کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2014-05-20 ساعت 23:16)aghaghia نوشته:  الان از نوشته من فهمیدین من عصبانیم o.O من عصبانی نیستم ولی دارم بهتون میگم جواب مستدلی به شما نخواهند داد!!! حالا شما هر جور دوست دارید عمل کنید Wink
اقاقیا جان باور کن نگرانم! مستاصل شدم! میترسم فکرکنن در مورد تحصیلاتم بهشون دروغ گفتم (چون فارغ التحصیلم ولی مدرکم دستم نیست) و کلیرنس بخورم Sad
ببخشید,میدونم کلی زحمت میکشی و پستهای همه رو میخونی و جواب میدی و دیگه حوصله ی نگرانی های منو نداری! ولی چیکار کنم؟نگرانم دوستم!
راستی, خیلی ممنونم از متنی که گذاشتی.
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: aghaghia
سلام
من بيشترإز ٥ مورد اشتباه تايپي در فرمم دارم كه البته سه تا مربوط به فرم همسرم يه دونه خودم ويه دونه پسرم هستش به kcc چي بأيد بنويسيم؟؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من میخوام ایمیلی به kcc بزنم و بگم که به زودی (حداکثر تا 2 ماه آینده) ازدواج میکنم و مشکلی بوجود نمیاد اگه فرم ها رو تا 2 ماه آینده ارسال کنم؟ با شماره کیس بین 2000 و 3000 Tongue

متن صحیح انگلیسیشو ممنو نمیشم بزارین
از برندگان 2015 هستم
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
من جای اسم و شهرت رو تو ثبت نام لاتاری اشتباه نوشتم الان می خوام به KCC نامه بدم که بدونن
یه اشتباه دیگه ای مه هستش زمان ثبت نام یکی از حرف های شهرتم رو با Y نوشتم اما الان تو پاسپورتم با I نوشته .
سومین اشتباهم اینه که پسونده شهرتم رو کلا تو ثبت نام ننوشتم اما تو پاسپورتم هس

من جزو برندگان ۲۰۱۵ هستم فرم DS-260 پر کردم و فرستادم با اطلاعات درست.

حالا می خوام به KCC بگم . بهترین نامه ای که میتونم بدم بهشون چی می تونه باشه ؟
شماره کیس: ***2015AS5 ,کنسولگری: Yerevan ,تعداد افراد منظور در کیس : 1 ,مصاحبه: May , کلیر بعد از ۲۱ روز
تشکر کنندگان:
دوستان
ایا کسی میدونه متوسط زمان پاسخدهی نامه هایی که به کی سی سی میزنید چند روزه؟ من دو بار تا حالا مکاتبه کردم اولین بار دو روزه جواب دادند ولی برای بار دوم الان 5 روزه که جواب ندادند کسی نظری دارد؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 23:43)gema نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 23:16)aghaghia نوشته:  الان از نوشته من فهمیدین من عصبانیم o.O من عصبانی نیستم ولی دارم بهتون میگم جواب مستدلی به شما نخواهند داد!!! حالا شما هر جور دوست دارید عمل کنید Wink
اقاقیا جان باور کن نگرانم! مستاصل شدم! میترسم فکرکنن در مورد تحصیلاتم بهشون دروغ گفتم (چون فارغ التحصیلم ولی مدرکم دستم نیست) و کلیرنس بخورم Sad
ببخشید,میدونم کلی زحمت میکشی و پستهای همه رو میخونی و جواب میدی و دیگه حوصله ی نگرانی های منو نداری! ولی چیکار کنم؟نگرانم دوستم!
راستی, خیلی ممنونم از متنی که گذاشتی.

اگر main applicant هستي نگران نباشه چون مدرك ديپلم أزتون
ميگيره
شماره كيس نامبر:
5xxx
مصاحبه :
تعداد نفرات :٢ نفر
جا مانده 2014! Sad
hope hope hope Tongue

تشکر کنندگان:
با سلام من سوالم رو اینجا هم تکرار میکنم شاید کسی عنایت کنه منو راهنمایی کنه من ماه تولد پسرم رو اشتباه نوشتم و مدارک رو هم دیروز بدون اینکه این مورد رو اصلاح کنم فرستادم آخر این ماه هم وقت مصاحبم هست به نظر شما دوستان مطلع حضوری به آفیسر بگم خوبه یا قبلش ایمیل بزنم؟
تشکر کنندگان:
بابا ایهاالناس کسی نیست به ماجواب بده من تو سه پست هم سوالم رومطرح کردم .!!
تشکر کنندگان:
ببخشید سوالهاتون مثل همه باهم جواب میدم اول جمای عزیز یک گواهی اشتغال به تحصیل یا کارنامه ببر
دوم روز مصاحبه کسی که مدارک رو میگیره میپرسه میخواین چیزی رو اصلاح کنین میگین بله هر چی باشه بالاک غلط گیر درست میکنه و یا میتو نین یک نمونه اصلاح شده از فرم بدین جایگزین میکنه اینها عادیه قبلا هم بوده
دوستی که میخواهین ازدواج. کنین با این رنج شماره کیس شما میشین برای دسامبر واسه مصاحبه ولی بهتره زودتر عقد کنین و فرمها رو با توجه به ازدواجتون پر کنین و حتما روز مصاحبه البوم عکسی چیزی داشته باشین تاپیک ازدواج بعد از قبولی رو بخونین
تشکر کنندگان:
(2014-06-02 ساعت 00:02)lida55 نوشته:  ببخشید سوالهاتون مثل همه باهم جواب میدم اول جمای عزیز یک گواهی اشتغال به تحصیل یا کارنامه ببر
دوم روز مصاحبه کسی که مدارک رو میگیره میپرسه میخواین چیزی رو اصلاح کنین میگین بله هر چی باشه بالاک غلط گیر درست میکنه و یا میتو نین یک نمونه اصلاح شده از فرم بدین جایگزین میکنه اینها عادیه قبلا هم بوده
دوستی که میخواهین ازدواج. کنین با این رنج شماره کیس شما میشین برای دسامبر واسه مصاحبه ولی بهتره زودتر عقد کنین و فرمها رو با توجه به ازدواجتون پر کنین و حتما روز مصاحبه البوم عکسی چیزی داشته باشین تاپیک ازدواج بعد از قبولی رو بخونین

دوست عزیز مرسی که پاسخ دادید ،آخر این ماه وقت مصاحبم و به خاطر این مورد خیلی نگران هستم البته پسرم کلاس اول رو تموم کرد و من اینو هم اپدیت نکردم فکر میکنم یه ایمیل بهkccبزنم بد نباشه ، نظر شما چیه؟
تشکر کنندگان:
با عرض سلام متن ایمیل توضیح اشتباه تو تاریخ تولد یا مدارکو به kcc میزارین ممنون میشم
تشکر کنندگان:
(2014-06-13 ساعت 22:43)salman sam نوشته:  با عرض سلام متن ایمیل توضیح اشتباه تو تاریخ تولد یا مدارکو به kcc میزارین ممنون میشم

جواب شما رادر تاپیک دیگر دادم
تشکر کنندگان: salman sam
(2014-06-20 ساعت 20:10)Ehsanm1985 نوشته:  سلام
من تا حالا دو بار به KCC ایمیل زدم برای تاییدیه دریافت مدارک. همه استانداردهایی رو هم که تو این تالار گفته شده رعایت کردم. همه چیزایی که خواسته هم نوشتم ولی هر بار ایمیل زیر برام اومده:

Thank you for your inquiry.

When inquiring about the status of your case, you must provide your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.

لطفا راهنمایی کنید.
شما برای هر مکاتبهای با kccباید شماره کیس نام و نام خانوادگی برنده اصلی و تاریخ تولد رو به ترتیب ماه روز سال بدین تا بتونن جواب بدن یادتون باشه که باید اینها عین نامه قبولی باشه
تشکر کنندگان:
سلام
شاید این عجیب ترین اتفاقی باشه که برای یه برنده لاتاری می افته. زمان مصاحبه ما 14 جولای بود بعد از سه ساعت انتظار بمدت 45 دقیقه پشت گیت سرپا سوال جواب دادیم، سوالات خیلی عجیب از همسرم که برنده لاتاری بوده سوال راجع به ساعت کلاسها مدتی که بین دبیرستان و دیپلمت فاصله افتاد چیکار می کردی و بعد از کلی سوال گفت دیپلم همسرم بمونه ما ساعت 2 برگرذیم، بعد از اینکه برگشتیم تا ساعت 4 مارو منتظر نگه داشتن و بعد از صدا کردن گفتن دیپلم شما مورد قبول ما نیست درصورتیکه همسرم هم دیپلم داره هم 4 سال سابقه کار و معافیت سربازی داشته و کارشم خصوصی بوده، وقتی دلیل پرسیدیم گفت مورد قبول نیست و خداحافظ و برگه صورتی رنگ بما داد.
حالا ما برگشتیم ایران و خیلی بهت زده هستیم که باید چیکار کنیم که این موقعیتو از دست ندیم، آیا زدن یک ایمیل برای درخواست وقت مجدد نتیجه بخش هست ؟
تشکر کنندگان: reasonable
سلام.بچه ها من به خاطر امتحانات پایان ترمم مصاحبمو عقب انداختم ولی حالا ارمنستان میگه که دیگه دعوت به مصاحبه نمیکنه.میگن که حد سالانشون پره. حالا باید جیکار کنم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان