کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
سلام من در قسمت 6b راهنمایی و کمک میخوام :
1- دوره ابتدایی
2-دوره راهنمایی
3-دیپلم هنرستان یا فنی حرفه ای ساختمان
4-مدرک کاردانی یا فوق دیپلم ساختمان
5-لیسانس روابط عمومی
به انگلیسی چی میشه
تشکر کنندگان:
(2013-05-04 ساعت 13:47)reza6966 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 13:38)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان در جاهایی از فرم که عبارت طولانی تر از محل خودش میشه چکار کنم خطش ریزتر بشه و جا بشه که توی پرینت کاملا خوانده بشه... تشکر

با نرم افزار های nitro pdf pro یا adobe acrobat pro می تونی اینکار رو انجام بدید

سلام من رشته تحصیلی کارشناس علوم ارتباطات اجتماعی گرایش روابط عمومی هست آیا به انگلیسی این میشه
(Communication Sciences Social Orientation Public Relations)
بعد در جدول هم جا نمیشه یعنی نصف اون پیدا نیست دوستمون گفتن از طریق نرم افزار ولی من بلد نیستم با اونا کار کنم لطفا کمک کنید ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-08-26 ساعت 12:53)nokia73amin نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 13:47)reza6966 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 13:38)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان در جاهایی از فرم که عبارت طولانی تر از محل خودش میشه چکار کنم خطش ریزتر بشه و جا بشه که توی پرینت کاملا خوانده بشه... تشکر

با نرم افزار های nitro pdf pro یا adobe acrobat pro می تونی اینکار رو انجام بدید

سلام من رشته تحصیلی کارشناس علوم ارتباطات اجتماعی گرایش روابط عمومی هست آیا به انگلیسی این میشه
(Communication Sciences Social Orientation Public Relations)
بعد در جدول هم جا نمیشه یعنی نصف اون پیدا نیست دوستمون گفتن از طریق نرم افزار ولی من بلد نیستم با اونا کار کنم لطفا کمک کنید ممنون

سلام
دوست عزیز. یک پیشنهاد: اگه می خواین این مدارک رو برایه ترجمه به دارالترجمه بدین، بهتره از روی برگه های ترجمه شده اونها دقیقا همون نام رو بنویسید یا از اونها بپرسید که مطمئن بشید دقیقا از چه واژه هایی در ترجمه استفاده می کنند تا مغایرتی پیش نیاد. چون خیلی موارد دوستان در اینجا گفتند که اونچه که خودشون نوشتند با ترجمه دارالترجمه کمی فرق داشته بعد خواستند فرم ها رو آپدیت مجددا کنند. پس بهتره از همین الان دقت بشه. صرفا یک پیشنهاد بود.
موفق باشید..
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: aghaghia ، KIMIA2005 ، H Pier
سلام دوستان
من در تکمیل فرم 122 برای شماره 7 در قسمت c که نام کار فرما و ارس و تاریخ شروع و خاتمه رو گفته مشکل دارم چون کار من از 2005 شروع شده و تا الان ادامه داره و من نمیتونم توی قسمت اخر بنویسم present و باید تارخ بنویسم .... اینجا رو باید چجوری بنویسم به فکرم رسی خالی بزارم و بعد با خودکار پر کنم این کار درسته .... شما چه کار کردید.... لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تشکر کنندگان:
(2013-08-26 ساعت 22:33)hamideftex2014 نوشته:  سلام دوستان
من در تکمیل فرم 122 برای شماره 7 در قسمت c که نام کار فرما و ارس و تاریخ شروع و خاتمه رو گفته مشکل دارم چون کار من از 2005 شروع شده و تا الان ادامه داره و من نمیتونم توی قسمت اخر بنویسم present و باید تارخ بنویسم .... اینجا رو باید چجوری بنویسم به فکرم رسی خالی بزارم و بعد با خودکار پر کنم این کار درسته .... شما چه کار کردید.... لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

میتونید همین کاری که گفتید انجام بدید و میتونید با استفاده از نرم افزارهایی مثل نیترو پرو که روش استفادش در امضای خانم وحدتی هست این کار رو انجام بدید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ffrfar ، noobnoobi
سلام به همگی دوستان عزیز یه مشکل که برای همه حتما پیش میاد بعضی از عبارات بیشتر از جدول فرم (122و230)هست و وقتی بخواهیم در جدول بنویسیم جا نمیشه یکی از دوستان گفته بود که با نرم افزار های nitro pdf pro یا adobe acrobat pro می تونی اینکار رو انجام بدید ولی نحوه این کارو توضیح ندادن لطاف اگر کسی بلد هست مراحل کارو توضیح بده ممنوع از شماعزیزان
تشکر کنندگان: javid.1353
(2013-08-27 ساعت 11:04)nokia73amin نوشته:  سلام به همگی دوستان عزیز یه مشکل که برای همه حتما پیش میاد بعضی از عبارات بیشتر از جدول فرم (122و230)هست و وقتی بخواهیم در جدول بنویسیم جا نمیشه یکی از دوستاند گفته بود که با نرم افزار های nitro pdf pro یا adobe acrobat pro می تونی اینکار رو انجام بدید ولی نحوه این کارو توضیح ندادن لطاف اگر کسی بلد هست مراحل کارو توضیح بده ممنوع از شماعزیزان

سلام
در قسمت menu بالا، گزینه home، بعد گزینه T که مربوط میشه به تایپ type text که روش کلیک می کنید، بعد موس را جایی که می خواین تایپ کنید، کلیک می کنید، این گزینه فعال میشه، کشویی باز میشه که اندازه قلم رو نشون می ده (یعنی font) که در حالت کلی 10 هست که وقتی کمش کنید، متن کوچیک میشه و جا میشه..
نمی دونم خوب توضیح دادم یا نه..
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: javid.1353 ، m.sabet ، SaraBanoo
سلام من فرمها رو فرستاده بودم مدركم رو اشتباهي زده بودم college no degree براشون ميل زدم گفتم كه اشتباه كردم و درستشو بهشون گفتم اما الان برام اين جواب رو دادند
Your forms have been received and pending further embassy review for the continuation of your visa processing . حالا نميدونم اصلا درستش كردن يا نه حالا نظرتون چي كار كنم؟
تشکر کنندگان:
(2013-08-27 ساعت 23:12)mahsa201 نوشته:  سلام من فرمها رو فرستاده بودم مدركم رو اشتباهي زده بودم college no degree براشون ميل زدم گفتم كه اشتباه كردم و درستشو بهشون گفتم اما الان برام اين جواب رو دادند
Your forms have been received and pending further embassy review for the continuation of your visa processing . حالا نميدونم اصلا درستش كردن يا نه حالا نظرتون چي كار كنم؟

شما ایمیل خودتون و جوابش رو هر چی که هست ازش پرینت بگیرین و روز مصاحبه یادآوری کنین و جواب خودشون رو اگر لازم شد ارائه بدین...مشکلی پیش نمیاد...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ffrfar ، KIMIA2005 ، afshinghwink ، 5ina ، noobnoobi ، nedaba ، آلیس-1980
(2013-08-26 ساعت 00:14)nokia73amin نوشته:  سلام من در قسمت 6b راهنمایی و کمک میخوام :
1- دوره ابتدایی
2-دوره راهنمایی
5-لیسانس روابط عمومی
به انگلیسی چی میشه

1-elementry school
2-middle school
3-diploma-high schoolتوضیح:دیپلم را به عنوان مدرک بزنید
4-نمی دانم
5-bachler(لیسانس)
CN:2014000058##
ارسال مدارک:1 نوامبر-انکارا در خواست تغییر به ابوظبی
افراد کیس :4 نفر .مقصد:کالیفرنیا
نامه دوم:18 مارچ
مصاحبه:اواسط می/ابوظبی
اپدیت:8جولای-15جولای13 و14 اگوست و1سپتامبر
http://montazersara2014.vvs.ir/
تشکر کنندگان:
(2013-09-14 ساعت 00:54)sepidar87 نوشته:  
(2013-08-26 ساعت 00:14)nokia73amin نوشته:  سلام من در قسمت 6b راهنمایی و کمک میخوام :
1- دوره ابتدایی
2-دوره راهنمایی
5-لیسانس روابط عمومی
به انگلیسی چی میشه

1-elementry school
2-middle school
3-diploma-high schoolتوضیح:دیپلم را به عنوان مدرک بزنید
4-نمی دانم
5-bachler(لیسانس)

سلام
دوست عزیز، اگه می خواین این مدارک رو ترجمه کنید، اولین ببرین دارالترجمه و بعد طبق ترجمه اونها هر کدوم از این تیترها رو در فرم ها وارد کنید که مشکل و مغایرتی بعدا پیش نیاد. البته این پیشنهاد من هستش.
در ضمن دوست عزیز فقط می خواستم چند مورد گفته شده بالا رو اصلاح کنم.. دوره ابتدایی میشه primary school دوره راهنمایی میشه elementary school و نوشته املایی شماره 5 Bachelor هستش. لطفا در صورتی که اطلاع دقیق ندارید کسی رو راهنمایی نکنید، این رو در مورد خودم هم میگم..

تشکر کنندگان:
من میخواستم فرمها رو براشون ایمیل کنم چون تو ماه جون با پست فرستادم و هیچ تاییدی نگرفتم که بدستشون رسیده یا نه. حالا دانشگاه برای کارشناسی ارشد هم قبول شدم و البته هنوز مدرک لیسانسم هم حاضر نیست. تو فرمها که با پست فرستادم آخرین مدرک رو university bachelors degree زدم ولی هنوز که بهم مدرک نمیدن حالا اگه بخوام فرمهارو ایمیل کنم جدید توش برای کارشناسی ارشد رو اضافه کنم چی باید بنویسم چون میخوام ثبت نام کنم و برم ارشد رو. و در مورد کارشناسیم چی کار کنم اگه مدرک موقت بدن کفایت میکنه
تشکر کنندگان:
(2013-09-14 ساعت 10:15)علی1369 نوشته:  من میخواستم فرمها رو براشون ایمیل کنم چون تو ماه جون با پست فرستادم و هیچ تاییدی نگرفتم که بدستشون رسیده یا نه. حالا دانشگاه برای کارشناسی ارشد هم قبول شدم و البته هنوز مدرک لیسانسم هم حاضر نیست. تو فرمها که با پست فرستادم آخرین مدرک رو university bachelors degree زدم ولی هنوز که بهم مدرک نمیدن حالا اگه بخوام فرمهارو ایمیل کنم جدید توش برای کارشناسی ارشد رو اضافه کنم چی باید بنویسم چون میخوام ثبت نام کنم و برم ارشد رو. و در مورد کارشناسیم چی کار کنم اگه مدرک موقت بدن کفایت میکنه
علی آقا
اگر فرم ها رو با پست فرستادی (DHL، Aramex یا هر شرکت پستی معتبر دیگه) و با شماره رهگیری که بهت دادند مسیرش رو تا سفارت دنبال کردی دیگه لازم نیست ایمیلشون کنی. جواب سئوالت رو هم خودت دادی دیگه. تو فرم ها فقط از شما مدارک تحصیلی رو می خوان. مدرک تحصیلی هم همون چیزی هست که وقتی دوره رو تموم کردی بهت میدن. پس اگر در دوره ای در حال درس خوندن هستی لازم نیست بهش اشاره ای کنی. شما که تازه قراره بعد از این ثبت نام کنی که دیگه هیچ جای نگرانی نیست. مدرک موقت تا همین الان که من با شما صحبت می کنم قابل ترجمه و برای مصاحبه قابل استفاده است. والسلام.
تشکر کنندگان: aghaghia ، KIMIA2005 ، nedaba ، آلیس-1980
(2013-09-14 ساعت 11:13)علی1369 نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 11:06)Saeedv13 نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 10:15)علی1369 نوشته:  من میخواستم فرمها رو براشون ایمیل کنم چون تو ماه جون با پست فرستادم و هیچ تاییدی نگرفتم که بدستشون رسیده یا نه. حالا دانشگاه برای کارشناسی ارشد هم قبول شدم و البته هنوز مدرک لیسانسم هم حاضر نیست. تو فرمها که با پست فرستادم آخرین مدرک رو university bachelors degree زدم ولی هنوز که بهم مدرک نمیدن حالا اگه بخوام فرمهارو ایمیل کنم جدید توش برای کارشناسی ارشد رو اضافه کنم چی باید بنویسم چون میخوام ثبت نام کنم و برم ارشد رو. و در مورد کارشناسیم چی کار کنم اگه مدرک موقت بدن کفایت میکنه
علی آقا
اگر فرم ها رو با پست فرستادی (DHL، Aramex یا هر شرکت پستی معتبر دیگه) و با شماره رهگیری که بهت دادند مسیرش رو تا سفارت دنبال کردی دیگه لازم نیست ایمیلشون کنی. جواب سئوالت رو هم خودت دادی دیگه. تو فرم ها فقط از شما مدارک تحصیلی رو می خوان. مدرک تحصیلی هم همون چیزی هست که وقتی دوره رو تموم کردی بهت میدن. پس اگر در دوره ای در حال درس خوندن هستی لازم نیست بهش اشاره ای کنی. شما که تازه قراره بعد از این ثبت نام کنی که دیگه هیچ جای نگرانی نیست. مدرک موقت تا همین الان که من با شما صحبت می کنم قابل ترجمه و برای مصاحبه قابل استفاده است. والسلام.

چون کیس نامبرم سه رقمی هست گفتم شاید با ایمیل بفرستم تایید یه بدن.
تشکر کنندگان: ffrfar
پست موقت

دوستانی که تمایل به شرکت در گردهمایی برندگان 2014 دارند به لینک زیر مراجعه کنند :

http://mohajersara.com/thread-6819-post-...#pid415251
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: KIMIA2005

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان