کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-09-20 ساعت 07:27)ali3875 نوشته:  
(2013-09-20 ساعت 01:26)basi2014 نوشته:  
(2013-09-19 ساعت 18:14)ali3875 نوشته:  من در مورد تور تحقیق کامل کردم الان تا اخر سپتامبر قیمت تور ها موجوده برای اکتبر و نوامبر کمی پایین میاد من میخوام 4 روز بمونم یکشنبه با پرواز 7/30 صبح ماهان میرم و پنج شنبه 11 صبح برمیگردم هتل هم 5 ستاره میگیرم اختلاف قیمت 5 ستاره با 4 خیلی نیستش در حد 200 تومن این هتلها که اسم میبرم نزدیک سفارته و هتل های خوبیه تو سایت هتلم رفتم خوب بود هتل RIXOS برای 4 شب با تور 1450000 تومن برای 7 روز 1950000 تومن هتلهای خوب و مناسب دیگه DEDEMAN-SWISS-MARRYOT می باشد دوستان اگه اطلاعات دیگه خواستید من در خدمتم ضمنا حتما با تور برید قیمت بدون تور خیلی بالاست......... پروازای ماهان به آنکارا یکشنبه-سه شنبه و پنج شنبه پروازای ایران ایر یکشنبه و چهار شنبه ایران ایر بلیط ONE WAY نمیده ولی ماهان میده

سلام على جان ممنون از اطلاعاتت
من دقىقا همىن مشکلو دارم که روزاى اىن پروازها به من نمىخوره.من مصاحبم سه شنبست.وقت دکترم باىد شنبه بگىرم.ولى پرواز واسه جمعه نىست منم که نمىتونم از پنج شنبه برم تا سه شنبه بمونم اونجا چى کار کنم آخه کلى هزىنم مىشه.نمىدونم چى کار کنم اصلا اىنم شانسه من دارم حالا چى مىشد چهارشنبه مصاحبم مىشد.من واقعا نمىدونم چى کار کنم

به نطر من شما روز جمعه زمینی برو آنکارا شنبه میرسی برای یکشنبه هم وقت مدیکال بگیر دوشنبه جوابو بگیرو سه شنبه ایشالا برو برا مصاحبه پنج شنبه هم با ماهان برگرد چون فقط ماهان بلیط یک سره میفروشه من این راهو به نظرم اومد که هزینه هات کم بشه

(2013-09-20 ساعت 03:20)EKAM نوشته:  
(2013-09-19 ساعت 18:14)ali3875 نوشته:  من در مورد تور تحقیق کامل کردم الان تا اخر سپتامبر قیمت تور ها موجوده برای اکتبر و نوامبر کمی پایین میاد من میخوام 4 روز بمونم یکشنبه با پرواز 7/30 صبح ماهان میرم و پنج شنبه 11 صبح برمیگردم هتل هم 5 ستاره میگیرم اختلاف قیمت 5 ستاره با 4 خیلی نیستش در حد 200 تومن این هتلها که اسم میبرم نزدیک سفارته و هتل های خوبیه تو سایت هتلم رفتم خوب بود هتل RIXOS برای 4 شب با تور 1450000 تومن برای 7 روز 1950000 تومن هتلهای خوب و مناسب دیگه DEDEMAN-SWISS-MARRYOT می باشد دوستان اگه اطلاعات دیگه خواستید من در خدمتم ضمنا حتما با تور برید قیمت بدون تور خیلی بالاست......... پروازای ماهان به آنکارا یکشنبه-سه شنبه و پنج شنبه پروازای ایران ایر یکشنبه و چهار شنبه ایران ایر بلیط ONE WAY نمیده ولی ماهان میده

من دقىقا همىن مشکلو دارم که روزاى اىن پروازها به من نمىخوره.من مصاحبم سه شنبست.وقت دکترم باىد شنبه بگىرم.ولى پرواز واسه جمعه نىست منم که نمىتونم از پنج شنبه برم تا سه شنبه بمونم اونجا چى کار کنم آخه کلى هزىنم مىشه.نمىدونم چى کار کنم اصلا اىنم شانسه من دارم حالا چى مىشد چهارشنبه مصاحبم مىشد.من واقعا نمىدونم چى کار کنم

يه براورد هزينه كردين اگه برين استانبول بعد انكارا بيشتر ميشه يا نه ... اگه شما تنها تشريف ميبرين نميتونيد يكشنبه وقت مدي

فکر نمیکنم کمتر در بیاد از استانبول

از استانبول برم هزىنه بىشتر مىشه.ىکشنبه دکتر اونگان نىست تعطىلن وگرنه که مشکلى نداشتم من.با پرواز ىکشنبه صبح مىرفتم ىکشنبه عصرم وقت مدىکال.
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان:
مصاحبه ما دوشنبه .... آبانه. اگه کسی میدونه روزای تعطیل ترکیه، دکتر و سفارت رو بگه. یا اینکه راهنمایی کنه چه تاریخی بریم خوبه

***هشدار***از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد. سعید
کیس نامبر : 8xx( همسرم)| ارسال فرمهای اولیه : 7جون| تایید : 16 جون|
کارنت : 13 آگوست نامه دوم : 13 سپتامبر |تاریخ مصاحبه : هفته سوم نوامبر ( هفته آخر آبان ) | محل مصاحبه : آنکارا | ویزا : یه ضرب Big Grin
اولین سفر به us : **
تشکر کنندگان:
(2013-09-20 ساعت 15:32)basi2014 نوشته:  
(2013-09-20 ساعت 07:27)ali3875 نوشته:  

به نطر من شما روز جمعه زمینی برو آنکارا شنبه میرسی برای یکشنبه هم وقت مدیکال بگیر دوشنبه جوابو بگیرو سه شنبه ایشالا برو برا مصاحبه پنج شنبه هم با ماهان برگرد چون فقط ماهان بلیط یک سره میفروشه من این راهو به نظرم اومد که هزینه هات کم بشه

(2013-09-20 ساعت 03:20)EKAM نوشته:  

يه براورد هزينه كردين اگه برين استانبول بعد انكارا بيشتر ميشه يا نه ... اگه شما تنها تشريف ميبرين نميتونيد يكشنبه وقت مدي

از استانبول برم هزىنه بىشتر مىشه.ىکشنبه دکتر اونگان نىست تعطىلن وگرنه که مشکلى نداشتم من.با پرواز ىکشنبه صبح مىرفتم ىکشنبه عصرم وقت مدىکال.

پس چاره اي نيست پنجشنبه با ايران اير برين و آنكارا گردي كنيد اگه ميتونستيد استانبول برين با پرواز داخلي يا اتوبوس انكارا برين خوب بود كه اونم اگه هزينش كم نميشه و زبان تركي بلد نباشين نمي ارزه. سخت نگيرن يه تايم اجباري بخودمون بايد تعطيلي بديم و خرج كنيم
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: ffrfar ، javadi436
(2013-09-20 ساعت 20:42)basi2014 نوشته:  
(2013-09-20 ساعت 20:39)basi2014 نوشته:  
(2013-09-20 ساعت 17:13)EKAM نوشته:  
(2013-09-20 ساعت 15:32)basi2014 نوشته:  
(2013-09-20 ساعت 07:27)ali3875 نوشته:  به نطر من شما روز جمعه زمینی برو آنکارا شنبه میرسی برای یکشنبه هم وقت مدیکال بگیر دوشنبه جوابو بگیرو سه شنبه ایشالا برو برا مصاحبه پنج شنبه هم با ماهان برگرد چون فقط ماهان بلیط یک سره میفروشه من این راهو به نظرم اومد که هزینه هات کم بشه

پس چاره اي نيست پنجشنبه با ايران اير برين و آنكارا گردي كنيد اگه ميتونستيد استانبول برين با پرواز داخلي يا اتوبوس انكارا برين خوب بود كه اونم اگه هزينش كم نميشه و زبان تركي بلد نباشين نمي ارزه. سخت نگيرن يه تايم اجباري بخودمون بايد تعطيلي بديم و خرج كنيم

مشکل یکی دوتا نیست که. من شاغلم مدیرعاملم مرخصی نمیده بهم اینهمه..احتمال نداره تا اون موقع که من میخام برم واسه جمعه پرواز پیدا شه یا این ماهان و ایران ایر روزاشون عوض بشه؟ از یه طرفم من اون موقع ها باید دنبال کارای جلسه دفاعم باشم...
عجب گیری کردماSad

سلام
دوست عزیز پرواز ترکیش رو چک کن ، شاید هزینه اش یکم بیشتر باشه ولی مسلما از اقامت چند شب اضافی از هتل کمتر خواهد بود ، حتما همه ی ایرلاین ها رو چک کن شاید بتونی که زمان مناسبی را پیدا کنی
موفق باشی
تشکر کنندگان: EKAM ، armin021
(2013-09-21 ساعت 09:22)tabatabaie نوشته:  
(2013-09-20 ساعت 17:13)EKAM نوشته:  
(2013-09-20 ساعت 15:32)basi2014 نوشته:  از استانبول برم هزىنه بىشتر مىشه.ىکشنبه دکتر اونگان نىست تعطىلن وگرنه که مشکلى نداشتم من.با پرواز ىکشنبه صبح مىرفتم ىکشنبه عصرم وقت مدىکال.

مشکل یکی دوتا نیست که. من شاغلم مدیرعاملم مرخصی نمیده بهم اینهمه..احتمال نداره تا اون موقع که من میخام برم واسه جمعه پرواز پیدا شه یا این ماهان و ایران ایر روزاشون عوض بشه؟ از یه طرفم من اون موقع ها باید دنبال کارای جلسه دفاعم باشم...
عجب گیری کردماSad

سلام
دوست عزیز پرواز ترکیش رو چک کن ، شاید هزینه اش یکم بیشتر باشه ولی مسلما از اقامت چند شب اضافی از هتل کمتر خواهد بود ، حتما همه ی ایرلاین ها رو چک کن شاید بتونی که زمان مناسبی را پیدا کنی
موفق باشی

پرواز پگاسوس هم چك كن ايشالا بتوني پيدا كني
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: armin021
سلام دوستان عزیز.اصلا قصد تبلیغ ندارم اما فقط۱ پیشنهاد برا شما عزیزان.پانسیونی که من هستم فقط شبی۲۰$.با همه امکانات و لیدر ایرانی‌ کاملا مسلط به زبان ترکی.

بازم اعلام میکنم این فقط ۱ پیشنهاد برای دوستان۲۰۱۴هستش.
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
تشکر کنندگان: armin021
دوستان توجه فرمایند که روزهای 28 اکتبر و 29 اکتبر 2013 به علت روز ملی ترکیه ، اکثر اداره ها تعطیل می باشند. (قابل توجه دوستانی که وقت آنها 30 یا 31 اکتبر است)
تشکر کنندگان: aghaghia ، ffrfar ، amin arefi ، nedaba ، javadi436
(2013-09-21 ساعت 09:33)EKAM نوشته:  
(2013-09-20 ساعت 17:13)EKAM نوشته:  پس چاره اي نيست پنجشنبه با ايران اير برين و آنكارا گردي كنيد اگه ميتونستيد استانبول برين با پرواز داخلي يا اتوبوس انكارا برين خوب بود كه اونم اگه هزينش كم نميشه و زبان تركي بلد نباشين نمي ارزه. سخت نگيرن يه تايم اجباري بخودمون بايد تعطيلي بديم و خرج كنيم

عجب گیری کردماSad
سلام عزیزم
شما دو راه به نظر من دارید
اولا زنگ بزنید دفتر ترکیش ایر سوال کنید از تبریز برای انکارا پرواز داره من فکر میکنم از تبریز مشکل شما حل میشه
دوم. شما با ترمینال مسافربری ارومیه تماس بگیرین با اتوبوس از ارومیه برید شهر وان واز وان بلیط انکارا را بگیرین

سلام
موفق باشی

انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان:
(2013-09-23 ساعت 09:08)spv نوشته:  
(2013-09-21 ساعت 09:33)EKAM نوشته:  
(2013-09-20 ساعت 20:39)basi2014 نوشته:  مشکل یکی دوتا نیست که. من شاغلم مدیرعاملم مرخصی نمیده بهم اینهمه..احتمال نداره تا اون موقع که من میخام برم واسه جمعه پرواز پیدا شه یا این ماهان و ایران ایر روزاشون عوض بشه؟ از یه طرفم من اون موقع ها باید دنبال کارای جلسه دفاعم باشم...
عجب گیری کردماSad
سلام عزیزم
شما دو راه به نظر من دارید
اولا زنگ بزنید دفتر ترکیش ایر سوال کنید از تبریز برای انکارا پرواز داره من فکر میکنم از تبریز مشکل شما حل میشه
دوم. شما با ترمینال مسافربری ارومیه تماس بگیرین با اتوبوس از ارومیه برید شهر وان واز وان بلیط انکارا را بگیرین

سلام
موفق باشی

من الان چک کردم ترکیش از تبریز داره برای شنبه رفت ماهان را هم چک کنید باید داشته باشه با ترکیش رفت وبرگشت حدودا 850هزار تومان
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان:
دوستان نمیشه برای رفتن به ترکیه از قطار استفاده کرد که 5 شنبه راه می افته و شنبه ظهر میره انکارا .... میشه ببینید قابل استفاده هست یا نه و ایا توری داریم برای انکارا که با قطار باشه چون بلیطش هم 120هزار هستش و فکر میکنم با صرفه باشه.... بررسی کردید این روش رو .... من مسیر حرکتش رو روی نقشه گرفتم شما هم تو گوگل سرچ کنید ببینید قابل استفاده هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
تشکر کنندگان:
به نظر من دوستان ریسک نکنن و زمینی نرن قطارو اتوبوس درسته ارزونه ولی خطرات خودشو داره به اضافه اینکه ممکنه لب مرز معطل بشید یا به دلایلی مرز زمینی بسته باشه
چون ما باید برای مدیکال و مصاحبه در تاریخ مشخصی اونجا باشیم هوایی برید بهتره
در هر صورت این شانس ممکنه یه بار بیشتر پیش نیاد پس بهتره به جای ریسک کردن کمی سر کیسه رو شل کرد
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: ffrfar
سلام

ما سفرمون رو سه مرحله کردیم، اول می ریم استانبول بعد می ریم آنکارا بعد دوباره برمی گردیم استانبول، قصد داریم کمی هم تفریح کنیم. من جدا جدا هر مرحله رو می نویسم

1- سفر به استانبول:
هتل Leon Suites گرفتیم دو شب 133 دلار از سایت Booking.com، پرواز هم با اطلس جت نفری 690 هزار تومان (به همراه ترانسفر به فرودگاه امام)، البته ما اطلس جت رو زود گرفتیم و برای همین ارزونه، احتمالا الان گرون تر باشه. از فرودگاه آتاتورک هم اتوبوس Havatas 10 لیره می گیره می بره تا میدان تقسیم

2- سفر به آنکارا:
ما تصمیم گرفتیم با اتوبوس بریم آنکارا، قیمت اتوبوس و هواپیما واقعن خیلی با هم فرقی نمی کنه برای پرواز داخلی ولی چون ما باید صبح زود آنکارا باشیم برای دکتر پس باید پرواز خیلی زودی می گرفتیم و مثلن 4 صبح می رفتیم فرودگاه که خب سخت بود، پس با اتوبوس خواهیم رفت. شرکت های پروازی داخلی برای استانبول به آنکارا Anadolu و Pegasus هستن که روی سایتشون می تونید پروازهای هر روزه رو ببینید.
خطوط اتوبوس رانی داخلی معروف هاشون اینا هستن که لینکش رو می ذارم:
http://www.varan.com.tr
http://www.kamilkoc.com.tr
http://www.pamukkale.com.tr
http://www.metroturizm.com.tr
http://www.ulusoy.com.tr/default.aspx
برای هر نفر حدود 50 لیر می گیرن و حدود 6 ساعت راهه و اینترنت توی راه دارید و پذیرایی، می تونید هم درخواست ترانسفر مجانی کنید و بیان دنبالتون و ببرنتون به ترمینال اتوبوس ها

3- اقامت در آنکارا:
ما هتل رو آنکارا پلازا گرفتیم شبی 80 دلار از http://www.park-travel.com، از فروم های پارسال پیداش کردم، از booking.com می خواستم بگیرم می شد 440 دلار ولی این شرکت برای 4 شب به ما 320 دلار این هتل رو داد و از قیمتش راضیم. ریویو هم زیاد خوندم و هتل خوبیه، البته swissotel و rixos و dedeman هم خوبن ولی چون swiss کمی از میدان کیزیلای دور بود اون رو نگرفتیم، ددمان هم ریویوهاش ضعیف تر بود، خلاصه آنکارا پلازا واقعن انتخاب خوبیه بین این همه هتل و البته این که می شه از ایران با تخفیف هم گرفتش خودش مزیتیه.

نکات کلی:
غذا اون قدر هم گرون نیست، وقتی تهران پیتزا کمتر از 12000 تومن نیست اون جا هم پیتزاحدود 10 لیره، خیلی نمی ارزه که با خودتون ماکارونی ببرید و توی چای ساز!!! دم کنید (پارسال از این کارا کردن رفقا)
توی آنکارا سعی کنید اطراف میدان کیزیلای باشید، شفا می ده
اگر کارت سفرهای درون شهری بگیرید برای مترو و اتوبوس براتون صرفه جویی خواهد بود
برای اوائل پاییز کمی لباس گرم همراه داشته باشید
موبایل ایران رو رومینگ نکنید، گرونه خیلی

اینا چیزایی بود که به ذهنم الان رسید، امیدوارم کمک کنه، فقط یک خواهش کلی، من برای به دست آوردن اطلاعات بیش از 400 صفحه از مهاجرسرا خوندم تا به یک سری نتایج برسم، در صورتی که شاید 50 صفحه ش مفید بود، من خواهش می کنم هر چیزی که به ذهنتون می رسه رو در همون لحظه سوال نکنید، کمی بگردید، بخونید، فروم ها رو با احوال پرسی و چاق سلامتی شلوغ نکنید،سفرنامه های پارسال رو بخونید، خیلی کمک می کنه، این طوری همه راحت تر به نتایج دلخواه می رسن
۲ نفر (مهندس IT (برنده) و نقاش)/ مصاحبه ۷ اکتبر آنکارا/ آپدیت‌ها: ۱۷ و ۱۸ آوریل، ۱۵- ۲۴ و ۲۹ می، کلیر شدن ۳۰ می---پروفایل دونفره Tongue
سفرنامه‌ اول
سفرنامه دوم
تغییر PTT
(2013-09-24 ساعت 12:53)azifa نوشته:  سلام

ما سفرمون رو سه مرحله کردیم، اول می ریم استانبول بعد می ریم آنکارا بعد دوباره برمی گردیم استانبول، قصد داریم کمی هم تفریح کنیم. من جدا جدا هر مرحله رو می نویسم

.........................

ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیارمون گذاشتی سوالم اینه چطوری میشه فهمید کدوم هتل نزدیک سفارته؟
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
(2013-09-24 ساعت 14:17)ali3875 نوشته:  

ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیارمون گذاشتی سوالم اینه چطوری میشه فهمید کدوم هتل نزدیک سفارته؟

من سفرنامه های پارسال رو خوندم و هتل ها رو پیدا کردم، ولی به نظرم اصلن مهم نیست که هتل نزدیک سفارت باشه چون یک بار فقط می خواهید برید به سفارت، هتل باید نزدیک میدون کیزیلای باشه که یه جور میدون ونک خودمونه و به همه جا راه داره
دو تا توصیه دارم، یکی این که سفرنامه های پارسال رو بخونید
دوم این که برید همون سایتی که هتل رو توی ایران اجاره می ده و منم بالاتر ذکر کردم، اون ده تا هتل رو ببینید و بعد توی booking.com یا tripadvisor.com سرچ کنید و همه ی اطلاعات هتل شامل نقشه و نظرات مردم و .... رو بخونید
۲ نفر (مهندس IT (برنده) و نقاش)/ مصاحبه ۷ اکتبر آنکارا/ آپدیت‌ها: ۱۷ و ۱۸ آوریل، ۱۵- ۲۴ و ۲۹ می، کلیر شدن ۳۰ می---پروفایل دونفره Tongue
سفرنامه‌ اول
سفرنامه دوم
تغییر PTT
تشکر کنندگان: 3rip ، amin arefi ، toghrol120 ، Lemony ، estanfordbineh ، armin021
(2013-09-24 ساعت 14:17)ali3875 نوشته:  

می تونید از سایت booking چک کنید. اگر محل مورد نظر رو
Am erican embassy, ankara, Turkey بنویسید تمام هتل های نزدیک به سفارت رو با ذکر فاصله تا سفارت نشون میده. برای هر هتل show map وجود داره که محل هتل رو نشون میده و همین طور هتل های نزدیک به سفارت رو.
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: 3rip ، amin arefi ، آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان