کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2013-06-02 ساعت 22:33)mina85 نوشته:  سلام دوستان، من چند روز فهمیدم که لاتاری برنده شدم این یعنی‌ من برای سال ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۴ برنده شدم؟

آیا من باید منتظر پیام اونا باشم یا اینکه چه فرمی رو پر کنم و چه مدارکی رو کی‌ باید ارسال کنم ؟

کلا من الان باید چه اقدامی رو انجام بدم؟

ممنون

دوست عزیز تبریک میگم بابت قبولیتون ... وتوی برگ قبولیتون کیس نامبرتون و سال رو نوشته و در حال حاضر بایستی فرم 122 و 230 رو با دقت پر کنید و تاپیک های مربوطه رو مطالعه بفرمایید...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان:
بچه ها من فرمها رو پست کردم و توی قسمت سفارت فقط نوشتم YEREVAN.به نظرتون ممکنه ایراد بگیرن که چرا ارمنستانش رو ننوشتم؟
ممنون
برنده 2014
کیس نامبر 71XX
1 نفر
مقصد: دالاس
ویزای یک ضرب (ایروان)
Cool
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 00:43)kage.omid نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 22:09)Danial_4139 نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 17:29)reza3035 نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 11:53)reza3035 نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 13:59)hushmandco نوشته:  در این وبسایت فقط به دنبال راهکارهای قانونی باش. گرچه بچه های مهاجر باید به هر ترتیبی مدارکشون رو کامل کنن. جز مرگ همه چیز چاره داره.

میشه شما اگه راهکار قانونی سراغ دارید به ما هم بگید یا چاره مشکل ما رو اگه میدونید کمکمون کنید ممنون میشیم
کسی نمیدونه ما با این مشکل چیکار کنیم اگه الان 11 سال تحصیلی خانوممو وارد کنم وقت مصاحبه بهمون میدن یا کلا ردمون میکنند؟

ریسک نکن مواردی بودن که سر این جریان رد شدن حتی افرادی بودن که از طریق موسسات خصوصی اقدام کردن که زود به نتیجه برسن و مدرک گرفتن ولی بازم مدرکشون قبول نشده ، مهر ماه برای پیش دانشگاهی ثبت نام کنید و تا خرداد تمام میشه نهایتش زمان مصاحبه رو بعد خرداد میندازید و مشکلی هم پیش نمیاد .

قبل از هر کاری یه سر به آموزش پرورش بزنید و سریع ترین راه رو بپرسید خدارو چه دیدی شاید اصلا بشه بدون طی یک سال تحصیلی به صورت غیر حضوری خوند و امتحان داد .
من رفتم از مدرسه شبانه پرسیدم گفتند تیر ماه میای ثبت نام می کنی 24 واحده غیرحضوری و شهریور هم میایی امتحان میدی مدرک پیشتم تا 10 مهر میاد.6 تا عکس اصل دیپلم کپی شناسنامه و کارت ملی
فقط مدارس شبانه
یک خبر خوب
امروز در تاپیک کلیرنس یکی از دوستان که تازه کلیر شده و ویزا گرفته گفته که دیپلم 11 ساله و چند سال سابقه کار در خرید و فروش زمین داشته.
پس اگر به هیچ وجه نتونستین مدرک پیش جور کنین رو سابقه کار حساب کنین.
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
تشکر کنندگان: kage.omid ، reza3035 ، KIMIA2005
(2013-06-02 ساعت 00:43)kage.omid نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 22:09)Danial_4139 نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 17:29)reza3035 نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 11:53)reza3035 نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 13:59)hushmandco نوشته:  در این وبسایت فقط به دنبال راهکارهای قانونی باش. گرچه بچه های مهاجر باید به هر ترتیبی مدارکشون رو کامل کنن. جز مرگ همه چیز چاره داره.

میشه شما اگه راهکار قانونی سراغ دارید به ما هم بگید یا چاره مشکل ما رو اگه میدونید کمکمون کنید ممنون میشیم
کسی نمیدونه ما با این مشکل چیکار کنیم اگه الان 11 سال تحصیلی خانوممو وارد کنم وقت مصاحبه بهمون میدن یا کلا ردمون میکنند؟

ریسک نکن مواردی بودن که سر این جریان رد شدن حتی افرادی بودن که از طریق موسسات خصوصی اقدام کردن که زود به نتیجه برسن و مدرک گرفتن ولی بازم مدرکشون قبول نشده ، مهر ماه برای پیش دانشگاهی ثبت نام کنید و تا خرداد تمام میشه نهایتش زمان مصاحبه رو بعد خرداد میندازید و مشکلی هم پیش نمیاد .

قبل از هر کاری یه سر به آموزش پرورش بزنید و سریع ترین راه رو بپرسید خدارو چه دیدی شاید اصلا بشه بدون طی یک سال تحصیلی به صورت غیر حضوری خوند و امتحان داد .
من رفتم از مدرسه شبانه پرسیدم گفتند تیر ماه میای ثبت نام می کنی 24 واحده غیرحضوری و شهریور هم میایی امتحان میدی مدرک پیشتم تا 10 مهر میاد.6 تا عکس اصل دیپلم کپی شناسنامه و کارت ملی
فقط مدارس شبانه
مرسی دوست عزیز میشه بگی از کدوم شهر سوال پرسیدی آخه من شیرازم و اینجا هنوز به نتیجه ای نرسیدم
**2014AS000057|تاریخ رویت قبولی:2MAY|تاریخ ارسال فرم از طریق ایمیل:20JUN|تاریخ جواب تاییدیه:27JUN|برنده کیس:همسرم|تعداد افراد کیس:2نفر|سفارت:زدن آنکارا تغییر دادیم ابوظبی|کارنت:18 MARCH|مصاحبه:هفته اول MAY|ویزا: خانومم یه ضرب خودم چک|ادامه پرونده از طریق |F2A مصاحبه جدید 1 نوامبر2016|دوباره چک| ورود به آمریکا:وقتی ویزا بدن
تشکر کنندگان:
میشه لطفا لینک دانلود برنامهadob acrobat pro v10یا کلا هر برنامه ای که واسه ادیت pdfبهتره رو بگذارید
ممنونم a
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 23:46)masodsh نوشته:  بچه ها من فرمها رو پست کردم و توی قسمت سفارت فقط نوشتم YEREVAN.به نظرتون ممکنه ایراد بگیرن که چرا ارمنستانش رو ننوشتم؟
ممنون

مشکلی نیست انسان فرم ها رو بررسی میکنه. میدونن ایروان کجاست.
تشکر کنندگان: hushmandco ، maziar irani ، KIMIA2005 ، masodsh
اینم لینک Hoormarz عزیز ، که با دیپلم یازده ساله و سابقه کار ویزا گرفت:
http://mohajersara.com/post-350930.html#pid350930
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
تشکر کنندگان: sinamn ، sadeghi897 ، KIMIA2005
(2013-05-04 ساعت 18:30)mtcanada نوشته:  سلام و تبریک فراوان به همه عزیزان برنده
عاقا یه سوالی مارو قلقلک می ده:
تو فرم مروبطه قسمت 6b سابقه تحصیلی باید وارد شه
راهنمایی می شه سیکل
دبیرستانم که دیپلم
دانشکاه هم که : فوق دیپلم/لیسانس/فوق لیسانس/دکتری
این دبستان رو چی باید بنویسیم؟؟
ممنون
سلام
با ایمیل ارسال کردید جوابتون را دادند؟
مشکلی نیست با ایمیل ارسال شه؟؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید
تشکر کنندگان:
من توی فرم 122 سابقه کاری رو n/a زدم ولی توی 233 اون قسمت که مربوط به کار میشه رو پر کردم مشکلی پیش نمیاد ؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-03 ساعت 11:38)zfarah نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 18:30)mtcanada نوشته:  سلام و تبریک فراوان به همه عزیزان برنده
عاقا یه سوالی مارو قلقلک می ده:
تو فرم مروبطه قسمت 6b سابقه تحصیلی باید وارد شه
راهنمایی می شه سیکل
دبیرستانم که دیپلم
دانشکاه هم که : فوق دیپلم/لیسانس/فوق لیسانس/دکتری
این دبستان رو چی باید بنویسیم؟؟
ممنون
سلام
با ایمیل ارسال کردید جوابتون را دادند؟
مشکلی نیست با ایمیل ارسال شه؟؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید

هیچ مشکلی نیست میتونید با ایمیل هم فرمها رو ارسال کنید ...
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 22:40)spv نوشته:  ازراهمای شما ممنونم من 2 سوال دیگه هم دارم
1. من شغلم پوشاک مردانه هست با سابغه 18 ساله و کارت بازرگانی هم دارم از کدام سابغه برای تکمیل فرم استفاده کنم
بهتر است .ویا هر دو را بنویسم ؟
2. تاریخ را در اخرین مدرک تحصیلی چه طور بنویسم؟

دوستان پیشکسوت اگر لطف کنید راهنمای کنید ممنون میشم چون هنوز فرمها را ننوشتم ضمنا ده سالی هم هست دفترچه دامداری دارم با سابقه کارکرد
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان:
(2013-06-03 ساعت 12:26)vistac نوشته:  من توی فرم 122 سابقه کاری رو n/a زدم ولی توی 233 اون قسمت که مربوط به کار میشه رو پر کردم مشکلی پیش نمیاد ؟

خیر- سابقه کاری درفرم 122 در رابطه با کسانی هستش که مدرک دیپلم را ندارند و از طریق سابقه کار میخوان گرین کارتشون روبگیرن...
تشکر کنندگان: vistac ، hushmandco
(2013-06-03 ساعت 00:12)alimomen نوشته:  میشه لطفا لینک دانلود برنامهadob acrobat pro v10یا کلا هر برنامه ای که واسه ادیت pdfبهتره رو بگذارید
ممنونم a

یکی پیدا میشه لینکو بذاره؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-03 ساعت 16:16)alimomen نوشته:  
(2013-06-03 ساعت 00:12)alimomen نوشته:  میشه لطفا لینک دانلود برنامهadob acrobat pro v10یا کلا هر برنامه ای که واسه ادیت pdfبهتره رو بگذارید
ممنونم a

یکی پیدا میشه لینکو بذاره؟

اره عزیز چرا نمیشه

این هم لینک دانلود NITRO PRO 8

این هم Adobe Acrobat XI Pro 11.0.3 + Portable
تشکر کنندگان: aghaghia
در فرم 122 و 230 برای کسایی که دیپلم کارودانش دارند باید چی بزنیم؟
high school diploma یا vocatinal school ?
من رشتم کامپیوتر بوده کدومش میشه؟
و ضمنا من موقع ثبت نام اولیه زدم high school diploma حالا مشکلی پیش میاد؟
ممنون میشم راهنمای کنین
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان