی همین الان هستند به صورت خصوصی اداره میشن و هم دیپلم میدن هم مدرک پیش دانشگاهی و مورد تایید خیلی از ارگانهایی که کارمنداشون دیپلم ندارن و از این طریق برای گرفتن دیپلم اقدام میکنن هست چون غیر حضوری هست و اجباری برای کلاس رفتن نداره نمونش نیرو انتظامی و ارتش و خیلی از سازمان های دولتی و ...
چند وقت پیش زنگ زدم یه موسسه که کار پیگیری مسائل لاتاری رو انجام میداد ازش در مورد احتمال رد شدن پرسیدم گفت پارسال دو مورد از موسسه ما بودن که یکیشون خانمی بود که دیپلم خیاطی داشت و تونسته بود از طریقی مدرک پیش دانشگاهی از یک موسسه خصوص بگیره ترجمه هم شده بود ولی تو سفارت قبول نکردن ازشون .

بعدم شما اتکیت جورابتم ببری بدی مترجم برات ترجمه میکنه یه مهرم میزنه روش دلیلی نداره چون اعتبار نداره مترجم قبول نکنه .

البته مترجم اتیکت مورد نظر رو ترجمه میکنه ولی مترجم رسمی در قید اداب بخصوص خودش هست. و مدارک تحصیلی اینچنینی رو که ممکنه اما و اگر توش باشه باید با مهر مترجم مهر دادگستری و مهر وزارت خارجه برد اونجا.
الان مشکل دوستان نداشتن پیش دانشگاهیه. گرچه فقط صحبت از راهکارهای قانونیه ولی مد نظر داشته باشید که مدرک ترجمه شده با مشخصات ذکر شده (مهر دادگستری و وارت خارجه) از طرف سفارت قابل قبوله مگر اینکه شخص ‌‌در ارایه مدرک غلو کرده باشه یعنی با دیپلم یازده ساله رشته خیاطی و معدل ۱۱ پیش دنشگاهی رشته ریاضی یا تجربی با معدل۱۷ ببره سفارت.
به هر حال اگر دیپلم یازده ساله دارید سعی کنید پیش دانشگاهی بگیرید گرچه با سابقه کار هم میشه به ضرب زور (اگر سن متقاضی اجازه بده و رشته کاری شخص در لیست مشاغل مورد تایید در رنج مناسب باشه) تایید شد.
سفرنامه
تشکر کنندگان: sinamn ، KIMIA2005
(2013-05-31 ساعت 22:41)Danial_4139 نوشته:  موسساتی همین الان هستند به صورت خصوصی اداره میشن و هم دیپلم میدن هم مدرک پیش دانشگاهی و مورد تایید خیلی از ارگانهایی که کارمنداشون دیپلم ندارن و از این طریق برای گرفتن دیپلم اقدام میکنن هست چون غیر حضوری هست و اجباری برای کلاس رفتن نداره نمونش نیرو انتظامی و ارتش و خیلی از سازمان های دولتی و ...

کاملا درسته، در راهنما هم ذکر شده که "دوره هایی که برای شغلتان دیده اید مورد قبول نیست"

میشه اطلاعات بیشتری بدین؟ این نوع پیشدانشگاهی ها به نمایندگی از وزارت اموزش صادر میشن؟ یعنی مهر و امضای مسئول وزارتخونه یا اداره یا ... پاشونه ؟ اگه یه نمونه بزارین ممنون میشم.
تشکر کنندگان: hushmandco ، shekari
دوستان من یک سوال دارم:
من امضا و عکسم را در فایل پی دی اف attach کردم اما خودم نمیتوانم فایلها را ببینم و فقط علامت attach را میبینم. میخواستم بدانم این کار صحیح است؟ موقع دریافت فایل میتوانند این فایلها را مشاهده کنند؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 12:18)پرپری نوشته:  دوستان من یک سوال دارم:
من امضا و عکسم را در فایل پی دی اف attach کردم اما خودم نمیتوانم فایلها را ببینم و فقط علامت attach را میبینم. میخواستم بدانم این کار صحیح است؟ موقع دریافت فایل میتوانند این فایلها را مشاهده کنند؟

دوست عزیز
اگر از nitro استفاده کردید نباید این مشکل باشه بایستی امضا و عکس رو ببینید دوست عزیز..
به چه طریق امضا و عکس رو اتچ کردید ؟؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان:
سلام.من فوق دیپلم دارم و یکسال سابقه کارم دارم.واسه 7a و 7b و 7c رو چی بنویسم؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
برنده 2014
کیس نامبر 71XX
1 نفر
مقصد: دالاس
ویزای یک ضرب (ایروان)
Cool
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 15:19)masodsh نوشته:  سلام.من فوق دیپلم دارم و یکسال سابقه کارم دارم.واسه 7a و 7b و 7c رو چی بنویسم؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

با یکسال سابقه کار این قسمت شامل حال شما نمیشه.
No و n/a بزنید
سفرنامه
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، masodsh ، sinamn
بچه ها طرز نوشتن ایروان اینطوریه؟YEREVAN?
ممنون میشم اگه کمک کنید
برنده 2014
کیس نامبر 71XX
1 نفر
مقصد: دالاس
ویزای یک ضرب (ایروان)
Cool
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 22:15)masodsh نوشته:  بچه ها طرز نوشتن ایروان اینطوریه؟YEREVAN?
ممنون میشم اگه کمک کنید
درسته همینطوره دوست عزیز
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: masodsh
بله دوست عزیز درسته Yerevan, Armenia
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
تشکر کنندگان: masodsh
(2013-05-27 ساعت 19:21)Apple_of_paraise نوشته:  
(2013-05-27 ساعت 19:06)shahrzad001 نوشته:  با برنامه nitro چطور میشه عکس رو چسبوند؟ من که هر کاری میکنم اصلا نمیشه روی کادر عکس paste کرد.!!!

دوست عزیزم...توی تب ادیت (Edit), یه گزینه داره به اسم Add Image Smile موفق باشی و خوش عکسCool

با سلام و احترام. آیا اضافه کردن عکس به فرم مربوط به ارسال ایمیلی مدارک است؟ جایی از فرم و توضیحات در مورد چسباندن عکس چیزی نگفته. کجای فرم؟
CN: 2014AS----21xx
ABU DHABI

Cleared 2 June 2014 with 1 other family member
تشکر کنندگان:
(2013-05-29 ساعت 13:59)hushmandco نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 13:40)reza3035 نوشته:  سلام همسر من دیپلم کارودانش هست و هرجا رفتم واسه مدرک پیش دانشگاهی میگن باید مهر ثبت نام کنه و تا خرداد سال دیگه طول میکشه کسی راهی واسه کمک به ما سراغ نداره؟حتی واسه خریدم اگه جایی معتبر باشه می خرم؟

در این وبسایت فقط به دنبال راهکارهای قانونی باش. گرچه بچه های مهاجر باید به هر ترتیبی مدارکشون رو کامل کنن. جز مرگ همه چیز چاره داره.

قبل از هر کاری یه سر به آموزش پرورش بزنید و سریع ترین راه رو بپرسید خدارو چه دیدی شاید اصلا بشه بدون طی یک سال تحصیلی به صورت غیر حضوری خوند و امتحان داد .
من رفتم از مدرسه شبانه پرسیدم گفتند تیر ماه میای ثبت نام می کنی 24 واحده غیرحضوری و شهریور هم میایی امتحان میدی مدرک پیشتم تا 10 مهر میاد.6 تا عکس اصل دیپلم کپی شناسنامه و کارت ملی
فقط مدارس شبانه
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: Danial_4139 ، reza3035
(2013-05-26 ساعت 17:31)niloosin نوشته:  
(2013-05-26 ساعت 16:12)nina22 نوشته:  
(2013-05-26 ساعت 14:41)niloosin نوشته:  فرم ها رو که پر کردم تک تک صفحات باید مثل یه عکس فرمت JPEG داشته باشن بعد اونارو ATTACH کنم به میلم و بفرستم؟؟
ایمیل هم شامل این 2 فرم که 6 صفحه است کلا , 1 فایل عکس ATTACH شده به جز اون عکسی که به فرم چسبوندیم و 3 صفحه ی فرم قبولی اونم با فرمت JPEG. همین دیگه؟؟درسته؟؟
بله همه رو بصورت jpg بفرستین که حجمش مناسب بشه.
بله ولی چرا صفحه قبولی شما ۳صفحه شده؟ Big Grin فکر میکنم ۲ صفحه هست.

والا در واقع صفحه ی دومش خالیه یه کوچولو تهش اطلاعات و کیس نامبرم و زده!! :-)

با سلام. عکس دیجیتال باید کجای فرم پیوست شه؟ جایی در این مورد چیزی نگفته هااا.

(2013-05-25 ساعت 22:18)sejz نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 16:47)niloosin نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 11:56)sejz نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 01:49)puya2000100 نوشته:  سلام دوستان
1-من دانشگاه ازاد درس خوندم برای نوشتن اسم دانشگاه باید حتما کلمه اسلامی رو هم بنویسم یعنی
Islamic Azad University رو کامل باید بنویسم این کلمه Islamic واسمون درد سر نمیشه مثلا فکر کنن حوزه بوده
2-دوستان در قسمت 6B حتما ادرس محل هایی رو که درس خوندیم رو هم باید بنویسیم چون در یه سطر و ادامه اسم دانشگاه جا نمیشه
3- فقط دبیرستان و دانشگاه کافیه یا باید راهنمایی و دبستان رو هم نوشت
4- برای راهنمایی و مدرکش و همچنین مدرک دبستان چی باید نوشت
5- من مدارک راهنمایی و دبستان رو ندارم ایا حتما لازمن یعنی روز مصاحبه از ما میخان یا نه
از راهنمایی شما متشکرم
1- سلام .. دوست عزیز اونها بهتر از ما دانشگاه ازاد رو میشناسن و با ذکر اسلامیش به فکر حوزه نمیوفتن Smile با توجه به اینکه توی مدرک اسلامی داره ودر ترجمه هم اورده میشه این واژه پس ذکر کنین.. من هم همین کارو کردم .. البته این موردارو در کل سخت نگیرین..
2- در ادامه اسم مدرسه فقط اسم شهر و کشور رو بیارین کفایت میکنه
3-تا دبستان ادامه بدین ضرری نداره .. Smile
4و5- راهنمایی و دبستان course:general و نام مدرک هم من elementary education cycle و راهنمایی هم secondary eduction cycle رو نوشتم.. در ضمن این مدارک از ما روز مصاحبه خواسته نمیشه.. دیپلم به بالارو و گاهی اخرین مدرک رو فقط خواستن.

بعد ببخشید من سال اول و دوم دبیرستان یه مدرسه بودم رشته ریاضی,تو قسمت degrees دقیقا چی واسش بنویسم؟؟سال سوم هم هنرستان رشته گرافیک یه مدرسه دیگه بودم!!واسه این دقیقا چی بنویسم؟؟
degrees پیش دانشگاهی رو چی بنویسیم؟؟همچنین واسه دانشگاه اگه کارشناسیه bachelor بنویسیم کافیه یا اسم رشته هم باید کنارش بنویسیم؟؟

اول و دوم مدرکش رو n/a بزنین سوم رو diploma پیش دانشگاهیم اگه رفتین pre-university .. لیسانسم اگه جا نشد همون bachelor کافیه.. اگرم شد که رشترم خواستین بنویسین
با سلام. برای مدرک فوق دیپلم آموزش و پرورش چه باید بنویسیم؟
ABU DHABI

تشکر کنندگان:
سلام.
یه سوال دارم. لطفاً مراحل اجرایی ارسال فرم ها را با ایمیل به ترتیب ذکر کنید: برای مثال تکمیل فرم با PDF، الصاق عکس بعد از پرینت یا قبل از آن با نرم افزار، اسکن، امضا دستی و یا دیجیتالی و ... . در حقیقت می خوام بدونم که عکس و امضا باید دیجیتالی اضافه شده یا عکس چاپ شده وصل و اسکن بشود؟ فرمت نهایی آن باید در هنگام ایمیل PDF باشد و یا عکس Jpeg?
ABU DHABI

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان