کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2013-07-30 ساعت 21:17)derakht01 نوشته:  ممنون از پاسختون
یه سوال دیگه داشتم اینکه آیا بخشی هایی که باید امضا شود به صورت دیجیتالی امضا شود و یا نه روی کاغذ امضا کرده، بعد اسکن کرده و سپس به فرم اتچ شود؟

(2013-07-30 ساعت 20:28)aghaghia نوشته:  
(2013-07-30 ساعت 20:18)derakht01 نوشته:  سلام دوستان

آیا باید به فرم 122 هم عکس بچسبانیم؟
جایی برای چسباندن عکس ندارد!
فرم ها را بعد از پر کردن ایا باید به صورت secure ذخیره شود؟ یا احتیاجی نیست؟

ممنون اگر پاسخ دهید

خیر.
فرقی نمیکنه، میتونید از فرم هاتون پرینت نرم افزاری بگیرید که دیگه قابل تغییر نباشن و هم حجمشون کم بشه...

هردو طریق که فرمودید امکان پذیر هستش
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ojee
(2013-05-04 ساعت 17:20)sadeghi897 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 12:44)yoosef61 نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجر سرایم /اگه ممکنه من چند تا سوال داشتم
1 .. من دیپلم کار و دانش دارم میتونم بنویسمdiploma of high school
2 ..من در فرم 122 قسمت 6 که آخرین مدرک رو میخواد نوشتم university digre آخه من مدرک فوق دیپلم و لیسانس از سازمان مدیریت صنعتی دارم حا در 6b در قسمت مدرک دریافتی میتونم هر 2تا مدرکم رو یعنی فوق دیپلم و لیسانس روuniversity digre بنویسم یا نه .یا اینکه بنویسم فوق دیپلم Associate degree و لیسانس نمئ دونم
3..در فرم 122 قسمت 3 آدرس رو اگر تعقیر کرده میخواد /ولی تعقیر نکرده چی بنویسم
شما در قسمتی که از شما نام آخرین مدرک تحصیلی پرسیده می شه همون
university degree رو بزنید
یک قسمتی هم داره که تمام تحصیلات شما رو داره اون رو از ابتدا تا انتها بنویسید. دبستان -راهنمایی-دبیرستان-کاردانی-کارشناسی
موفق باشی دوسی جان Cool

سلام
شما گفتید که قسمتی داره که تمام تحصیلات رو از ابتدا تا انتها بنویسید از دبستان تا دانشگاه! اما من اولین رو کارشناسی و بقیه را مدارک فنی و حرفه ای که گرفتم نوشتم. اصلا به ذهنم نرسید که مدارک قبل از دانشگاه مهم باشند. آیا فرم من اشتباه پر شده؟ یا چندان مهم نیست؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2013-07-31 ساعت 22:15)نسرین ظ نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 17:20)sadeghi897 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 12:44)yoosef61 نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجر سرایم /اگه ممکنه من چند تا سوال داشتم
1 .. من دیپلم کار و دانش دارم میتونم بنویسمdiploma of high school
2 ..من در فرم 122 قسمت 6 که آخرین مدرک رو میخواد نوشتم university digre آخه من مدرک فوق دیپلم و لیسانس از سازمان مدیریت صنعتی دارم حا در 6b در قسمت مدرک دریافتی میتونم هر 2تا مدرکم رو یعنی فوق دیپلم و لیسانس روuniversity digre بنویسم یا نه .یا اینکه بنویسم فوق دیپلم Associate degree و لیسانس نمئ دونم
3..در فرم 122 قسمت 3 آدرس رو اگر تعقیر کرده میخواد /ولی تعقیر نکرده چی بنویسم
شما در قسمتی که از شما نام آخرین مدرک تحصیلی پرسیده می شه همون
university degree رو بزنید
یک قسمتی هم داره که تمام تحصیلات شما رو داره اون رو از ابتدا تا انتها بنویسید. دبستان -راهنمایی-دبیرستان-کاردانی-کارشناسی
موفق باشی دوسی جان Cool

سلام
شما گفتید که قسمتی داره که تمام تحصیلات رو از ابتدا تا انتها بنویسید از دبستان تا دانشگاه! اما من اولین رو کارشناسی و بقیه را مدارک فنی و حرفه ای که گرفتم نوشتم. اصلا به ذهنم نرسید که مدارک قبل از دانشگاه مهم باشند. آیا فرم من اشتباه پر شده؟ یا چندان مهم نیست؟
با تشکر

شما باید مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم رو مینوشتین ولی راهنمایی و دبستان خیلی مهم نیست. میتونید فرم های آپدیت شده تون رو روز مصاحبه ببرید و جایگزین کنید، لزومی هم به مدارک فنی حرفه ای نیست...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-07-30 ساعت 20:39)remarya نوشته:  سلام من حدود یک ماه و نیم پیش فرم هامو ایمیل کردم خبری از تاییدیشون نیومد حدود 3 هفته بعدش ازشون خواستم تایید کنن که یک ایمیل اومد که الان گرفتاریم باید 4 تا 6هفته صبر کنین ولی باز هم رسیدن و دریافت ایمیل اولیه که حاوی مدارک بود رو تایید نکردن حالا من موندم دوباره براشون فرم ها رو بفرستم یا صبر کنم؟

یه کم دیگه صبر کنین واسه منم همین طور بود بعد از 4 هفته از ایمیل دوباره اقدام کننین و تایید بخواین
کیس نامبر:2013AS91XX _تعداد:1نفر _ ارسال مدارک:اکتبر2012 _تاریخ مصاحبه هفته سوم جولای نتیجه:یه ضرب سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوستان همسر من که برنده اصلی هستن سربازی معاف شدند . توی فرم در قسمت سربازی زدیم N/A . به نظرتون باید دقیقا می نوشتیم معاف از سربازی؟ اگه جوابتون بله بود الان به نظرتون باید با کی سی سی ایمیل بزنیم و بگیم ؟
ممنونم از راهنماییتون
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
(2013-08-03 ساعت 11:35)nasim نوشته:  دوستان همسر من که برنده اصلی هستن سربازی معاف شدند . توی فرم در قسمت سربازی زدیم N/A . به نظرتون باید دقیقا می نوشتیم معاف از سربازی؟ اگه جوابتون بله بود الان به نظرتون باید با کی سی سی ایمیل بزنیم و بگیم ؟
ممنونم از راهنماییتون

خیر لازم نیست، فقط کارت معافیتشون رو همراه با ترجمه همراه ببرین برای مصاحبه...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: nasim ، ojee ، noobnoobi ، azar1348
(2013-08-04 ساعت 03:32)Afshim553 نوشته:  در قسمت 34 فرم 230
1-BRANCH یعنی چی؟
2-MILITARY SPECIALITY/OCCUPATION یعنی چی؟
این 2 قسمت رو با چی باسد پر کرد؟

دوست عزیز از طرح سوالات تکراری در تاپیک های مختلف خودداری نمایید جواب شما در تاپیک مربوطه بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-230 داده شده است ..
تشکر کنندگان: azar1348 ، ojee
سلام دوستان، الان داشتم تاپیک بچه های 2013 رو میخوندم به یه نکته ای برخوردم
یه بنده خدایی سفارتشو دبی انتخاب کرده بود الان میخواد بره مصاحبه گویا ویزا بهش ندادن، اگه دارین فرم پر میکنید و همه سفارت ها براتون در یک سطح از الویت قرار دارند به نظرم آنکار تشریف ببرید که ویزا نمیخواد و اگر حالت اضطراری براتون پیش اومد خیلی راحت حتی با اتوبوس یا قطار هم میشه رفت.
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
تشکر کنندگان:
سلام.من توی فرم 230 که فرستادم ردیف 32 تاریخ شروع به کارم به جای 2010 اشتباه تایپ شده 2012 .در صورتی که در فرم 122 درست خورده.الان چکار کنم؟
کیس نامبر=$$20 ارسال فرم ها=13 جولای 2013 دریافت نامه=20 نوامبر 2013 مصاحبه=26 ژانویه 2014 کلیر=8 جون 2014 سفارت ابوظبی
تشکر کنندگان:
(2013-08-12 ساعت 22:46)mehdidashti62 نوشته:  سلام.من توی فرم 230 که فرستادم ردیف 32 تاریخ شروع به کارم به جای 2010 اشتباه تایپ شده 2012 .در صورتی که در فرم 122 درست خورده.الان چکار کنم؟

دوست عزیز استرسی که داری قابل درکه اما سوالتون رو من چند جا دیدم که مطرح کردین که باعث شلوغی تایپیک میشه.
نگران این موضوع هم نباشین مشکلتون رو به سفارت ایمیل بزنین بگین و پرینت ایمیل و جواب اونارو همراهتون باشه برای مصاحبه و اونجا هم توضیح بدین. مشکلتون خیلی سادست اصن نگران نباشین.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: aghaghia ، ojee
سلام راهنمای کامل پرشده فرم 122 و 203 به فارسی کجای سایت قرار داره ممنون میشم از راهنماییتون؟
تشکر کنندگان:
(2013-08-14 ساعت 12:53)nokia73amin نوشته:  سلام راهنمای کامل پرشده فرم 122 و 203 به فارسی کجای سایت قرار داره ممنون میشم از راهنماییتون؟

برای فرم 230 به این پست و برای فرم 122 به این لینک و این لینک مراجعه کنید.
بچه ها من فوق دیپلم دارم و توی قسمت6، university degree رو انتخاب کردم و قسمت b رو جلوی قسمت مدرک نوشتم associate degree.بنظرتون درست نوشتم؟
ممنون میشم کمک کنید
برنده 2014
کیس نامبر 71XX
1 نفر
مقصد: دالاس
ویزای یک ضرب (ایروان)
Cool
تشکر کنندگان:
(2013-08-15 ساعت 10:44)masodsh نوشته:  بچه ها من فوق دیپلم دارم و توی قسمت6، university degree رو انتخاب کردم و قسمت b رو جلوی قسمت مدرک نوشتم associate degree.بنظرتون درست نوشتم؟
ممنون میشم کمک کنید

اره دوست عزیز دقیقا همین کار رو باید میکردی مشکلی نیست
تشکر کنندگان: noobnoobi ، masodsh
(2013-05-02 ساعت 01:05)shimoda نوشته:  این تاپیک برای بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122 ایجاد شده است.
فرم را می توانید از لینک زیر دانلود کنید
DSP-122
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سالهای قبل تاپیکهای زیر را ببینید:
2013
2012

سلام فرم 122 رو که شما آدرس دادید بعد از دانلود اونو که باز میکنیم داخلش نوشته230 آیا همین فرم 122 هسته یا نه ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان