کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
سلام
اگر دانشجوی لیسانس باشیم، باید uiversity Degree بزنیم یا Advanced؟
مثلا اگر تابستان سال بعد فارغ التحصیل بشویم؟؟

(2013-05-05 ساعت 14:58)pooya.n نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 14:34)inforfang نوشته:  سلام

1- هیچ Deadline برای ارسال فرم ها وجود نداره ؟
2- هر چه دیرتر فرم ها رو بفرستیم ، دیرتر مصاحبه میشم ؟ یا بستگی به Case number داره ؟
3- مدرک فوق لیسانس University Degree هست یا Advanced ؟

1- وجود داره. هر چه سریعتر بهتر
2- دقیقا. ولی ترتیب مصاحبه با کیس نامبر هستش
3- Advance درسته
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 09:02)benitto نوشته:  سلام.
یه سوال دارم. لطفاً مراحل اجرایی ارسال فرم ها را با ایمیل به ترتیب ذکر کنید: برای مثال تکمیل فرم با PDF، الصاق عکس بعد از پرینت یا قبل از آن با نرم افزار، اسکن، امضا دستی و یا دیجیتالی و ... . در حقیقت می خوام بدونم که عکس و امضا باید دیجیتالی اضافه شده یا عکس چاپ شده وصل و اسکن بشود؟ فرمت نهایی آن باید در هنگام ایمیل PDF باشد و یا عکس Jpeg?

دوست عزیز شما هم میتونید با نرم افزار عکس و امضا رو به فرم اضافه کنید و هم میتونید عکس رو چسبونده و فرم را امضا کنید و اسکن کنید هر کدوم که راحت ترید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان,من برنده 2014 هستم,اگه مشکلی تو پر کردن فرمها دارید بهترین نرم افزار فتو شاپ هست,یعنی تا جایی که میتونیم تایپ کنیم و بعد پرینت بگیریم و اسکن کنیم(البته یه پرینتر و اسکنر با کیفیت)و فرمها رو با فرمت عکس ذخیره کنیم,بعد روی عکسها هر ویرایشی رو می تونیم انجام بدید,دوستانی که شیراز هستن دارالترجمه ای هم هست که تمام کارهای لاتاری رو انجام میده که اگه خواستن آدرسشو بهشون میدم.
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 10:40)g heaven نوشته:  سلام به همه دوستان,من برنده 2014 هستم,اگه مشکلی تو پر کردن فرمها دارید بهترین نرم افزار فتو شاپ هست,یعنی تا جایی که میتونیم تایپ کنیم و بعد پرینت بگیریم و اسکن کنیم(البته یه پرینتر و اسکنر با کیفیت)و فرمها رو با فرمت عکس ذخیره کنیم,بعد روی عکسها هر ویرایشی رو می تونیم انجام بدید,دوستانی که شیراز هستن دارالترجمه ای هم هست که تمام کارهای لاتاری رو انجام میده که اگه خواستن آدرسشو بهشون میدم.

همشهری عزیز اگه تاپیک های مهاجر سرا رو دقیق و کامل مطالعه بفرماییدو از راهنمایی دوستان و عزیزانی که تجربیات زیادی در این زمینه دارند استفاده نمایید مطمئن باشید نیاز به هیچ دارالترجمه و منبع دیگه ای برای انجام کارهای لاتاری نیستش و با خیال راحت میتونید مراحل را با موفقیت طی کنید ...موفق باشید ..
تشکر کنندگان: love_everlife ، hushmandco ، nina22
سلام

1- اگه توی فرم اولیه نوشته باشیم تعدادی واحد دانشگاهی الان باید چی توی جدول 122 بنویسیم و به سفارت باید چی ارائه بذیم ؟باید برم دانشگاه و ریز نمرات رو بگیریم کافیه"؟
2- برعکس بالا اگه زده باشم دیپلم و الان بخوان بنویسم تعدادی واحد دانشگاهی (مثل فرم ثبت نام) گیر نمیدن؟(حقیقتش اینه که یادم نیست چی نوشتم)

خواهشا سریع جواب بدید ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-05-31 ساعت 09:51)Szsanazsz نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 09:40)shazad نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 16:38)love_everlife نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 15:55)shazad نوشته:  سلام به دوستان عزیز

من یک مشکلی دارم. لطفا کمکم کنید.

هیچ سابقه کاری ندارم یعنی هیچ جایی تا حالا کار نکردم.
توی فرم ها هم جای سوابق را هر جا ازم پرسیده بود زدم N/A.

اما برادرم که چند سال پیش می خواست شرکت تاسیس بکنه اسم منو هم به همراه اسم اعضای دیگه خانواده جزو سهامداران نوشته منم به عنوان بازرس علی البدل. تا حالا نه ۱ ثانیه برا شرکت کار کردم نه ۱ ریال پول گذاشتم و نه ۱ ریال پول بهم دادن نه بیمه ای نه چیزی، هیچ چی. خبرم هم ندارم شرکت کلا چی شده و اصلا چی هست.

به نظرتون باید اینو به عنوان سابقه کار می نوشتم و فکر می کنید اشتباه کردم. آخه اینکه سابقه کار به حساب نمی یاد؟ به نظرتون تو مصاحبه به این موضوع اشاره کنم؟ نمی گن چرا نگفتی؟؟

به قول معروف آش نخورده و دهن سوخته ! Sad
به برادر گرامی بفرمایید که تو یه سربرگ لاتین واستون کواهی کار صادر کنن کفایت میکنه عزیز به بیمه نیازی نیست. کارشون در چه زمینه شغلیشون چیه؟

مرسی از راهنماییت
اما من نیازی به گواهی کار ندارم تحصیلی شرایط لاتاری رو دارم.
مشکلم اینه که چون واقعا سابقه ای ندارم در بخش سابقه هم نوشتم N/A اما می گم تو مصاحبه نگن تو اسمت تو فلان شرکت هست چرا نگفتی؟؟
اگه تو مصاحبه سوال کردن سابقه داری بگم نه؟ یا بعد اینکه گفتم نه توضیح بدم اسممو تو فلان شرکت نوشتنو و ...‌؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می دونم قاطی کردم لطفا بچه ها یه همفکری کنید !!!!!!!!!

به نظر من اصلا به سابقه كارتون اشاره نكنيد و بگيد كار نكردم. اونا هم نخواهند فهميد و اين به ويزاي يكضربتون هم كمك ميكنه

من توی فرم 122 سابقه کاری رو n/a زدم ولی توی 233 اون قسمت که مربوط به کار میشه رو پر کردم مشکلی پیش نمیاد ؟
تشکر کنندگان:
بچه ها یه سوال دارم:
توی قسمت اسم محل مصاحبه فقط بنویسم YEREVAN کافیه؟نیازی هست ARMENIA رو هم بنویسم یا نه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنیدBig Grin
برنده 2014
کیس نامبر 71XX
1 نفر
مقصد: دالاس
ویزای یک ضرب (ایروان)
Cool
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 17:36)vistac نوشته:  سلام

1- اگه توی فرم اولیه نوشته باشیم تعدادی واحد دانشگاهی الان باید چی توی جدول 122 بنویسیم و به سفارت باید چی ارائه بذیم ؟باید برم دانشگاه و ریز نمرات رو بگیریم کافیه"؟
2- برعکس بالا اگه زده باشم دیپلم و الان بخوان بنویسم تعدادی واحد دانشگاهی (مثل فرم ثبت نام) گیر نمیدن؟(حقیقتش اینه که یادم نیست چی نوشتم)

خواهشا سریع جواب بدید ممنون

اونجا از شما آخریم مدرک تحصیلی که همون دیپلم هست رو میخوان ولی یه گواهی و ریز نمرات این ترم هایی هم که گذروندی رو هم با خودت داشته باش اگر لازمت شد دستت خالی نباشه .

تو فرم 122 هم اگر بالاش رو بخونی از شما آخرین مدرک کامل شده یا دریافت شده رو میخواد که برای شما High School Diplma میشه .

تو لیست زیرش به جز سایر سوابق تحصیلی ، اطلاعات مربوط به کارشناسیتم وارد کن ولی زیر مدرک عبارت No Degree رو بنویس .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 20:19)masodsh نوشته:  بچه ها یه سوال دارم:
توی قسمت اسم محل مصاحبه فقط بنویسم YEREVAN کافیه؟نیازی هست ARMENIA رو هم بنویسم یا نه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنیدBig Grin

دوست عزیز بنویس
Mission Armenia: Embassy of the United States Yerevan
تشکر کنندگان:
سلام من دیپلمم اخر مرداد میگیرم زمان ثبت نام نوشتم دیپلم اگر اعلان تو فرم122 اخرین مدرک را دیپلم بزنم مشکلی پیش نمیاد؟ ممنون از راهنمای عزیزان ضمنا تاریخ TO هم بفرماید چه جور بزنم بهتر
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 21:00)spv نوشته:  سلام من دیپلمم اخر مرداد میگیرم زمان ثبت نام نوشتم دیپلم اگر اعلان تو فرم122 اخرین مدرک را دیپلم بزنم مشکلی پیش نمیاد؟ ممنون از راهنمای عزیزان

دوست عزیز تا بخوای بری واسه مصاحبه مدارک رو ارائه بدی دیپلمتو گرفـتی Tongue
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 21:06)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-02 ساعت 21:00)spv نوشته:  سلام من دیپلمم اخر مرداد میگیرم زمان ثبت نام نوشتم دیپلم اگر اعلان تو فرم122 اخرین مدرک را دیپلم بزنم مشکلی پیش نمیاد؟ ممنون از راهنمای عزیزان

پس دیپلم بزنم تاریخها را چطور؟ کیسنامبر من 5XXX هست
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 21:12)spv نوشته:  
(2013-06-02 ساعت 21:06)KIMIA2005 نوشته:  

پس دیپلم بزنم تاریخها را چطور؟ کیسنامبر من 5XXX هست

با توجه به کیس نامبرتون فکر میکنم حدودای اسفند و فروردین بایستی مصاحبه شید
اره دیگه اگه مطمئن هستید مدرک دیپلمتون رو میگیرید دیپلم بزنید..
تشکر کنندگان: spv
سلام دوستان، من چند روز فهمیدم که لاتاری برنده شدم این یعنی‌ من برای سال ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۴ برنده شدم؟

آیا من باید منتظر پیام اونا باشم یا اینکه چه فرمی رو پر کنم و چه مدارکی رو کی‌ باید ارسال کنم ؟

کلا من الان باید چه اقدامی رو انجام بدم؟

ممنون
با آرزوی بهترین‌ها برای همه شما عزیزان
تشکر کنندگان:
ازراهمای شما ممنونم من 2 سوال دیگه هم دارم
1. من شغلم پوشاک مردانه هست با سابغه 18 ساله و کارت بازرگانی هم دارم از کدام سابغه برای تکمیل فرم استفاده کنم
بهتر است .ویا هر دو را بنویسم ؟
2. تاریخ را در اخرین مدرک تحصیلی چه طور بنویسم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان